Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 18.01.2007 14:49:56
jestę kapibarę
Wiesz, i tak wszyscy zawsze piszą w jednym wątku.. więc żadnego zaśmiecania tu nie widzę...

Aha... i....

Cytat:
tutaj też jest kwestia nieodpowiedniej władzy


No tak, tak.. jak ja nie rządze to nie jest fun... bo nie może być wszystko tak jak ja chcę... a co, tu jest wszystko jak ja chcę? Kolory mi się nie podobają ;P.

Aha, powtarzam: Sam tego forum nie zdjąłem. Napisałem do Neonusa i zapytałem się, czy jest sens zakładać forum w którym będą maks dwa tematy, które na dodatek się dublują? To wystarczy nowy temat. Zgodził się, zmieniłem. Mi się ten temat podobał, zamierzałem w nim coś powrzucać, tylko wczoraj późno było. No i dziś widzę atmosfera zdołowania opadła i...

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 7.03.2007 19:25:58
Lew
Anthro
maly updejt :>







wg mnie nalepszy fursuit jaki widizalem ...
pomijajac te szpecace skrzydla i ogon skorpoina ... bylby zarabisty :>
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 7.03.2007 20:08:48
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Popieram.
Całkiem ładne przebranie i faktycznie przeszkadzają tu te skrzydełka i ogon. Ja dodatkowo uczepię się modelu mięśni brzucha. Niesamowicie podoba mi się cwane rozwiązanie problemu z tego typu nogami. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ładny Fursuit w którym tylko na siłę można się doszukiwać wad.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 7.03.2007 20:15:16
Lew
Anthro
ciekawe ile $ kosztowal :> ... pewnie majatek :>
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 8.03.2007 1:52:24
Minotaur
Anthro
WOW poprawić tylko ręce, klatę i szyję (której niema) i jest to najprawdziwsze antchro, chłopaki się postarały to widać :-)k
A propo uszycie kostiumu to nie jest jakaś gigantycznie trudna sprawa wystarczy dobry plan i sporo wolnego czasu, najtrudniej jest z głową, w moim przypadku to praktycznie przegrana sprawa, fursuit mógłbym zacząć szyć od jutra ale bez głowy to nie mam co nawet próbować :-(k nie potrafiłbym jej wykonać
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 8.03.2007 18:01:24
Lew
Anthro
no niestety glowa to najwiekszy problem ... ja tez mialem budowac wlasny ... ale po przemysleniu jak to mialoby wygladac darowalem sobie ... nie chce zrobic szmiry ... a pewnie cos takiego by wyszlo :/ ... jedyne wyjscie to kupic od kogos kto sie na tym zna ... niestety koszty sa za duze jak na uzytkowosc fursuit'u
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 8.03.2007 18:18:44
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nie ma tanich hobby :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 9.03.2007 15:22:15
Tygrys perski
Anthro
są - zbieranie kamyków :-Pk
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 9.03.2007 17:54:00
jestę kapibarę
E tam. Zaczynasz od brukowców, kończysz na diamentach za miliony dolców :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 16.06.2007 8:15:20
A ja tam nie wiem. Fursuit w sumie fajny,jesli wyglada jak fursona,a nie jak homo niewiadomo. Czy kupiłbym fursuit? Moze tylko,zeby na zabawach i na zjazdach sie w nich pokazac, ale zeby na codzien w nich chodzic? Nie mam tyle odwagi.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 17.06.2007 2:48:19
Lygrys Polski
Anthro
Fursuit... piękna rzecz.... nie raz mi się marzył... ale gdzie go ukryć ? co powiedzieć komuś kto go znajdzie ? "to kostium na halloween" :P ale tak na serio... jakbym mail kiedyś wolny czas... sam bym sobie zrobił FS... ale tak jak wyżej kolega napisał, na ulicy sie w nim nie pokaże, może kiedyś, moooże....
Choć raz poczuć się normalnie... w swojej prawdziwej skórze w swoim ciele....

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:27:37
smok
Anthro
Ja jestem ty, strasznie zainteresowany i uwielbiam smoki :) jezeli chcecie zobaczyc naprawde fajne fursuity wejdzcie sobie na strone http://www.mixedcandy.com/ tu sa naprawde ekstra kostiumy :):):):):):) czy ktos zna jakas polska firme produkujaca wlasnie takie stroje???

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:34:39
Smok Serwisowy
pewnie. aż 2. jedna firma nazywa się Kudłaty. a 2ga firma nazywa się Ejder inc.. stroje są naprawdę niezłe... chociaż ejder wszyła mi za duży karabińczyk w ogonie. ale się poprawi :>
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:41:42
smok
Anthro
Edi> a znasz jakies stronki z tymi firmami??? chetnie bym sie dowiedzial co nieco:)

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:44:28
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
XDDDDDDDDDDDDDDDDD

<Zalicza zgon i obija się twarzą o biurko spadając na podłoge. Na czole zostają mu wybite klawisze klawiatury>

Ejder to osoba. Kudłaty to też osoba :P Edi wyrażaj się precyzyjnie bo wprowadzasz w błąd nowych użytkowników :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:49:01
smok
Anthro
czykli z tego co rozumiem to raczej sie nie dowiem od nikogo czy sa jakies ALTENTYCZNE firmy??

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:51:20
Smok Serwisowy
Ryjan: Ja tu jestem od badania współczynnika przenikliwości nowych userów :P.
Kolega smok121 oblał pierwsze podejście... ale wrzesień się jeszcze nie skończył... ma szanse na poprawkę :]


Edit:

Smok121: wbij do mnie na gg to ci napisze więcej

Edit2:

A na ch... ci autentyczna firma xDDD ?co to znaczy "autentyczna" ? jak kupujesz fursuit to interesuje cie cena&jakość czy to kto go robi ? oO
no zlituj się... proszę
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:54:16
smok
Anthro
jest maly pech ale nie posiadam GG bo mi to nie jest potrzebne poniewaz jezeli ktos chce ze mna pogadac to albo przez poczte albo kome:)

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:57:46
Smok Serwisowy
możesz ew wejść na irc. a jeśli twierdzisz że gg ci nie jest potrzebne (jak widać) to już twoja sprawa. życzę owocnych poszukiwań :>

(jak coś pisz śmiało)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 15:58:40
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Fail numer dwa :P

Sesja poprawkowa trwa :D
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 16:05:58
smok
Anthro
ja mam jeszcze jedno pytanie: czy na tym forum rozmawiamy o tzw. fursuit czy tylko segregujemy??

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 16:09:30
Smok Serwisowy
cóż... kiepski początek xD, przydadzą się korki :P a jak nie... to zobaczymy się za rok xD
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 16:14:45
smok
Anthro
moze ty mi ich udzielisz???

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 16:17:44
Smok Serwisowy
zapraszam na gg/ irc :]

jak mi powiesz, ze nie możesz znaleść mojego numeru gg albo że nie wiesz jak skonfigurować irc to poproś kogoś innego lepiej
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Fursuit
Wysłano: 19.09.2007 16:21:20
jestę kapibarę
temat o aplecie irc - chyba dalej działa.
http://www.polfurs.org/mo..._id=474&start=0

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane