Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   6 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...13141516171819...48>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.08.2007 0:10:25
"Nie drażnij LVa"
:3

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.08.2007 0:11:58
Wilk Szary
Zwierzę
Ktoś mi imię podkrada;

Witam cię Wolfie, Łapka

Tak PS. Też lubię pobyć sam, nawet niekiedy futerka są męczące, ale to chyba już taka moja natura, odizolować się od grupy.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.08.2007 20:39:00
fajkojot
Człowiek
Cytat:

Wolfie pisał(a)):
Imię: Fabian, lub po prostu Wolfie

Jest Wolfy i Wolfie. To będziemy do ciebie mówić Fabianie :-Pk
<w tle szyderczy Edziowy śmiech>
muahaha
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.08.2007 23:23:24
Imie: Razor, dla przyjaciół Raz
Wiek: 17
Gatunek: Wilk
Płeć: M
Orientacja: Hetero
Miejscowość: Leszno
Wzrost: 186 cm
Wyglad ogólny: Ciemnoszare futro, świecące niebieskie znaki w kształcie błyskawic przy oczach i w kształcie litery V na dłoniach i nogach. Oczy żółte. Włosy średnio długie, czarne, lekko falujace.
Ciuchy: Ciemne, luźne jeansy (ale nie z krokiem w kolanach), do tego zazwyczaj czarna albo oliwkowa koszula. Na szyi wisior z pacyfą, a na prawej ręce opaska z logiem Rage Against The Machine.
Zainteresowania: Muzyka, furry, muzyka, filmy, muzyka, historia współczesna, muzyka i muzyka
Ulubione zajęcia: Granie na swojej gitarce w zespole, rysowanie, spanie (śpioch ze mnie straszny), ogladanie japońskich teleturnieji (wiem, że są głupie, ale ja je uwielbiam)
Nie cierpi: polityków, narzucania innym swoich poglądów, nietolerancji, chamstwa, przesadnego pesymizmu.
Charakter: Nieco szalony, wesoły, tolerancyjny, niepoprawny optymista, perfekcjonista.
Broń: Dwa zakrzywione sztylety i własne ciało, bo jest liquid shifterem.
Związki z innymi: Zakochany po uszy w pewnej lisiczce. No i zawsze otwarty na przyjaźnie.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.08.2007 0:24:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
WILK!? Nie no...trzeba zarządzić jakąś akcję odstrzału czy coś... :P

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.08.2007 0:47:48
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
WILK!? Nie no...trzeba zarządzić jakąś akcję odstrzału czy coś... :P

*stoi jako wilk z dubetówką wycelowaną w
vetha* - Tak tak masz rację....ale wpierw cza się pozbyć takiego jedengo małego szkodnika xD ^^
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.08.2007 0:55:00
jestę kapibarę
Na niego to trzeba bazukę.. pożycz sobie od raviego :>

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.08.2007 11:14:27
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
snajpa łolf ;3 Nie no, wilków się mnoży jak mrówków, to mnie nerwi też. Czy tylko wilki i lisy mamy? A może tak kiedyś się znajdzie łowad jakiś xD
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.09.2007 21:04:33
i narzekacie.... koniki i tak lepsze od Wilków <puszcza oczko do zgromadzonych>

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.09.2007 21:18:52
Wilk Grzywiasty
Anthro
Witaj w tej siedzibie domniemanego zua

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.09.2007 22:18:09
jestę kapibarę
Cytat:

Katrin22 pisała:
taaaa .... wolę nie wiedzieć,w czym wataha i stado ma się prześcigać... {tylko 1 w głowie}

Witam,witam ;) już raz tu się opisywałam :D


Powitania w innym temacie.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.09.2007 15:59:34
Królowa Północy
Inna forma
Imie: Viven,zgrobniale Viv
Wiek: 15(niedługo półmetek do 16-stki;p)
Gatunek: Wilk
Płeć: samiczka
Orientacja: tylko i wyłącznie hetero,co nie znaczy,że nietoleruję innych związków ^^
Miejscowość: Kraków
Wzrost: 174 cm
Wyglad ogólny: Białe futro.końcówki uszu,ogona,łap,podbrzusze i znaki pod oczami(w kształcie błyskawicy) w kolorze czarnym.Oczki brązowo-piwne(tak jak w realu;p).Na "ramionach" rzmyki.Piórkaza uchem.
Ciuchy: Normalnie to jestem raczej zwykłą wilczycą,ale jak jestem wilkołaczycą to noszę luźne jeansy,przeróżniaste podkoszulki,najczęściej w kolorze niebieskim.Na nadgarstkach czarne sznurki(z rozwalonych wisiorków),na szyji wisiorek z jaszczurką,smokiem lub gwiazdką.Włosy długie,zazwyczaj rozpuszczone albo spięte w lekki kucyk.Adidasy;p
Zainteresowania: psychologia,biologia,furry
Ulubione zajęcia: Oglądanie jak chłopaki grają w piłkę nożną :-Pk
Nie cierpi: gdy niektóre osobniki zbliżają się za bardzo.Najpierw musi zaufać.
Charakter: Psychiczna,szalona,zwariowana,niepoznana,uparta,ambitna,szczera.
Broń: zęby i pazury xD
Związki z innymi: Bardzo chętna do nowych znajomości.Wierna.Jak narazie wolna ^^

Inne: Polfurs pokazała mi Izis.Bardzo jej za to dziękuję^^
Jestem tu już kilka miesięcy i znam kilka pyszczków,ale jakoś nie za wiele się udzielam...Wolę być raczej z boku^^
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 26.09.2007 21:18:58
Imie: Goldslin, dla przyjaciół Gold jak i Goldi
Wiek: 20
Gatunek: Jeleń Szlachetny
Płeć: M
Orientacja: Hetero
Miejscowość: Legionowo
Wzrost: 185 cm
Wygląd ogólny: nieliczni go widzieli ale mówią o złotej sierści wspaniałym porożu, emanujący charmonią i spokojem, wzrost: 185cm, waga: brak danych.
Ubiór: Byle by byly wygodne, przeważnie biała chusta na głowie.
Zainteresowania: Muzyka, furry, motoryzacja - drifting, filmy, parapsychologia i psionika, medycyna naturalna, zielarstwo, szamanizm, rozwój duchowy
Ulubione zajęcia: medytacja, zielarstwo, rozwoj duchowy, siedzenie w necie. Nie cierpi: narzucania innym swoich poglądów, nietolerancji, chamstwa, przesadnego pesymizmu.
Charakter: spokojny, wrazliwy, bujajacy w oblokach, pogodny no i agresywność od 0-100 wynosi w porywach do 5 czyli lagodny jak baranek, prawie typ samotnika, pogodny, stłumiony.
Broń: poroże i kopytka, zdolności psi.
Związki z innymi: samotnik cierpiący we własnym wnętrzu.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.09.2007 13:48:05
Lis polarny
Anthro
Imię: Fox The White , poprostu Fox
Wiek: 17 (już niedługo 18 )
Gatunek: Lis
Płeć: Samiec
Orientacja: Bi ;-)k
Miejscowość: Leszno (pod Poznaniem)
Wzrost: 1,85m
Waga: 74kg
Wygląd ogólny:Lis polarny o lśniąco białym futrze, przeszywającym spojrzeniu, yiffnej posturze i puszystym ogonie ^^
Ciuchy: A na co komu one ? no dobra niech będzie długie czarne spodnie + koszulka ^^
Uwielbia: podróżować, spotykać się z innymi , yiff :-Dk każdy i o każdej porze :-Pk , muzykę , robić coś szalonego ^^ ,grę na gitarze , szermierkę , łucznictwo , psy/wilki XD , chodzić do lasu , jeździć konno (pomimo poważnego wypadku XP), tenis, sesje RPG ^^
Nie cierpi: kłamstwa i ukrywania czegokolwiek przedemną
Idol: Tuomas Holopainen za jego genialny wygląd XD
Charakter: ambitny, nieśmiały ,koffający, wierny jak pies XD, spontaniczny,leniwy , uparty, kreatywny , nieufny, wrażliwy , artysta, spokojny, przyjacielski, itp.
Broń: zęby i pazurki ^^ oraz miecz
Związki z innymi: po uszy zabujały w pewnym wilczku ^^ ale otwarty na nowe znajomości :-)k
Włosy:białe długie (rl -ciemny blond średnie i zapuszczam dalej ^^)
Plany na przyszłość: zostać weterynarzem
Intymne wymiary: zadowalające :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.10.2007 14:37:21
Myszoskoczek
Anthro
Meet my fursona x3'

Imię: Meriones, Merion
Nazwisko: Minor
Płeć: Samica
Wiek: 16 (<- moja fursona jest ode mnie o rok młodsza, w rzeczywistości mam lat 17 =3 )

Wygląd: Antropomorficzny myszoskoczek odmiany bodajże ciemnookiej miodowej (color sheet -> [link] xD)
Portret na avatarze ^^'

Charakter: Nieśmiała i lekko zamulona... Aczkolwiek zdarzają jej się ataki paniki i różne spazy, którymi wprawia otoczenie w konsternację ó_o
Pomimo swojej nieśmiałości lubi przebywać w otoczeniu przyjaciół których ceni i kocha nad życie ^^'
Nie jezt wybitnie odważna, ale potrafi dokopać komuś, kto jej dokuczy...

Umiejętności: Rysowanie. Plus, kiedy się wścieknie, lub po prostu wie, że musi walczyć, jej pazury wydłużają się i stają się srebrne [wyglądają jak sztylety >_>'] (<- takie to trochę zerżnięte od Volverine'a, nie? :-?k )

Niu, to by było na tyle... ogólnie postać powstała gdzieś tak chyba w wakacje 2005 :-?k .

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.10.2007 14:58:08
Imię: Amaru
Wiek: 18
Gatunek: Wilk Szary
Płeć: Samiec
Miejscowość: Jasło ( nie daleko Nowego Sącza ).
Wzrost: 172 cm
Waga: 58
Wygląd ogólny: Jestem szarym wilkiem o niebieskich oczkach. Mam śnieżno białe kły.
Ciuchy: Zawsze w spodniach moro o jasnym odcieniu najlepiej białe. Szara bluza na której spoczywa black T-shirt
Uwielbia: Kocham jazdę na krawędzi i sporty wyczynowe takie jak Yokozki deskorolka, uwielbiam błąkać się godzinami po lesie chociaż już nie ma mojej towarzyszki, kocham naturę jak każdy wilk, mam duszę buntownika, na codzień cichy i samotnik lecz na forum cwana bestia, pisać opowiadania fantasy, sesje RPG ^^
Nie cierpi: Kłamstwa.
Idol: Podążam własną ścieżką.
Charakter: kiedyś ambitny teraz to tylko wspomnienie, kochający przyrodę, wierny jak pies, kreatywny , nieufny od kąd ona odszła, wrażliwy , artysta, spokojny, samotnik ... .
Broń: Kły i pazury.
Związki z innymi: samotny
Włosy: krótkie, blondyn.
Plany na przyszłość: pozostawić po sobie coś więcej niż ci, którzy odeszli.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.10.2007 15:23:27
czarny tygrys eryzyjski
Inna forma
Imie: Lucjusz
Psełdo: Lucius/Luminous
Wiek: 23
Gatunek: czarny tygrys
Płeć: Samiec
Wzrost: 178 cm
Waga: ok 70kg
Włosy: ciemny blond(ponoć :D) średnio długie, ponownie w stadium zapuszczania
Cechy szczególne: pieprzyk z lewej strony pod nosem ponoć a'la Merlin... Ubranie:Zazwyczaj wszystko co czarne =D Najczęściej nosze: to co podlezie pod łapę oby wygodne, jednak lubię ciemne lub czarne ciuchy, skóry, płaszcze itp...
Zainteresowania:rpg tak p&p jak i komputerowe, dobre książki, filmy, fantastka, okultyzm
Związki z innymi: w związku
RPG: tak chętnie
Charakter: lekko sarkastyczny, trochę samotniczy z lekką nutką stadności, powiadam zapędy terytorialne, czasem troszkę zbyt ciekawski lub niecierpliwy, często wesoły, zawsze zwariowany(i nie jestem pewien czy w "pozytywnym" sensie- ja tam nie narzekam). Można wyszczególnić wzorce osobowe dla różnych gróp społecznych, tak więc jestem:
*uczynny, przyjacielski, ufny, opiekuńczy, lojalny- dla wybranych
*otwarty na innych ludzi(w znaczeniu- nie odtrącam tylko dlatego iż nie lubię grupy), skłonny do nawiązywania nowych znajomości, średnio kulturalny, troszkę zamknięty w sobie-dla ogółu
*wredny, nieufny, bezlitosny(w pewnym sensie) zamknięty na ludzi i ich potrzeby, czasem pałający żądzą mordu jak na razie skutecznie powstrzymywaną- dla ehm... innych wybranych :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.11.2007 21:02:46
Imię: Nikt jeszcze nie zdążył mnie nazwać ale ogólnie już się przyjęło że mówią mi Szaman ;)
Nick: Taki sam
Wiek: mniej niż 18 więcej niż 16
Gatunek: Lis Fursuit < sorka jeżeli pokręciłem nazwę > Anthro
Płeć: Samczyk
Rozmiar łapy: 36 < chyba ...
Wzrost: coś ponad 160 :D Postaram się jeszcze podskoczyć XD
Wygląd: Ciemno rudy ale w zimkę zmieniam futerko na białe
Ubrania: kocham siebie ;) No ale kremowa bluza na to t-shirt w kolorze czerwonym lub białym do tego jasne szturmówki:D
Trendi gadżety: Kolczyk w lewym uszku co nadaje indiańskiego można by powiedzieć wyglądu, włosy jak na avie czka szamańskie
Zainteresowania: Szamaństwo
Broń: Nie potrzebuję jej, wystarczy że jestem szybki i zwinny.
Charakter: Przeważnie małomówny, większość tego co chcę powiedzieć wyrażam gestami.
Koffa: To kim naprawdę jest.

No to cała prawda o mnie ;)


Grrrrrr znowu mnie poprawiają ...

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.12.2007 11:21:16
Czarna pantera
Anthro
Imię: Ensua
Wiek: 22
Gatunek: Czarna pantera
Lokalizacja: Bydgoszcz/Austin/Atlanta/Birmingham
Płeć: Samica
Wzrost: 170cm
Waga: Waha sie
Włosy: Najczęściej krótkie i farbowane
Ulubiona broń: daisho (katana i wakizashi)
Cechy szczególne: Kolczyk w brwi i sporo żelastwa w uszach, troch blizn na ciele, okulary
Ciuchy: Ot taki typowy Goth - dużo czarnego, skóry, kolców, obroży, łańcuchów, żelastwa i makeup'u
Zainteresowania: RPG (tabletop, komputerowe), Furcadia, sztuki walki (muay thai, kickboxing, kendo), sztuka (origami, tatuaże), yiffing (a co xP), podróże (Japonia <3)
Związki z innymi: trochę tego było, aktualnie leczenie duszy po czymś dłuższym
RPG: Yes please xP
Charakter: Jedna wielka chodząca mieszanka przeciwieństw

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.12.2007 2:23:27
Lew
Wiek: 18
Plec: Samiec
Rasa: Lew
Fursona: brak wizualizacji ;)
Skad: Wrocław

Wzrost: 176cm
Waga: 84kg

Lubie: Lwy (Lwice ;) ), Fotografie, Podroze, Afryke, Militaria, Muzyke (o tak..), TLK, wspominalem o dobrym yiffie? ;)

Jestem: Duzy, masywny, dosc silny.. Szczery, dobry, praworzadny, czesto powazny, spokojny, koneserem... Do tego czesto prostolinijny, troche glupkowaty, wyluzowany, i strasznie leniwy. Taki Lew, nie? ;)

Usposobienie: Lagodny poza legowiskiem ;)

Gdzies tam sie przewijaly "intymne wymiary" :D Duzy ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.12.2007 20:18:11
Lis.
Chciałem dobrze.
Imię: Marcin
Nick: Pasterz
Wiek: 21 wiosen (na chwilę pisania tego posta :P)
Gatunek: Lis to, czy Tygrys?
Płeć: M
Miesjce zamieszkania: Kraków
Wzrost: dowód mówi coś o 188, ale DOWODY KŁAMIĄ!
Wygląd ogólny: Lis w paski? Paskowany kot z lisim ogonem?
Zainteresowania: Japonia, komputery, książki, muzyka (!)...
Instrument: Głos, trochę gitara
Zawód: informatyk ;], wokalista
Ulubiona muzyka: Tylko bez skrajności :P
Ulubiony pisarz: Martin (G.R.), Sapkowski (A.)
Nastawienie: W miarę pokojowe.
Pora wstawania: Do ustalenia. Do południa jest OK.
Charakter: Do poznania
Stan obecny: Wolny, szukający, wybredny :P

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.01.2008 22:06:48
Szczur
Zmiennokształtny
Imię:Magda(Emma)
Nick:Szczur17
Wiek:17 wiosen
Gatunek:Szczur laboratoryjny
Płeć:Już nie dziewczynka,ale jeszcze nie kobieta
Miejsce (urodzenia)zamieszkania:Warszawa(Praga Północ)
Wzrost:164cm
Waga:48-50 kg
Wygląd ogólny:lekko kwadratowa twarz,luźno ubrana,często poczochrana.Włosy do ramion,bardzo ciemny blond.Znaki szczególne okulary i trzy kolczyki w lewym uchu.
Zainteresowana:Teatr,sztuka aktorska,książki,wiedza ogólna o wszystkim,o całym świecie i jego częściach skłądowych.Gitara klasyczna.
Zawód/obecna posada:tęczowa licealistka :D
Ul muzyka:wszystko co mi w szczurze ucho wpadnie.Nie potrafie sprecyzować bo to wszystkiego po trochu...
Ul pisarz: Paulo Coelho,Sarah Waters(praktycznie wszyscy pisarze rodzaju LGTB),Ewa Schiling,Andrzej Sapkowski,Halina Poświatowska
Nastawienie: Przyjazne,radosne i ciepłe
Natura:ruchliwa,wiecznie rozgadana,roześmiana do łez,uśmiechnięta od ucha do ucha i zafascynowana otaczajacym ją światem
Charakter:ustępliwy,wiecznie kompromisowy,spokojny,nie zbuntowany,uprzejmy,nieasertywny.
Stan obecny:zakochana,ale w czase rozłamu wzwiazku

Nie lubie zabardzo spać,luubie dużo wody pić,biegać,śmiać sie irytować niektórych osobników.lubie mieso,lubie sucharki,szczurze biszkopciki,lubie smyranie za uchem,drapanie po brzuchu i łeku.
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie!!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.02.2008 14:46:03
Imię: Jessie
Wiek: 18
Gatunek: Jeleń
Lokalizacja: Poznań i okoliczne puszcze ;]
Płeć: Samiec
Wzrost: 175
Waga: 50-55
Włosy: Krótkie (zgodne z zasadami BHP laboratoriów chemicznych), czasami dłuższe i zawsze poczochrane jak po marsylskiej wichurze
Ulubiona broń: Biureta ;]
Cechy szczególne: Zmienne jak pory roku, 3 kółka w lewym uchu
Ciuchy: Raczej normalne, przystosowane do zasad BHP laboratoriów chemicznych. W naturalnym otoczeniu Top-less w Jeansach, z reguły na boso
Ulubiony ciuch: Fartuch laboratoryjny
Zainteresowania: Nauki ścisłe, Pomykanie po lasach w tym wspinaczka drzewna ;], computer games, rysowanie rekreacyjne, horror.
Zachowanie typowe: niemożliwym jest abym przez 5 minut kogoś nie dotknął ;],
Charakter: Nietypowy, ekscentryczny, radosny.
Ulubiony pisarz: Graham Masterton, F. Kafka
Nienawidzi: Polskiego rządu, kościoła katolickiego, konserwatystów, ♥♥♥♥♥♥♥, Uprzedzeń, dwulicowości, kłamstwa i obłudy, ludzkiej głupoty, szpinaku.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.02.2008 22:54:49
Futrzasty Esteta
Anthro
Hej czyżbyś uczył sie w jakimś technikum chemicznym?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.03.2008 11:16:52
Bynajmniej ale chemia to moje życie ;]

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...13141516171819...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane