Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...13141516171819...33>>


0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 18.06.2009 17:27:48
fioletowy kot w szaliku
Anthro
http://wiadomosci.onet.pl...ie_lokalne.html <- Wofheart długo nic nie napisze na forum :P .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 19.06.2009 14:49:57

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 19.06.2009 16:43:59
Szakal/ Anubis
Anthro

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.06.2009 0:46:05
jestę kapibarę

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.06.2009 12:32:51
fioletowy kot w szaliku
Anthro
http://wiadomosci.onet.pl...5,przeglad.html <- to oznacza upadek szkolnictwa wyższego w polsce. Albo przynajmniej powrót do wzorców przedwojennych: tylko najwięksi kozacy idą na studia, reszta na techników.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.06.2009 13:24:35
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Widzę, że pani minister będąca w posiadaniu uczelni prywatnej po raz kolejny kopie publiczne po jajach.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.06.2009 14:03:57
Lew
Osobiscie popieram egzaminy na studia... Nowa matura jest tak banalna, ze potem na studia dostaja sie półgłówki, które i tak wylatują po pierwszym semestrze.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.06.2009 17:02:35
Wilk
Zwierzę
Gyrus, przede wszystkim to oznacza wyrównanie szans i poziomu. Rodzic płaci, rodzic wymaga, płatne liceum wystawia kretynowi świadectwo z paskiem a na maturze ściągi przez rzutnik, uczelnia przyjmuje - a gość inteligentny nie zostanie przyjęty bo ma gorsze oceny bo ich cisnęli i jak nie umiał 100% to ponad trójkę nie wyszedł...
--sf.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 30.06.2009 18:15:18
gryf
PERMABAN
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 12:15:06
Wilk
Zwierzę
Marr: jeśli niezapięcie pasów automatem będzie kierowcę pozbawiało prawa do zwrotu kosztów leczenia z ubezpieczenia oraz renty inwalidzkiej to zgoda. Jak ktoś nie chce zapinać, niech nie zapina ale żebym potem nie musiał płacić za jego leczenie i utrzymanie jak sobie kręgosłup połamie.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 12:53:00
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Pewnie. W następnej kolejności zlikwidujmy resztę przepisów bhp w miejscu pracy. To przecież niekonstytucyjne...
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 14:00:07
jestę kapibarę
http://www.dailymail.co.u...igers.html?bo=1

Jak to jest w domu z 11 wielkimi dzikimi kotami.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 14:06:15
Skunks
Anthro
Tak! Może niech spawacze od razu wyrzucą maski bo przecież sami decydują czy chcą oślepnąć. Albo hutnicy biegają w kąpielówkach koło pieca jak im gorąco O_o Bez przesady!
A tak na poważnie, czy nie zapięcie pasów bezpieczeństwa nie stwarza zagrożenia także dla innych uczestników ruchu? np. w sytuacji nagłego hamowania pasy pomagają utrzymać panowanie nad autem...

Jestem zdania, iż każdy powinien robić jak uważa ale pod warunkiem, że nie przeszkadza/zagraża innym.
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 17:58:24
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Co do tych pasów - tu chodzi o złotą zasadę "państwo to mój wróg". Nie można się zgodzić na nakaz zapinania pasów bo to ograniczanie wolności obywatela, łomójboże!


http://wyborcza.pl/biznes...w_panstwie.html <- Jedno z niewielu mocnych i dochodowych przedsięwzięć w tym kraju jest rozkradane. Związki Zawodowe to największy rak toczący polską gospodarkę. A potem będzie płacz jak ruscy nas zaleją tańszą miedzią, tak jak już to robią ze stalą :\ .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 20:41:04
gryf
PERMABAN
Cytat z "sharpy":
Marr: jeśli niezapięcie pasów automatem będzie kierowcę pozbawiało prawa do zwrotu kosztów leczenia z ubezpieczenia oraz renty inwalidzkiej to zgoda. Jak ktoś nie chce zapinać, niech nie zapina ale żebym potem nie musiał płacić za jego leczenie i utrzymanie jak sobie kręgosłup połamie.

W sumie czemu nie. Takie kwestie można po prostu pozostawić wolnemu rynkowi - jeżeli firma ubezpieczeniowa stwierdzi że pasy mają duży wpływ na ryzyko to może np. dać w ofercie dwie opcje: tańsze ubezpieczenie ważne tylko gdy pasy były zapięte, i droższe bez restrykcji.

Tak czy owak, raczej nie robię sobie nadziei na sensowne rozwiązanie. Dlaczego? Ano dlatego:
1. takich bezsensownych przepisów jak przymus zapinania pasów jest mnóstwo, i likwidacja jednego stworzyła by "niebezpieczny" precedens
2. trybunał w tym przypadku może działać całkowicie według własnego widzimisię - sformułowania użyte w pozwie nie mają żadnego konkretnego znaczenia, a więc sąd może je dowolnie interpretować
3. jest dziura budżetowa którą najłatwiej załatać mandatami od kierowców, a takie nonsensy są idealnym pretekstem do ściągania haraczu...
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 1.07.2009 22:43:06
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Marrr":
W sumie czemu nie. Takie kwestie można po prostu pozostawić wolnemu rynkowi - jeżeli firma ubezpieczeniowa stwierdzi że pasy mają duży wpływ na ryzyko to może np. dać w ofercie dwie opcje: tańsze ubezpieczenie ważne tylko gdy pasy były zapięte, i droższe bez restrykcji.


Tylko dochodziłaby jeszcze pełna prywatyzacja służby zdrowia i ubezpieczeń społecznych, bo prywatny ubezpieczyciel to sobie tak może policzyć najwyżej auto-casco. A za leczenie a później rentę inwalidzką to i tak podatnik zapłaci.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 23.07.2009 11:24:03
jestę kapibarę
Cytat z "LV":
Inne:

Pingwiny - geje wychowują pisklę w zoo


No i koniec pingwińskiego gejowania ;P
Atrakcyjna samica rozbiła męski związek

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 24.07.2009 11:07:58
Lew
http://wiadomosci.onet.pl/2014230,11,item.html

Póki co to niewiele, ale skoro ktoś w ogóle się sprawą zainteresował i takie rozwiązanie zaproponował to jest jakaś nadzieja na przyszłość :)
Oby rząd się tym zajął, a nie odlożył na "kiedyś".
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 24.07.2009 12:03:53
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Ta wiadomość naprawdę mnie wkurzyła
Nici z tygrysicy :zlyk:

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 24.07.2009 12:13:29
Lew
No to jednak będę się musiał w pewnym momeńcie mojego życia wyprowadzić z kraju. Skoro za chwilę zakażą posiadania prywatnie Lwów, a nie sądzę, żeby nawet za 20-30 lat miało się to zmienić z powrotem, to mojego marzenia w tym kraju nie zrealizuje. No cóż. Szkoda.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 24.07.2009 13:57:12
jestę kapibarę
A ja sobie strzelę żyrafę w ogródku xD
Ingo - jak będziesz bogaty to no problem - zakłądasz prywatny mini-ogród zoologiczny, rejestrujesz go i z głowy (włosy, bo wyłysiejesz przy tym).
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 24.07.2009 14:49:32

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 24.07.2009 16:09:49
Lew
Włosów i tak mam mało. Natura mi grzywy poskąpiła.
Dzięki za pomysł, zawsze jakieś wyjście.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.07.2009 11:22:43
Kot
Anthro
Nieźle:

http://wiadomosci.gazeta....o.html?skad=rss

Zbieg okoliczności? =^.^=
Leo = Lwiątko
Masa = 50 kg
Studia = f. rosyjska = Moskwa :)

Wynika z tego, że znaleziono mnie w Moskwie :)
Ale ja nie chcę do zoo!

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 26.07.2009 13:14:48
Lew
Ech... chciałbym tak znaleźć Lewka.. ^^
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: przegląd prasy
Wysłano: 28.07.2009 11:27:25
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Niezła Bajka ale komentarze lepsze :-Dk


Nowe forum już w kioskach -artykuł (nie)dobry dla gejów. Uchachałem się jak fretka- gość co to pisał musi być z innego wymiaru --k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...13141516171819...33>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane