Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...26272829303132...48>>


-1
(+0|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 22:44:49
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Cytat:
Widzę że towarzystwo stanęło w obronie swojej koleżanki, w takim razie nic tu po mnie.
No nie, już nawet nie będę wypowiadał się w tej kwestii, niech jacyś bezstronni użytkownicy zajmą się ocenianiem naszych postów.


A co to, niezawisły sąd? Jakim się pokażesz, takiego Cię zobaczą, ktoś to polubi, a ktoś nie, nie zdołasz "zakumplować" się z każdym. Gdyby zdecydowana większość podchodziła do Polfurs tak jak Ty, to było by to dość puste i smutne jak p**** miejsce :P

5
(+5|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 22:46:10
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Ja się nauczyłem tutaj uważać na słowa i nie dać się wciągnąć w rozmowy prowadzące do nikąd.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

2
(+4|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 22:46:15
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Nie towarzystwo stanęło w mojej obronie, tylko towarzystwo jednogłośnie poparło wspólne, jak widać, zdanie :)

Pewnie że może. Ale stereotypowy, kanoniczny, 100% mężczyzna za jakiego się podajesz, to- wbrew temu co piszesz- krótko obcięty, umięśniony gość z zarostem i odbijającą się na owłosieniu, odpowiednią ilością testosteronu, niebawiący się w semi-patetyczne wypowiedzi trącące pozą, pewny siebie i niedający się facet albo z adekwatną laską u boku, albo bez laski, bo woli być samotny/za fajny jest na jedną :) Przykro mi- taki stereotyp.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

4
(+6|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 22:47:56
Anthro
Cytat z "Ad4m": (Link »)
No nie, już nawet nie będę wypowiadał się w tej kwestii, niech jacyś bezstronni użytkownicy zajmą się ocenianiem naszych postów. Jeśli uważasz że osoba o odmiennej orientacji nie może uchodzić za mężczyznę lub kobietę, to już twój problem.


Jeśli twierdzisz że jesteś 100 facetem to nie możesz być gejem. 100% facet jest zaprogramowany do przekazania swoich genów dalej a co za tym idzie woli kobiety.

Czyta logika nie boli słoneczko i niestety ale taka jest prawda

A i nie wyręczaj się tu Atenami kochaniutki bo wielu facetów którzy ruchali młodych chłopców ( bo nie byli to nawet nastolatkowie czasem ) później wracali do domu do swoich żon
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+2|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 22:50:48
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
A, tak, to punkt, Inu. Taka była moda, TREND społeczny, to nie kwestia orientacji czy dostrzegania tego co piękne. Jak z dzisiejszymi koślawymi, ważącymi dobre 15 kilo za mało modelkami. I jak mówi Inu, Ateńczycy lubili szczególnie chłopców, ew młodych nasto, nie młodzieńców :) Przykro nam.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 23:10:20
Wydra
Anthro
Eh Krieg, od czego by tu zacząć, jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie znaczenia moich postów, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się dopytać mnie na osobności, dowiedzieć się co tak naprawdę miałem na myśli pisząc "mężczyzna w pełnym znaczeniu tego słowa". Ogólnie mniejszości seksualne są obarczone licznymi stereotypami, co po części jest zasługą samych uczestników parad miłości, barwni, umalowani makijażem, odziani w skąpych stroje geje. Gdy wyznałem swoim kumplem co właściwie mnie podnieca, to właśnie spodziewali się że będę zachowywał się jak jakaś niewyżyta diva, giętki nadgarstek, czerwona torebka oraz podobne akcesoria, ale ich miło zaskoczyłem, byłem taki jak zwykle, sobą, kolejnym facetem wśród innych facetów. Swoją osobą po prostu łamie te przykre wzorce.

-4
(+2|-6)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 23:24:15
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Ale ja nie podważam tego, jaki TY konkretnie jesteś. Rozmawiamy tylko o stereotypach, to forum i musisz się liczyć z tym, że nie wszystko co piszesz zostanie powitane "trzy razy tak" i bez podważania. Tym bardziej, jeśli piszesz, że jesteś 100% facetem- a więc powołujesz się na stereotyp i gender- a po chwili sam ten stereotyp podważasz pisząc o orientacji.
Jeśli chcesz pogadać- proszę bardzo, kontakt mam na profilu, chęci do rozmowy i poznawania nowych ludzi też mi nie brakuje. Ale swoimi ostatnimi wypowiedziami sam sobie przeczysz i zioniesz niepotrzebnym patosem; nie potrzebuję też "pytania o co chodzi w Twoich postach", bo po pierwsze to już Twój problem zadbać, aby były niedwuznaczne (jeśli dwuznaczność nie jest zamierzona) i by ludzie wiedzieli o co Ci chodzi bez pytania o każdą tezę, a po drugie, jak już parę razy mówiłam- niespecjalnie obchodzi ludzi, co miałeś na myśli pisząc o pełnym znaczeniu słowa, jeśli przyjmuje się, że ten zwrot ma znaczenie inne.
To tak, jakbyś powiedział "krew nie woda" czy o "wilku mowa" używając przysłowia w sensie zupełnie innym, niż faktyczny i jeszcze dziwił się, że jest to podważane. Zauważ, że nie tylko ja się czepiłam.

Okej, nie ma już chyba nic do dodania w tej kwestii, nie róbmy spamu. Chcesz pogadać- gg.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

-1
(+2|-3)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 3.07.2012 23:29:53
Lew
Mogłeś po prostu napisać, że nie wykazujesz oznak zniewieścienia. Wystarczyłoby.

Patrzcie - taki nowy a już rwetesu narobił. U mnie ma plusa.
(i nie ma to nic wspólnego z tym, że ma ciągoty do Lwów :D )
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

8
(+9|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 0:07:31
Smok Serwisowy
lol - też jestem z Olsztyna i jakoś nie widziałem łuny twojej zajebistości bijącej nad miastem :D
pic or didn't happen :rollk:

a w ogóle to pacnij mnie na prv skoro już mieszkamy obok siebie, będę miał z kim chodzić na piwo w te nieliczne dni kiedy wracam do domu.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.07.2012 0:20:50
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 1:46:34
Wydra
Anthro
Aj, może w niektórych przypadkach zaprzeczałem sam sobie, ale weź pogódź przynależność do męskiej wspólnoty z własnym poczuciem indywidualności, odwieczny konflikt między ogółem a jednostką. Chaos myśli, zamieszanie spowodowane pojawieniem się kolejnych użytkowników, osobiście wole spokojnie rozważyć temat sporu oraz przygotować odpowiednie argumenty, ale byłem zbyt poirytowany żeby się ogarnąć. Przede wszystkim zarejestrowałem się na Polfurs, żeby poznać osoby, które również interesują się klimatem furry, bo wcześniej nie miałem z nikim przyjemności o tym pisać, a tym bardzie rozmawiać w cztery oczy. Jeżeli chodzi o mnie to byłoby na tyle w kwestii 100% mężczyzn, ale co do mieszkańców Aten, to nie da się ukryć że reprodukcja stanowi konieczność, obowiązek każdego zdrowego mężczyzny, ale cóż można na to poradzić kiedy natura nie pozostawia innego rozwiązania? Chyba że w dalszej nieokreślonej przyszłości ziści się scenariusz nieistniejącej Seksmisji 2, gdzie wszystkie kobiety wyginą, a faceci będą musieli jakoś sobie radzić, hodując sztuczne komórki jajowe w zrobotyzowanych macicach. Należy tylko wspomnieć że starożytni Grecy nie rozróżniali pociągu płciowego do kobiety, od pożądania do mężczyzn, odmienne realia kulturowe, więc nie powinniśmy się nad tym sprzeczać, ale co by nie było podziwiam ich spuściznę. Kult męskiego ciała pozostawił wyraźny ślad w greckiej sztuce z okresu archaicznego, oraz klasyku, nagie postacie umięśnionych herosów i Olimpijskich bogów uwiecznionych w brązie, albo przy pomocy techniki chryzelefantyny, wykorzystując drogocenne kruszce. Ehh, szkoda większość utraconych dzieł przetrwały tylko jako Rzymskie kopie wykonane z marmuru, ale przynajmniej jest co oglądać w światowych galeriach sztuki.


//Ed: jak piszesz ściane tekstu nie zapominaj o akapitach - będzie się nam łatwiej czytało
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.07.2012 9:25:16

4
(+5|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 2:08:14
JEZUS MARIA
Człowiek
D:

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 11:20:32
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Wojnx - XDDDD

Nie no, ale teraz to już czysty offtop. To temat o personalnym "character sheetcie", a nie technikach wykonywania rzeźb i płaskorzeźb O_o A sio, a sio! xD
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

-5
(+0|-5)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 11:27:52
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Niech jakiś moderator wydzieli posty do osobnego tematu : |
Ostatnio edytowany przez Kuc dnia 4.07.2012 11:28:21

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 11:31:11
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Kuc": (Link »)
Niech jakiś moderator wydzieli posty do osobnego tematu : |


Ahahahahahahahahahahaha. Ale z ciebie zgrywus :-ojjk:
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

9
(+9|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 11:48:26
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Pamiętacie scenę z Fantazji,tudzież Ucznia Czarnoksiężnika, żeby już być konkretnym, w której Mickey stoi na wierzchołku i robi takie wielkie fale? Taki obraz mam przed oczami jak czytam te "zajebiste" wysmażone posty przez Adama. Nie wiem, czy klaskać, czy złapać się za głowę. Czytanie tego nie dość, że sprawia problemy, to jeszcze śmieszy.




Anyway, wracając trochę w temat. W jego oczach muszę być podgatunkiem, skoro nie dość, że jestem gejem, to stuprocentowy Menschyzna ze mnie nie promieniuje. Fakt faktem, burza w szklance wody, nie pierwszy i nie ostatni raz ;]
Ostatnio edytowany przez Reirun dnia 4.07.2012 11:51:36
Cookie Time!

5
(+5|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 13:48:07
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
a jak sprytnie zignorował mój post XD
nie jestem wystarczająco fajny :<

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 16:44:31
Cytat z "Reirun": (Link »)
Pamiętacie scenę z Fantazji,tudzież Ucznia Czarnoksiężnika, żeby już być konkretnym, w której Mickey stoi na wierzchołku i robi takie wielkie fale? Taki obraz mam przed oczami jak czytam te "zajebiste" wysmażone posty przez Adama. Nie wiem, czy klaskać, czy złapać się za głowę. Czytanie tego nie dość, że sprawia problemy, to jeszcze śmieszy.




Anyway, wracając trochę w temat. W jego oczach muszę być podgatunkiem, skoro nie dość, że jestem gejem, to stuprocentowy Menschyzna ze mnie nie promieniuje. Fakt faktem, burza w szklance wody, nie pierwszy i nie ostatni raz ;]


Masz plusa za Fantazję :)
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

-9
(+0|-9)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.07.2012 23:29:39
Uncia Hortensis
Rabatka
Jaki bol dupy o kogos, kto ma fantazje.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.07.2012 20:36:50
Gazelopka sawannowa
Anthro
Imię: [tu powinno być wpisane imię, ale ukradli :c]
Nick: Rinnara, jakby komu się zerknąć nie chciało nad avatar.
Wiek: 17 i 3/12
Gatunek: Gazela Thompsona
Płeć: Samica, zadeklarowana samica.
Miejsce zamieszkania: Dzicz w okolicach Poznania, gdzie poluję z włócznią na dziki.
Wzrost: 170 cm w glanach.
Wygląd ogólny: chude toto i płaskie, z blond kłakami za łopatkę, niebieskie ślepia.
Ubranie: Hm. Zazwyczaj zawiera glany.
Zainteresowania: Rozmaite. By dowiedzieć się więcej - pytać.
Zawód: Licealistka-samozwańcza humanistka.
Broń: Rogi, glany, widły i jadowity język.
Charakter: Zmienny. Niepoprawna optymistka.
Kocha: samą siebie.
Stan obecny: Stały. Z elementami ciekłymi wewnątrz.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.07.2012 21:19:26
Wrocławski Książe
Zwierzę
Mmm, jedzonko :3

1
(+2|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.10.2012 16:08:00
Tygrys sumatrzański
Anthro
Chciałbym trochę pozmieniać formę ostatniego postu i odświeżyć trochę temat ;-)k

Imię: Xanoxis, co wiąże się z dość sporą historią, ewolucją i nabieraniem siły tego nicku/imienia. Ogólnie zaczęło się od Xardasa (Gothic), potem to rozwijało się i lekko zmieniało, zależnie od tego co mnie fascynowało. Powoli stałem się rozpoznawalny w wielu środowiskach z tym nickiem.
Wiek: 18 lat
Płeć: Samiec
Gatunek: Tygrys sumatrzański. Lubię ciepło, zimnem nie pogardzę. Lubię pływać jak to tygrysy, podoba mi się klimat krainy występowania.
Wysokość: 1,73-5. W tygrysiej formie około 2,30-2,40m.
Waga: 67-70 kg, w tygrysiej formie trochę więcej adekwatnie do wzrostu i futra.
Orientacja: Bi bardziej w samce.
Budowa ciała: Dość chudy z lekkimi mięśniami, nic na pokaz, taka norma.
Kolor: Piękne futerko pomarańczowe, z czarnymi paskami, białe futerko w wiadomych miejscach, jak to u tygrysów.
Ubranie (antro): Jeśli możliwe, to bez ubrań i same futerko. Najwyżej jakieś bokserki.
Rodzeństwo: Brat i siostra, dość dobre stosunki, zawsze można się dogadać, mimo małego droczenia od czasu do czasu.
Zainteresowania: Nauka, seriale, gry, RPG, muzyka, natura (głównie zwierzęta i krajobrazy), trochę astronomia, inne futrzaki i wszelkie różności.
Ulubiona muzyka: Nic konkretnego, najwyżej mogę stwierdzić że nie lubię rapu, ostrego metalu i jakiś drobnych dziwności.
Ulubione gry: Za dużo wymieniać.
Ogólnie i dopełnienie kilku rzeczy: Nie lubię ignorancji, nietolerancji i nie trzymanie się faktów. Wolę rozmawiać na argumenty, a nie opinie. Jak ktoś zwraca uwagę na mój wiek i z góry twierdzi jaki jestem, niech nie oczekuje ode mnie nic więcej niż tolerowania obecności. Jestem ateistą. Lubię mieć dla siebie chwilę, co nie wyklucza towarzystwa. Uwielbiam oglądać wciągające seriale z perfekcyjną fabułą i świetnymi postaciami. Doctor Who rządzi! Jestem fanem Valve. Itp. Itd....

Wizerunek (fursona) -
http://www.furaffinity.net/view/8786802/ ; http://www.furaffinity.net/view/9398874/ [18+] ; http://www.furaffinity.net/view/9462800/ [18+]
Ostatnio edytowany przez Xanoxis dnia 13.08.2013 22:17:05

2
(+4|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 24.10.2012 14:28:12
wilk szary
Anthro
imię: Green Bolt
wiek: 17 lat
waga: waga: 65 kg
wzrost: wzrost: 179 cm
Green Bolt (ksywka Zielony) - antropomorficzny wilk szary. Urodził się 25 listopada 1995 roku w Rosji.

Zielony ma białą sierść na której widnieje duży płat czarnego futra. Niektóre elementy ciała są zielone (np. język, grzywka, pazurki). Na jego szyi widnieje zielony piorun - od tego wzięło się jego imię (ang. green bolt - zielony piorun). Ma piękne zielone oczy z czarnymi obwódkami.
Młody wilk jest opanowany i spokojny, lecz bywa momentami nieco szalony.
W trudnych sytuacjach, mimo że próbuje zachować zimną krew, jest impulsywny i nerwowy. Jest przyjacielski i czuły. Zwykle lubi spędzać czas w samotności lub ze swoi najlepszym przyjacielem, wilkiem Shade'em.
Interesuje się muzyką, chemią i informatyką. W wolnym czasie chętnie tańczy.
Ostatnio edytowany przez GreenBolt dnia 24.10.2012 14:34:53

-3
(+1|-4)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 24.10.2012 20:17:54
Pies, mieszanka Border Collie
Anthro
IMIĘ: Alice
NICK: Etnasni
WIEK: 17 lat
PŁEĆ: Samica
ORIENTACJA: Biseksualna
GATUNEK: Pies
RASA: Border collie
WZROST: 164cm
WAGA: 50kg
BUDOWA: Szczupła i zgrabna
UMASZCZENIE: Liliowo białe futerko z podpalanymi znaczeniami (typowe umaszczenie lilac tri)
UBRANIE: Biały bralet w różowe różyczki, seledynowe szorty, czarne, koronkowe majteczki ;)
PIERCING: Industrial w prawym uchu, dwa helixy i 5cm tunel w lewym uchu, kolczyk w języku, septum, kolczyk w mostku, kolczyki w biodrach, kolczyki w sutkach
WŁOSY: Liliowe, skręcone w dredy z metalowymi obrączkami
KOLOR OCZU: Niebieskie
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: łatka na plecach w kształcie jaskółki
MUZYKA: Wszytko co wpadnie jej w ucho
LUBI: Słodycze, owoce, wszytko co kolorowe
CHARAKTER: Jest bardzo energiczna i szalona, nie potrafi usiedzieć na miejscu, zaraża wszystkich swoim pozytywnym podejściem do życia

2
(+3|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.12.2012 17:01:37
Smoko Kicia
Anthro
Chętnie sam coś odświeżę mates:
Imię fursonki Trigger
Gatunek fursony Gepard
Wiek 18
Płeć male
Orientacja Hetero ? Może nieco Bi.

Niewiele więcej opłaca się pisać tymi PRZEŚLICZNYMI kolorkami. W zasadzie jestem przesadnie wygłupiający się i mam cholernie pozytywne nastawienie do życia. OH OH TO TAKIE PIĘKNE.
Może zainteresowania ?
Uwielbiam smoki, ooh te prześliczne stworzonka, interesują też mnie gry choć nieco bardziej ich konstrukcja etc. niż "marnotractwo czasu i nic więcej". Poza tym astronomia i fantastyka.
Muzyka?!
Głównie Soundtracki z gier typu Crash Bandicoot/Ratchet&Clank ale dobrym drum'n'bass'em nie pogardzę, metal jest w zasadzie też w porządku jeżeli ma TO COŚ a nie jest słaby,powolny i nudny

Poza tym kocham abstrakcję i wszelkie przejawy durnotki choć nie w znaczeniu ułomności a raczej pozytywnych przejawów niedorzecznych pomysłów. W zasadzie chyba każdy kto chce może pisać na GADU bądź Skype które są na profilu... that would be nice.
Ostatnio edytowany przez Trigger dnia 17.12.2012 17:08:55

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.12.2012 17:22:54
Wrocławski Książe
Zwierzę
O, nie wiedziałem że jest więcej gepardów w Polsce. Witaj po przerwie :)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...26272829303132...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane