Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...42434445464748>>


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.07.2017 12:01:26
mrau :3
imie -Damian
ilość wiosen -17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
orientacja -raczej hetero
płeć mieszana -mężczyzna ale taka troche piz.... (nieśmiały jestem)
człowiek o wielu nickach -Vincent,Simba,Shasta
zainteresowania -lubie długie romatyczne spacery :-ojjk:
historia,wot,dinożarły,muzyka,motoryzacja
oryginalność wszelkiego rodzaju (dlatego jestem tutaj :-Pk )
generalnie wszystko
fursona -czarny lisek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio edytowany przez Vincent_Shaza dnia 29.07.2017 12:07:16
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.07.2017 17:28:59
Lew
Anthro
Czy Ty nie miałeś kiedyś innego konta :P?

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.07.2017 19:01:39
mrau :3
Cytat z "Ognik": (Link »)
Czy Ty nie miałeś kiedyś innego konta :P?


jeśli chodzi o mnie to nie
tak wgl to moja tu być od jakiegoś tygodnia ;-)k
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 11:23:49
Lew
Anthro
A ShastaMan to nie Ty?

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 14:26:30
mrau :3
Cytat z "Ognik": (Link »)
A ShastaMan to nie Ty?


wsumie fakt jest trOche podoBieństw
Ale nie Masz racji
pomówieniA :-Pk
Ostatnio edytowany przez Vincent_Shaza dnia 30.07.2017 21:41:32
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 16:11:42
bulterier/marble fox
Zmiennokształtny
Cytat z "Vincent_Shaza": (Link »)
Cytat z "Ognik": (Link »)
A ShastaMan to nie Ty?


wsumie fakt jest trOche podoBieństw
Ale nie Masz racji
pomówieniA

xd połącz duże litery :-Pk


śmieszne zrobiłeś, "obama", dobry smaczny memik mniam

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 16:26:54
Lew
Anthro
Imię też pasuje XD.
Ale ok, skoro tak mówisz, to nie ma co podejrzewać o kłamstwa.

W ogóle nie napisałeś w spisie, skąd jesteś. Można dopytać?
Ostatnio edytowany przez Ognik dnia 30.07.2017 16:28:12

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 20:04:50
Husky
Anthro
Cytat z "Renton": (Link »)
śmieszne zrobiłeś, "obama", dobry smaczny memik mniam



Czytając to zdanie, poczułem fizyczny ból.


Cytat z "Ognik": (Link »)
Wogóle nie napisałeś w spisie, skąd jesteś. Można dopytać?

Zwyczajnie nie chce, żebyśmy wiedzieli gdzie mieszka. Nie dziwie mu się.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 21:21:51
Lew
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Zwyczajnie nie chce, żebyśmy wiedzieli gdzie mieszka. Nie dziwie mu się.

Jeśli nie chce, to jak najbardziej szanuję :). Po prostu zapytałem.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 21:38:33
mrau :3
Cytat z "Ognik": (Link »)
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Zwyczajnie nie chce, żebyśmy wiedzieli gdzie mieszka. Nie dziwie mu się.

Jeśli nie chce, to jak najbardziej szanuję :). Po prostu zapytałem.


nie no zapomniałem -mała mniejscowość koło Lubaczowa
takie se tam Wypiździejowice Górne
Stary Dzików :-/k

ps husky czemu sądzisz że koniecznie chce sie ukryć hmnmn :-?k

pps nie przypuszczałbym że wywołam dyskusje czymś takim :rollk:
Ostatnio edytowany przez Vincent_Shaza dnia 30.07.2017 21:53:53
Cytat:
Nie szukaj tego czego nie chcesz znaleść i nie pytaj o to czego nie chcesz wiedzieć :rollk:
Generalnie to nie wchodź w historie przeglądarki ...twój mózg tego niewytrzyma :-/k

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.07.2017 23:07:49
Husky
Anthro
Cytat z "Vincent_Shaza": (Link »)
ps husky czemu sądzisz że koniecznie chce sie ukryć hmnmn :-?k

Nieujawnianie swojej pozycji, to nie to samo co ukrywanie się :D

Cytat z "Vincent_Shaza": (Link »)
pps nie przypuszczałbym że wywołam dyskusje czymś takim :rollk:

Rzadko kiedy coś się tu dzieje, a ludzie są spragnieni dyskusji, więc temat nie ma znaczenia xD
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.07.2017 0:03:21
Człowiek
Anthro
nick- Gierek
imię- Piotrek
wiek- 15
płeć- chłopak
orientacja- raczej hetero (jestem tolerancyjny)
waga- 66kg
wzrost- 183cm (i dalej rosnę 1cm na miesiąc)
budowa- szczupły (nie mylić z chudym)
charakter- jestem dosyć nieśmiały ale kiedy się z kimś zaprzyjaźnię już nie. Nie jestem agresywny ale potrafię oddać. Kiedyś jak się kolega ze mnie nabijał na lekcji przywaliłem mu tak że całą przerwę leżał na podłodze (ciężki charakter)
hobby- lubię pojeździć sobie rowerem po lesie. W przyszłości może Downhill lub Enduro. Czasem jak nie mam co robić to pogram w pare gierek. Głównie WOT KSP Combat 3 I jakieś przeglądarkowe np. Agario. Lubię także układać kostkę Rubika. Mój rekord to 25.4 sekund. Więcej na ten temat pod hasłem
Speedcubing
fursona-cały czas wacham się pomiędzy lisem, a wilkiem ( wiem że to sprawia indywidualna ale niech ktoś mi doradzi)
Ostatnio edytowany przez Gierek dnia 31.07.2017 11:31:16

4
(+5|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.07.2017 0:35:59
Husky
Anthro
Cytat z "Gierek": (Link »)
fursona-cały czas wącham się pomiędzy lisem, a wilkiem ( wiem że to sprawia indywidualna ale niech ktoś mi doradzi)

Wilk. Nie pytaj dlaczego... Pewnego dnia zrozumiesz.

Spoiler: Btw, wąchać się, (ani nikogo innego) nie trzeba :D
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 31.07.2017 0:41:46
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


-1
(+2|-3)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.07.2017 11:43:43
Lew
Anthro
A ja bym sugerował lisa. Bardzo uległe urocze zwierzątka :3.

2
(+4|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.08.2017 12:03:29
Skunks
Anthro
Prawdziwe imię - Piotr (choć zamierzam zmienić)

Kswyki - Na ogół Tristan, Viki, Trivi, Triss, ewentualnie Kitsuna (jedynie używane w przypadku eRPGów).

Wiek: 23 od niedawna.

Zainteresowania: Manga&Anime, fantastyka, moda alternatywna, muzyka, języki obce, tematy tabu, RPG, horrory, ero-guro, astronomia, religioznactwo, fantazjowanie, gry słowne (zwłaszcza wieloznaczności, kojarzenia, metafory, homofony, przenośnie), gry komputerowe, historia, yaoi, filozofowanie, sztuka, ezoteryka i wiele wiele innych (wystarczy zapytać).

Wzrost: 1,62 m

Waga: Około 55 jak warzyłem ostatnio.

Orientacja: Panseksualizm/Biseksualizm z tendencjami do męskiego homoseksualizmu.

Oczy: Zielone

Włosy: Brązowe (choć były farbowane na czarny)

Ulubione barwy: Czerń, biel, róż, fiolet, bordo, srebny

Gra: Baldur's Gate, Icewind Dale, Heroes of Might and Magic, Planescape: Torment, Vampire The Masquerade: Bloodlines, Hellgate London, The Elders Scrolls...

Czytadła: oprócz fantastyki między innymi "Kwiaty Zła", "Siewca Wiatru" "Mistrz i Małgorzata", nowelki oraz opowiadania Edgara Allana Poe i Howarda Philipsa Lovecrafta, "Wilk stepowy","Rok 1984", "Wichrowe Wzgórza", "Lalka" i te de.

Grzechy główne: Lenistwo, żądza, zazdrość

Cnoty i zalety: Jakieś tam są.

Wiara: Yato...dobra, tak serio to Niewidzialny Różowy Jednorożec, choć wciąż są odczuwane ślady neopoganizmu, wiary w reinkarnację oraz zjawiska paranormalne.

Ubranie: Na ogół ciemne barwy (wyjątek to biały, róż, fiolet), od czasu do czasu makijaż, rajstopy (okazjalnie pończochy) lub stopki, pierścionek z szafirem, obróżka, ewentualnie nic (mam coś z nudysty, jak choćby idę spać to całkowicie nago, nawet bez majtek).

Broń: Zęby, paznokcie i pióro.

Znak szczególny: Na ten moment żaden, choć może być wspomniana obróżka.

Związki: Trwały, wierny, umiejący dażyć głęboką miłością i uczuciem, jednakże jest zwolennikiem wolnych związków, co nie znaczy że mogę żyć w zamkniętym.

Idol: Mana z Malice Mizer i Moi Dix Mois, Kaya (japoński wokalista, nie polska pokalistka) oraz David Bowie

Charakter: Nieśmiały, introwertyk, dziwaczny, tulaśny, artystyczna dusza, perwesyjny, uparty, emocjonalny, impulsywny,jednak mimo to spokojny, tolerancyjny, empatyczny, marzycielski, małomówny, wrażliwy, potrafi być wredny i złośliwy, typ samotnika

Poglądy: Nonkonformista, kosmopolista, outsider, indywidualista, pacyfista, altruista, pesymista, momentami mizantrop.

Instrument: Keyboard i czyjeś nerwy.

Ulubione zajęcia: RPG, zbieranie obrazków, spacerowanie, , czytanie książek, creepypast i mang, oglądanie filmów oraz seriali, pisanie wierszy i opowiadań, granie na komputerze, gotowanie, spanie

Nie cierpię: egocentryzmu, fanatyzmu, tępoty, ludzi pustych i bez pasji, przesadnego pragmatyzmu, dulszczyzny, silnej hipokryzji, zbytniego kozaczenia, megalomanii, zbyt jasnego słońca (oślepia mnie), motoryzacji, sportu i miętowego smaku (zwłaszcza na w słodyczach).

Używki: Sex, Sweets and Rock&Roll

Muzyka: Nie ograniczam sie za bardzo, często słucham czegoś a'la gothic, j-rock, hard&heavy, folk, ale zdarza sie coś spoza tych rejonów.

Główna fursona: Antro skunks, Mikaela "Mika" Mounffetties, hermafrodyta/obojniak/intersex, może być cuntboyem lub femboyem.


No raczej to było na tyle, chętni do kontaktu to proszę skierowanie na PW.
Ostatnio edytowany przez Tristan dnia 1.08.2017 14:06:25

Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne...

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.08.2017 13:58:10
Tygrys
Anthro
Nick: Tigmer
Fursona: Tygrys
Imię: Kuba
Wiek: 17 lat
Płeć: Chłopak
Orientacja: Bi...Dobra, nie ma co się oszukiwać, gej.
Stan: Zajęty przez takiego jednego, kochanego wilczka.
Wzrost: 184 cm
Waga: +/- 80 kg
Miasto: Wrocław
GG: 63366274
Charakter: Jestem ciut małomówny i raczej wolę nie być w centrum zainteresowania. Mimo że mogę wydawać się być lekko ponurym, mam duże poczucie humoru i można ze mną porozmawiać na prawie każdy temat. ;)
Ostatnio edytowany przez Tigmer dnia 3.08.2017 17:18:42

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.08.2017 14:29:56
Wilk Szary
Anthro
Imię: Kuba
Nick: Shiro
Wiek: 15 lat
Płeć: Chłopak
Wzrost: Coś około 173 cm
Waga: +/- 70kg
Miasto: Żanęcin (Raczej wieś, nie miasto XD)
Orientacja: Biseksualny
Fursona: Anthro wilk
Zainteresowania: Gry! (NFS przede wszystkim), lubię gotować od czasu do czasu
Charakter: Trochę małomówny przy obcych ale potrafię gadać ze znajomymi bez końca, optymista/marzyciel, pocieszy jak trzeba :3, może trochę zbyt przejmujący się zdaniem innych

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.08.2017 2:16:25
Wilkowaty
Anthro
Imię: Dawid
Nick: Tafi
Fursona: Ciężko powiedzieć, raczej ogólnie futrzastość
Wiek: 20 lat
Płeć: Chłopak
Wzrost: 179
Waga: 85
Miasto: Spławie/ Golina/ Konin
Orientacja: Bi/ Homo
Zainteresowania: Gry, Broń Biała, Obcowanie z naturą, Nowinki technologiczne, i kilka pomniejszych
Telegram: @Tafi96
Charakter: Skrajnie nieśmiały i z brakiem inicjatywy (taka trochę piz...a --k ) ale przy odpowiednich osobach z czasem się rozwijam. Rozdarty między elegancją i ułożeniem a chęcią rozrywki również separacją a zależnością. Nie jestem zbyt dobrym mówcą ale potrafię słuchać. Ale mam nadzieję i wierze że wszystko przyjdzie z czasem

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.08.2017 21:11:28
Fenek - lis pustynny
Anthro
Witam :)

imię: Dawid

wiek: 22 lata

płeć: facet

zamieszkanie:Wrocław- Stare Żerniki, Aarhus- Dania

orientacja: hetero, Bi?

zwrost/waga: 184/92

budowa: lekko ulany- aktualnie staram się pracować nad sobą

fursona: fenek o kobaltowym futrze z czarno seledynowym umaszczeniem, jak na razie brak artów :rollk:

zainteresowania:Nerdowsko-geekowskie klimaty, fantastyka, twórczość osób jak Tollkiena, Sapkowskiego, battle-top standard gry jak WH40k i 2 wojenny Bolt Action, gry rolepleyowe, gry karciane MTG, wszystkie gry w których używa się kostek. MMORPG- 1,5 tysiąca godzin spędzonych w GW2, 200+ setne lvl recznie wbite w tibii. FPS- w tym ulubione o tematyce 2 wojny światowej Oraz RTS- sieciowe i Oczywiście League of legends (Busunge-EUNE), jak narazie planuję zająć się robienia artów więc jakiekolwiek rady dla początkujących są mile widziane.

charakter:- Trzeba zacząć, że jestem na pewno znerwicowanym ekstrawertykiem z depresją, ale bardzo lubię nawiązywać kontakty, znajomości (nie tylko przez internet ;-)k ) z osobami co mają podobne zainteresowania lub są ludźmi otwartymi. Lubie rozmawiać i słuchać. Otwarty na nowe znajomości zwłaszcza w fandomie, możecie pisać na pm,telegramie o czym tylko chcecie ze mną- otwarty na dialekt. Nie da się ukryć że doskwiera mi samotność i brak zrozumienia zwłaszcza, że studiuję zagranicą a w Polsce jestem teraz do Października (Praktyki) i kilka razy na święta. Dlatego postanowiłem w końcu się ujawnić.

Mam nadzieję że spędzimy razem w tym jakże wspaniałym fandomie jak najwięcej ciekawych-cudownych chwil...
Wasz fenek Conny

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.08.2017 17:20:58
Lis - Psowate
Anthro
Witaj |wstaw swoje imie| :3
-
imię: Kami
-
wiek: 18 lata
-
płeć: Mężczyzna
-
Miejsce Zamieszkania: Gliwice (koło katowic), śląsk
-
orientacja: Piszcie wszyscy słodziaki (feel free to write).
-
wzrost:174cm
-
waga:65kg
-
Co lubię?: Lubie gry <3, czasami dobre ksiązki (chce lovecrafta ale ciezko dostać), ogladanie seriali/filmów (tylko z kimś, samemu brak "tego czegoś" :P), jazda na rowerze no i słuchanie muzyki
-
Jaki jestem?: Jestem emocjonalnym ambiwertykiem, nie lubie poznawać "bezpośrednio" nowych ludzi, jest to dla mnie bardzo stresujące (przez internet jest łatwiej), moge na poczatku znajomosci siedzieć gdzieś na uboczu ale kiedyś sie rozkręce, wtedy jestem trochu walnięty ale i momentami normalny, lubie rozmawiać na różne tematy, oraz (jesli sie na danym temacie nie znam) uczyć sie od rozmówcy. Nie pijam alkoholu (nie ma po co :P) i nie palę. Ostatnimi czasy czuje się troche sam (wiekszość ludzi wyjechała, nie ma co robić) i doskierwają mi inne, na razie mniej ważne rzeczy :D.
Jeśli chcesz to pisz na pw (nwm kiedy odpiszę) lub na GG (61521543) gdzie jestem dostępny cały czas, niezaleznie czy piszę z mężczyzną czy kobietą, mi to nieprzeszkadza :D.
-
Furrsona: szczegółowy opis jest na Profilu ale tutaj daje skrócony opis:
- Orn (Ornstein, antropomorficzny Lis, futro puchate, popielate, biała kitka, czarne kończyny poza lewą nogą która jest biała. Wygląda jak niedorobiony wilk, gdyż ma tylko 159 wzrostu przez co jest obiektem drwin wsród rówieśników.

Trzymam kciuki ze bedziemy sie tu swietnie bawić i że znajomości troche potrwaja i może sie kiedyś spotkamy :P
Twój smutny lisek, Orn <3

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.08.2017 20:32:24
X
Ostatnio edytowany przez ToxWox dnia 26.12.2021 21:19:19

4
(+5|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 7.08.2017 13:34:38
Kot
Zwierzę
Imię: Urszul
Wiek: 19
Płać: w szpitalu powiedzieli, że dziewczynka, ale ja tam nie wiem.
Zamieszkanie: Zadupsk Prawidłowy (Kościan)
Orientacja: pansexual
Stan: mam kota, to prawie jak związek.
Wzrost: 169 cm
Waga: 80 (chuść muszę )
Co lubię: Sztuka. Każda sztuka. Jedzenie. Koty. Overwatch. Memy. RP. LARP'y. Konwenty. Muzyka. Najbardziej z XX wieku. Kreskówki. Filmy animowane. Animacje. MtG. W ogóle planszówki.
Jaki jestem: E.... Na pierwszym spotkaniu raczej cichutko, ale potem będziesz trzymać moje piwo. Słucham ludzi, pomagam jak to możliwe. Fobia społeczna na papierach, przypuszczenie pareidalii. Zawsze mam przy sobie szkicownik i parę przyborów do rysowania, co to by nie zgubić swoich pomysłów. Często dopada mnie czasowa deprecha, przeżywam bardzo niepowodzenia, nie umiem gotować. Ale doceniam większość rzeczy, którą dla mnie ktoś zrobi.
Sona: Kordian, gruby biały kot w pręgowane, złociste łaty i ogon. Cyniczny, leniwy, gruby (jak wcześniej wspomniane), zeżre wszystko.

tak.

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 7.08.2017 22:45:10
Husky
Anthro
Cytat z "Kordian": (Link »)
Stan: mam kota, to prawie jak związek.

To chyba zależy od Twojej definicji związku, i tego co z nim (kotem) robisz :P No ale my tu nie oceniamy.
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 7.08.2017 22:47:23
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 7.08.2017 23:06:19
Kot
Zwierzę
spokojnie, nie jestem zoofilem, nie kocham się z moim kotem fizycznie. Po prostu jestem gotowa na zostanie "starą panną z kotami" już teraz.

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 7.08.2017 23:34:26
Husky
Anthro
Wiem, że nie jesteś, tak tylko sobie memuję :P Jeśli Cię to pocieszy, to ja jestem na dobrej drodze do zostania "starym kawalerem-graczem" xD
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...42434445464748>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane