Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...22232425262728...48>>


0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 18.02.2010 7:29:56
Lew
Cytat z ""Herdus"":
12 letniego Leonka, które zawsze głaszczę (kiedy akurat nikt nie widzi).

Domyślam się, że Leonek to Lew? :)
Które to zoo, że można Lwa pogłaskac?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 18.02.2010 12:32:07
Imię: Kjell
Prawdziwe: Krzyś
Wiek: 23
Płeć: mężczyzna
Gatunek: smok
Wzrost: 189
Waga: ok. 80
Włosy: czarne
Forma: raz taka, raz inna
Zainteresowania: jestem nerdem, czego się można spodziewać :P
Charakter: zależny od sytuacji
Orientacja: hetero
Muzyka: prawie każda

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 18.02.2010 14:25:34
Lew
Anthro
Cytat z "Ingo":
Cytat z ""Herdus"":
12 letniego Leonka, które zawsze głaszczę (kiedy akurat nikt nie widzi).

Domyślam się, że Leonek to Lew? :)
Które to zoo, że można Lwa pogłaskac?

Jasne, że lwiak. ZOO w Zamościu, ale to nie takie proste żeby go pogłaskać! Trzeba się trochę pokręcić, poczekać aż bachory znikną i wtedy trzeba stanąć okrakiem (?!), bo jest podwójne ogrodzenie, ale pierwsze jest niziutkie na niecały metr. Zawsze kładzie się przytulony do prętów i da się głaskać, da. :)
Ostatnio edytowany przez Herdus dnia 18.02.2010 14:26:59

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.03.2010 15:38:57
Wilk
Anthro
Imię: Paweł.
Wiek: 15 (1 stycznia :D).
Waga: ok. 70kg.
Wzrost: ok. 189cm.
Kolor oczu: Zielone.
Włosy: Szatyn.
Gatunek: Wilk, Anthoro.

Orientacja: Sądzę że hetero, lecz jeszcze do końca nie wiem (nie ślińcie się od razu).

Poglądy: Peace, ale do pokoju nie dojdzie bez ofiar.

Wyznanie: Katolik (ale tracę w to wiarę, trzeba wierzyć w dobro ludzi).


Fursona: Futro koloru czarnego, dość wysoki. Oczy koloru żółtego, tatuaż ciągnący się od głowy przez klatkę do ogona, oraz trochę po niżej pasa sam tatuaż czerwony. Najchętniej zabiłby trucicieli i gorszych przestępców (gwałcicieli głównie, morderców).

Stosunek do innych: ?? aa... wysłucha, porozmawia, poradzi, nie szydzi z innych za plecami, lubi się zaprzyjaźnić lecz nie liże od razu, jeśli trzeba pomoże, nie zostawi na lodzie, uratuje kolegę za cenę pieści (już tak zrobiłem bolało), stara się być miły.

Charakter: Optymista, nie podaje się łatwo, nie daje się złamać, wie czego chce, nie wymaga dużo od innych, rozbawi cię, nie strzela fochami na prawo i lewo, nie obrazi się za byle co, jak musi to zrobi, nie wyśmieje, nie lubi pesymistów (ale nie odrzuca go to), nie da ci zginąć.

Nie lubi: Pustaków, Kozactwa, Chamstwa, Pijaństwa (ale nie od razu piwko wypiję), Braku tolerancji, Sępów, "Po trupach do celu", Wandali.

Lubi: Coś na ząb, Herbatkę xD, Cole, Spać ( oo tak), Grać na PC, Neta, Świeże powietrze, Połazić po lesie (z nożem w kieszeni), Survival, Discovery, Ludzi z którymi da się pośmiać oraz pogadać.

Filmy: Terminator, Wróg u Bram, Szeregowiec Ryan, Nie zadzieraj z fryzjerem Zohan, Avatar (nie ze względu na 3D fajny film), Dystrykt 9, Bruce Wszechmogący, to chyba wszystko z tych ulubieńszych, lecz przede wszystkim filmy wojenne.

Zainteresowania: Uzbrojenie/Militaria, Wojsko Polskie (i rosyjskie), Język Rosyjski, WŚ II i I, Rycerze, RP i PRL, Historia (to było m.in.).

Dodatkowe informację: Zapytaj się na GG.
Ostatnio edytowany przez M3Fis70 dnia 1.11.2010 0:23:31
Dobry mutant, to martwy mutant.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.05.2010 20:21:10
Homo aves
Anthro
To ja też się wpiszę.

Imię - Atinka
Nick - Atinka8 (inaczej mnie wywala)
Wiek - Kobiet nie pyta się o wiek ale podam datę - 1989r
Kolor - Biała (ale murzynow też lubie)
Znak zodiaku - Lew
Wiara - katoliczka (więc po co znak zodiaku?)

Wzrost 159 cm
Waga - się waha od 50 - 60kg
Blondynka, Niebieskie oczy, brak znaków szczególnych
Pasja - Barok (a poza tym architektura, historia i ornitologia)


Fursona są dwie -

Samiec. Rudy jak jasny gwint. Niebieskie spokojne oczka, przypomina pustułkę po ojcu. Myśli jak sokół. Po matce. Włada ogniem i jest nieśmiertelny po trzecim rodzicu. Wzrost ma po sobie około 40 cm

Samica. Grafitowo-biała. Czerwone oczy. W stu procentach homaves. Temperament ognisty, talent przywódczy i potrafi zjednać innych ku sobie.
Ma &^$#% pecha.

Wolnoooość!!!!

Komentarz:
Regulamin, punkt 3.6.2. Na przyszłość: nie usuwaj tagów moderatorskich
Ostatnio edytowany przez LV dnia 2.06.2010 10:12:50

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.06.2010 20:13:10
Inna forma
IMIĘ: Silent *(Silent black moon)
NICK: Kanindor **(Kanindor Xanaga)
PŁEĆ: Hermofrodytka
RASA: Jaszczurka
WZROST: 175,6 cm.
WAGA: 59 kg.
OGÓLNY WYGLĄD: Zielona, rudo-włosa jaszczureczka, język 12 cm, żółte oczy, włosy gdzieś tak do tyłka ;-)k
CIUCHY: Czarno czerwone buty, niebieskie dżinsy, bluza moro i czarna czapka.
DODATKOWE GADŻETY: naszyjnik z pentagramem. (ale nie jestem szatanistą)
ULUBIONA BROŃ: Zwoje z zaklęciami ( śmiejcie się kiedyś strzele firebolta i was załatwie XD )
ULUBIONE KOLORY: zielony, czarny, czerwony, żółty i fioletowy.
ZAINTERESOWANIA: Mitologia, futrzaki :3 , węże, jaszczurki i SMOKI . No i tyle :P
KOCHA: wszystko i wszystkich oprócz ludzi Gghrrrr
CHARAKTER: za każdym razem inny co tydzień jestem inną osobowością. (ale na aktora się nie nadaje)

* Pełna nazwa mojej fursony ale można mówić Silent (dozwolone)
** Pełen nick tak jakby imie i nazwisko ale mówcie tylko Kanindor

Komentarz:
Regulamin, punkt 3.6.2. I nie usuwaj tagów moderatorskich
Ostatnio edytowany przez LV dnia 2.06.2010 10:13:25

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2010 8:32:53
Canis Lupus Dingo
Anthro
A co mi tam :-Dk

Imię (nick): Diego
Płeć: zobaczcie w jakiej osobie piszę ;-)k
Rasa: Dingo
Nieśmiertelne trio (duo?): ok. 60kg, ok. 175cm, wieku nie podam...
Orientacja: Bi... Z naciskiem na homo... :-)k
Charakter: Pesymista, intelekt, "obowiązki na początek", strasznie sarkastyczny, "cicha woda", pomocny i inne.
Moje zainteresowania i wszystko co lubię: wszystko co pełza, lata, chodzi, pływa. Wyjątek - robaki. Fantastyka, pisanie opowiadań, muzyka, krzyżówki ( :-xk ), gotowanie :-Dk , gry strategiczne i rpg, cała seria Final Fantasy, a zwłaszcza część XII (dla tych, którzy nie kumają matematyki: XII = 12), herbata miętowa, fondue, kawa, czarny kolor i wieeeeele innych rzeczy.
Czego nienawidzę: dresów (moja zmora normalnie), bijatyk, przemocy, agresji, rapu, hip-hopu, inteligencji dzisiejszej młodzieży, zmarnowanych rzeczy, gwałcicieli, złodziei, morderców i tym podobnych.

Coś jeszcze? Pisz na Skype lub gg... 8-)k
Ostatnio edytowany przez Cubey dnia 2.06.2010 10:18:20

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2010 17:33:29
Kot
Anthro
Przymierzam się do pisania tutaj już któryś raz, ale niech już będzie... Trochę o mnie :).
Imię nr. 1: Wiktoria
Imię nr. 2: Sitia (które tutaj jest również nickiem)
Rasa: Taki kotowaty kot.
Płeć: samica
Wiek: 17 lat, a na kocie to będzie z 15 miesięcy :-Dk
Wzrost: ok. 166 cm
Waga: Wrrr. Niby kobiet nie wypada pytać o wiek i wagę, ale... ok 52 kg.

Nie lubię opisywać siebie, więc wygląd i charakter sobie odpuszczę. Może kiedyś uzupełnię opis.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.06.2010 17:36:56
Wilk grzywiasty
Anthro
Cytat z "Sitia":
kobiet nie wypada pytać o wiek i wagę

Nikt Ciebie tutaj o nie nie pyta. Nie wykorzystuj takiej obronnej postawy do wszystkiego ;)

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.06.2010 20:45:33
Irbis
Bestia
Imię: Toboe
Płeć: mężczyzna
Gatunek: Irbis
Waga: chudy... =D
Sierść: zadbana
Forma: Zwierzęca/Anthro/Ludzka też czasem dla niepoznaki
Zainteresowania: Programistyka, Furry, Gry, forumowe RPG, Leniuchowanie. =]
Charakter: trudny. =D
Orientacja: coś na h i kończącego się na o, hmm... koło 5 liter i mogę się mylić o 1. No nie pamiętam! =D
Muzyka: all poza rapem, hip hopem i tym stylem.
Film: Z przesłaniem. Od Anime nie stronię. =]
Książka: Pratchett!!!

więcej grzechów nie pamiętam. :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 6.07.2015 23:55:27
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.06.2010 20:56:53
Imię: Wolfina
Prawdziwe: Sandra
Wiek:19 (1991)
Płeć: kobieta
Gatunek: Canis lupus
Wzrost: 170
Waga: hmmm nie wiem...ok.60
Sierść: zadbana <-- PanTera dba :-ojjk:
Forma: Zwierzęca i ludzka
Zainteresowania: Fora rpg, literatura, kino współczesne, historia, wos, tajemnice tego świata
Charakter: nieznośny :-xk
Orientacja: Szczęśliwa posiadaczka puchatego Kocura :milosck:
Muzyka: wszystko
Film: Różne. Od banalnych po poważne.
Książka: Pratchett, Sapkowski, Komuda etc
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 3.06.2010 21:03:56

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.06.2010 0:17:36
jestę kapibarę
To jest spis, a nie miejsce na wytykanie.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.06.2010 22:46:10
jaguar
Zwierzę
nick- Rutxell
gatunek- jaguar
płeć-kobieta
wiek-20
wzrost-165

zainteresowania- rpg, alkohole <pracuje jako barmanka>, muzyka, książki, dobra zabawa
nie lubi-zawiści, kłamców, pozerstwa, przesadnej skromności, braku napiwków po pracy :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 24.06.2010 15:47:18
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
nick- Liskowic
gatunek -lisowilk <anthro
wiek- 21
wzrost 180

zainteresowania- szermierka historyczna <nie sportowa>, rpg, miody pitne wina i piwa z całej kuli ziemskiej, dobry fun z kumplami, muzyka, ksiazki

nie znosi- chamstwa, pozerstwa, kłamstw, nietolerancji oraz ludzi którzy nie wiedza na czym polega kulturalna dyskusja
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 25.06.2010 9:57:46
Anthro
Nick:cerberus
Imię:Adam
Wiek:17
Waga:80kg
Wzrost:ok 187cm
Muzyka:Black Metal,Gotyk metal,i inne....

Zainteresowania:Średniowiecze i rycerstwo,zwierzęta drapieżne np:lwy,pumy,wilki itp.,technologie wojskowe i same wojsko,bogowie słowiańscy, pieśni o słowianach i ich bogach,książki

nienawidzi:rasizmu,nekrofilii,marginesu społecznego,dwulicowości,

nie lubi:pająków,operacji,słabych horrorów,korupcji,nietolerancji
Sława! Perunowi !!Sława!
Sława! Perunowi !! Sława!
Sława!Perunowi!! Sława! Sława! Sława!!!!

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.06.2010 1:24:56
Wilk
Anthro
Czyżby nasza futrzana młodzież się wstydziła o sobie pisać?
*siada sobie na kamieniu i się uśmiecha*
Spróbujcie być bardziej otwarci.
Odświeżę swój opis teraz i by było ciekawie dość nietypowo. Może przy okazji nasze młodziki odważą się troszkę więcej napisać o sobie.

Imię: Zowię się Daniel, lecz jako furry wabię się imię Noxam Sherei. Niosę też przezwisko, Fang.
Wiek: Żyję już ponad 19 lat, tak samo ma się Noxam.
Waga: Wiecie... Nie oszukujmy się... Lubię się lenić, a ostaniami czasy to naprawdę mocno. Mam teraz sporo do zrzucania w wakacje. 115kg ;)
Wzrost: Jestem duży w szerz ale i wzdłuż też jestem konkretny chop. 1.85m
Płeć: Co tu gadać. Samiec.
Orientacja seksualna: No i tu mamy zagwozdkę. Z jednej strony jestem zatwardziały Hetero, z drugiej większość futer mówi mi że zachowuje się jak Bi. Ale zostaje przy Hetero.
Stan: Kawaler
Gatunek: Wilko-liso-tygrys, czyli w skrócie. Wilk Ahriański.
Umaszczenie: Ciemny brąz jako kolor bazowy, od oczu wychodzą pasy szarości, łączą się na tyle głowy, i rozchodzi do ogona. Pyszczek jasno brązowy, przy czym dolna jego cześć ciemno brązowa klata jasno brązowa. Jasno brązowe tygrysie pasy na ramionach i nogach.
Ubranie: A chodzę po cywilnemu jak to czasami mawiam. Jak np. jest zimno to ta czarna kurteczka z żółtym napisem z grupowego arcika, a jak ciepło to bezrękawnik :).
Muzyka: Słucham praktycznie prawie wszystkiego, od klasyki po techno, pop, rap, regge, metal, heavy metal itd. Nie przepadam za piosenkami satanistycznymi i takimi dość dziwnymi. Na przykład nie przepadam za Black Metalem.
Film: Głownie lubuję się w filmach Sci Fi. Szczególnie Gwiezdne wrota. Ale oglądam też inne filmy, ostatnio interesować mnie zaczęło anime.
Gry: Dużo to ja już grałem, w wiele tytułów. Szczególnie lubię strategie czasu rzeczywistego. Ale i inne typy gier też pogrywam. Moimi ulubionymi jest Seria SupremeCommander, Seria Homeworld, TimeShif, Doom3, Warhammer40k, Seria X-Comu, seria Dune, Seria Earth (2140, 2150, 2160).
Zainteresowania: Interesuje mnie prawie wszystko. Ale szczególne technologią, technologią militarną, zwierzętami, grafiką komputerową, grami komputerowymi.
Książki: Czytać nie przepadam, ale jest kilka tytułów które bardzo lubię. Zemsta, Zbrodnia i Kara.
Charakter: Jestem dość ciekawy... Mam że tak powiem dwa oblicza. Pierwsze to taki wesoły, miły osobnik, Optymista do granic możliwości. Z drugiej strony taki filozof jak niektórzy mawiają, racjonalista, cichy i skryty. Bardzo lubię rozmawiać, zwłaszcza z futrzakami, dziennie przegaduje z około 5 godzinek z futrzakami z polski lub zagranicy. Jestem też bardzo pomocny, nie lubię zostawiać w innych w potrzebie więc zawsze staram się jakoś wesprzeć. Jeżeli już sam nie umiem pomóc, to często zakasuję rękawy i szukam wsparcia u moich znajomych. W końcu ma się obecnie ponad 1000 różnych kontaktów z czego tak 90% to futrzaki ^^. ;-)
Niestety mam to do siebie, że ostatnimi czasy bardzo łatwo się załamuję. Wystarczy byle kłótnią z przyjacielem i mam zniszczony humorek na cały dzień. Czyli podsumowując. Poważny, Optymista, miły filozof, wesoły, cichy i skryty, Przyjacielski, rozmowny, pomocny i łatwy smutas. cała gama. ^^
Główne cele:
-Zrobić fursuit
-Poznać i zaprzyjaźnić się z jak największą ilością futrzaków
-jeździć na Futrzane Cony
Hobby: moim hobby jest rysowanie i tworzenie modeli 3D.


Nie wiem Co by wam jeszcze opowiedzieć. :-)k
*przymrużył oczka i się uśmiechnął*
Może innym razem, jestem dziś bardzo zmęczony, nic dziwnego też. Jest około 1:30.
Mam nadzieje, że ktoś o sobie też coś opisze więcej teraz.
Pozdrawiam Noxi
Ostatnio edytowany przez Noxam dnia 27.06.2010 1:26:14

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.06.2010 21:20:34
Jaguar
Człowiek
Też można by wpis odświeżyć
Imię: jak ktoś poszuka to na pewno znajdzie (a jak nie to zawsze może zapytać), w śród futrzaków przedstawiam się jako Hind Wolf
Wiek: 22 zimy, a jako (świadomy) furry to z jakieś ~6 lat
Waga: ostatnio było poniżej 100, ale to i tak za dużo.
Wzrost: chyba 185
Płeć: On
Orientacja: konsekwentnie twierdzę że hetero
Stan:kawaler
Gatunek: jaguar, co ważne feral
Ubiór: zależy co jest pod łapą, jaka jest pogoda i gdzie idę. Ale ogólnie luźne ciuchy.
Muzyka: wszystko, ale najchętniej HardStyle (tak tego da się słuchać)
Filmy: ostatnio seriale, ale głównie scifi (ah te gwiezdne wrota ^^)
Gry: Frozen bubble i inne takie co da się na telefonie odpalić
Zainteresowania: biologia, informatyka, php (i inne powiązane), ewolucjonizm
Książki: gdyby nie fakt że co chwile wymyślam sobie nowe rzeczy do zrobienia to bym ich więcej czytał, te które najbardziej mi utkneły w pamięci to "mistrz i Małgorzata" , "Zbrodnia i kara" oraz "twórczość" d. browna (to tak jakby czytać jedną i tą samą książkę tylko że ze zmienionymi nazwami miejsc i osób)
Charakter: dosyć wredny (bo pamiętliwy) i konsekwentny, szczery, bezpośredni. ale przede wszystkim ciekawski. Osoby które już mam w swoim spisie jednak zawsze mogą liczyć na pomoc mą.
Nie lubię: hipokryzji, chciwości, koloru różowego
uwielbiam: zapach zielska wieczorową porą, pełnię księżyca, drapanie
hobby: aktualnie to programowanie

mrau, to chyba by było na razie
Ostatnio edytowany przez hind dnia 27.06.2010 23:19:54

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.06.2010 22:22:28
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
a co mi tam. Napisze coś więcej bo moje 3 linijki to nic w porównaniu z 2 opisami powyżej .

Imiona: Jakub Maciej Wojciech
Nazwisko: Rutkowski
Nick: Liskowic
płeć: ON
Orientacja: Bi., który bardziej jednak obcuje za samiczkami.<macie problem to wypad z baru>
Stan; Kawaler
Gatunek; Anthro lisowilk
ubiór; głównie znoszone jeansy, ukochana kurteczka, arfatka obroża (tak noszę na codzień) oraz kosciany wisiorek od kumpeli (Basiu jesteś kochana).
Filmy; Głównie historyczne, niektóre niskobudżetówki potrafią pozytywnie zaskoczyć....najbardziej jednak zafascynował mnie film IMMORTAL : KOBIETA PUŁAPKA polecam futrzakom...
ksiażki: KRONKIKI DIUNY !!! wszystkie jakie wyszły. Zabiję Herberta za przedwczesną śmierć XD <cykl kończy się na KAPITUŁA DIUNĄ i nie napisał dalej...miał w planach napisac jeszcze 3>
Muzyka: Dobra i ambitna....głównie Punk bo w tym robię ^^
Charakter: Miły i zabawowy, ale łatwo się ♥♥♥♥♥♥♥♥ na całe życie a jak przesadzisz to za****e bokkenem XD
ni nawidzę ; Pozerstwa, "Mroczności" nietolerancji wszelakiego rodzaju i ludzi których znajomość języka ojczystego ogranicza się do 500 słów
hobby; Pisanie (robiłem w SF i chyba do tego wrócę bo coś ta LISIA SZABLA idzie mi jak krew z nosa) szermierka (historyczna, nie sportowa) gra na basówce, pisanie poezji wszelakiej, i przedewszystkim PRACA JAKO OCHOTNIK OD CZASU DO CZASU (jak grałem anioła dla dzieci na placu w Lublinie to pare przedszkolaków poprosiło abym Boga od nich pozdrowił......SWEEET)
to by było na tyle
FABRICATI DIEM PVNC"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 27.06.2010 22:55:36
Nick: sebaglowa9821
Imię: Sebastian
Wiek: 15
Waga: 59
Wzrost: 171
Zainteresowania: Wszystko co związane z uzbrojeniem i informatyką
Jestem nowy chciałbym żeby mi ktoś podał jakiś prosty w obsłudze i łatwy do ściągnięcia program do grafiki bo nie mam nic oprócz Painta
Będę się dopiero uczył z nich korzystać bo w szkolę od 6 lat uczymy się tylko o paincie i wordpadzie

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.07.2010 16:05:14
Wrocławski Książe
Zwierzę
Wiek: 26 latek
Waga: Ostatnio było 70 kg
Wzrost: 180
Płeć: M
Orientacja seksualna: Zapytaj...
Stan: Kawaler
Gatunek: Homo sapiens sapiens
Umaszczenie: Jasna cera, dużo brązowych kropek. Przy próbie zmiany barwy przy pomocy słońca pojawia się tylko więcej brązowych kropek.
Ubranie: Standard, czyli jeansy, bawełniana koszula, welurowe buty.
Muzyka: Jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o muzykę. Najlepiej mi podchodzi chillout/ambient. Lubię szukać świetnych kawałków na di.fm - chillout, sporo się już tego przez parę lat nazbierało. Z polskich zespołów lubię jedynie posłuchać Kazika.
Film: Najlepiej Sci Fi. Star Treki wciągam nosem. Nie lubię przewidywalnej fabuły i horrorów (nie żebym się bał tylko zwyczajnie w świecie mnie nudzą :P).
Gry: Kiedyś sporo grałem w tycoony, starcrafta, quake'i i counter strike'a. Ostatnią większą grą było GTA 4. Teraz jakoś mnie nie ciągnie do gier, czasami popykam jakieś flashowe albo w karty na kurniku.
Zainteresowania: Komputery zwłaszcza technologie sieciowe, trochę grafika komputerowa (3d), zwierzęta, trochę astrofizyka, Formula1.
Książki: Przyznaję się bez bicia że nie przepadam za czytaniem książek. Ostatnie jakie pamiętam to książki Michio Kaku
Charakter: Ogólnie mogę siebie określić jako nieśmiały introwertyk. Nie lubię chodzić na imprezy, niezbyt mi wychodzą kontakty z ludźmi. Zdecydowanie lepiej się czuję w samotności. Za to gdy już się z kimś zaprzyjaźnię to jestem pomocny i szczery, zawsze można na mnie liczyć. Na pewno realista i ateista, więcej określeń psychologicznych nie pamiętam.
Hobby: kompy (zbieram stare procki :P), rower, F1, tworzenie modeli 3D (ostatnio niewiele bo brakuje czasu).
Główne cele:
- wyjechać do Afryki na 2-3 miesiące i pracować jako wolontariusz w sanktuarium dla zwierząt
- ?
Ostatnio edytowany przez Charlie dnia 4.12.2010 12:51:25

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2010 22:11:20
Imię: Bartłomiej*, chociaż więcej osób zna mnie pod pseudonimem Siekiera
Płeć: Samiec
Orientacja seksualna: Nie do końca hetero, ale na pewno nie bi. Ujmę to tak: płeć fizyczna – hetero, płeć psychiczna (?) – bi z naciskiem na hetero
Gatunek: Lis
Stan: Samotny (A może samotnik? Trudno powiedzieć)
Wygląd zewnętrzny: 175 cm wzrostu, około 60-70 kg wagi. Rude włosy średniej długości (w zimę przeważnie zapuszczam). Szaro-niebieskie oczy. Przeważnie „jednodniowy” zarost.
Ubranie: Czarna/szara podkoszulka, na nią jedna z wojskowych rozpinanych bluz/kurtek z mojej kolekcji lub czarna bluza z kapturem (w zimne dni to i to). Czarne, połyskujące spodnie reprezentacyjne amerykańskiej Piechoty Morskiej lub inne bojówki w kamuflażu (teraz przeważnie krótkie spodnie z dżinsu). Na nogach trampki, a na jesieni i w zimę desanty. Ponad to prawie zawsze mam plecak (zgadłeś –aś – wojskowy), sporadycznie okulary, a od niedawna czerwoną obroże na szyi.
Jak widać jestem dość charakterystycznie wyglądającą osobą, tak więc jak by ktoś przyuważył gdzieś w Łodzi kogoś wyglądającego j.w., nie bać się – zagadać :) Będę zaszczycony jeżeli osobiście poznam jakiegoś futrzaka mieszkającego w moim mieście :p
Zainteresowania: Moją chyba największą pasją są militaria i absolutnie wszystko co może być z tym tematem związane. Ponad to interesuje się co nieco lotnictwem cywilnym. Często można mnie zobaczyć kręcącego się gdzieś w okolicach lotniska na łódzkim Lublinku z aparatem w ręku lub po prostu podziwiającego startujące i lądujące maszyny. Lubię także historię, politykę, stosunki zagraniczne, zajmowałem się też swojego czasu językoznawstwem. Mój ulubiony sport to jazda na rowerze.
Muzyka: Generalnie rock i różne jego pochodne.
Książki: Przyznam się że nie sięgam zbyt często po książki. Ostatnim tytułem który przeczytałem było zdaje się „Następne 100 lat” G. Friedmana.
Filmy: Głównie stare filmy wojenne, ale tak naprawdę oglądam prawie wszystko.
Cechy charakteru: Z początku mogę wydawać się bardzo zamknięty w sobie i nieśmiały, a może nawet trochę gburowaty. Jeżeli jednak poświęcisz mi trochę swojej uwagi i wyrozumiałości, staję się życzliwym i ciepłym człowiekiem. Można odnieść wrażenie, że jestem bardzo poważną i sztywną osobą, ale tak jak wcześniej – otwieram się w gronie przyjaciół. Staram się nie okazywać zanadto swoich emocji. Mocno przywiązuje się do ludzi i miejsc.
Nie lubię:
-ludzi oceniających innych po pozorach
-szpanerstwa
-poziomu młodzieży (i nie tylko)
-imprez typu „idziemy się najebać”
-narkotyków, dopalaczy itp.

*Jeżeli nie odróżniasz imion Bartłomiej i Bartosz to współczuje. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 3.07.2010 22:24:30

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.07.2010 22:50:05
Smok
Zmiennokształtny
Płeć: Samiec
Orientacja seksualna: Hetero.
Gatunek: Smoczysko.
Wiek: 18 lat.
Stan: Wolny.
Wzrost: około 182 cm wzrostu.
Ubranie: Wygodne. Wyjściowo to głównie jeansy i czarny podkoszulek/bluza/sweter (czerń jest dobra do wszystkiego)
Zainteresowania: Gra na gitarze elektrycznej i słuchanie muzyki. Czytanie książek, granie w gry komputerowe, wypełnianie czymkolwiek nadprogramowych ilości czasu.
Muzyka: Sporo tego, głównie metal. Z ulubionych wykonawców wymienię: Meshuggah, Lamb of God, In Flames, Dark Tranquillity. Z takich typowych to Slayer, Megadeth, trochę Metalliki. Nie pogardzę klasyką hard rocka czyli AC/DC, Guns'n'Roses. I trochę polskich zespołów jak Frontside, Behemoth, Acid Drinkers. I sporo innych.
Książki: Fantastyka. Polscy pisarze jak Białołęcka, Grzędowicz, Piekara, Pilipiuk. Z zagranicznych (zgadliście) Pratchett, ale w rekreacyjnych ilościach.
Filmy: Rzadko oglądam z braku chęci. Do kina chodzę na animacje komputerowe, albo filmy które mają dużo owych efektów w sobie.
Cechy charakteru: Ciężko jest samemu napisać coś mądrego o swoim charakterze. Lubię rozmawiać, przebywać w kogoś towarzystwie. Jestem otwarty na ludzi, nowe doświadczenia. Prawdopodobnie sympatyczny, zabawny, aczkolwiek by mnie poznać potrzeba czasu. Myślę, szukam, analizuje.
Nie lubię: Tego samego czego nie lubi kulturalny, szanujący siebie i innych, urodzony dwa stulecia za późno, człowiek. Albo smok.

W sumie tyle. By dowiedzieć się więcej, napisz na gg. Wnioski najlepiej wyciąga się samemu ;)
Ostatnio edytowany przez Jester dnia 18.09.2013 19:12:09

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 8.07.2010 21:10:32
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Imię: Iblis
Płeć: M
Miejsce zamieszkania: Swarzędz, Janikowo, Buk, Poznań...Krążę i krążę wte i wewte
Rasa: Wilk Syberyjski(anthro)
Wzrost: 195 cm
Waga: Około 65kg
Sierść: Srebrna, miejscami jaśniejsza
Włosy: Długie, proste i białe z reguły przewiązane czarną opaską na czole
Oczy: Czarne(zionie z nich pustka, chłód i smutek)
Ciuchy: Muszą być luźne i wygodne. Przeważnie czarne lub szare
Dodatkowe gadżety: Bransoletka z żyletką na lewej ręce i medal na rzemyku z Kanji(smok metal) na szyi
Ulubione kolory: szary i czarny
Zainteresowania/hobby: PICIE!!! [Etanol mój bóg 8-)k ] Japonia, gotowanie, broń wszelaka, rysowanie poezja i wiele, wiele innych
Kilka ulubionych zespołów/piosenkarzy: Metallica, Sonata Arctica, James Blunt, J.Lenoon, Green Day, Linkin Park, red hot chili peppers, fall out boy...sporo już tego a i tak nie wszyscy
Ulubiony gatunek filmowy: Horror :lolk:
Broń: Czarne no-dachi, kij czasem łuk
Charakter: Nieśmiały, małomówny, bujający w obłokach. Nie okazuje uczuć (poza smutkiem i przybiciem), zawsze ma chłodne spojrzenie, jest opanowany, mówi prawdę(kłamstwa nie cierpi), ma poczucie wyższej sprawiedliwości.
Religia: Bezsens ale jak ktoś wierzy w cokolwiek to mi to nie przeszkadza(jego sprawa)
Orientacja: Bi
Stan: samotny... --k
Ostatnio edytowany przez Iblis dnia 8.07.2010 21:13:52

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.07.2010 17:08:06
Inna forma
Imię: Silent *(Silent black moon)
Prawdziwe imię: zawrze możesz pogadać ze mną i się dowiedzieć
Nick: Kanindor **(Kanindor Xanaga)
Płeć: Hermofrodytka
Rasa: Jaszczurka (anthro)
Wzrost: 175,6 cm.
Waga: 59 kg.

Ogólny wygląd: Zielona, rudo-włosa jaszczureczka, język 12 cm, żółte oczy, włosy gdzieś tak do tyłka
Ciuchy: Czarno czerwone buty, niebieskie dżinsy, bluza moro i czarna czapka.
Dodatkowe gadżety: Naszyjnik z pentagramem. (ale nie jestem szatanistą)
Ulubiona broń: Zwoje z zaklęciami
Ulubione kolory: Zielony, czarny, czerwony, żółty i fioletowy.
Zainteresowania: Mitologia, futrzaki :3 , węże, jaszczurki i SMOKI . No i tyle
Kocha: Wszystko i wszystkich oprócz ludzi Gghrrrr
Charakter: to, to ja wole pominąć.
Wiara: Ateizm
Orientacja: Bi (ale wolę mężczyzn)
Stan: Samotny (i mimo to obecnie nie szukam związków)

Lubię: Rozmawiać przez internet, grać na komputerze, wychodzić na spacery, wysokie temperatury.
Nie lubię: Ludzi bez względu na wszystko, komarów i pasożytów, sławnych osób i polityków, zimy.

* Pełna nazwa mojej fursony ale można mówić Silent (dozwolone)
** Pełen nick tak jakby imię i nazwisko ale mówcie tylko Kanindor
Ps. parę poprawek do wcześniejszego posta
Ostatnio edytowany przez Kanindor dnia 16.07.2010 17:10:13

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.07.2010 17:35:49
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Imię: Kocur
Prawdziwe Imię: Karolina :3
Wiek: 17 (o lol)
Płeć: samica
Gatunek: kot (Katus KitiKatus XD)
Wzrost: 169cm?
Waga: (w ciągłej zmianie xD) 60kg
Sierść: Biała kotka z czarno-Brązowymi Ciapkami, ogon na DOKŁADNIE 6czarnych prążków i 5brązowych i koniec ogonka biały :3
Forma: Anthro/zwierze
Zainteresowania: Artowanie!! :3 wymyślanie jakiś PerpetumMobilisów xD
Charakter: łagodna,pełna energi (wrecz można to nazwać ADHD xD)
Orientacja: Hetero
Muzyka: Linkin Park, Fall Out Boy,Evanescence, Pit Bul :3
Film: wszystko co się rozwala >3
Książka: ollludy... ostatnią książkę w gimnazjum czytałam xD
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 18.07.2010 23:52:55
Załącznik:
jpg  moja_kulka_83_by_Mazakdupa.jpg (142.86 KB; 900x754 px)
884_4c41cedb52865.jpg 900x754 px

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...22232425262728...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane