Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...48>>


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.09.2005 18:19:23
jestę kapibarę
To bardzo dobrze, że najpierw piszesz w office. Bardzo mnie to cieszy, tak się powinno robić, jeżeli wie się, że się robi błędy :-)k
Ale ten temat to spis powszechny, a nie dyskusja o ortografii, dlatego wracamy do spisu i koniec offtopa ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2005 23:10:14
Yellow!

Wbrew pozorom to nowy tu nie jestem, wiec nowego tematu zakladac ne bede, czesc mnie zna (z widzenia tych kilku literek skladajacych sie na moj nick), ale ogółem dla tych co mnie nie widzieli, to wielkie...j.. Witam ;P
Wypiszę tu moje statsy, czegoś się może dowiecie.

Imię: Tipsu, te prawdziwe to protected je.
A niech wam bedzie, ze Mrrrcin xP
Plec: 99% samiec 1% puzon
Wiek: 16 lat
Intymne wymiary: *zagląda w gacie* Pfe, pfe, łejdamynyt, co to za podpunkt? :P
Wygląd: Szary Wilq anthro, średnio wysportowany, świecące żólte gały, co trochę już widziały.
Włosy: długie, czarne, proste (dopóki -ktoś- mi ich nie zetnie xP)
Ubranie: Czarny T-shirt bez rękawów, przetarte jeansy, na szyi nieśmiertelnik xP Nic szczególnego :-Pk ...i inne rozne rzeczy - w mojej furry szafie mam trochę stuffu.
Zainteresowania: ee…no co? Mangan i Anima, Furry (wiadomo) RPG, Komputery, Muzyka, opanowywanie świata …i cos tam jeszcze, ale ni wiem co :-Pk
Związki z innymi: aj’m so lonli ;_: Ne no, przyjaźnie, jak na razie
:-Dk
RPG: Przydaje się w wypadku walk z wojskami pancernymi.
Ulubiona Bron…hm…dwa glocki (badzmy realistyczniejsi, dwa desert eagle to by mi łapska urwały :P) MP5, a z białej to dwa sejmitary.

A tak pozatym, to jestem nie-za-smiały, zwariowany, taki ałdsajder trochę, dziwny, „czasem czepiam się o byle gówno” lecz też "przyjacielski" (podobno) Wbrew pozorom da się ze mną żyć. A jak przyjazń nawiąże, to czymam :P …chyba.

Dobra, idę sie myć, lol xP

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2005 23:19:43
PERMABAN
*chowa nożyczki za siebie* Mrrrcinku, coś Ty taki strachliwy xP
"Intymne wymiary: *zagląda w gacie*" - ja Cię nie znam... zboczeńcu! xP Żesz, o puzonie mi nie mówiłeś! ;__; Zgładzę Cię, Tips, zgładzę! >_< Nie dałeś, żeś "szexi"! xD K, to ja idę spać, poczepiałam się, więc mogę xP

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 24.09.2005 16:40:01
Imię: Shivan (zdrobiniale Shiv)

Pełne imię: Shivan Egrilien 'Draco' Darastivil

Płeć: raczej 100% samiec ;-)k

Imtymne wymiary: A nie podam :-Dk

Wygląd: Wysoki na 192 cm Anthro-Smok. Kolor skóry czarny, lub czerwony, w zależności od nastroju :-Pk No i skrzydła na których mogę się przelecieć <bez podtekstów> :-Dk :-Dk

Włosy: Długie czarne włosy sięgające po łopatki.

Ubranie: Zazwyczaj jakiś czarny T-Shirt i jasna koszula. Żeby kontrastowało x] Niebieskie lub czarne jeansy. Na rękach koraliki którymi się bawię jak jest nudno.

Zaintersowania:
Głównie Muzyka, gdyby tak to rozbić jeszcze:

Gitara elektryczna jak i klasyczna, flet prosty, klawisze, skrzypce(początkowe stadium)

Gatunki muzyczne: Power-melodic metal, folk metal, poezja śpiewana.

Poza tym: Ogołnie pojęta fantastyka, astronomia. Furrrry x]. Furry arty, niestety głównie tylko podziwianie, choć próbuję coś rysować, ale do jakichś rezultatów to mi jeszcze daleko.

Związki z innymi: Staram się być niekonfliktowy. Ale i tak zawsze każda moja znajomość się kiedyś rozsypie do cna...

Orientacja: Biseksualna, ale tylko furry. Ogólnie jestem hetero ;-)k

RPG: Tylko teoria. Mało praktyki :-Pk

Broń: Włassssne pazurki :-)k

Cuś od siebie: lolz, szukam partnerki życiowej w IRL :-Dk xD

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.10.2005 14:32:27
Hiena Pasiasta
Anthro
Imię: Nico
Pseudo: Askha
Pełne imię: Nidan "Nico" uth Naddar
Płeć: Samiec
Imtymne wymiary: na piątkę z plusem ^^
Wygląd:

Animal Form : wilk szary, zielone świecące oczy, czarne skarpetki na przednich łapach i ogon z jasno szarą końcówką, zawsze happy jak stodoła.

Anthro: 1,85 m, dość długie zielone włosy, byste zielone oczy, często rozpięta kurtka i papieros w pysku.

Włosy: Ciemnozielone zasłaiające kark, ogólnie do ramion i doś długa grzywka, czasami ciut opada na oczy.

Ubranie: Mundur US. Army z Wojny w Wietnamie, czarny podkoszulek, nieśmiertelnik, wysokie wełniane skarpetki i wojskowe szturmówki, pasek na broń i wyposarzenie i nowa czapka US. Army. 8-)k

Zaintersowania:

Anthro, militaria, pirotechnika, pisanie i czytanie, łażenie po lesie, Fantasytka, elektronika, mechanika & hydraulika - "naprawianie sedesu" :rollk:, latanie i skoki spadochronowe

Związki z innymi: Byle nie włazili pod nogi to bedziemy życ w zgodzie ogólnokrajowym ładzie i porządku. :-?k

Orientacja: Tylko samiczki ( o gatunku nic nie mówię) ;-)k

RPG: [chowa wyrzutnie za plecami] nie no skądże, ja tylko pisze autorskiego i sam walę w każdego jakiego się da.

Broń: dwa H&K UMP .45

Conieco od mojej osoby: Kocham sie brudzić w lesie
Brud? Brud! Brud?! Brud!!! Buahahahahaha! :-)k
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.10.2005 16:22:36
Człowiek
Imię: Dizo

Pełne imię: No one knows ;P

Płeć: Samiec

Imtymne wymiary: come and see;PP buaha ( a slyszalem ze dlugosc dloni(od poczatku dloni do konca palca-fakjuszka ;) sie rowna tej slugosci ;P )

Wygląd: 176, Wilk o Żółtawo-brązowej sierści,wysportowany(ale bez przesady ;P ) hm... no wiecej na ryskach ;D a no i kolczyk-stożkowaty ćwiek na brodzie ;)

Włosy: blond , dość krótkie ( zobacyzmy jeszcze jak sie zetne IRL to zmienie fura tez ;))

Ubranie: T-shirt, jeansy albo inne wygodne spodnie, nei za obcisłe, kurtałka :) (i znow wiecej na moich ryskach ;))

Zaintersowania:hmm no dobra to zacyznamy:
Capoeira (co za tym idzie muzyka , kultura brazylijska,) , Le Parkour, Rysunek (olowek, myszka na kompie(arrgh hate my mouse) , Muzyka-Jazz(klasyczny mocno lubie nowoczesny mniej troche),SKA,Punk,Rock(franz ferdinand rulz :P ), Klasyczna(bach rox ;] ), Ninja Tune, Gitara (elektryk, zespolik z kumplami mamy) , FIRESHOW - sztuka panowania nad ogniem, staff, poi, plucie.

Związki z innymi: Niezbyt sociable person ;) , nie zebym eni lubił ludzi ale w duzej grupie po prostu siedze ciho i nic nie mowie ;) chyab ze znajomi - wsrod bliskich znajomych czuje sie dobrze; ) z obcymi gorzej ;P

Orientacja: Aj em hetero

RPG: O geez .. Askha moze opowiesz jaki w tym dobry jestem?? :P

Broń: Kij (najlepiej zapalony na obydwóch koncach ;))

Cuś od siebie: HYperactivity rox ;P :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.10.2005 7:24:35
Imię: Aquilion (znany równiez jako Foxia lub Kitakaze)
Nazwisko: starozytne, bardzo szlachetne, i tak nie zdołacie wymówic
Dane ludzkie: Tomasz Pruski
Wiek: wygladam na 22 (jako człowiek), jako kitsune na 3130
Gatunek: kitsune (vulpes sapiens) (magiczny lis)
Wymiary i wygląd: w ludzkiej postaci mam 182cm i 80kg, w lisiej- 137cm i 31kg. Ciemnorudy, zielonooki z czarnymi oznaczeniami na łapach, uszach i ogonach
Zamieszkuje: syf koło Zgierza, zwany Łodzią. Sporo tu futer.
Zawód i praca: etnolog (badania nad kulturą) i dziennikarz, wice-naczelny łódzkiego zinu fantastycznego i prezes ŁKFu. Pisze fantastykę i ma nawet jakieś sukcesy.
Zainteresowania: RPG (każde-niemal absolutnie), fantastyka, kultury, języki, broń biała, walka nią (kendo, miecz, szabla) i YIFF.
Charakter: wredny, podły, nieuczciwy, cały czas cos knuje- ot, typowy lis, jak ma zły dzień
Uczucia: kocha do szaleństwa taką jedną lisiczkę

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.10.2005 13:42:22
Hiena Pasiasta
Anthro
RPG: O geez .. Askha moze opowiesz jaki w tym dobry jestem??

Dobry, no strasznie, pisać się boisz i tyle. Jak ja teraz robie wszystko powoli to ci dałem czas byś zrobił sobie profil, a ty nic, oj... obraże się niedługo za ten numer.

Sprostowanie: Dizo nie umie grać w RPG-i.
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.10.2005 19:50:02
wilk i ołak*czyca*
homid

Imie: Fenn
Wiek: z wyglądu podobno z 16 i nie więcej..
Gatunek: wilkołak*czyca*
Płeć: potwierdzona sunia
Intymne wymiary: no tak na oko to musicie sobie obejrzeć ^_-
Poglądy: zrewidowane przez 22 letnie życie wśród ludzisków -_-'
Wygląd: małe, rude, niewinnie wyglądające.. po rozmowie patrzy się na mnie już "nieco" inaczej.. czerwono ciemne futro, oczka jakieś szarawe, drugie oczka przeźroczyste, a dalej to już tylko samicze krągłości.. ^^
Wzrost: całe 158cm
Waga: nie będę się przyznawała resztki samiczej dumy :P
Ulubiona broń: butelka po właśnie wypitym winie ^^
Cechy szczegolne: wkrótce może się pojawią ^_-
Ciuszki: najczęściej na lumpusa a jak potrzeba to w pięć minut moge przypominać człowieka typu żeńskiego ^^
Zainteresowania: a to take kraje na pólnocy jak Irlandia (no nie całkiem an północy ^^), Skandynawia oraz Japonia (a to bardziej na wschód), rpgi, fantastyka, Yiffy ^^, oraz celtowie i człowiek najmłodszy z racji zawodowych i "że wroga poznać trzeba" ^_-
Zwiazki z innymi: e no ten tego ^^ YIFF :P
Kocha: to moja słodka tajemnica ale kocha ^^


No i to chyba tak po krótce to co sie nadaje do spisu^^.
I don't like it when you get too close, I don't wanna be under your thumb

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.10.2005 12:45:06
Wiek: O to nie pytać ...
Gatunek: human standard
Płeć: samiec.
Intymne wymiary: e, ciągle ten yiff, to juz nudne :))
Poglądy: ateista, liberał z domieszką socjalu ale niewielką
(podobno naukowy anarchista tak mnie przynajmniej
określają inni)
Wygląd: standard, a co tu ciekawego ?
Wzrost: jakieś 180, dawno nie sprawdzałem.
Waga: coś koło 80 albo więcej, analogicznie (ale muszę schudnąć , fakt)
Ulubiona broń: własny mózg, nie lubię broni i walki ale strzelać potrafie (i
bynajmniej nie mazgajowaty pacyfista ze mnie).
Cechy szczególne: pragnienie życia w alternatywnym ale konkretnie zbudowanym
społeczeństwie mieszanym (furry, ludzie, AI, inne gatunki)
ze szczególnym uwzględnieniem
wolności jednostek, sensownie rozumianej techniki i racjonalnego stylu życia.
Ciuszki: Standard, w końcu to do ochrony. Zazwyczaj przesadzam z niechlujstwem.
Zainteresowania: alternatywne społeczeństwo, dalekie badawcze loty kosmiczne na
niezależnych jednostkach, technika ze
szczególnym uwzględnieniem gromadzenia, przetwarzania i udostępniania wiedzy,
serwery i systemy Open Source.
Nie lubię: wszelkich zniewalających i narzucających się innym religii (i to bardzo), ogólnie zniewolenia,
głupoty, wszelkich fobii, wpasowywania się w standardy nie wiadomo po co,
państwa narodowego (śmieszne i żenujące w XXI w) oraz konsekwencji tego
(narodowość, obywatelstwo), źle rozumianej globalizacji, technik umożliwiających niebezpieczne działania na jednostkach (np. cyborgizacja, Microsoft).
Związki z innymi: bardzo sobie cenie konkretną, głęboką przyjaźń.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 24.10.2005 0:21:48
Byk
Anthro
Więc skoro już tu jestem, wypadałoby się zarejestrować :) EDIT: A teraz wypadałoby uaktualnić co nieco...

Imię: Shubi
Nazwisko: Toorus
Rasa: Byk
Płeć: samiec
Wiek: 20

Poglądy: zazwyczaj inne niż wszystkich, ale i tak nie wygłaszam ich na głos
Wygląd: brązowa sierść, pysk ciemniejszy, długie, czarne rozczochrane włosy z żółtymi końcówkami, zielone oczy, prawy róg złamany, kopyta zamiast stóp, wzrostu około 1,80m
Charakter: ciężki do wytrzymania ;p W jednej chwili mogę być wesoły i zabawny, w następnej smutny bez powodu. No właśnie, miewam humoru dziwne bez powodu. Często po prostu siedzę cicho i nic nie mówię.
Ubrania: zazwyczaj niebieskie jeansy, ciemno niebieska koszulka i czarna, rozpinana bluza z kapturem
Zainteresowania: Głównie fantastyka, trochę też biologia, a teraz głównie język angielski (i Great Vowel Shift >.>;)
Ostatnio edytowany przez Shubi dnia 15.05.2008 18:09:38

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 24.10.2005 0:47:59
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Shubi pisał:
Związki z innymi: różnie to bywało, ciężko przyjaźnić się z minotaurem takim jak ja


Etam :] Miinotaur to jak anthro byk/bizon :] i nie rasa jest ważna ale charrrrakter :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 19.11.2005 16:18:34
//LV: :-ok*GASP*:-ok The horror!
*zaspany*
Pierszą rzecz która zrobie to: LV miej litość... nie mam mojego Atlonika 2,500 z 30Gb dyskiem i siedze na pII 400 z 200Mb... ledwo co mi tam win95 wlazł a co dopiero word --k... Bądź litosciwy...
Drugą rzeczą którą zrobie to: Witam wszystkich nowych =^-^= z dziebka czasu mnie tu niebyło (komp papa, jam porażka...) ale wróciłem^^ i dzieki mym pazurkom złożyłem pII^^ więc moge teraz radosnie wykrzyczeć... *WITAM* =^-^= *skacze radośnie po śniegu bo listków brak...*
Trzecią rzeczą którą zrobie to:
*rozglada sie po forum...*

//LV: A tak w ogóle to ten post jest nie w temacie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 19.11.2005 17:12:26
Tak w ramach przypomnienia...

Imię: Craz..
Wiek: Z wyglądu ok. 22 lata..
Gatunek: Aries..
Płeć: samiec..
Intymne wymiary: Niektórzy mówią, że ma się, czym pochwalić..
Poglądy: Ciężko powiedzieć, gdyż rzadko mówi o sobie..
Wygląd: Zwyczajny, czarno-biały baran (dzięki demonicznej mocy, którą obdarował go jeden z jego przyjaciół, potrafi przemienić się w demonicznego i dość bojowo nastawionego do świata bafryffisa)..
Wzrost: ok. 190cm (licząc z rogami: ponad 200cm.)..
Waga: Niespełna 70 kg.
Ulubiona broń: własny mózg, własne łapy, sporadycznie broń biała i magia..
Cechy szczególne: Ciągle sprawia wrażenie nieobecnego..
Charakter: Zupełnie chaotyczny, przez co jedynie nieliczni potrafią go zaakceptować..
Ciuszki: Jeżeli już coś ma na sobie, to są to zazwyczaj krótkie, niebieskie, dżinsowe spodenki..
Zainteresowania: Wszystko i nic zarazem.. Sprawia wrażenie futrzaka, którego nic nie jest w stanie przyciągnąć do siebie na dłużej..
Uwielbia: Zapach mokrego futra, długie, ciche spacery, obserwować innych..
Nie lubi: Ataków na swoja osobę oraz gdy inni próbują narzucić mu własny światopogląd..
Związki z innymi: Ostatnio jest coraz bardziej nieufny, więc coraz rzadziej dopuszcza do siebie innych, nawet, jeśli idzie o zwykłą przyjaźń...

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 28.11.2005 14:38:19
Tygrys biały
Anthro
Imię: Marcan
Wiek: ok. 22 lata
Gatunek: Panthera Tigris Altaica
Płeć: Samiec furry, samiec RL
Lokalizacja: Zimne klimaty (Kraków)
Intymne wymiary: Wystarczające do większości zadań, a nawet więcej...
Poglądy: Otwarte, tolerancyjne
Wygląd: Tygrys syberyjski, futro niezbyt grube, równie dobrze czuje się w postaci anthro jak na czterech łapach, chociaż woli anthro, dobrze widoczne mięśnie i mocna budowa
Wzrost: Jako tygrys gdzies ok. 250cm, RL 179cm
Waga: Furry prawie 200kg (masa męśniowa), RL wzorcowa, o dziwo, względem wzrostu: 78kg
Ulubiona broń: Jaka znów broń?? Jestem pacyfistą w każdej sytuacji!
Charakter: Ogólnie przyjacielski i miły, spora część nowych osób po krótkiej rozmowie określa go, nie wiedzieć czemu, mianem "słodki", podczas gdy on traci kolejnych przyjaciół przez głupie kłótnie i słówka... Trudno go rozzłościć, ale jeżeli już, to do białości. "Poznaj siebie" - do tego dąży, a gdy osiągnie zadowalający poziom wiedzy, przekaże ją z pewnością Wam
Ubranie: Futro mu wystarczy, poza tym uwielbia oglądać zwierzęce kształty wraz ze wszystkimi atrybutami, tak bardzo naturalnymi jak tylko możliwe, więc ubranek nie lubi... I tak by miał problemy z dobraniem rozmiaru xD
Zainteresowania: Rodzaj konsumenta, jego wyobraźnia jest dosyć specyficzna, musi być mocno pobudzona, nie jest jakoś szczególnie kreatywny, chyba że jest to związane z komputerami xD Lubi dobrą muzykę i rozmawiać z przyjaciółmi
Uwielbia: Seksowne futra i kształty, yiff, ale też czułość i namiętność, sztukę, muzykę, poznawać nowych przyjaciół
Nie lubi: Kłamstw, zwłaszcza tyczących się jego osoby, powszechnego dziś chamstwa, histeryków i fatalistów ("zabiję się" itp)
Związki z innymi: Obecnie samotny, interesuje się obojgiem płci, był już z samcami, chciałby znaleźć samicę... Szuka nowych przyjaciół, chciałby naprawić stosunki ze starymi którzy go opuścili z jego winy... Jest bardzo yiffny, otwarty na niezobowiązującą, ale koniecznie bezpieczną i nie złośliwą zabawę


PS LV, ty chyba masz to samo co ja z tą ortografią xD W podstawówce byłem najlepszy w całej szkole, w technikum byłem w pierwszej piątce :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.12.2005 15:29:00
ja juz od dłuższego czasu tu jestem, ale dosyć rzadko sie odzywam ^^'
na dobrą sprawe tylko jedna osoba mnie tu lepiej zna ;) ( *howl!!!*)

Imię: Luna (od Lunatica)
Wiek: rocznik 1988 halloween - zatem obecnie 17 lat
Gatunek: dziewczyna o wilczej duszy (podobno widać to po oczach)
Płeć: samica
Szukać w: podwarszawskiej Zielonce lub w samej 100licy
Poglądy: w wielu sparwach staroświecka, ale otwarta i raczej tolerancyjna, podobno "mam w sobie coś z anarchisty" ale to nie moje słowa xP
Wygląd: 1.68 cm wzrostu i drobna niedowaga;
blada skóra kontrastująca z długimi brunatno rudymi włosami;
nieco zadarty "mysi" nos nakrapiany gdzieniegdzie piegami;
jasno niebieskie oczy ogladające świat zza szkieł okularów.
Ulubiona broń: inteligencja, gra słów, ewentualnie w ciężkich przypadkach glany...
Charakter: uparta, nieufna, bywa złośliwa, nieugięta w dążeniu do celu, skora do wygłupów, wesoła, odważna (czasem zabardzo), bywa impulsywna, czasem wybuchowa, złosliwa, niekiedy podła, szanuje przyjaciół i szczerych, inteligentnych ludzi, taktowna i obyta;
nie toleruje ewidentnej głupoty, zakłamania, dwulicowości, bezsensownej przemocy i brutalnych zachowań.
Tęskni za...czymś (?), chyba wolnością. Nie potrafie tego sprecyzować...
Ubranie: praktycznie zawsze na czarno (to kwestia mojego gustu i przyzwyczajenia), do tego nieodłączne glany i torba.
Zainteresowania: literatura (należę do wymierajacego gatunku moli książkowych), teatr, ludzie, sztuka, religioznawstwo, szerokopojęte fantasy, rpg, muzyka (głównie gotyk, heavy i power metal), czasy inkwizycji, grafika pc, pisanie opowiadan, rysowanie, spanie
Uwielbia: na parę dni oderwać sie od życia codziennego gdzieś z dala od domu, szkoły, obowiązków, problemów, intryg, zakłamania i ludzi którch często mam dosyc, ale nie potrafię bez nich żyć.
Uwielbiam też zapach mokrego igliwia, lasu oraz poczucie choć chwilowej wolności...
Związki z innymi: serdeczna choć nieufna, po doświadczeniach z paru ostatnich lat bardzo ostrożnie dobieram sobie przyjaciół - mam tylko dwóch, w tym swojego chłopaka. Mam tez paczkę starych kumpli których znam praktycznie od przedszkola

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.12.2005 19:09:56
SMOK srebrny
Imię: Dragoon
Stan: Wolny
Gatunek: Srebrny smok
Płeć: Samiec
Zainteresowania: Wszystko i nic ( ale głównie fantastyka :-)k )
Wygląd: Ciało pokryte łuską, Duże srebrne skrzydła na plecach.Czarne szerokie Jeansy wybielane na kolanach. Biały podkoszulek bez rękawów. Na czole Biała chusta Nike. Długie ciemne blond włosy luzem.
Broń: Inteligencja, pazury, niekiedy używa Japońskiej Katany.
Charakter: Samotnik, twardo 3ma się swoich poglądów. Tylko nielicznym ufa. Ciężko go podejść i zdobyć jego sympatię. Zdolny do poświęceń. Bez sympatii swojego życia.
Lokalizacja: Na Końcu świata :D A konkretniej Roszkowice.
Lubi robić: Grać na Komputerze, pogadać o fantastyce, pograć w RPG-a i niekiedy odpocząć.
Atut: Wybitny Charakter i nadzwyczajna skromność ;-)k
"Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający sie przepoteznemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie są warte tak pilnej uwagi Uczonych męzów "

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.12.2005 19:12:40
Red Panda
Anthro
I'm baack

Imie: to nadane przy urodzeni nie do wymowienia, obecnie - Yeehim [ew. Yee, Ychan]
Wiek: ok. 1100 lat na ziemi, z czego 18 [niedlugo 19 ^.^] w tym wcieleniu
Gatunek: rumak
Plec: zdecydowanie samczyk
Dzieje: wygnany w przeszlosci z piekla ze milosc, obecnie szweda sie po swiecie, bez ogolnego celu, poznajac ziemskie zycie [po wiecej szczegolow zglaszac sie osobiscie ;]
Wyglad: najzwyklejszy anthro-kon, o szarym futrze, z biala strzalka nad nosek, o niebieskich oczach, szare wlosy siegajace do krzyza. Jako demon - cztermoetrowa, czarna postac zblizona kasztaltami do wilka, z trzema szkarlatnie swiecacymi oczyma, dwoma parami pierzastych skrzydel i trzema dlugimi, zakonczonymi ostrym szpicem ogonami
Ubior/stroj: okulary (najwyklejsze), bez ktorych nie widzi najlepiej, czarny plaszcz z wysokim czerwonym kolnierzem, srebrna branzoletka na prawej rece, czesto z kompletem zwojow, ksiag i manuskryptow
Bron/moc: wszelkie demoniczne zaklecia i czary jakie pozostaly po wygnaniu i odebraniu mocy. Stworzony [lecz jeszcze nie ukonczony] atramentowo czarny miecz. Sparodycznie luk.
Charakter: chaotycznie dobry pacyfista, romantyczny marzyciel, pesymista optymistyczny, samotny niesmialy samotnik
Lubi: kombinowac z magia, czarami, artefaktami itp., czytac przerozne ksiegi, pewna galaktyke [a long, long time ago... ;]
Nie lubi: egoizmu, ograniczania wolnej woli, czystego chamstwa, poniedzialkow
Zwiazki z innymi: dwia-trzy dobrze [I hope...] poznane futrzaki, kilku znajomych, chcec na wiecej znajomosci... i zycie w dobrych stosunkach z panem Smierc. Bardzo zle stosunki z kimkolwiek z piekla

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 28.12.2005 22:53:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ok... zbuntowany, słuchający ostrej muzy, miłośnik katan i mrrrrroczności...
*sprawdza szufladę zapełnioną po brzegi* no.. to wciśniemy Cie gdzieś tutaj ;-)k A teraz zapraszam do znakowania :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.12.2005 15:58:45
Uncia Hortensis
Rabatka
Vzvę: Shzn
Ebpmavx: '88
Hoenavr: oenx
Erfmgn: fclgnw fvę fnz

(dwutysięczny post! :-Pk)
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 29.12.2005 18:51:20
Imie; Shiba Demeter
Nazwisko: varulf-Rumpleteazer
gatunek : wilko-kot (gatunek powtsały ze zwiazku wilków z kotami)
miejsce zamieszkania: Dracocity w Smoczej Dolinie
Wygląd: Biała z czarnymi uszami, łapami i brzuchem. długi cienki ogon, długie kły. często spotykana w czarnej szacie. (postac podobna do postaci z Cats :D )
Broń: miecz i dwa piostolety. rece i nogi.. sztuki walki.
zawód: wilk alfa oraz własciciel teatru muzycznego w SD. :P
charakter: zabawna, szybko sie wkurza.
nie lubi: RÓŻOWEGO!! Wrrrrrrr!!! J.lo, Flinty, samolubstwa 9choc pewnie czasami sama taka jest), pychy, butnosci,niewrazliwych ludzi i zwierzat;D
lubi: wilkołaki, wampiry, wszelkie zwierzołaki, smoki i spiewac piesni z cats :-Dk

Wilki zapraszaja więc tancz!
W blasku księzyca tańcz!
Wilki zapraszaja wiec tancz!
w kroplach deszczu tańcz!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 30.12.2005 12:24:54
A, co mi tam. ^^; Jakby to kogoś ciekawiło. :-Pk

Imię: Red
Nazwisko: Akai
Płeć: Dziewczyna, nie widać? ;P
Gatunek: Kuna Leśna (martes martes)
Wzrost: ok. 160 cm
Waga: ok. 42 kg
Włosy (nie mylić z futrem): Czarne, nie za długie + grzywka
Kolor oczu: niebieskie. Ale nie, to nie taki niebieski jak mają baby na reklamach Wody Mineralnej, ciemny niebieski, lekko szarawy.
Ubiór: ulubione niebieskie jeansy, czerwona czapka z daszkiem. Podkoszulek żółty albo czarny, ew. czerwona kurtka z lekko stojącym kołnierzem i czarne trampki. Nic oryginalnego.
Futro: Krótkie, kolor: kasztanowy brąz, ciemniejsze "skarpetki" i ogon (jak to u kun bywa). Pewien odchył od normy: podgardle i brzuch białe.
Zainteresowania: Rysowanie (marne) i machanie puchatym ogonem (zazwyczaj swoim).
Charakter: Optymistyczna pesymistka. Don't ask.
Znaki szczególne: brak mózgu. Niepotwierdzone, ale powszechnie podejrzewane.
Lubi: Ciasteczka, książki z serii "Świat Dysku", ogień, komiksy "Pablo", etc.
Nie lubi: tak jak przedmówczyni - różowego (błeh), nudy, polityków (i innych złodziei), poniedziałków.
Broń: Raczej nie używa, ale jeśli już, to zazwyczaj jest to spory topór bojowy. Bardziej służy do straszenia niż do walczenia.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.01.2006 15:54:59
Hiena Pasiasta
Anthro
Miło, że są dziewczyny na tym świecie co są ustawione na AntyPlastik ^^
Cytat z "Ara": (Link »)
Odkąd mamy tutaj przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (tm), to już nie odwiedzam forga xD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.01.2006 21:01:30
Miło mi wszystkich poznać :3
Taka moja postać, w którą najbardziej się wczuwam to Pięć(a konkretniej Pięć i Bonus, bo to nierozrywalna para, choć cliche jak diabli --k ), chociaż ona nie jest do końca mną, więc yeah ....


Imię: Numer Piąty, Pięć dla znajomych. Prawdziwego imienia brak.
Wiek: Dokładnie nie wiadomo, ale jej właściciel podejrzewa, że około 17.
Gatunek: Też nie wiadomo. W obecnych czasach rasy tak chętnie się ze sobą koligacą....ale jej właściciel musiał jej coś wpisać w rejestracji i na poczekaniu wymyślił ‘tygrysa polarnego’.
Płeć: Samica
Ubranie: Spodnie + jakakolwiek luźna koszulka (nie lubi swojej figury).
Dodatki: Obroża i rzemyk z nieśmiertelnikiem.
Zawód: kelnerka/ sprzątaczka/ zmywarka do naczyń w karczmie swojego właściciela.
Broń: Zmienno- kształtna breja, potrafiąca się zamienić w jakąkolwiek broń znaną właścicielowi. W przypadku Pięć jest to zazwyczaj nóż do chleba albo łopatka do odwracania naleśników na patelni.
Charakter: Nie mnie to oceniać, ale raczej niczym specjalnym się nie wyróżnia.
Specjalne moce/ magia: brak.
Nie lubi: Zalanych do nieprzytomności pijaków, których od czasu do czasu trzeba wynosić z karczmy, burd, swojej sklerozy i lenistwa, poza tym jest raczej tolerancyjna.
Lubi: Bonusa, a wręcz kocha swojego właściciela (pozwolił jej mówić do siebie ‘tato’, tylko się nie śmiać XP)
Wygląd: duże, postrzępione uszy, ich wnętrze z jakiegoś głupiego powodu ma żółte zabarwienie. Włosy raczej niezdrowe i niezbyt zadbane, ale sięgające prawie połowy pleców, koloru kasztanowego. Futro białe z sino- fioletowymi prążkami, do tego dość puszyste i grube, co wcale nie działa dobrze na jej już i tak ‘pulchną’ sylwetkę i jest powodem powstawania coraz to nowszych kompleksów. Bardzo długi ogon (w sumie znak szczególny).
Blizny: lewa, tylnia łapa- jak była szczenięciem to wlazła na pozostawioną gdzieś na podwórku deskę z gwoździem i parę drobniejszych na plecach (od drutu kolczastego). Jednak te ostatnie raczej porządnie zakrywane są przez futro. Plus niewielka, okrągła blizna na języku.

oraz

Imię: Bonus (imię dane przez Pięć), prawdziwego nikt do szczęścia nie potrzebuje.
Wiek: Z ciała na ciało się zmienia.
Gatunek: Stworzeniec. Nie, nie demon.
Płeć: Samiec. Chociaż obecnie w ciele samicy nie czuje się najgorzej ;-)k
Ubranie: Ciało Pięć
Zawód: ‘stróż porządku’ w karczmie.
Broń: Zmienno- kształtna breja. Z tym, że w przeciwieństwie do Pięć umie jej używać w celach innych niż kulinarne.
Charakter: Stoik. Raczej rzadko bywa szczególnie agresywny.
Specjalne moce/ magia: Brak. Potrafi jedynie ‘opętać’ Zmienno- kształtną breję (..trzeba temu jakąś nazwę kiedyś wymyślić..).
Nie lubi: Gdy ktoś podczas walki musi wykrzyczeć imię każdego ataku a jeszcze efektownie go oprawić w jakąś scenkę baletową J, limitów jego obecnego ciała (taaaaa, nie spodziewajcie się żadnych spektakularnych walk w stylu DBZ ;))
Lubi: Proces przeżuwania jedzenia, do pewnego okresu był też zafascynowany bólem, ale Pięć wybiła mu takie praktyki z głowy.
Wygląd: W sumie cały Bonus to tylko para całkowicie niebieskich oczu 9_9

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.01.2006 22:45:17
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
nooo wreszcie ktoś z fantazją! :-Dk
*klaszcze na stojąco*

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane