Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 21.08.2008 17:48:43
WilczySmok
Zmiennokształtny
Cytat z "Kudlaty_lew":

♥♥♥♥♥ jarek co ty farmazonisz ... nie bylo cie to nie wiesz ... nie moge dac ignore jestem operatorem ... nie moge ignorowac czichs wypowiedzi kanal bedzie moderowany wtedy kiedy beda dysputy kto kogo wiecej nie lubi itp ... koniec kropka


Prawda
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 21.08.2008 18:11:08
jestę kapibarę
Cytat z "Seti":

Prawda


To był świetny przykład postu "ja też" który teoretycznie jest kasowalny ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 21:42:12
Cytat z "LV":

Z tego też tytułu niektóre relacje "na żywo" daje się ze skrótem powiedzmy 5-10 sekund. Niezauważalne, a pozwala w razie czego na przełączenie na inną kamerę czy wycięcie bluzgającego delikwenta. Czy to też jest cenzura przed faktem, czy po prostu sposób na debili?

W Radiu Maryja :)) Albo TV. To nie jest publikacja autora tylko część audycji. Tu nie masz części audycji bo każdy autorem jest sam dla siebie.

Jesteś wydawcą, przynoszę dane w zaakceptowanym i wynegocjowanym formacie, zaakceptowaną i wynegocjowaną formę płatności i odmawiasz mi wydania bo to się nie podoba ideologicznie albo (co gorsza) coś poprawiasz. Jedyny wyjątek to są tajemnice państwowe (w stylu takie na poważnie) i w ogóle jest specjalny tryb do czegoś takiego. Inaczej wisisz. I nie sprzeczaj się bo wiem dokładnie (właśnie zaraz kolejne strony gazetki będę składał). Na serwerach jest ten wyjątek że są prywatne (abo pracodawcy). I można kombinować że się nie chce awantur czy jakoś tak (bo filtrować można po ip ale nie puszczać cześć a część nie o poprawianiu treści nie mówiąc). Był precedens realny w mojej II pracy i z serwera szmatławca rawickiego skasowali jajcowatą wypowiedź (tak jak podajesz przykład wyżej) a prywatne jajca kpiarskie o urzędzie wisiały chyba 4 miesiące a może jeszcze gdzieś są na WWW i nic napinki tęgie i jęki nie pomogły. Możesz sie procesować o ochronę dóbr (ta strona tego nie wypełniała więc pa pa).

Za bezwzględną cenzurę prywatnego serva na poziomie łącza przez prowidera wisi on też. Już na głupich newsach były zgrzyty (bo część serwerów nie jest prywatna czy uczelniana) za to że system obsługujący grupę moderowaną dopisywał coś do nagłówka, za kasowanie spamu cancelem poleciał jakiś feed i podobnie). AOL już buliło za jakieś oznaczanie maili o seksie. I nie miałbyś filmów czy tez może usługi P2P czy innej pomiędzy serwami.

Więc ogólna konkluzja jest taka. Możesz się bawić jak chcesz (no poprawianie to bym bardzo dyskutował - gdzie na moderowanych grupach cokolwiek poprawiać wolno?) bo to prywatny serwer.
I nikt a przynajmniej ja nie pokuszę się przecież o uwagi czy więcej nawet jak mnie zwyzywasz, wywalisz, zabanujesz (da się bo poza GPRS mam stałe IP) i jeszcze nakapujesz do pracy że coś tam napisałem (no to ostatnie to real personalia trzeba mieć żeby od razu do /dev/null nie poszło :)

OGOLNA TENDENCJA PRAWNA mówi jednak wyraźnie że to jest NAGANNE. Nieprzyjemne, nieprzyzwoite, niedemokratyczne i powszechnie tępione. I tyle.

Nie podoba mi się że chcecie wolnego świata, specjalnych przywilejów może jeszcze.
Jednocześnie bawicie się jak PRL (przed poprawką w latach 80 gdzie wymuszono adnotacje 'usunięto'). Pomieszane z jarmarkiem i przykupkami (gdzieś tam na irc ktoś powiedział coś, a ja mam loga i nie dam).
Jedyne co można narzekać to faktycznie jakieś tendencje do żłobka.
Należy tępić groźby karalne na poważnie i jakieś rzeczy z tajemnicami na poważnie.
I tyle. Nie mam się więcej zamiaru o to sprzeczać.

A trole to już w ogóle jakiś wymysł. Albo się odpowiada albo nie.
No ja rozumiem, musi być po linii. Gładkie, akceptowalne, w temacie i mlii mlii mlii. Jak w 'Powrocie z gwiazd' Lema (pojąć nie mogę dlaczego ten pilot nie chciał lecieć drugi raz).

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 22:11:03
hmm
jestem wydawcą to...
wydaje to co chce :P

czy ktoś może zmusić powiedzmy "Trybunę Ludu" do tego aby musiała zamieścić ogłoszenie wyborcze J. K. Mikke ?

NIKT

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 22:20:08
jestę kapibarę
Cytat z "jareks":
Jesteś wydawcą, przynoszę dane w zaakceptowanym i wynegocjowanym formacie, zaakceptowaną i wynegocjowaną formę płatności


A widzisz! Ha! Tu cię mam!

Czy wypowiedzi na forum ktoś z tobą kontraktuje i za nie PŁACI?????????????

NIE??????????


To można je cenzurować jak się żywnie podoba, bo nie są zakontraktowane, tylko są spontaniczne.
Może i naganne, ale dla utrzymania porządku nawet WSKAZANE.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 22.08.2008 22:23:53

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 22:29:03
a moment, czy rejestrując się nie podpisuje się regulaminu?

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 22:30:27
jestę kapibarę
W którym jest napisane że moderator ma prawo usuwać wypowiedzi?

Poza tym - demokracja też cenzuruje... tylko inaczej. Robi się nagonki medialne, etc.

I na koniec - prawdziwa wolność jest tam gdzie nie ma prawa.

Nie chciałbym za żadne skarby świata w takim miejscu przebywać.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 22.08.2008 22:32:37

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 22:35:26
tka trochę oderwane (LV natchłeś mnie)

"twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innej osoby"

(wypowiedzi też mogą czynić komuś krzywdę i naruszać jego prawa...)

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 22:44:54
Lew
Anthro
swiete slowa lessie ... i sie dziwisz ze tak reaguje ... dajac +b
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 23:09:31
jestę kapibarę
Święte słowa Lessie...


Ale żebyś ty do cholery częściej o tym pamiętał...

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 23:11:46
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Jest jeszcze takie mądre dziecięce angielski przysłowie :) Sticks and stones can hurt my bones but words not.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 22.08.2008 23:13:12
LV, zaczęłam załatwiać się na dworze a nie pod biurko...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 24.08.2008 21:45:31
Cytat z "LV":
Święte słowa Lessie...

Ale żebyś ty do cholery częściej o tym pamiętał...

Przesadzasz, jak sie ktoś posprzecza a nawet powyzywa to przecież to nic nie szkodzi.
Groźba karalna to jest coś innego. Zagrożenie 'ja mam logi i to dużo :)' to też nie podchodzi pod prawo (w końcu ktoś pisze na public). Że czuć niemowlęta i dziecięce siki w tym momencie i to mocno to co innego.

Próg ustawiliście na poziomie mli mlii mlii (super betryzcji + operacyjna lobotomia:))
Ostatnio ktoś tam wołał Kudłatego podczas mojej dyskusji o patriotyzmie. Swoją drogą to efekt 'ataku sfory' jest naprawdę boski, zaraz mi sie (nieocenzurowane) 7 bram piekieł Fulciego przypominało z tym linczem na początku :))
Tak też można, kasować, banować itp prawie wszystko.
Ja po prostu inaczej ustawiam priorytety. Raczej się tu nie dogadamy.

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 24.08.2008 23:06:53
jestę kapibarę
jareks, ty to jesteś indywiduum indywidualne, ale raczej mało konfliktowe, chociaż rozmówcę do białej gorączki potrafisz doprowadzić. mi tam chodzi o dogadanie się z bardziej kontrowersyjnymi indywiduami ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 25.08.2008 10:49:01
Cytat z "Lessie":
LV, zaczęłam załatwiać się na dworze a nie pod biurko...


Szkolenie i układanie psiaków to jak dobrze wiadomo powtarzać ustawicznie trzeba.
Czyli jeszcze wiele pracy przed Tobą a i chyba przewodnika potrzebujesz.
Wide wczorajszy irc a właściwie to co mi zostało na ekranie przed zamknięciem klapy w lapie,
(logowanie nie były wlączone ale nic nie straciłem jak widzę).

I nie napadajcie tak na tego Threrianina czy co to tam jest. Bo naprawdę na piaskownice to wygląda. Szpuntowanie wątku powitań bo moderatorstwo pechowo w pracy i nie ma czasu :) to też nie najlepszym pomysłem mi sie jawi.

A red wath czy jak to to się nazywa to też bym się nie przejmował, autorzy tej rozrywki tego stopnia niegramotni, zacietrzewieni i na filmach o Klosie wychowani że wpisali tam Agnosiewicza z racjonalisty a to jest pseudonim a nie nazwisko przecież co naturalnie na stronie racjonalisty jest wytlumaczone i oczywiste (organizacje zakładasz z personalnymi nazwiskami) :) Agnosiewicz się rechotał (ja chyba jako apostata też się klasyfikuje z automatu tak jak i setki innych z wykazu apostatów :)
Ktoś to w ogóle poważnie traktuje? Wróg RP, dobre, teraz UE jest przecież (praca od 2013 chyba, mieszkanie w dowolnym punkcie już). I co to znaczy 'wróg rp' praktycznie? Oni chyba się w dwudziestoleciu międzywojennym zatrzymali.
Dałeś się sprowokować bo posłałeś im personalia :)) Mnie by to nigdy do głowy nie przyszło chociaż i tak dużo osób na sieci zna mój adres i to z weryfikacją (przesyłki albo przekazy).

A żeby było topic.
Rasowy troll nigdy nikomu nie grozi ani nie obraża.
Bycie rasowym Trollem to jest (niestety zanikająca) sztuka i to konkretna.
Nie płacą ale szereg gości z teatru powinno się wstydzić swojej niegramotności przy porównanu z Trollem. Najlepsi potrafią jednym postem wywołać setki i tygodnie (albo więcej) polemik. pl.rec.fantastyka.sf-f dobrum poligonem jest. Tam zresztą _nigdy nie było_ obelg i gróźb takich konkretnych i przykrych jako standard (z ostatnich co fikał nieprzyjemnie to Konrad T. Lewandowski - ten od Ksina, szybko sprowadzony do parteru), jest to od razu tępione a nie ma tam żadnej moderacji. Są moderowane grupy ale ta nie jest.
Rasowe Trolle żyją zatem w Internecie i normalnie się ich nie tępi bo na newsach są skuteczne mechanizmy wybierania tego co chcesz czytać. A jak ktoś daje się prowokować no to ma to co chciał. Niestety ponoć forum to jest postęp :) Bo jak rozumiem 12 letnie dziwczynki nie potrafią skonfigurować sobie news czytnika a większość lubi zabawne obrazki przy pseudonimie (chciaż w bardzo ogranicznonym zakresie na news można mieć rysunek też :)

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 20.09.2008 18:35:40
0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 20.09.2008 18:38:32
2007:
Cytat z "Kudlaty_lew":
jak w temacie ... bez zadnej hamowy ... troche ... czasami miedzy klutniami i hamskimi tekstami mozna byc trochu milym ... tak dla odmiany ... brakuje mi tego w naszym serwisie ... nie mowiac juz o naszym kanale na irc ... tam jest najgozej ... vethowe i edowe teksty odstraszaja nowych i te ciagle klutnie o bzdety ... pamietam ze kiedys bylo milo ... tak mniej wiecej jak (edit ciach ;)) byla stara ekipa ... bylo fajnie ... ehh wspomnienia ....

edit:

taki bezcelowy temat ... ale juz jest ... powiedzmy ze chcialbym zeby na naszym ircowym kanale bylo troche milej, osoby ktore beda sie uprzykrzac i robic "wioche" zostana usuniete ... najwyzej zostane sam na kanale ... wiec prosze o zrozumienie ... mysle ze wszystkim wyjdzie na dobre :]


kto popiera ten pomys ?


2008:

Cytat z "Kudlaty_lew":
po skargach i zazaleniach jako admin #polfurs pytam sie wszytkich uzytkownikow kanalu co mam robic z jednostkami ktore urprzykrzaja wszystkim zycie ... jako ze sam nie potrafie se poradzic ... problem powtarza sie caly czas ... bo jak jednego zbanuje to jestem zly ... nie zbanuje tez jestem ... bo ktos sie obraza ... jestem w kropce pomozcie
mi

to nie temat do rozwazan kto jest tym trolersem ... tylko co mam z takim zrobic za zgoda wiekszosci

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 20.09.2008 23:06:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Niektórych problemów jak widać, nie da sie rozwiazać mega foszkami.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 20.09.2008 23:50:32
Cytat z "Lessie":
2007:
[ ... ]
2008:
[ ... ]


Nikt nie słyszy moich słów
Chociaż wszyscy są o krok
I przemija obok tłum
I za rokiem mija rok
Niecierpliwie liczę czas
Gdy dorosnę - biada Wam.
A na razie w smutku swym
Środkiem miasta idę sam :))

0
(+0|-0)
Re: Co robic z trolersami ?
Wysłano: 21.09.2008 0:04:26
jestę kapibarę
Cytat z "jareks":

Nikt nie słyszy moich słów
Chociaż wszyscy są o krok
I przemija obok tłum
I za rokiem mija rok
Niecierpliwie liczę czas
Gdy dorosnę - biada Wam.
A na razie w smutku swym
Środkiem miasta idę sam :))


Dobre ;-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane