Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...15161718192021...48>>


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.05.2008 10:28:49
De gustibus (non est disputandum) łac., w sprawach smaku (gustów, upodobań) nie ma dyskusji.

Period :)
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.05.2008 10:33:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Stwierdzenie "nie ma pogody dziś" jest nielogiczne, bo pogoda jest zawsze. Tylko że czasami jest do dupy i do chrzanu. To dyskusją jest podobnie :) Możemy pouprawiać pitu pitu w stylu "twój zespoł ssie" ale chyba tylko po to by sie pokłocic.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 9.05.2008 10:34:25
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.05.2008 10:43:51
Kundel
Anthro
Nie całkiem. Nie ma pogody dziś jest skrótem myślowym, który jest dla wszystkich oczywisty i w swoim znaczeniu jest prawdziwy :]
Natomiast "de gustibus..." jest jedynie wygodnym frazesem osób uciekających od dyskusji :-Dk

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.05.2008 10:56:57
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Od głupiej dyskusji zawsze warto uciekac Pazurku ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.05.2008 14:39:58
Nadinterpretacja i semantyka jednocześnie...

A celem dyskusji jest prowadzenie do wspólnych wniosków... A skoro nie chcemy wyciągać wspólnych wniosków, to po co dyskutować? :)

Ale się offtop zrobił ^^
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 11.05.2008 0:12:32
Kemono Kitsune
Inna forma
Moze i ja cos o sobie naskrobiÄ™ :)


Imie: Posiadam :)
Wiek: 18
Wzrost: 170 czyli tak w sam raz :P
Płeć: M
Gatunek: Kemono Kitsune
Wlosy: Czarne średnio-długie
Oczy: Czerwone
Ogon: A mam kilka, całe czarne ;)
Charakter: Zazwyczaj spokojny, ale potrafię być impulsywny i mściwy.
Zainteresowania: Jak w profilu, ale głównie komputerki i trochę auta :P
Lubie: Ciszę i spokój, dobre towarzystwo i alkohol :)
Nie lubie: Fałszywości, popisywania się i podobnych.
Ubranko: Raczej nie wyrózniam się z tłumu, ale im cieplej tym mniej mam na sobie :3
Muzyka: Dobra muza nie jest zła. Uwielbiam trance i każdą inną klubową, słucham trochę rocku i electro.
Aktualnie: Cięzko pracuję... Kilka projektów na głowie, problem z kumplami, bo sie "pogryźliśmy", ogólnie kiepsko. Ale w przyszlości bedzie lepiej :)

Ogólnie mam ciezki okres trochę problemów i zero zapału, aby to wszystko rozwiązać. Na szczescie jestem dusza towarzystwa i raczej problemow poznac mi kogokolwiek nie bedzie. Jezeli przezyje te 2 tygodnie to bede mial taki luz ze bede lezaaal na slonku i sie wygrzewal. Zawsze mam dobrych kumpli na jakies alko wiec dam rade "jak niezgodnie z prawem to lewą stroną jadę" :P

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 11.05.2008 9:43:06
elektro i trans :)
wreszcie ktoś kto słucha porządnej muzy :D

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 11.05.2008 11:44:36
Tinker Pony
Zmiennokształtny
oj, spadnie na was gniew pazuzu :P a te komputerki to tak ogólnie czy coś konkretnego? Programowanie/sieci etc?

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 11.05.2008 15:56:20
gronkowiec
Anthro
Też jeszcze nie miałem okazji napisać tu czegoś o sobie ;)

Pseudo: Gravedigger, Grave, Grabarz, jak kto woli ;-)k
Wiek: 19
Gatunek: gronostaj (Mustela erminea)
Płeć: M
Wzrost: 190cm
Waga: 95kg
Włosy: krótkie, gęste i czarne
Oczy: niebieskie
Ubranie: nic niezwykłego: zwykle długie spodnie, jednokolorowy t-shirt i koszula w kratę lub jasny polar

Charakter: bardzo spokojny, opanowany, cichy, może trochę zamknięty w sobie. Raczej samotnik. Mało kiedy czuje się swobodnie w towarzystwie.
O sobie: obecnie absolwent technikum, wyuczony zawód: technik elektronik, od października prawdopodobnie student na kierunku elektronika i telekomunikacja. Oprócz tego nauka w szkole muzycznej.
Zainteresowania: ściśle związane z wybranym kierunkiem edukacji. Trochę czasu spędzam z lutownicą i multimetrem w ręku. Naprawiam co się psuje, psuję co działa, czasem zrobię coś własnego (choć ostatni projekt zegara na lampach NIXIE leży w szufladzie od prawie roku jako zbiór luźnych części z powodu braku chęci/czasu :P ). Jednak moją największą pasją jest muzyka. Gram na puzonie. Jakby ktoś nie wiedział to to jest taka duża trąba z suwakiem (już różne padały nazwy dla mojego instrumentu: od saksofonu po waltornię O_o ). Tak więc dmuchanie stanowi moją największą przyjemność i wypełnia mi sporo czasu w ciągu tygodnia :-Dk Oprócz tego oglądam trochę anime no i standardzik: komutery, internet.
Muzyka: lubię punk/raggae/ska, wszystko rozumiane jako "brass music", muzykę klasyczną (szczególnie wielkie dzieła symfoniczne), jazz a czasami też coś mocniejszego (lubię kontrasty na mojej playliście)
Lubię: każde piwo, wszelkie kilkudniowe wyjazdy i kiedy jest ciepło
Nie lubię: cwaniactwa, wątróbki i kiedy kończy się papier toaletowy
Obecnie: leżę do góry brzuchem, czekając na koniec matur i egzaminów zawodowych. Przez wakacje chciałbym cosik zarobić.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 11.05.2008 22:55:30
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "stanley":
oj, spadnie na was gniew pazuzu :P a te komputerki to tak ogólnie czy coś konkretnego? Programowanie/sieci etc?


Konkretnie programowania sie uczę i baz danych. Na razie tylko ten zrąbany Turbo Pascal, ale przyszły rok C++ i sądze ze będzie wesoło. Bazy danych to głównie Access :)

Lessie a tak tu kiepsko z tymi gatunkami :) Szkoda bo trance to naprawde dobry gatunek, a inne typu techno, hardcore to tylko dla wybranych tak samo jak metal i podobne.

Widze gravedigger że uniwersalny jesteś :P Elektronika i jeszcze granie na tubie :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.05.2008 11:55:18
No to teraz ja napiszÄ™ coÅ› o sobie :D

Pseudo: (Patrz nick)
Wiek: 17
Gatunek: Nieznany
Płeć: M
Wzrost: 1.80
Waga: 71 kg
Włosy: Brunet - Średnio długie (Zapuszczam :D)
Oczy: Zielono niebiesko szare.
Ubranie: Zazwyczaj wszystko na biało. Czasami czarne wranglery.

Charakter: Zazwyczaj spokojny i opanowany, co nie znaczy że się podporządkowuję.
Zainsteresowania: Muzyka, Smoki, Rysowanie, Anthro, Bieganie, Informatyka, Krav Maga, Policja Amerykańska, Rycerstwo (jestem w bractwie rycerskim), i od niedawna pokazy plucia ogniem i machanie płonącymi mieczami :D
LubiÄ™: (Patrz zainteresowania)
Nie lubię: Niesłowności, nie bycia szczerym w stosunku do mnie, krzywdzenia innych (zwierząt).
Muzyka: SÅ‚ucham Heavy Metalu, Metalu, Rocku, czasem techno, Reggae, i jeszcze Rapu.

Sztum to wiocha :/ Dlatego jeżdżę do Gdańska czy Sopotu po Ciuchy, pobiegać na plaży itd..
Acha, i jeszcze gram na gitarze elektrycznej ;)

Pozdrawiam Wszystkich.
Ostatnio edytowany przez Brutus dnia 12.05.2008 12:01:10

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.05.2008 12:41:19
Smok Serwisowy
wszystkie smoki na forum grajÄ… na gitarach ;P
DżDżDżDżDźźźźźźźąąąąąąaiiiiii
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 19.06.2008 21:26:15
Tyle co zostało moje konto uaktywnione przez adminów, za co im dziękuje ;) no i wypadałoby się jakoś przedstawić.
Więc tak:
Imię: Paweł
Wiek: 18+
Wzrost: 185cm
Włosy (Na głowie): ciemnawo brązowe
Najczęściej można mnie spotkać ubranym w jeansy, czarny pas, koszulka + zarzucona bluza.
Muzyka: Sporo, ale raczej pozostaje w szybszych klimatach: Rock, Punk rock, parÄ™ rodzai metalu
Lubie: grać w wh40k (figurkowca), grac na perkusji (a jednak nie każdy smok gra na gitarze ;) ), wypady na miasto oraz obijać sie
Nie lubię: kłamstw za plecami, nieszczerości
Cechy charakteru: Impulsywny, zbyt Å‚atwowierny, uparty, ee pesymista(nie EMO)
Cechy charakterystyczne: Broda typu 'nie chce mi sie golić', włosy które wyglądają jakby chciały, a nie mogły.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 14:23:55
Wiewiórka
ZwierzÄ™
Cytat z "Sedd":

Włosy (Na głowie): ciemnawo brązowe


A na innych częściach ciała jaki? :-)k
Ostatnio edytowany przez Arcan dnia 22.06.2008 14:24:15
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 14:29:15
Cytat z "Sedd":
grac na perkusji (a jednak nie każdy smok gra na gitarze )


nie jesteś trv :P pewno lancy też nie masz :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 15:22:44
Cytat z "Brutus":
Oczy: Zielono niebiesko szare.
Jaszczur! Jaszczur! Jaszczurolud! Enki, Nibiru, niszczycie nas w astralu!
Aaaaaaa!

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 19:25:07
Kociak
Anthro
hym hym hym

prawdziwe imie: Karolina [wole Karolcia jeśli juz ktoś się upiera aby po imieniu do mnie..]

nick/przezwisko : Maleństwo, Kociak

płeć: Samica

gatunek: kotowate [~> kociak]

wiek: 19.

wzrost: ok 155cm...

waga: 50kg

kolor oczu: oliwkowe z domieszkÄ… zieleni.

włosy[na głowie]: No juz za ramiona sięgają sporo. zapuszczam od rocku. koloR: bahdzo ciemny brąz
lokalizacja: Miasto JEŻA

ciuchy: Jeansy, bluzka.

nieodłączne atrybuty: Zegarek, koraliki na nadgarstku, medalik/słonecznik na rzemyku na szyi.

zainteresowania: Muzyka, rysunek, książki[ fantastyka], biologia , chemia, jazda samochodem, powodowanie bulwersu u ludzi własnym wyglądem [ babcie fajnie reagują na glany i czarne paznokcie x3 czy nawet na kolczyki], delektowanie się kawą.

charakter: hym.. złota zasada "jestes dobry/a dla mnie i ja dobra bede dla ciebie.. jeśli nie.. to i ja nie bede dobra" :3
ogólnie pomocna, kochana, opiekuńcza, dość leniwa, wygodna, mściwa.

muzyka: ROCK!! , ska, gothic, [power]metal,punk, muzyka filmowa.

ulubiony kolor: zielony!

lubię: mizianie po szyi, spac, zapominać się, gapić przez onko, śmiać , oglądać obre filmy, słuchać dobrej muzyki, zwierzaki, orgazmy, mięso, lizanie, gryzienie,spacerować [najlepiej w nocy],robic meksykanki, obserwować otoczenie, to żem niska choć czasem to przeszkadza,utrudia pewne rzeczy ale i tak to lubię ^-^ , spać na brzuchu, pomagać, słuchać, byc słuchaną , ale i tez mówić, futrzaki, szarmancką postawę samców, zboczuchów, fantazjować, marzyć, spełniac marzenia, byc wyspana, spotykac sie ze znajomymi, zartować,usmiechac się, grać sobie w gry różne ^-^ , czytać .

nie cierpię: chamstwa, kłamstwa, bezczelności, wyolbrzymionego egoizmu, jak samica ma za małe spodnie w stosunku do swojego tyłka >.<, wypicowanych dziewuch co mając 16 lat wygląda na 20 >.< [ tona pudru/ 100l fluidu, 3kg cienia, 6l błyszczyka, 2kg tuszu ..... ] ,prostactwa, po, wilgoci w powietrzu, zimnej kawy, techno, hh,disco polo, bezczelnych samców co to pokazują co to oni nie są.. a niczego sobą nie reprezentują porządnego tak naprawdę, nie słyszeć wokalu w piosence, sprzątać,wymuszonych komplementów.


:3
Ostatnio edytowany przez maleñstwo dnia 22.06.2008 19:26:31

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 19:44:34
Cytat:
muzyka: ROCK!!

TuÅ› mi siostrÄ…!
The Doors, Led Zeppelin, GnR, KISS, Pink Ployd?

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 20:44:02
PERMABAN
19 lat? A ja myślałam, że masz 15-16, lol :>

A ja sobie z nudów zaktualizuję, bo to sprzed 3 lat starszawe już :P

-Przezwisko: Trufel czasem, ale głównie mówią mi po imieniu xP
-Wiek: 5/9/1989
-Gatunek: wilk, anthro bardzo przeważnie
-Wygląd: czarny wilk z brązowymi poduszkami łap i wnętrzem uszu, oczy bardzo jasnoniebieskie, z nieco ciemniejszymi źrenicami, włosy rudo-brązowe, szyja i brzuch jasnoszare. Na lewym nadgarstku rzemyk, na szyi krzyżyk ankh, ubrana przeważnie w dżinsy i jakąś czarną koszulkę.
-Zainteresowania: konie, wilki, książki, muzyka, rysunek, poniekąd komputery.
-Charakter: większość mnie zna, ale w/e xP złośliwa, choć raczej miła i wesoła, bywa chamem, egoistka, ogólnie postrzegana jako sku*wiel xD
-Lubi: opieprzać się, czipsy, herbatę, cierpienie innych, wydurniać się, śmiać się z głupich gimnazjalistów, placki ziemniaczane, łazić z psem na spacer, perypetie z wężem ogrodowym xd, lato, jesień, deszcz, swój telefon.
-Nie lubi: coli/pepsi, bogatego wachlarza potraw, słodyczy (choć czasem zje co nieco), gimnazjalistów, swojego kraju, zimy, sprzątania, malować.
-Muzyka: indie rock, rock, trochÄ™ metalu, psychedelic, electronic, digital hardcore i takie tam rycie bani, industrial, klasyczna czasem.
-Książki: głównie fantastyczne (Wiedźmin <3 i książki z Fabryki Słow), literatura łagrowa, jakieś dokumenty, powieści i takie tam pitu pitu.
Ostatnio edytowany przez Arabeska dnia 22.06.2008 20:46:37

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 21:02:09
jestÄ™ kapibarÄ™
Cytat z "Arabeska":
ImiÄ™: Arabeska
Nick: jak wyrzej
Wiek: fiftin jers
Gatónek: wilk ełropejsgi
Pueć: z wyglondu kobita
Rozmiar Å‚apy: 36
Wzrost: jakie 160 cm powyrzej gleby
Wyglond: cała ciorna
Óbrania: byle wigłodne, najlepiej black, bo pasójom :-Pk
Trendi gadrzety: branzoletka na prawej nodze, czasem kartonowe skrzydła, rug, zemby, obcasy i torebka z krokodylej skury. Czego to się nie robi, rzeby być TRENDI
Zainteresowania: kaktósy
Broń: bez tasaka zni rósz!
Charakter: am am. Zazwyczaj świrnięta, złośliwa, ale kij z tym
Koffa: wkóżać! rysowaaaaaać O.O podpalać kaktósy

Skłoro sje tak rozgłoszają, to i ja się wpiknę i rozgłoszę! Hej! A ciupaski w płowietzu niech latajom! Hej!


dużo się przez trzy lata zmieniło:>

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 22.06.2008 22:16:08
Wilkołak
Zmiennokształtny
Cytat z "Arabeska":
.-Książki: głównie fantastyczne (Wiedźmin <3 i książki z Fabryki Słow)


A jednak coÅ› CiÄ™ ratuje :)

No dobra teraz ja:

ImiÄ™:SÅ‚awek
Nick: Hunt
Wiek:24
Gatunek:psowate-wilk(ale uznaję wyższość kotowatych :))
Wzrost: 182
Waga:100 kg (tak misio zemnie ;-)k )
Ciuchy:jedna para starych m65 plus wszelakiego rodzaju koszule...
Nieodzowny atrybut: aparat w łapie i tona szkieł w plecaku...
Charakter:naiwny, lubię pomagać, ale wszystko do czasu... często "naburmuszony" ;-)k
Lubie:książki, cisze, przyrodę, ciszę, zwierzaki, ciszę, wszystko co związane z optyką, ciszę, długie spacery, cisze, dobry film, ciszę, oczywiśice fotografię i jeszcze raz fotografię... yy wspomniałem o ciszy i spokoju??
Nie lubię: hałasu, ludzi, cwaniactwa, bloków, miast, dyskotek....
When you're pushed photografing is easy as breathing...

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.06.2008 0:07:58
Kociak
Anthro
Cytat z "Gabi":
Cytat:
muzyka: ROCK!!

TuÅ› mi siostrÄ…!
The Doors, Led Zeppelin, GnR, KISS, Pink Ployd?


tak, bracie!
i wiele wiele więcej wspaniałości ^-^

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.06.2008 0:25:13
Wiewiórka
ZwierzÄ™
No to jak starsi użytkownicy też odświeżają swoje profile to ja też może odświeżone info o sobie.

Imię - Piotr (naprawdę wszyscy oprócz mamuńki i babć wołają już za mną Arcan albo Smoku xD )
Nick - Arcan ( mówi się ArKan nie Arcan...)

Wiek - niektórzy mówią że 20 ja mówię że 19 ;D [duchowo zawsze młody]
Gatunek - Smok kotowaty.

Waga - Nie dziękuje.

Wygląd - Standardowo aż do bólu
Ciuchy - Ostatnio motyw moro, ogólnie wszystko co wygodne i praktyczne, choć po domu zawsze latam w samych gatkach (jak jestem sam to i bez..[mam chyba w sobie coś z nudysty?])

Atrybuty - Na każdy dłuższy wyjazd zabieram książkę i szwajcarski scyzoryk. Ogólnie zawsze mam pełno rzeczy poupychanych w kieszeniach od "słówek japońskich" po kawałki drutu i bezpieczniki (ostatnio doszedł komplet śrubokrętów)
Broń - Shirasaya + Katana

Lubie - lody bakaliowe, dobry film i muze, yiff, marzyć, osoby które żyją na luzie, smyranie za uszkiem i po plecach, przytulać się do wszystkiego co cieplutkie,

Nie lubię - nadużywania alkoholu i osób to robiących, dzieci które myślą że wszystko im wolno, napompowanych na siłowniach przygłupów (co nie znaczy że jeśli ktoś dba o swoje ciało i ćwiczy to jest przygłupem)
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.06.2008 0:34:44
Kociak
Anthro
Cytat:
przytulać się do wszystkiego co cieplutkie,


okeeejj X3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 23.06.2008 9:11:54
Cytat:
Gatunek - Smok kotowaty.

Aaa! Teraz pozostał już tylko smokowaty myszołak ze skrzydłami muchy, fosforyzujący w ciemności do zobaczenia.

Cytat:
przytulać się do wszystkiego co cieplutkie,

I moja wyobraźnia zaczęła pracować. Efekty tej pracy... Niepokojące, dla mnie O_o

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...15161718192021...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane