Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...4445464748>>


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 7.01.2018 19:55:38
Pseudonim: Zurio
Imię: Konrad
Wiek: 17 (niecały miesiąc do 18 xD)
Płeć: Mężczyzna
Orientacja: Aseksualny
Miejscowość: Warszawa
Wzrost: 173 cm
Waga: 59 kg
Fursona: Lis
Charakter: Jestem miły i otwarty na nowe znajomości
Telegram: Zurio Fox
Furry Amino: Zurio

Poszukuję futrzaków z Warszawy, więc śmiało pisać :D
Ostatnio edytowany przez Zurio dnia 7.01.2018 19:57:33

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.01.2018 0:11:49
Lew
Anthro
Lis aseks.
Spodziewam się, że to się niedługo może zmienić :P.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.01.2018 1:24:11
Cytat z "Ognik": (Link »)
Lis aseks.
Spodziewam się, że to się niedługo może zmienić :P.


Pozory mylą zboczuchu uwu

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.01.2018 22:59:09
Pseudonim: Gin (jak alkohol, warto próbować z tonikiem)
Lat: 20 i już. Na razie.
Płeć: Ta nieparówczasta
Fursona: Mormi
Orientacja: aseks.
Wzrost: 170
Waga: 55-63 ( na studiach to się różnie waha)
Zainteresowania: Fantastyka w każdym wydaniu (książki, gry, arty, komiksy) post apo.
Staram się być tym, kto uśmiecha się do ludzi w autobusie, żeby im poprawić dzień.

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 18.01.2018 22:38:42
niektualne / konto nieaktywne
Ostatnio edytowany przez Armaeron dnia 24.05.2018 21:57:51

4
(+4|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 18.02.2018 23:10:17
Iguana
Anthro
Pseudonim: Lazer
Wiek: 22 lata
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 188cm
Waga: 79kg
Orientacja: Hetero

Województwo: Śląskie
Miejscowość: Wodzisław Śląski
Fursona: Iguana
Telegram: @IguanaLazer (Lazer Lazersky)

Zainteresowania: terrarystyka, muzyka, motoryzacja, furry, projektowanie
Bio: Szczerość jest dla mnie ważna, zarówno w znajomości jak i związku. Singiel z wieloma zainteresowaniami, czasem odpałami, poszukujący samicy ^.-.^
Dlaczego furry: Chęć zapoznania ludzi nietuzinkowych, podobnych z charakteru do mnie, dobra zabawa, podejście do życia, odmienne hobby, rysowanie i zainteresowanie artami, suitami furry
Ostatnio edytowany przez Lazer dnia 5.03.2018 20:10:18

0
(+1|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 25.02.2018 12:45:54
Wilk
Anthro
Pseudonim: Shasta
Imię: Damian
Wiek: 21
Fursona: mały submissive anthro wilk
Płeć: samczyk
Orientacja: wolę tylko samców :3,
Miejscowosc: Szczecin
Waga: 70kg
Wzrost:170cm
Budowa: mięśnie? a komu to potrzebne.
Oczy: niebieskie
Włosy: czarne
Wyznanie: ateista
Związek: WOLNY
Hobby: furry, IT, gry komputerowe, pedałowanie... na rowerze, muzyka (pop, rock, metal, hardcore, techno, electro: to co wpadnie w ucho), motocykle, imprezy o tematyce średniowiecznej

Kontakt:
- telegram : @ShastaWolf
- skype: shasta.damian
Ostatnio edytowany przez ShastaMan dnia 4.03.2018 0:51:30

4
(+4|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.02.2018 23:16:49
Lisowaty
Anthro
.
Ostatnio edytowany przez Vince dnia 10.09.2018 22:22:09

6
(+7|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.03.2018 18:58:30
Anthro
Witam wszystkich, tych zacnych i tych mniej zacnych, przedstawicieli furry, którzy tutaj aktualnie przebywają. W "magicznym świecie" fandomu jestem od dłuższego czasu - jakieś 10 lat. "Tutaj wstaw jakiś śmieszny tekst na powitanie, niech widzą jak zabawny jesteś".

Imię: Artur
Pseudonim: Sharikan
Fursona: Smok z raptorem
Wiek: 26 lat
Wzrost: 179 cm
Waga: 72 kg
Miejscowość: Żywiec
ORIENTEJSZYN: To BI or not to BI

Więcej informacji w ulotce. W razie wątpliwości zasięgnij opinii lekarza, bądź skonsultuj się z farmaceutą.


Charaktero:

Ci co mnie osobiście znają nie mają lekko w życiu. Albo się zakochasz, albo znienawidzisz. Nie ma półśrodków. Często ironiczny i cyniczny, mający gorsze dni kiedy wszystko mnie wnerwia. Na przykład podłoga. Podłogi są najgorsze. Bezczelnie twarde i zimne. Unacceptable condition!
Aaaaaaaaaaaaaaale mam też dużo pozytywnych cech. Dużo by wymieniać, a nie chcę książki pisać, więc napiszę tylko, że skromny jestem bardzo, tak. A, no i czasem niektórzy się śmieją z moich żartów. W ogóle moje życie jest tak zabawne, że gdybym, od czasu, do czasu, nie brał tabletek na uspokojenie to turlałbym się po ziemi bez przerwy ze śmiechu. Zwłaszcza rano, gdy patrzę w lustro. Istny kabaret! Nie, nie jestem shrekiem, po prostu mam zabawne lustro.


Interejszyn:

Gdybym napisał, że lubię dobrą książkę? Albo, że lubię filmy, seriale, albo gry? I dodajmy do tego jeszcze muzykę. I już jestem jak 99% światowej populacji z dostępem do internetu. Dlatego tego nie napiszę, ale... Grę o tron, wikingów, hannibala (2 sezony), Breaking Bad itd, się widziało, tak samo jak parę dobrych filmów (ACHTUNG, opinia subiektywna) takich jak Anonimus, czy Przeznaczenie, który swego czasu zrobił na mnie ogromne wrażenie pod względem zawiłości fabuły. Do tego dochodzą chińskie bajki No game no Life, One Punch Man, Guren Lagann, Code Geass, itd. Poza tym czytało się Sagę o Wieśku co jeździł na rybie(???) Płotka czy jakoś tak, Gry endera, czy Eragorny. Ale to były czasy jak się czas na czytanie miało. Dzisiaj to tylko audiobooki od biedy jak fantastico "Ojciec Chrzestny" M. Puzo.
Do tego gry. Dużo gier. Głównie komputerowe, ale swego czasu i na konsole. Poza tym też gry planszowe i gry RPG (te z mistrzem gry, który jest tylko po to, żeby życie Ci zatruwać).
Aaaaaa i jeszcze mjuuuzik. Żeby nie było wychowany zostałem na muzyce metalowej, gothic i punk rockowej. Wszystkich zespołów nie będę wymieniał, bo tyle ich w życiu mym było, że musiałbym oddzielny temat założyć. BFMV, SOAD, Nightwish, Green Day, i takie co pewnie nikt z was nie zna jak Billy Talent "Red Flag", a to za czasów mojego gimnazjum, czyli jakoś przed dinozaurami jeszcze. Do tego soundtracki z gier i filmów. Hans Zimmer. <3


Lubić, nie lubić:

Lubię i szanuję osoby z charakterem, asertywne, które lubię się określić i wiedzą czego chcą, a przy tym nie są dupkami, ani chamskie. Cenię punktualność i dotrzymywanie obietnic. Mam dystans do siebie i tego samego oczekuję od innych. Nie lubię nadętych buców z brakiem poczucia humoru. Wypowiedzi lakoniczne, zdawkowe irytują mnie. Lubię ludzi inteligentnych, nawet jeśli mają zdanie inne niż moje, ale potrafią uargumentować swoje stanowisko. Uszanowanko bardzo. Zawsze mi przyjemność sprawia jak ktoś zmusza mnie do myślenia bardziej intensywnego niż codzienne, ja głodny - jeść, ja śpiący - spać.

Autor tekstu zapewnia, że jego zamiarem nie było stworzenie wokół siebie otoczki zaje...jedwabistości, ani osoby wysoce intelektualnej. Jak sam dodaje często sam porusza tematy o dupie. I jest z tego dumny.


Czego szukam tutaj na forum? A bo ja wiem... Zgubiłem gdzieś niedawno 2 zł. Nie widzieliście czasem?

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.03.2018 16:23:34
Wilczak czechosłowacki
Anthro
Pseudonim: Zhaff
Imię: Aaron/Marek
Wiek: 18
Fursona: a taki tam wilczak cs
Płeć: samiec
Orientacja: preferuję samców :3 ale popiszę ze wszystkimi
Miejscowość: Szczecin
Waga: 90kg, ale lecim w dół
Wzrost: 184cm
Budowa: chyba normalna :?
Oczy: kololowe
Włosy: ciemne
Związek: niestety nadal samotny :c
Hobby: furry, IT, ZHP, fantastyka, hur dur Gwiezdna Kiełbasa najlepsza :!, Eurowizja (tak wiem - żall) i nie wiem co jeszcze....

6
(+7|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.03.2018 18:57:21
gryf
PERMABAN
Cytat z "ShastaMan": (Link »)
Fursona: mały submissive anthro wilk

Cytat z "Zhaff": (Link »)
Fursona: a taki tam wilczak cs


Cytat z "ShastaMan": (Link »)
Płeć: samczyk

Cytat z "Zhaff": (Link »)
Płeć: samiec


Cytat z "ShastaMan": (Link »)
Orientacja: wolę tylko samców :3,

Cytat z "Zhaff": (Link »)
Orientacja: preferuję samców :3 ale popiszę ze wszystkimi


Cytat z "ShastaMan": (Link »)
Miejscowosc: Szczecin

Cytat z "Zhaff": (Link »)
Miejscowość: Szczecin


Cytat z "ShastaMan": (Link »)
Związek: WOLNY

Cytat z "Zhaff": (Link »)
Związek: niestety nadal samotny :c


Cytat z "ShastaMan": (Link »)
Hobby: furry, IT, (...)

Cytat z "Zhaff": (Link »)
Hobby: furry, IT, (...)



No patrzę i nie wierzę :D
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+1|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.03.2018 19:59:24
Husky
Anthro
@Mars, lokalizacja też się zgadza :P

1. Zbieg okoliczności albo przeznaczenie, że mieszkają obok siebie i mają podobne zainteresowania.
2. Ujemna karma - Mission failed, we'll get em next time > Create a new character
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.03.2018 22:59:40
Wilk
Anthro
Em nie stworzylem nowej fursony ? ...
Zaaktualizowalem tylko opis ...

I tak nie poruchacie :P
Fortibus juz lajkuje bo się zdenerwował ze za malo zdjęc penisow dostal i swoją mafie z Katowic wzywa zeby lajkowali;P
Kółko futrzastej adoracji ...
Ostatnio edytowany przez ShastaMan dnia 5.03.2018 0:06:22

1
(+2|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.03.2018 23:14:13
Wilczak czechosłowacki
Anthro
Hmm... przyjemnie tu :3 Jakie zainteresowanie moja osobą.

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 5.03.2018 9:22:17
Irbis
Bestia
Jeszcze podpis na tą samą modłę ustawiony. :milosck:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 5.03.2018 18:31:05
Lew
Anthro
To spodziewam się, że niedługo obaj nie będą samotni. Wszak tak idealnie pasować do siebie to rzadkość.

W ogóle miło, że kolejny z okolicy :3.

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.03.2018 13:57:56
A co mi tam, może ktoś przeczyta xd. Generalnie furry zainteresowałem się już dobrych parę lat temu i niedawno wróciłem na forum po dłuższej przerwie. Nie traktuję fandomu jakoś specjalnie poważnie, raczej jako sposób na znalezienie podobnych sobie osób do pogadania, grania i może kiedyś spotkania irl (tak, jestem bardzo oryginalny xD).

Imię: Piotrek
Gatunek: nie mam fursony jako takiej, ale generalnie wszelkie gady/jaszczurki, itp. są spoko. I ptaki, nie zapominajmy o ptakach.
Płeć: Samiec
Orientacja: *hytrz* I'M GAY
Związek: Singiel
Miejscowość: Warszawa
Wiek: 20
Wzrost: 180? coś około
Waga: nie pamiętam, ale raczej normalna. Ni to grube ni to chude.

Charakter: Dawniej nieco aspołeczny, zamknięty w sobie nerd. Teraz w sumie podobnie tylko się tym nie przejmuję xD Z relacji świadków wynika, że da się ze mną gadać, tutaj pośmieszkuję, tam pogadam o sensie życia. Generalnie jestem raczej przyjazny i nie gryzę.

Zainteresowania: Oprócz obowiązkowych tutaj gierek i muzyki, lubię nieco ambitniejsze kino. Poza tym maluję (digital painting) i w sumie nieźle mi idzie. Wrzucałem nawet tutaj swoje prace pierwsze kiedyś xD. Jak jest ciepło to jeżdżę rowerem po jakiś gówno miejscowościach. Poza tym co... no lubię te gierki, gram w lola, bardzo lubię gry indie (np. ogrywam sobie ostatnio takie coś co się nazywa "Pathologic" i jest to taki mało znany, ruski silent hill) i wszystko co się czymś wyróżnia na tle tej nudnej, szarej masy. Oprócz tego lubię oglądać kreskówki. Od South Parku po Adventure Time :D

Muzyka: czasem jakiś Nine Inch Nails, innym razem Infected Mushroom. Aczkolwiek głównie elektroniczna. Przy czym im mniej znana tym lepiej.

Telegram: @ReptileChipke
Cytat:
"I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych co to trzeba mieć ten polor we krwi żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież"

Anonim
1
(+2|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.03.2018 18:34:15
Konto nieważne.
Ostatnio edytowany przez Sensible_Russ dnia 30.03.2018 20:47:43

-1
(+0|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.04.2018 23:05:44
smok / obcy / rasa przedludzka
Anthro
Pozwolę sobie dopisać się (wybaczcie skopiowany post z innej sekcji)

Jestem białym smokiem. Nie mam skrzydeł, lecz potrafię dotykać gwiazd. W fandomie jestem już sporo czasu, lecz pierwszy raz na tym forum.

Imię: Arc lub Arch
Fursona: biały smok
Płeć: niezaprzeczalnie męska
Wiek: wiecznie młody/nieśmiertelny
Wzrost: 225 cm
Waga: 210 kg
Budowa ciała: atletyczna, muskularna
Charakter: spokojny, zrównoważony, z bogatym życiem wewnętrznym, zadumany, zamyślony, indywidualista, introwertyk, myślący nieszablonowo, otwarty na nowe idee, odważny, samotnik, lubi dawać i otrzymywać przyjemność, uduchowiony, wierny, czasami wybuchowy i emocjonalny
Preferencje: chętnie spędzam czas z każdym lecz jeżeli mam byś dokładny to cytując: "bisexual with strong male preference"
Zainteresowania: nowe technologie, teorie spiskowe, sztuczna inteligencja, gry komputerowe, motoryzacja, robotyka, broń palna, retro elektronika, systemy UNIX
Muzyka: Bardzo lubie rockowe brzmienia, szczególnie lat 70/80/90. Muzyki raczej słucham niż interesuje się zespołami, co za tym idzie - nie śledzę artystów, grup itd. Dla mnie liczy się twórczość a nie życiorys.
Film: Kocham klasyczne kino. Dobry film to nie tylko efekty specjalne czy znani aktorzy. To przede wszystkim dobrze opowiedziana historia. Dobry film to taki o którym myśli się jeszcze długo po obejrzeniu...

Zechciej mnie poznać a opowiem Ci wszystko o sobie. Jestem otwarty i nie mam nic do ukrycia.

Na koniec pozwoliłem zostawić sobie garść innych informacji.

Czego szukam?
Od wielu lat jestem samotny. Głównie z wyboru. Przez długi czas samotność była moim wybawieniem - mogłem stać obok w cieniu i obserwować życie innych. Pasowało to do mojej osobowości, nie powodując bólu czy stresu. Jednak, jak mówią - kropla drąży skałę i po tych wszystkich latach, bardzo chętnie poznałbym kogoś, z kim mógłbym poczuć bliższą więź. Pogadać, może podzielić się czymś, zwierzyć. No i oczywiście zabawić się w miarę możliwości ^.=.^

Nie ukrywam, że chętnie poznam inne smoki o podobnych preferencjach, choć każdy jest miło widziany jako znajomy. Fajnie byłoby popisać z kimś o każdej porze dnia i nocy, z kimś, kto myśli podobnie lub chociaż potrafi/chce cię zrozumieć i nie ocenia przez pryzmat zwyczajności.

Kontakt:
Discord: Arc#4249, Steam: arcdrake, Telegram: @Arcdrake
Ostatnio edytowany przez Arc dnia 10.04.2018 7:10:48

3
(+4|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.04.2018 16:02:16
Husky
Anthro
Charakter:
1. zamknięty w sobie, zrównoważony, samotnik,

2. otwarty na nowe idee, czasami wybuchowy, odważny.
Wybierz jedno

I taka ogólna rada dla futrzaków: nie mówcie jacy nie jesteście, bo niepotrzebnie tworzycie w czyjejś głowie obraz tego, z czym nie chcecie aby was łączono. :P
Załącznik:
jpg  Gru's plan.jpg (146.58 KB; 1024x655 px)
1979_5acb71257edbd.jpg 1024x655 px
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 10.04.2018 7:17:09
smok / obcy / rasa przedludzka
Anthro
Post edytowany. Mam nadzieję, że teraz bez wpadek. Nikt nie jest idealny.
Ostatnio edytowany przez Arc dnia 11.04.2018 16:29:16

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.04.2018 23:09:42
Nick: Ferrofluff
Gatunek: Kuna leśna
Płeć: Samiec
Orientacja: Asexual
Miejscowość: Wejherowo
Wiek: 27
Zawód: Technik Informatyk
Zainteresowania: rysunek, IT, elektronika, sprzęt audio vintage.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.04.2018 0:23:09
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Yyyyy...

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 21.05.2018 12:54:04
Imię: adam
Nick: fuczak
Fursona:szary wilczek z niebieskimi elementami oraz małymi białymi różkami
Płeć:mężczyzna
Związek: singiel
Miejscowość: okolice wrocławia
Wiek:17
Wzrost: ok 180cm
Waga: o wiele za mało
Charakter: przyjacielski,trochę skryty,wśród zaufanych osób gaduła
Zainteresowania :motoryzacja,majsterkowanie,rysunek,tworzenie baz fursuitów (głowy,nie umiem szyć i zawsze kończy sie na bazie ),od czasu do czasu pogram
Lubie:spędzać czas w małych grupkach , siedzieć cały dzień w samochodzie lub przy nim,niekoniecznie naprawiać swojego simsonka
Telegram:@fuczak zawsze otwarty na nowe znajomości :)
Ostatnio edytowany przez Fuczak dnia 21.09.2018 23:26:01

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 25.05.2018 17:39:17
Pies
Anthro
Pora na dołączenie do spisu futrzaków :D
Nick: Blu
Fursona: Niebieski pies
Płeć: Mężczyzna
Orientacja: Bi? (Niepewny)
Wiek: 17
Wzrost: ok. 192cm
Zainteresowania: , fantastyka, gry planszowe/karciane,oglądanie anime, informatyka i próbuję rysować
Telegram: @Bludoge
Ostatnio edytowany przez Blu dnia 8.08.2018 16:04:12

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...4445464748>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane