Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 27.07.2009 18:01:22
jestę kapibarę
Cytat z "Marrr":
Cytat z "Akimoto":
Necrofilis

Freudian slip? :-Dk


Aww, how sweet xD

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 7.08.2009 0:08:19
Lis z tygrysimi pręgami na plecach
Anthro
Grałem w trójke i czwórke. W trójce lubiłem grać cytadelą, choć mieli małą gildie magów. Lubiłem rownież grać nekropolią, nieumarli jakoś zawsze dobrze mi podchodzą ;]
W czwórce już nawet nie pamiętam, ale chyba Natura... Ogólnie ta część mnie się nie spodobała...

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 7.08.2009 11:30:31
Cuś
Inna forma
Cytat z "Redi":
ale i tak najlepsza 5, ;]


Tak, tak stanęłam w pierwszej kampanii Inferno i dalej nie mogę się ruszyć xP
Albo mnie dopadną wściekli za morderstwo Nikojalaj, albo przegrywam walkę z graczem brązowy.

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 7.08.2009 11:49:32
fioletowy kot w szaliku
Anthro
W HoMM II kiedyś dawno grałem, ale nie znałem angielskiego i generalnie nie kapowałem o co biega, więc moja styczność z tym była nader krótka ;D . Czwórke spróbowałem i było nawet fajnie. W "piątkę" pograłem u kumpla i jakoś to wybajerzone 3d zupełnie nie przypadło mi do gustu - za mało się na ekranie mieści. Za to w cudowną III z Armageddon's Blade zagrywam nadal przez długie godziny ;D .

Mój ulubiony zamek to Lochy i wybieram tam Deemera (deszcz meteorytów :p ) lub Jeddithe (wskrzeszenie - i wygrywamy bitwy ze stratami 0 :P ). Całkiem fajnie da się też grać Bastionem - jest tam bohater tropiciel z logistyką (nie ma to jak przedreptać pół mapy za jednym zamachem ;p ), który o dziwo błyskawicznie uczy sie wszystkich magii żywiołów podczas awansów :) .

Nie lubię strasznie zamku Wrota Żywiołów. Oczojebne toto i jednostki mają fatalne animacje. Aczkolwiek dobrze jest go zdobyć na wrogu i podskoczyć do magicznej uczelni ;p . Fortecy też nie trawię, a to przez brata ciotecznego, który ZAWSZE grał Solmyrem i naparzał z tego tępego łańcucha piorunów - obrzydzil mi Fortece do cna.

Lubię ustawić poziom 160% lub 200% i naparzać na XL z 7 komputerami :) . Tylko denerwuje mnie, gdy już rozwalę najlepszych bohaterów wroga i muszę po całej XL-ce ganiać jakieś niedobitki z armiami po 5 najsłabszych jednostek :\ . No i to ciągłe uciekanie kompa z pola bitwy - bez Kajdanów Wojny ani rusz.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 1:00:09
Canis Lupus Dingo
Anthro
Ja najbardzie lubię 5 :D Necropolis. Zawsze wybierałem kościanych łuczników, poltergeistów, upiorne smoki... Dobre czasy... :)

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 7:00:52
Warchoł
Anthro
Zawsze i wszędzie (nie dotyczy pierwszej części) necropolis. Nie ma to jak nekromancja na możliwie najwyższym poziomie i kilkutysięczna armia szkieletów :D
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 8:23:19
Lew
Anthro
Forteca - I sracie po gaciach na widok armii tytanów :P
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 17.04.2010 8:25:27

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 9:52:27
Warchoł
Anthro
Słuchaj no... Co ci po dziesięciu tytanach, kiedy ja mam cztery i pół tysiąca kostków i coraz więcej po każdej bitwie?
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 10:04:25
Trickster
Anthro
Akademia w piątce - I nie ma co po was zbierać x3 Moje ulubione miasto. Klimat jest zabójczy, do tej pory mam "Academy Theme" gdzieś na kompie.
w czwórce chyba Ład czy jakoś tak.
w trójce, zdecydowanie Conflux.
w pozostałe nie grałem niestety...

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 10:57:45
jestę kapibarę
Cytat z "Canis":
Zawsze i wszędzie (nie dotyczy pierwszej części) necropolis. Nie ma to jak nekromancja na możliwie najwyższym poziomie i kilkutysięczna armia szkieletów :D


W trójce i czwórce to było do rozjechania, jeśli miało się czar kasujący nieumarłych - i najlepiej smoki. Szkielety jednak nawet w tysiącach liczone są słabe i można np. wykończyć je schematami typu slow/quicksand + pociski/łucznicy.
Powyższe przestawało być aktualne w trójce z dodatkami jeśli ktoś miał ten przegięty artefakt łączony, który podnosił trupy jako licze...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 17.04.2010 11:41:52
Tyle czasu w to gralem, a nigdy nie mialem laczonego artefaktu(mowie o 3 czesci, w 5 gralem tylko moze z 4 partyjki z kolezanka)...
Szkielety mogliscie sobie kasowac tysiacami, ale jak sie mialo nawet tylko z 35 upiornych rycerzy, to wymiatali z podwojnymi obrazeniami, zwlaszcza jak ktos trenowal bohatera glownie na "magic" a nie "might" :P

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 18.04.2010 12:40:43
Lew
Anthro
Cytat z "Akimoto":
Tyle czasu w to gralem, a nigdy nie mialem laczonego artefaktu(mowie o 3 czesci, w 5 gralem tylko moze z 4 partyjki z kolezanka)...
Szkielety mogliscie sobie kasowac tysiacami, ale jak sie mialo nawet tylko z 35 upiornych rycerzy, to wymiatali z podwojnymi obrazeniami, zwlaszcza jak ktos trenowal bohatera glownie na "magic" a nie "might" :P


pier****** hipolicie :P

chcesz to mozemy zagrać ;) mam wszystkie części na płycie :3

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 18.04.2010 15:27:04
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Artefakty łączone pojawiły się w dodatku do trójki - Shadow Of Death. Ale w niego nigdy jakoś nie grałem, wystarczył mi Armageddon's Blade :) .

Czarni Rycerze byli cholernie mocni, ale to w zamian za niezwykle ♥♥♥♥♥♥♥ kościane/cieniste smoki :) .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 3:46:10
Lew
Anthro
Wiem, że temat stary jak avatar Vetha... ale by może tak jakiś mały turniej? :3 W legendarną "trójeczkę" albo pastelową 5?

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 7:46:00
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Masz coś do mojego avatara?

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 8:06:19
Lis Pospolity
Zwierzę
Ja gram w III, 5 mi nie pójdzie :P
Najczęściej gram lochem i fortecą :P

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 11:59:33
Lew
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
Masz coś do mojego avatara?


przecież wiesz, że go lubię ;) ale od kiedy pamiętam jest taki sam :D (chociaż może to i dobrze?)

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 14:01:43
Inna forma
File deleted.
Ostatnio edytowany przez Ensifer dnia 29.09.2023 11:14:04

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 14:20:36
osioł
Anthro
Dla mnie akurat to V była największą pomyłką. Nie wiem co ludzie widzą w tej części. 3D tylko utrudnia zabawę, walki zbyt efekciarskie, muzyka taka sobie, tura komputera trwa cholernie długo (nie wspominając, że losową mapę tworzy z 5 minut) i ogólnie grać się odechciewa po godzinie gry. Zdołałem pograć w V 12 godzin i więcej do niej nie wróciłem, bo zwyczajnie nie byłem w stanie.

IV jak dla mnie była o wiele lepsza, była bliższa do trójki i jeszcze fajna opcja, że bohater może walczyć.

Choć nie zmienia to postaci rzeczy, że III była, jest i będzie najlepsza. I na pewno nie zmieni to VI część, która niebawem ma wyjść.

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 18:16:44
Inna forma
File deleted.
Ostatnio edytowany przez Ensifer dnia 29.09.2023 11:13:54

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 20.10.2010 18:45:02
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Ja się zastanawiam co by było gdyby jednak dali Forge zamiast wrót żywiołów
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 21.10.2010 7:47:25
Lew
Anthro
Akurat mi sie podobała "piątka" chociaż rzeczywiście, brakowało jej klimatu z 3.
WOG był rzeczywiście świetny, szkoda tylko, że nie pociągnięto tego pomysłu dalej :/ a co do czwartej części... wolę przemilczeć bo tylu dobrych zmarnowanych pomysłów to nie widziałem dawno (I co oni mi zrobili z Gavinem Magusem ?!?)

0
(+0|-0)
Re: Heroes of Might and Magic
Wysłano: 21.10.2010 9:58:01
jestę kapibarę
Cytat z "Ensifer":
No dobra, ale próbowałeś WOG-a? Dzięki niemu z 3 robi się takie 3.5 :D . Zgadzam się - V to niewypał, ale IV jest jednak gorsza.


A ja tam będę czwórki trochę bronił. Było w niej dużo dobrych pomysłów i potencjału, zmarnowanego przez głupie pomysły - głównie przez zdeindywidualizowanie bohaterów, nędzne artefakty, nieczytelne statystyki, niezrównoważone stwory, zepsute pole bitwy, fatalne oblężenia i dziwaczny dobór jednostek/sił w zamkach (piekło/nekropolis na przykład). A już opcja bohaterów walczących osobiście była świetnym pomysłem, rozwój ich też był dobrze zrobiony.

A piątki nie cierpię za zwarcraftowanie grafiki.
Echchch, potwarzam się.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 21.10.2010 10:02:17

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane