Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 11:26:34
No jak się Futrzak w swojej fursonie wybiera do Warszawy to nic dziwnego , że atak natychmiastowy. Najlepiej wybierać dni gdzie cos się dzieje. Np. jakiś festiwal czy cos podobnego to wtedy ludzie wiedza , że to z jakieś okazji się przebrał a tak w normalny dzień jak idzie ulica to aż się prosi by zobaczyć kto jest w środku.
Na szczęście na molo w Gdańsku czy Sopocie zawsze cos się dzieję i niebieski lis nie musiał się niczego obawiać. Następne wyjście będzie już nas trzech. Lepiej jest jak ekipa futrzaków przebranych jest więcej niż jeden. Może tez kiedyś Pan lew przyjedzie do Sopotu czy Gdańska i wtedy było by nas czterech jak nie pięciu bo piąty też chce się budować już.
I cała reszta jako ochroniarze. :D

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 12:06:28
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Verdan":
Cytat z "Lessie":
tia, pierwsze pięć minut w Warszawie i już poszedł pierwszy komentarz jakichś drechów bez karków z którego szło wyłowić "debil" i "♥♥♥♥♥"...

Szło wyłowić i więcej. Pytali się konkretnie ile Kudłatemu płacą za robienie z siebie "frajera". Choć i tak najlepsze to było obserwowanie strażników pałacu prezydenckiego, chyba tylko jeden wytrzymał z kamienną twarzą :P


...i macie szczęście że to nie USA.
...bo wiecie ile materiałów wybuchowych można w takim kostiumie ukryć?!!
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 12:14:24
Czlowiek
Człowiek
Cytat z "sharpy":
...i macie szczęście że to nie USA.
...bo wiecie ile materiałów wybuchowych można w takim kostiumie ukryć?!!

Nie mowiac o CLAYMORE w paszczy :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 12:30:23
Cytat z "sharpy":
http://www.instructables.com/id/realistic-werewolf-costume/?ALLSTEPS

Pysk mógłby być ładniejszy ale technika ma potencjał!

Matka przespała się z machejrodonem czy smilodonem (albo oboma) jeszcze w pleistocenie, szykuje sie co ktoś z nim (kategoria zwierzak domowy - dog/podobny) co najmniej na CRUFTA i zachaczyła biedaka moda na nożycowy zgryz (pewnie go z jakimś większym molosem pomylili) a futro wyraźnie pożyczone od Bergamasco w stanie naturalnym (porządnie sfilcowanym).

Ciekawe jaki w osobowości, czy głaskalny, przytularski itp.
Bo z wyglądu ujdzie. Co prawda wilki płochliwe, trudne w układaniu ale nie przesadzają z bojami jak zostaną alfą i może też obronią jakby co.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 12:34:50
Cytat z "Lessie":
hih mina strażnika pod Belwedrem - bezcenne :D

Nie masz zdjęcia?

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 12:42:39
Cytat z "Wilczyca":

Na szczęście na molo w Gdańsku czy Sopocie zawsze cos się dzieję i niebieski lis nie musiał się niczego obawiać.


czyli jak się nic nie dzieje to można dostać wpiernicz?
uhh to fajno macie :P
jakoś na dwóch wyjściach we Wrocku nie było takich problemów :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 13:08:07
W tym sęk , że napisałam , że zawsze się cos dzieje. A mam namyśli wkoło chodzących ludzi odwiedzających Sopot i molo. Może jedynie zimą jest ich mniej.
Co do Wrocławia to mieliście szczęście. Nie zawsze znajdzie się banda kretynów co chca upolować sobie lwa.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 14:10:44
jestę kapibarę
Cytat z "Wilczyca":
Nie zawsze znajdzie się banda kretynów co chca upolować sobie lwa.


Zawsze jest obstawa. Samemu się nie wychodzi.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 15:07:08
Tam gdzie my chodzimy jest komisariat policji i pełno ochroniarzy w tym pełno ludzi zwiedzających , wiec nie ma się czego obawiać.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 15:20:36
jestę kapibarę
Czasami policja może nie zdążyć jak masz kogoś po pijaku którego średnio obchodzi że go zaraz złapią, ale coś złego i tak zdąży zrobić. Dlatego obstawa lepsza.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 15:22:22
a wiesz chociaż co piszesz? :P
chodzicie tam, bo tam jest komisariat policji? czy tam jest komisariat policji bo wy tam chodzicie?
my jakoś nie potrzebujemy ani policji ani ochrony... no ale cóż, niektórzy gdzie by nie poszli to zaraz będą chcieli ich bić :P

jakaś paranoja?

akurat w Wawie skończyło się tylko na debilnych komentarzach... te same głąby rzucają pewnie takimi samymi tekstami na widok przebierańców reklamujących markety (te takie pseudo furrsuity) albo zakonnic...
a u was to od razu biją?
no to ładne zadupie :P

LV, zawsze może się trafić ktoś z rozpieprzem pod sufitem kto rzuci się na Ciebie z nożem np. za to że nosisz wąsy... to już akurat co innego...
Ostatnio edytowany przez Lessie dnia 19.08.2008 15:25:06

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 15:37:28
jestę kapibarę
Cytat z "Lessie":
LV, zawsze może się trafić ktoś z rozpieprzem pod sufitem kto rzuci się na Ciebie z nożem np. za to że nosisz wąsy... to już akurat co innego...


Na to już nie poradzisz... ale w grupie mniejsze ryzyko ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 16:53:02
E tam biją. Wcale nie biją. Nie ma u nas takich debili co by zaraz się rzucali czy wyzywali. A to , że pisze , że pełno wokoło policji to nie znaczy , że chodzimy tam gdzie policja. Ona po prostu jest umieszczona na naszej ścieżce. Tam gdzie jest neptun.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 17:59:49
Lew
Anthro
ej chwila po co ta dyskusja ... leszcz cos tam smecil pod nosem i nikt sie nie przejal ... bylo minelo ... ale wlasnie dlatego was prosze zebyscie ze mna wyszli zebyscie mi pomogli w razie problemow ... samemu to tak troche strach ^^" z reszta ... po co isc samemu :P ..

Wilczyca: mowisz ze bedzie wiecej fursuitow ? zdradzisz troche co i jak ?
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 18:27:40
oj będzie całe stado, ale najpierw muszą być szóstki w totku :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 20:01:56
Dlaczego zaraz szóstki w totku ? Wystarczy 2 miesiące roboty w Holandii i się ma kasę.
Kudłaty --- Na pewno dojdą jeszcze dwóch fursuitów. Ja i Bakus bo już robimy. Piąty czyli Raksha zbiera kasę.
Lessie --- 1500 – 2000 zł nas to będzie kosztowało. To nie majątek , A futerko się ma.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 20:44:13
i się chwali :D

(zajrzyj tutaj to zrobi się dla Ciebie jasne o co chodziło mi z totkiem :P http://www.polfurs.org/mo...id=2540&forum=4 )

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 20:50:33
Widzę , widzę , ale nie chce mi się czytać wszystkiego. :]
Ja się nie chwale tylko objaśniam sprawę Kudłatemu.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.08.2008 21:08:47
Lew
Anthro
sami robicie czy zagranica ?
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 20.08.2008 10:27:29
3 osoby nam robią w innym mieście , ale w Polsce.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 12.04.2012 21:05:22
Hej, mam problem i potrzebuje pomocy. Wiem, że to nie najwłaściwsze miejsce, ale szukałam w Internecie długo i nie znalazłam, więc postanowiłam popytać. Wiem, że mój chłopak bardzo lubi tematykę furry. Dlatego z okazji drugiej rocznicy postanowiłam zrobić mu niespodziankę i przebrać się za zwierzaczka. Ze względu na biologiczne uwarunkowania (nie oszukujmy się, obfite piersi) i słodki obrazek znaleziony na komputerze mojego małża naturalnym wyborem była słodka i seksowna krówka. Niestety, moje poszukiwania spełzły na niczym. Nie koniecznie chodzi mi tu o pełen fursuit, ale seksowny (nie koniecznie erotyczny, ale taki najlepiej) kostium nawiązujący do krówki. Przepraszam jeśli wybrałam do tego celu złe forum, ale gdyby ktoś mógłby mi jakoś pomóc byłabym super wdzięczna.

Pozdrawiam,
Kal :*


EDIT:

Im głębiej w Internet, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że krowy mają kiepskich lobbystów i są po prostu dyskryminowane: http://www.yumdrop.com/Se.../Page1/24/view/ No nawet skunks jest, a krówek brak :(
Ostatnio edytowany przez Kal87 dnia 12.04.2012 21:46:29

1
(+1|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 12.04.2012 22:08:39
Taur
To raczej takie sobie przebranka typu kocie uszka niż fursuity.
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 12.04.2012 22:13:02
Wilk Ogrodowy
Anthro
ew akcesoria króliczka

Ale to już kwestia gustu
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 12.04.2012 22:13:55
Cytat z "Lwiczka": (Link »)
To raczej takie sobie przebranka typu kocie uszka niż fursuity.


Tak, wiem. W wypowiedzi zaznaczyłam, że nie koniecznie chodzi mi o FS. Wiem, że to trochę offtop, ale nie znalazłam lepszego miejsca w polskim internecie, żeby o to zapytać. Poza tym, mimo że to nie fursuit, myślę, że może to być fajny tymczasowy substytut. Podoba mi się ten husky ;)

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 12.04.2012 22:21:30
Wilk Ogrodowy
Anthro
Miło, że mogliśmy pomóc. Przy okazji- powiedz mężowi o Polfursie, na pewno się ucieszy.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane