Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...37383940414243...48>>


3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.10.2015 21:43:13
Anthro
Imię: Adam
Pseudonim: Wolfter
Wiek: 30
Płeć: Samiec
Stan: Wolny
Orientacja: Homo
Miejscowość: Poznań
Wzrost: 176cm
Waga: 67kg
Budowa: Normalna
Charakter: Ostanio stronie od ludzi, z czasem się przełamuje. Kiedys dusza towarzystwa ...
Hobby: Biking Hiking, podróże, gra na gitarze
Muzyka: DnB, Hard Rock, Filmowa
Filmy: Przyrodnicze, SiFi, Dokumentalne, Dramat, Komedia
Książki: Władca Pierścieni
Gry: Kiedyś się grało ... Lineage 2 , Diablo 2 itp.
Nie lubię: trudnych pytań, ludzi ktorzy za wszelka cene staraj sie dowartosciowac dogryzajac innym.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.10.2015 21:51:59
^kolejny Adam :-)k

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.10.2015 23:13:25
Człowiek
Co ja?
-1
(+0|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.10.2015 23:13:49
A nie... ja Adaś jestem, do Adama mi jesio brakuje jakichś 50 lat :>
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.10.2015 23:15:52
Cytat z "Sheretane": (Link »)
Hej, jestem tu nowa i miło mi wszystkich was poznać ^^.
Przedstawię więc siebie/swoją fursonę:

Pseudnoim: Sheri, Sheribonbon, Sheretane, Bonbon
Wiek: Jakiś tam... Dwucyfrowy ;p
Płeć: Samica
Orientacja: Hetero
Fursona: Puma
Hobby: Rysowanie, jedzenie i jakieś takie
Lubię: słodkie, świecące, urocze, błyszczące, puchate i mięciutkie rzeczy, dobre jedzonko, ludzi i zwierzęta
Nie lubię: Kalafiora

Nie przepadam za takim wypisywaniem rzeczy o sobie ale jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało ^^




Czotototo w awatarze?
Born to be [h/a/t/e/d]

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.10.2015 11:49:38
Anthro
Ciesze sie ze sie podoba, za 50 lat to przezyje reinkarnacje :-/k
Adaś tez piekne, niewinne, nie podobne do hatera :-ok

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.10.2015 17:09:52
Cytat z "Wolfter": (Link »)
Ciesze sie ze sie podoba, za 50 lat to przezyje reinkarnacje :-/k
Adaś tez piekne, niewinne, nie podobne do hatera :-ok

A dam...
"Jestem Adam [...]"
żywot Adamów

1
(+2|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 26.10.2015 19:52:16
.
Ostatnio edytowany przez Huskowaty dnia 18.01.2016 20:39:54

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 1.11.2015 21:54:45
Wypada się pewnie wpisać po czasie.

Imię: Artur
Nick: Kardamon
Wiek: 25 zim
Gatunek: Jak widać na załączonym obrazku
Płeć: Samiec
Orientacja: Homo
Miejscowość: Warszawa/Ålesund
Zainteresowania: Sztuka, a w praktyce grafika warsztatowa i komputerowa, game design i scena gier niezależnych, chemia, filmy oraz literatura fantasy, sci-fi i kryminalna
Zawód: Student i grafik
Charakter: Raczej cichy i nienachalny. Nieszczególnie sprawdzam się towarzysko w większych grupach.

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.11.2015 1:02:47
.
Ostatnio edytowany przez BravoZulu dnia 9.12.2015 15:03:51

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.11.2015 13:53:24
Cytat z "BravoZulu": (Link »)

Waga: duża, nie pamiętam dokładnie
Budowa: Grubawy :-(k


Hej, to nie powód do smutku. Niektórym taka budowa ciała się podoba, a jeżeli tobie z tym źle, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, by przy odrobinie pracy ją zmienić. :)

-1
(+0|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 2.11.2015 14:01:27
.
Ostatnio edytowany przez BravoZulu dnia 9.12.2015 15:17:05

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.11.2015 13:07:40
Anthro
Imię: Daniel
Pseudonim: Likan
Wiek: 19
Płeć: Samiec
Stan: W związku
Orientacja: Bi
Miejscowość: Zabrze (niedaleko Katowic)
Wzrost: 174cm
Waga: 69kg
Budowa: Normalna
Charakter: Otwarty na nowe znajomości i opanowany. Cechą którą sam w sobie najbardziej cenie jest logiczne postrzeganie świata
Hobby: Survival :-Dk
Muzyka: Wszystko, przede wszystkim elektro (house, dubstep ect.), muzyka klasyczna i wszystko inne też :-Dk
Filmy: przede wszystkim filmy animowane
Książki: Fantastyka
nie lubię w sobie głęboko posuniętej prokrastynacji :(
Ostatnio edytowany przez Likantrop dnia 6.11.2015 13:09:09

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 6.11.2015 13:57:52
wilk syberyjski
Anthro
Siemka futrzaki .
czas żebym przestał być anonimowy .
imię : Igor
nick: Wilczak
Wiek; 19
miejscowość; taka plama po kawie na mapie- kawałek za poznaniem
Stan : wolny
Orientacja : hetero
wzrost : 178cm
Waga: 65kg
Budowa : szczupły
zainteresowania : grafika , surwiwal, strefa ( zona )
Charakter - jak przystało na mojego furrego . Jestem miły i uprzejmy i niezwykle trudno mnie zdenerwować.
muzyka : rock i muzyka z gier komputerowych
filmy i książki - przygodowej, fantastyka, si-fi komedie( filmy)
Gry: survival
Ostatnio edytowany przez Wilczak dnia 15.11.2015 19:47:42

4
(+4|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.11.2015 19:19:19
Lis
Anthro
Choć już tu trochę siedzę to w końcu warto było by tu coś napisać

Imię: Piotr
Nick: Dragonovers a w skrócie i znajomych Dravs
Płeć: Samiec
Wiek: urodzony 1997
Urodziny: 28.03
Orientacja: Bi (delikatnie w stronę M)
Wzrost: ostatnio jakoś 165cm
Waga: około 62kg
Budowa: przeciętna postura ciała
Miejscowość: Będzin
Zawód: Uczeń ( jeszcze ;-; )
Hobby: Wojsko, Fotografia (dopiero zaczynam), urbex
Lubie: Wszystko co mi przypadnie do gustu, różne ciekawostki naukowe, poznawać nowe osoby,
góry, lasy, spacery, jazdę na rowerze, postapo, TULASKI, słuchać o historii i jeszcze pewnie dużo rzeczy by się znalazło
Muzyka: Reggae, reggae-rap, trochę hip-hop, dupstep
Filmy: głównie akcji, przygodowe, dokumentalne, naukowe a także bajki
Zainteresowania: Militaria, urbex, wiedza o wszechświecie (kosmos itp), trochę gry komputerowe i też by się jeszcze sporo znalazło
Charakter: ERROR 404
Gatunek: Jak widać lis
Skąd dowiedziałem się o furry? Ohhh... dużo internetów....
Ostatnio edytowany przez Dragonovers dnia 5.04.2016 19:39:58
Mów mi Dravs
Cytat:
''Ten kto nie popełnił żadnego błędu i nie ma wrogów Ten nigdy nie próbował niczego nowego''
''Żyj chwilą, zapomnij o przeszłości, nie planuj przyszłości''

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2016 12:06:42
Imię: Jakub
Nick: Naza
Wiek: 18 lat
Stan: Wolny
Orientacja: Homo
Płeć: Mężczyzna
Miejscowość: Warszawa
Zawód: Uczeń technikum cyfrowych procesów graficznych
Wzrost: Około 1,7m
Waga: 55 kg
Czas wolny: Szukanie pracy, pisanie z innymi, granie sobie w Ligę Legend i co tylko podejdzie do głowy
Budowa: Chudzielec
Gatunek: Smok
Muzyka: Indie rock, rock alternatywny, pop, underground rap
Książki/filmy: Najbardziej do dziś Fur Piled
Gry: League of Legends, skyrim i różne. Zmieniam często
Zainteresowania: Wiele, wiadomości, gry, muzyka po prostu co znajdę ciekawego to powiększam koło swoich zainteresowań :)

Odświeżam, trochę się pozmieniało ale także zupełnie ucichł ten temat więc chce go ożywić :)

2
(+3|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2016 17:42:23
Kot sfinks
Anthro
Chyba jeszcze tu nie pisałem, a więc...

Imię: Mateusz.
Nick: Vindor.
Płeć: Samiec.
Urodziny: 10.07.1996
Orientacja: Biseksualny, ale definitywnie wolę budować związek z kobietą.
Wzrost: Coś około 171cm.
Waga: Około 65kg.
Budowa: Przeciętno-szczupła.
Miejscowość: Piekary Śl.
Zawód: Studiuję. Nie zawód, no ale przynajmniej coś ze sobą robię.
Hobby: Pisanie słabych opowiadań, udawanie że umiem grać na gitarze, broń biała, rozrywka elektroniczna, zwiedzanie, koncerty, szeroko pojęta fantastyka, "wszystkiego po trochu".
Lubie: Zwiedzanie, słuchać o historii, podróżować, rozpier... koncerty, poznawać nowych ludzi, grać w komputr, słuchać muziki, spacerować, dobrze się bawić.
Nie lubię: Ignorantów i ludzi ze zbyt dużym mniemaniem o sobie. O, i sztywniaków też. Poza tym nie lubię rażącego nieogaru życiowego i organizacyjnego.
Muzyka: Szeroko pojęty Hewi Metal i szeroko pojęta muzyka industrialna oraz to, co wpadnie mi w ucho bo na kij się ograniczać?
Filmy: Nie jestem kinomaniakiem, więc powiem "zależy czy mnie zainteresuje jakiś". A z tym różnie.
Charakter: Otwarty. Staram się nie oceniać rzeczy, których nie rozumiem. Poza tym jestem raczej dosyć ugodowy i potrafię dużo przemilczeć, żeby nie rozkręcać jakiś spin i pozostać z kimś w stosunkach co najmniej neutralnych. Oczywiście to nie oznacza, że pozwalam pluć sobie w twarz.
Gatunek: Kot sfinks.
Rilejszynszip status: Zajęty.
Skąd dowiedziałem się o furry? Zabłądziłem w Internecie, jak pewnie większość z Was.
Ostatnio edytowany przez Vindor dnia 25.01.2017 22:11:43

0
(+0|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 4.09.2016 20:52:42
Wilk Czarny
Anthro
To i ja się wpiszę.

Imię: Paweł.
NIck: Wilk_z_Polnocy.
Płeć: Samiec.
Data Urodzin: 28.02.1998.
Orientacja: Bi.
Wzrost: 198cm.
Waga: 100 kg
Budowa: Obszerny
Miejsce zamieszkania: Warszawa.
Zawód: Uczeń technikum Gastronomicznego.
Zainteresowania: robienie fursuitu, zwierzęta, łucznictwo, broń biała, podróże, filmy, gry wideo, muzyka, elektronika, poznawanie ludzi.
Gatunek: Wilk Szary.
Muzyka: Wszystko co mi się spodoba.
Filmy: Akcji, Dobre Komedie, Sci-fi, Horrory, Thriller, Katastroficzne.
Gry: Gry z fabułą np. Assassin's creed
Skąd wiem o furry? Szukałem profesjonalnego określenia jak się później dowiedziałem fursony

1
(+1|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.09.2016 1:04:10
Smok
Anthro
No to czas na mnie .

Imię: Kamil
Nick: Kedos
Wiek: 17
Płeć: Samiec
Stan: Wolny
Orientacja: :3
Miejscowość: Wrocław
Wzrost: 187-193 cm
waga: ok 90kg
budowa: pracuję nad nią
zawód: uczeń liceum
gatunek: smoko-wilk
zainteresowania: asg ,książki typu ,apokalipsy i fantasy , muzyka wszystko byle by była ,słuchanie historii starszych ludzi, filmy od horroru do animowanych, reszta w profilu
nie lubię: upałów , przeklinania , kłamania w żywe oczy , totalnego baraku szacunku do drugiej osoby, dresiarzy innych rzeczy
charakter: spokojny do czasu :-Dk rzadko upierdliwy lubi dominować ale mu się to nie udaje zazwyczaj uległy choć lubi patrzeć na rzeczy najpierw z dystansem , nie bierze wszystkiego do siebie
ciuchy: zazwyczaj niebieskie dżinsy niebieska lub ciemna koszulka od czasu do czasu zdarte buty
broń: zęby ,pazury ogień z paszczy a z tych czasów to ak47 lub svd
marzenie: znaleźć kiedyś samice i założyć własne stadko w grocie przy lesie i Jeziorem
Ostatnio edytowany przez Kedos dnia 6.02.2017 22:25:00

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.09.2016 18:43:08
Szablastozębny Tygrysio
Anthro
No cóż, jestem tutaj już dosyć długo, a dopiero teraz coś mnie wzięło, aby uzupełnić swój profil.

Imię: Kamil
Nick: Fortibus
Płeć: Samiec
Wiek: 22 lata skończone w marcu
Stan: Wolny
Orientacja: Homoseksualna
Miejscowość: Mała wieś umiejscowiona niedaleko Żor oraz Jastrzębia-Zdroju. Najprościej powiedzieć: 50 km na południe od Katowic.
Gatunek: Tygrys Szablozębny
Wzrost: 188 cm
Waga: Różnie w sumie, zmienia się w zależności od tego, co robię. Obecnie 80kg.
Zawód: Główny magazynier w 300 osobowej firmie/Student logistyki (niestacjonarnie)
Ubrania: Zazwyczaj po prostu granatowe lub niebieskie jeansy, a do tego koszula (w dwóch wariantach: sama koszula, jeżeli jest zapięta oraz rozpięta koszula z koszulką pod spodem) bądź też ewentualnie t-shirt/polówka z tygrysem.
Charakter: Ogólnie jestem śmiałą osobą, która nie boi się zawierać nowych znajomości. Bardzo wygadany, nie wstydzę się nowych osób, aczkolwiek w większych grupach osób, gdzie jest przewaga osób z którymi mało rozmawiałem, albo w ogóle, wolę zamienić się w słuchacza i obserwować. Z reguły spokojny, z uśmiechem na pysku. Ponoć bardzo przyjemnie się mnie słucha, oraz mam wyjątkowo miły głos. Z początku mogę wydać się czasem bardzo oschły i nieprzyjemny, ale jak ktoś już mnie pozna, to wie, jaki "potulny" potrafię być :3 Jestem bardzo, ale to bardzo emocjonalny i szczery do bólu. Lubię mieć wszystko przemyślane, zaplanowane do ostatniego momentu, także spontaniczności we mnie mało (aczkolwiek coraz częściej zdarzają się wyjątki). Cenię sobie porządek we wszelakim tego słowa znaczeniu.
Wady: Zbyt wybujałe ego oraz taka nieustanna chęć do wywyższania się (nad tym najbardziej w obecnej chwili pracuję). Potrafię momentami robić się naprawdę bardzo arogancki, szybko się denerwuję i łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Nie toleruję osób, które w rozmowie przypominają półmózgów i szybko kończę takie znajomości. Lenistwo oraz prokrastynacja to kolejna wady, z którymi staram się walczyć, jak tylko mogę.
Muzyka: Generalnie muzyka nie jest mi do niczego potrzebna. Sam z siebie słucham jej tylko i wyłącznie w pracy, ponieważ czas wtedy jakoś przyjemniej leci. Do tego jeszcze radio w aucie. Jeżeli miałbym określić, jaki gatunek najbardziej preferuję, to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Bardzo lubię muzykę klasyczną oraz celtycką. Epickie soundtracki filmowe to kolejny typ. Jeżeli chodzi o całą resztę, to również mogę słuchać z przyjemnością, ważne, żeby utwory spełniały dane wymogi: wpadały w ucho, nie miały skomplikowanego tekstu (najlepiej, jeżeli jest go jak najmniej), napięcie stale narastało, a punkt kulminacyjny był naprawdę dobrze słyszalny i wywoływał ciarki na całym ciele.
Gry: Ogólnie rzecz biorąc, to nie gram już od dawna, tyle, co kiedyś... Jestem dziwnym typem osoby, której zdecydowanie większą przyjemność sprawia patrzenie, jak ktoś gra, aniżeli samodzielne "przeżywanie kolejnych przygód". Gry, w które gram: HearthStone, OSU! oraz TownOfSalem. Przez moją tendencję do lenistwa oraz chęć patrzenia, jak ktoś gra, twitch.tv jest nieodłączną częścią mojego życia. Stream zawsze leci gdzieś w tle i jak tylko mam wolną chwilę, to własnie nim dodatkowo umilam sobie czas.
Hobby: Jestem bardzo elastyczny i interesuję się wieloma rzeczami. Nie mogę jasno stwierdzić, że interesuję się konkretnie tym i tym. Lubię nowinki techniczne i ogólnie nowe technologię, gry komputerowe (chociaż sam w nie nie gram), pływanie, długie spacery (najlepiej po górach) jeżeli mam z kim oraz wszelakie kostki rubika.
Filmy: Ulubionym typem filmów są zapewne mocne horrory psychologiczne, w których jest coś znacznie, znacznie większego, aniżeli bezmyślne mordowanie przez jakiegoś psychopatę, albo jakieś mutanty grasujące w lesie i czekające na swoje ofiary. Lubię horrory, przy których naprawdę można się bać, najlepiej takie, które mają jakiś cień autentyczności, są przemyślane i zaskakują pomysłowością, a nie takie, które poprzez przesadzoną ilość krwi, grę aktorską ludzi łapanych z ulicy i nieudane efekty specjalne, sprawiają, że wywołują zażenowanie, albo wręcz śmiech. Drugim typem są filmy akcji, które mają w sobie zaawansowaną technologię/magię/elementy z przyszłości. Nie cierpię komedii.
Oficjalnie futrzak od: Marzec 2011

Tak, wiem TLDR :-Dk
Ostatnio edytowany przez Fortibus dnia 12.09.2016 18:51:32
"You are not who you are, you the one you want to be :rollk: "

3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.09.2016 22:59:51
Husky
Anthro
Nick: Gwynbleidd
Gatunek: Husky
Miejscowość: Internet
Płeć: Facet
GG: WP
Zawód: Nagrywam let's playe z Minecrafta. Po godzinach Patolog Memowy
Zainteresowania: Czarne dziury... w sensie martwe gwiazdy, a nie to co myśleliście
Data rejestracji: 2011
Komentarzy/Postów: 360 (noscope)
Opis postaci... Ok, I'll stop...
Imię: Ukash
Wiek: XXI
Orientacja/Stan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wady: Dużo
Zalety: Jeszcze więcej
Muzyka: Metale szlachetne
Gry: Planszowe i nielogiczne
Wzrost, waga, obwód w pasie, szerokość dupy itp. : no one cares mate
Filmy: Por... Sci-Fi, Fantasy
Hobby: podniecanie się rysunkami zwierząt przypominających ludzi
Ubrania: Zazwyczaj zakładam
Budowa: Kiedyś budowałem z klocków Lego
Lubię: Słodycze
Nie lubię: Golić się,
Charakter: Cyniczny introwertyk
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


3
(+3|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 12.09.2016 23:45:46
Folf / coś coś
Anthro
Imię: Stanisław
Nick: Necker (Nie mylić z nekker!!)
Gatunek: Ni to wilk, ni to lis, coś to jest.
Miejscowość: Warszawa city.
Płeć: Samiec
Zawód: Uczeń / kasjer w żabce.
Zainteresowania: Muzyka, memy, komedie, nocne życie, motoryzacja, za dużo tego..
Stan: Wolny.
Orientacja: Ha! Gaaaay!
Wzrost: 1,85.
Wady: Są.
Zalety: Są.
Muzyka: Post-Rock, viking metal, trap, drumm n bass, progressive metal, shoegaze, eksperymentalna, zagraniczny rap [RUS/ANG].
Wiek: 19.
Hobby: Majsterkowanie w FL Studio.
Budowa ciała: One more burger please! (Bez przesady)
Like: Dobrą muzykę, gadatliwych ludzi, dobre piwo, hot-dogi z Ikei, lubię za dużo, nawiązywanie znajomości.
Dislike: Fałszywych osobników, kłamania, głupoty, typowych dresików spod budki z kebabem, dyskryminacji, cholernych upałów(!), zakonnic.
Charakter: Hmm.. Niby poważny zarazem niepoważny. Taki przeważnie ulegający naciskowi i presji, łatwy do ogarnięcia. C-c-cykor który przygląda się z daleka zanim sam się podłączy do innych.
Telegram/GG/inne: In my profile.
Ostatnio edytowany przez Necker dnia 3.03.2017 13:02:36
meme is love, meme is life

1
(+2|-1)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 14.09.2016 7:06:31
Imię:Adam
Nick:Fuczak
Miejscowość:Brzeg dolny 30km od wrocławia
Wiek:15 z tego co widzę należę do najmłodszych (od 15 możliwa rejestracja xd)
Wzrost:175
Waga:55
Orientacja:hetero
Zainteresowania:motoryzacja 80" 90"mechanika,elektryka(nie elektronika)furry/fursuit narazie zrobiłem dwa partiale jako przygotowanie by zrobić porządny suit ..
Charakter:pozytywnie nastawiony , lubię spędzać czas wśród znajomych.ważniejszy charakter nie wygląd :)
Nie toleruję chamstwa i uważania kogoś za gorszego
Lubie skok adrenaliny i hardkorowe przygody
Jak dowiedziałem się o furry: już w podstawówce . Lubiałem oglądać Kony.... Później zobaczyłem PF'a przez długi czas siedziałem na nim jako anonim ... Po założeniu konta niektóre rysunki które zobaczyłem były troche dziwne (z mojego punktu widzenia) Rozumiem :)

-2
(+0|-2)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.09.2016 23:31:32
Lampart
Zwierzę
PERMABAN
Cytat z "Vindor": (Link »)
Chyba jeszcze tu nie pisałem, a więc...

Imię: Mateusz.
Nick: Vindor.
Płeć: Samiec.
Urodziny: 10.07.1996
Orientacja: Bi.
Wzrost: Coś około 171cm.
Waga: Około 65kg.
Budowa: Przeciętno-szczupła.
Miejscowość: Piekary Śl.
Zawód: Brak, przyszły student.
Hobby: Pisanie słabych opowiadań, udawanie że umiem grać na gitarze, broń biała, rozrywka elektroniczna, zwiedzanie, koncerty, szeroko pojęta fantastyka, "wszystkiego po trochu".
Lubie: Zwiedzanie, słuchać o historii, podróżować, rozpier... koncerty, poznawać nowych ludzi, grać w komputr, słuchać muziki, spacerować, dobrze się bawić.
Nie lubię: Ignorantów i ludzi ze zbyt dużym mniemaniem o sobie. O, i sztywniaków też. Poza tym nie lubię rażącego nieogaru życiowego i organizacyjnego.
Muzyka: Szeroko pojęty Hewi Metal i szeroko pojęta muzyka industrialna oraz to, co wpadnie mi w ucho bo na kij się ograniczać?
Filmy: Nie jestem kinomaniakiem, więc powiem "zależy czy mnie zainteresuje jakiś". A z tym różnie.
Charakter: Otwarty. Staram się nie oceniać rzeczy, których nie rozumiem. Poza tym jestem raczej dosyć ugodowy i potrafię dużo przemilczeć, żeby nie rozkręcać jakiś spin i pozostać z kimś w stosunkach co najmniej neutralnych. Oczywiście to nie oznacza, że pozwalam pluć sobie w twarz.
Gatunek: Kot sfinks.
Rilejszynszip status: Zajęty.
Skąd dowiedziałem się o furry? Zabłądziłem w Internecie, jak pewnie większość z Was.

hahahaha a co może świat jest piękny ?:DDDD

2
(+2|-0)
Re: Spis powszechny futrzaków :)
Wysłano: 15.09.2016 23:57:38
Kot sfinks
Anthro
[spoiler]
Cytat z "pardus": (Link »)

hahahaha a co może świat jest piękny ?:DDDD


... nie za bardzo rozumiem o co chodzi.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...37383940414243...48>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane