Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...34353637383940...48>>


1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.01.2015 9:48:30
Puma
Anthro
No to ja też opiszę swoją fursonkę. ;-)k
-*-
Imię: nieznane

Nick: Shepard

Gatunek: puma

Forma: anthro

Wiek: 17 wiosen

Płeć: samica

Orientacja: biseksualna

Zodiak: byk

Zawód: uczennica

Miejscowość: okolice Warszawy

Stan: nieznany

Wzrost: 175 cm

Waga: nieznana

Wygląd: wysoka, o dość "kobiecych" kształtach złotowłosa puma, której błękitne oczy mienią się srebrzystym jak księżyc blaskiem. Na głowie ma bujną czuprynę włosów niewiele ciemniejszych od jej sierści. Grzywka zasłania jej lewe oko, które przecina podłużna blizna.

Charakter: z początku może wydawać się cicha i nieśmiała, jednak z czasem otwiera się i pokazuje pazur. Pomimo inteligencji i silnego instynktu przetrwania, ta złotowłosa puma charakteryzuje się gwałtownością i wrażliwością jednocześnie. Najpierw robi, potem myśli. Często użala się nad swoją nie-perfekcyjnością (jak to mają w zwyczaju prawie wszystkie kobiety).

Hobby: uwielbia dużo jeść, grać w gry komputerowe, oglądać filmy i czytać książki

O fandomie furry wiedziałam od dawna jednak nigdy nie czułam się jego "częścią". Może dlatego, że nie wiedziałam iż istnieje on także w Polsce... Wreszcie jednak, dzięki mojemu znajomemu, odkryłam te miejsce i postanowiłam napisać.
Uwielbiam furraśne arty i animacje.

...

If you know what I mean. 8-)k
Ostatnio edytowany przez Shepard dnia 13.01.2015 9:48:45

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.01.2015 12:44:01
x
Ostatnio edytowany przez Amber dnia 24.12.2015 12:38:59

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.01.2015 13:34:13
Wilk
Anthro
Imię : Paweł
Nick : Arclight/vahaala
Wiek : 21
Stan : Wolny
Orientacja : Bi (dużo bardziej w stronę kobiet :P żeby się "związać" z facetem to musiałby być naprawdę wyjątkowy.)
Płeć : Samiec
Miejscowość : Łódź
Zawód : Technik Informatyk (obecnie stażysta w archiwum)
Wzrost : Ok.1,90m będzie.
Waga : W okolicach 80kg.
Budowa : Trochę tłuszczu przydałoby się zgubić na rzecz mięśni 8-)k
Charakter : Z początku nieśmiały, później się nieco rozkręcam ale i tak raczej w towarzystwie więcej niż 2-3 osób (zaufanych) nie czuję się zbyt komfortowo. Poza tym zazwyczaj siedzę cicho i słucham co inni mają do powiedzenia, o mnie nie ma co mówić raczej :) Ale jak ktoś się mnie zapyta o coś konkretnego to odpowiadam, ściśle i na temat. Ogólnie ciężko mnie zdenerwować/obrazić.
Gatunek : Wilkołak
Muzyka : W sumie wszystko oprócz jakichś szajsów typu Minaj albo Biber. Zależy od dnia i humoru - raz jest to dubstep, czasem techno, jednego dnia muzyka relaksacyjna a jeszcze innego Sabaton, AC/DC, Metallica czy inne tego typu zespoły.
Gry : Trochę tego jest D: Dla zainteresowanych polecam obczaić mój profil Steam, tam zobaczycie sobie co mam :) Na Originie z gier multiplayer mam Mass Effect 3, Dead Space 3 i Battlefield 2142 oraz 3.
Zainteresowania/hobby : Komputery (strona bardziej techniczna niż soft), nowe technologie, medycyna (ta nowoczesna - bioniczne protezy itd), science-fiction, trochę militaria.
Kontakt : PM tutaj, Skype, FurAffinity, podane w profilu.
Ostatnio edytowany przez Arclight dnia 10.05.2015 22:40:26
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.01.2015 15:37:31
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Po miesiącu wypadało by opisać siebie/fursonę :-)k
Imię: Dominik
Wiek: za 2 miechy 16 8-)k
orientacja: hetero/bi bardziej na hetero*
Płeć: Samiec
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Wzrost: chyba jakoś 1,7 m
Waga: nieznana
Gatunek: Canis Lupus ze skrzydłami feniksa(opis w profilu)
Charakter: Bardzo spokojny, aczkolwiek w towarzystwie zaufanych osób może robić różne rzeczy ;-)k , ogólnie określany jako "specyficzny", najlepiej mnie po prostu poznać :)
Ubiór: Zazwyczaj noszę ciemne rzeczy(tak mhrocznie), jakieś jeansy i jeśli się da to desanty :)
Zainteresowania: Historia, militaria, ASG, człowiek(od strony medycznej), amatorsko fotografia, zaczynam zabawę w "tworzenie" na kompie, harcerstwo lubię jeszcze poszwendać się po polach i lasach.
Muzyka: Głównie metal, aczkolwiek zależnie od nastroju słucham różnych zespołów(od ciężkiego black metalu po muzykę podchodzącą pod klasyczną)
Gry: BF3, seria Civilization, Heroes III i IV, Fallout 3 i New Vegas, od czasu do czasu WoT i LoL
Jak dowiedziałem się o furry: Z programu na discovery "Tabu", ale szybko o tym zapomniałem, kiedyś podczas przeglądania nonsensopedii przypomniało mi się o tym i krętymi ścieżkami internetu doszedłem, aż tu :)

*ja/moja fursona

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 13.01.2015 16:55:14
Lis
Anthro
mię: Norbert
Nick: Koala
Wiek: 18
Stan: Wolny
Orientacja: Hetero :P
Płeć: Samiec
Miejscowość: Okolice Koszalina
Zawód: Mechanik okrętowy
Wzrost: 185cm
Waga: około 75kg
Charakter: szczery, mocno zdystansowany, ironiczny, muszę kogoś poznać żeby się przed nim otworzyć, ale jak się pozna to pozytywnie ♥♥♥♥♥♥♥♥ :D
Gatunek: Smok
Muzyka: Wszystko co wpadnie w ucho
Gry: Zbyt duzo zeby wymieniac, ale tak ogolnie to Fps-y, Rts-y Moba, strategie.
Zainteresowania/hobby: lubię książki związane z psychologia, jeździć na rowerze, żeglować i łyżwy.
Skąd dowiedziałem się o furry: w internecie znalazłem i odkryłem, że mi się to podoba :D
Ostatnio edytowany przez Koala dnia 17.10.2016 7:45:28

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 31.01.2015 13:56:05
agama brodata
Anthro
O. Ciekawy temat.

Imię: Kacper
Nick: Duane
Wiek: 22
Orientacja: ghaaayyy
Płeć: samiec
Stan: wolny
Miejscowość: Poznań
Zawód: student, dorabiający na pół etatu gdzie się da
Wzrost: 1,75 m
Waga: ~60-65 kg i rośnie (bo ćwiczę) :v
Gatunek: anthro agama brodata
Charakter: malkontent o słabości do uszczęśliwiania innych i braniu na siebie zbyt dużej ilości obowiązków. Ufny jestem i często lubię to okazywać, jeśli umie się mnie podejść.
Ubiór: niewyróżniający się zbytnio, zazwyczaj cokolwiek luźnego i wygodnego.
Zainteresowania: nauka języków obcych, kultura nordycka, mazianie w SAI'u, proste gry komputerowe (najczęściej rzeczy od Nintendo), różnego rodzaju ćwiczenia i aktywność fizyczna, w mniejszym stopniu też historia i fantastyko-nerdowe rzeczy.
Muzyka: lubię ambient i folk (zwłaszcza fiński/saamski), ale zazwyczaj nie ograniczam się do wybranych gatunków. Najwięcej utworów z playlisty podchodzi jednak pod rock/metal i pochodne. Nie przepadam za disco polo.
Książki: "Cykl Demoniczny" Petera V. Bretta, "Naznaczeni błękitem" Ewy Białołęckiej, cykl "Millennium" Stiega Larssona, "Anioły i demony" Dana Browna.
Filmy: "Persepolis", stare filmy Tarantino, "Big Lebowski", "Ojciec chrzestny". Generalnie wszystko, co akcją oscyluje w latach 70.-90.
Gry: seria Pokemon, Sonic Adventures, Rayman, seria The Longest Journey, FNAF (obie części). Po prawdzie, bardziej śledzę informacje o branży, niż gram w cokolwiek.
Jak dowiedziałem się o furry: kiedyś w Internetach spotkałem to określenie, nie miałem jednak zbytnio ochoty się zgłębiać. Niedawno doszedłem do wniosku, że w sumie mam zbliżone zainteresowania/sposób bycia do fandomowego, więc postanowiłem spróbować tu zajrzeć. I pykło, oto jestem. :v Na tę konkretną stronę trafiłem przez odnośnik na FA.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.02.2015 16:29:52
Tygrys i sowa śnieżna
Zmiennokształtny
Imię: Paulina
Nick: Szelk
Wiek: 17 w październiku
Stan: Wolna
Orientacja : Hetero
Płeć : Samiczka
Miejscowość : Świdnica, godzina drogi do Wrocka
Zawód : Uczennica
Wzrost: 170 cm
Waga: Brak nadwagi i niedowagi c:
Budowa: Normalna
Charakter: Mam złożoną osobowość, podobno jestem wyjątkowa. Mam łatkę gąbki na uczucia, jestem wrażliwą optymistką z wielką empatią.
Hobby: Muzyka i sztuka, przyszłość wiąże z architekturą i tatuażem.
Jak dowiedziałam sie o furry- W gimnazjum zainteresowałam się bardziej rysunkami anthro postaci, W fandomie jestem od woodstock'u kiedy futra przywitały mnie z otwartymi łapami ♥

Gatunek: Hybryda sowy śnieżnej i tygrysa bengalskiego albinosa/ Biała tygrysica
Fursona: Szelk (tygrysowa) lub Lukcrecja "Lucy" (tygrysica)
Szelk jest jak ja, Lucy ma dość odmienny charakter..
Ostatnio edytowany przez Szelk dnia 3.07.2015 17:39:57

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.02.2015 22:22:06
Wilkołak
Anthro
Imię : Igor
Nick: DaX
Wiek : 21 w wrześniu
Stan: wolny ^^
Orientacja : Bi, ale bardziej do kobiet
Płeć : Samiec
Miejscowość : Bydgoszcz
Zawód : Operator maszyn SMT
Wzrost :189cm
Waga : brak nadwagi wręcz niedowaga :(
Budowa : ogółem to szczupły
Charakter : Wilk ze mnie bardzo spokojny, otwarty lubiący luźne gadki, chętnie podaję swoją pomocną wilczą łapę ;)
Hobby : Muzyka, elektronika, Kolekcjonowanie sprzętu HiFi starej daty
Jak dowiedziałem się o furry ? : Kiedyś tak szperając po necie i szukania kolejnych artów i tapet z wilkami natkąłem się na tą stronę ;)

Gatunek : szary wilk basior ^^
Fursona : DaX ( szary wilk ) jest identyczny jak ja oswojony, bardzo przyjazny wilk ;)
Ostatnio edytowany przez DaXWilk dnia 1.02.2015 22:30:24

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 9.02.2015 21:37:43
Szop
Anthro
Imię : Patryk
Nick : Taki jak widac
Wiek : 17
Stan : Zajęty
Orientacja : Bi
Płeć : Samiec
Miejscowość : poznań
Zawód : uczeń
Wzrost : 170 (jeszcze rosne podobno)
Waga : 50kg (heh)
Budowa : chudy
Charakter : Trudno go opisać :/
Gatunek : Smok
Muzyka : Głównie metal ale słucham wszystkiego
Gry : Ulubione to : Mass effect, The last of us, kotor
Zainteresowania/hobby : Książki, komiksy, A&M, sporty zimowe
Kontakt : Skype (w profilu)

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.02.2015 11:31:10
Kot
Anthro
Tak se myślę, że mój pierwszy post będzie tutaj... Więc tak:

Imię: Oktawian
Nick: Oktek (duh)
Wiek: 20
Płeć: Samiec
Orientacja: Bi, ale odrobinę bardziej do chłopaków.
Miejscowość: Puławy
Zawód: Student
Charakter: Miły, ale dość nieśmiały w realu. Według Enneagramu obserwator. Można też powiedzieć neutralny-dobry. Często mam w różnych sprawach poglądy odmienne, niż główne nurty - lubię mieć własne, niepowtarzalne zdanie.
Gatunek: Kot domowy :-)k
Muzyka: Głównie pop. Poza tym słucham wszystkiego, poza rapem i ciężkimi gatunkami, ale i tego posłucham, jeśli kawałek jest naprawdę dobry.
Gry: MINECRAFT!, platformówki z serii Mario i Rayman Legends. Nie znoszę Batelfildów, Gietea itp. Czekam na No Man's Sky.
Zainteresowania: Fizyka, gry, komputery, książki sci-fi i fantasy
Kontakt: GG (mam w profilu)
"Nauka uwolniła człowieka od lęku przed bogami." - Lukrecjusz

HAKUNA MATATA!

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.02.2015 23:35:44
Człowiek
Nick: Mohrcore
Wiek: 15, za miesiąc 16
Gatunek: Człowiek rozumny, czasami szczur wędrowny
Płeć: Samiec
Stan: 4ever alone
Orientacja: Hetero
Miejscowość: Wrocław
Zawód: Brak
Charakter: Zabawny, uparty, bystry, mądry jak na swój wiek, melancholijny, samokrytyczny, egoistyczny, przyjazny, wybuchowy
Zainteresowania/hobby: Produkcja muzyczna, informatyka, elektronika, a najlepiej to wszystko razem czyli syntezatory i DSP.
Ulubione gry: Wszystko co od Nintendo, oraz Portal 2.
Aspiracje: Założenie własnej firmy produkującej syntezatory analogowo-cyfrowe
Ulubiony kolor: Limonkowy
Muzyka: Hardcore, Speedcore, Drum'n'Bass, Extratone, Noise, Rave, Experimental, Techno, Frenchcore, Splittercore, McRoll

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.02.2015 20:52:34
Imię: Izabella
Nick: Wilczus/Sasuki
Wiek: 18
Płeć: Samiczka/fursona samca
Orientacja: Hetero
Miejscowość: Zgorzelec
Zawód: Tehnikum grafiki komputerowej
Charakter:Nie gryzę. Lubię poznawać nowe znajomości, nie jestem konsekwentna, lubię się przytulać, spędzać milo czas z różnymi ludźmi i uwielbiam łamać stereotypy.
Gatunek: Wilkomiś
Muzyka: Rock, Metal, Nightcore, czasem dubstep
Gry: Osu!, Elsword, mam w planach ogarnięcie Lol'a
Zainteresowania:Rysunek, komputery, rowery, śpiew, muzyka
fanpage: http://www.facebook.com/p...9?ref=bookmarks
kontakt: https://www.facebook.com/wilczus.hiwatari

2
(+3|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.02.2015 20:14:23
Wilk
Anthro
Imię: Wiktor
Imię Fsony: Xyzer
Wiek 15
Płeć: Samiec
Wzrost: 174 cm
Waga: około 72
Orientacja: Heteri
Stan: Free
Gatunek: Aliquando homo sapiens (człowiek czasami rozumny) :)
Gatunek Fursony: Anthro Wilk
Zawód: Uczeń
Charakter: Hmm. Leniwy Jestem przyjazny dla osób które odwzajemniają przyjaźń, leniwy, wytrwały, miły, bystry, czy mówiłem że leniwy ;-)k
Muzyka: Electro, House, Pop, Rap, dubstep i Trap
Gry: Pokémon, Tetris, wszelkiego rodzaju fps, seria Grand Theft Auto
Me Hobby: E-Sport
Kontakt: Skype, Steam, pw
Ostatnio edytowany przez Xyzer dnia 11.02.2018 2:20:13

"Tylko nieznane budzi lęk w człowieku. A dla tego, który się z nim mierzy, przestaje ono być nieznane."

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.02.2015 20:28:04
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Wreszcie ktoś w podobnym wieku :-Dk
W dodatku ten sam miesiąc urodzin i chyba podobna fursona(ja też mam wilka z niebieskimi włosami) :lolk:

1
(+3|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 16.02.2015 21:46:39
Wilk
Anthro
Tez mi miło :D
Ostatnio edytowany przez BlueColdWolf dnia 17.02.2015 0:47:37

"Tylko nieznane budzi lęk w człowieku. A dla tego, który się z nim mierzy, przestaje ono być nieznane."

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.02.2015 2:12:24
Smok Serwisowy
domiqs a ty ile masz :) ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.02.2015 5:52:04
Niedźwiedź
Anthro
Cytat z "Smok": (Link »)
domiqs a ty ile masz :) ?
Z tego co wiem to ma tyle co ja~ ^^
"Cause I'm only a crack, in this castle of glass..."

24
(+24|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 17.02.2015 14:48:36
Wrocławski Książe
Zwierzę

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.03.2015 22:04:06
Niedzwiedz Brunatny
Anthro
Imię:Bartek
Nick: Akuro
Wiek: 18 lat
Płeć: M
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Wzrost: 181 cm
Wygląd ogólny: szare oczy , ciemny blondyn , przy kości , z zawsze zamulonym spojrzeniem
Ubranie: jeansy , koszulki z krótkim rękawkiem i koszule w kratę
Zainteresowania: Rysunek , pisanie , czytanie , śpiew , granie , furry , gotowanie , kinematografia , fotografia
Zawód: Uczeń jak na razie
Broń: pazury i kły ?
Charakter: pozytywnie pierdolnięty , trochę nazbyt napalony ale za to ze złotym sercem zawsze skory do pomocy i pocieszenia
Kocha: was wszystkich XD
Stan obecny: singiel

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.03.2015 22:14:05
irbiseł
Zmiennokształtny
Zainteresowania miałeś nieco inne przed tym jak dostałeś 5 minusów oraz zmieniłeś treść swoich postów i profilu, Akuro.

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.03.2015 22:44:12
Szop
Zmiennokształtny
Ta anonimowość w sieci... :v

Imię: Igor.
Nick: WereWolf - Were, a dla dziewczyn nawet i Weruś. :v
Wiek: 23 - 8 marca będzie. Rocznik 92.
Płeć: M.
Miejsce zamieszkania: Trzebinia - Między Kato, a Krk.
Wzrost: 176cm.
Wygląd ogólny: Krótkie szatynowe włosy, błękitnoszare oczy, bródka+wąsy, puszysty. :v
Ubranie: Bluza, dżinsy, glany, ramona / Koszula, kamizelka, muszka, fedora (Nie trilby!).
Zainteresowania: Historia, polityka i wszelakie dyskusje.
Zawód: No aktualnie bezrobotny, a wyuczony to Techniczny Ogólnobudowlany.
Broń: No oprócz mojej wagi i samych pięści to bagnet od AK-47 (Małopolska :v).
Charakter: Romantyk z głową. Posiadam specyficzny humor.
Stan obecny: Samotny.
Oficjalny NieWons z atestem administracji :v

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.03.2015 22:47:28
kot
po prawie roku na polfursie może coś tu wstawię
Imię: Andrzej
Nick: andrus
Gatunek: lombax
Forma: anthro
Wiek: 18
Płeć: samiec
Orientacja: ?
Zodiak: wodnik
Zawód: uczeń
Skąd: Lublin
Stan: singiel
Wzrost: 172 cm
Wygląd: Rozczochrany nieogarnięty niziołek. Nie czesał się od 2 lat. Dosyć solidnie zbudowany. Ma trochę skośne, czarne oczy, kruczoczarne włosy.
Wygląd fursony: Kotowate coś, żółte w lawendowe paski, jego uszy nie mają sensu. Te same cechy wyglądu zewnętrznego, co wyżej, tylko chudszy. I kręgosłup nie wije się jak dziki wąż. (mogę marzyć, tak?)

Charakter: czasami ENTP, czasami INFP. Nie wiem jak odpowiedzieć bo sam nie wiem. Mam specyficzne poczucie humoru, przez co koledzy mówią mi że karmię się nienawiścią, a moje oczy zioną tak głęboką czernią że można w nich zobaczyć niemowlęta tonące w wycieku ropy.

Hobby: ekstrawertyczna strona lubi imprezy, ludzi, cydr, gry komputerowe, introwertyczna rysowanie i wędrowanie. Obie lubią sporty zimowe, muzykę, języki obce.

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.03.2015 5:16:40
irbiseł
Zmiennokształtny
Ziew. W końcu czemu nie?

Imię: Jeremi. (Bleh.)
Nick: Anijatsu. Duh.
Wiek: 19
Stan: Szybki, bo w otwartym związku.
Orientacja: Skoro szybki, to gej.
Płeć: Samiec
Miejscowość: Łódź
Gatunek: Irbiseł
Wzrost: ~1.79m
Waga: Krążyłem dolnej granicy BMI, ale jakoś żyję przez wspomnianą ilość lat. Mam szybki metabolizm.
Ubrania: W ten sam kolor. Zielony lub niebieski. W domu co wpadnie pierwsze pod łapę P:
Charakter: Kontrastowo, bo jestem albo spokojny albo przesadny. Jak większość nieśmiałych wilcz- kotkuff nie rozgadany z nowymi osobami. Z mniej nowymi jestem bardziej komunikatywny, aż do momentu gdy z przyjaciółmi woli się abym czasami jednak ucichnął. Przesadność objawia się głośniejszą ekspresją słowną i onomatopejami.
Wady: Zbyt leniwy co do przedmiotów które wymagają dużej ilości pracy. Też zdarza mi się zapominać o własnych postanowieniach, i zazwyczaj tłumaczę je sobie tym, iż "zmiana nie przychodzi od razu" :P
Muzyka: Elektronika, big beat, hip-hop, czasem pop, rock. Z artystów obecnie męczę Nujabes. Mój Last.fm całą prawdę powie.
Gry: Dota Zwei, Team Fortress 2, Diablo 3. Rzadziej Battleblock Theater, Civilization V bez dodatków, Lethal League, Counter-Strike Global Offensive. Mogę doinstalować Battlefield 3 i 4. Mam też Heroes of the Storm, Starcraft 2 - jeżeli ktoś miałby ochotę grać bez zwracania uwagi na wszystkie rzeczy które poszły, pójdą oraz właśnie idą źle, peeewno.

Autorytet życiowy: Dr. Steve Brule

Sposoby kontaktu na moim profilu.
Ostatnio edytowany przez Anijatsu dnia 10.05.2015 21:56:10

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.05.2015 13:22:42
a już nidz
Ostatnio edytowany przez Xevrrer dnia 13.09.2016 10:05:37

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.05.2015 15:28:57
Potworek spod koca
Zmiennokształtny
Aktualizacja po 6 latach 8-)k

Imię : Wioletta
Nick: Zaira, Szwendacz
Wiek : 21 lat
Stan : Piesek ma właściciela.
Płeć : samiczka
Orientacja : Bi
Zodiak: Wodnik
Miejscowość : Warszawa
Zawód : Artysta egoista
Wzrost : 165cm
Budowa: szczupła
Charakter: Introwertyk próbujący się powolutku socjalizować. Wrażliwa, zawsze wysłucha, czasem mały nerwus. Stworzona do tulenia i rozpieszczania.
Gatunek: alaskan malamute
Wygląd fursony: Szczupła psina o biało-beżowo-brązowym futerku, z czarnymi akcentami. Mleczno-białe włosy z niesfornym kosmykiem na środku łepka. Jest zmiennokształtna, może przybierać formę athro lub feral, choć preferuje przebywanie na czterech łapkach.
Jasno różowe poduszeczki łap. Szaro-niebieskie oczka. W formie feral 65 cm w kłębie, a anthro 165cm. Karta postaci -> http://szwendacz.devianta...RSONA-628573650
Hobby: rysowanie, słuchanie muzyki, szwendanie się bez celu, oglądanie filmów, anime, mangi, spędzanie czasu w miłym towarzystwie, twórczość Tima Burtona, pisanie do szuflady.
Nie lubi: pająków, upałów, rodzynek, obcych, chamstwa!
Furry od roku:2008, na PF od 2009
Aktualna galeria: http://szwendacz.deviantart.com/
Ostatnio edytowany przez Zaira dnia 4.05.2017 23:37:49
"But I'm just getting started let me offend. The devil's got nothing on me my friend..."

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...34353637383940...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane