Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...10>>


0
(+0|-0)
Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 11:04:02
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Jakoś tak się przyjęło ze futrzaki prezentowane w mediach dzielą się na dwa rodzaje
albo są to wielkie grubasy albo suche knypki, komputerowe geek'i, których silniejszy podmuch wiatru jest w stanie
złamać w pół.
Stąd więc moje pytanie. Jak tam u was z kondycją fizyczną?Czy coś ćwiczycie, jakie sporty uprawiacie,
czy prowadzicie zdrowy tryb życia?
Uwaga: Fifa to NIE JEST sport. Bilard z kumplami raz w tygodniu to też nie jest sport :) Jedyny wyjątek w kategorii
"dziwnych" sportów jaki uznam jest intensywne yiff'anie jeśli chcecie to się pochwalcie :)

Ps. w życiu nie widziałem futrzaka w Rl :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 11:14:15
jestę kapibarę
Temat o uprawianiu sportów już jest.
http://www.polfurs.org/mo...id=1057&forum=4

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 13:37:28
Shadow, zanim zaczniesz pytać o takie rzeczy pokaż jak wyglądasz... czy aby nie masz 50 kilo nadwagi albo 50 kilo niedowagi :P

i nie pouczaj innych co jest a co nie jest sportem, bo ja np. to wiem... widać to ty miałeś z tym problemy :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 14:36:35
No dobra, to ja zaliczam się do chudych, komputerowców, których podmuch wiatru może złamać ;P Mam jakieś 10 kg niedowagi ;P Sport uprawiam (jazda na rowerze, jak już jadę to przynajmniej 40 km najadę, od kilku dni uprawiam jogging. Do tego we wrześniu dojdzie siłownia, na którą przestałem chodzić w lipcu ze względu na wakacje).

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 14:48:28
Wilk Grzywiasty
Anthro
ja mam cholernie szybką przemianę materii... jem często za 2, cały czas chodzę w szybkim tempie poza domem, trenuje fechtunek i nadal mam niedowagę niby x3 to jest u mnie dziedziczne, taki wschodni rodzaj budowy ciała, lekarz stwierdziła, że jak przeciętny człowiek ma w organizmie ok. 22% tłuszczu, to ja mam 7% (ale wiem, ze mam mniej, musieli mnie docisnąć, bo urządzenie uznawało, że to nie możliwe x3) a, i codziennie ćwiczę na brzuch i plecy

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:06:05
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Lessie, Twoja odpowiedź to encyklopedyczny wręcz przykład jakichś kompleksów, bezu razy. Albo jak kto woli, przykład słuszności powiedzonka o stole i nożycach ;) Shadow nie powiedział nic złego. Więc spadaj trollować gdzie indziej.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 29.08.2008 15:08:21
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:08:43
zastanów się czasem kogo bronisz :P

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:17:03
Minotaur
Anthro
Lessie, nie możesz się kierować uprzedzeniami, to nie jest dobre
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:19:44
możliwe...
ale dlaczego ktoś kto się dopiero pojawia na forum zaczyna od zadawania takich a nie innych pytań?

1
(+1|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:21:49
Szeregowy Spizgalski
Tak.
wiem ze to nie do pomyslenia dla niektórych, ale sa tu osoby które chcą porozmawiać o czymś konkretnym a nie o dupie maryni.
Cytat z "Lessie":
zastanów się czasem kogo bronisz :P

Bronie tego kto w moim odczuciu ma rację w danym momencie. Kolejna cecha wykraczająca poza Twoje granice.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 29.08.2008 15:24:53
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:31:14
Tygrys perski
Anthro
Sport? A z czym to się je? :P

A tak na serio to mając 65 kilo i 176 cm wzrostu teoretycznie mam idealną proporcję wagi do wzrostu. Rzecz w tym, że nie ćwiczę intensywnie, tylko sporadycznie pójdę na basen, rolki, łyżwy, narty lub snowboard, biegać, skakać, walczyć na miecze treningowe oraz ogólnie być w kilku miejscach naraz (tzw. żywe srebro ;-)k) to jednak nie mam idealnego ciała z naszkicowanym sześciopakiem... A chciałbym ^^
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:52:42
jestę kapibarę
to sobie narysuj....

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:53:51
Smok Serwisowy
Cytat z "Lessie":
Shadow, zanim zaczniesz pytać o takie rzeczy pokaż jak wyglądasz... czy aby nie masz 50 kilo nadwagi albo 50 kilo niedowagi :P

jak ma pokazać skoro "prawie zarejestrowani użytkownicy" nie ma dostępnego tematu "twoja facjata" ?


Dobra. to ja się pochwale. Poza nartami, footbolem, żeglowaniem, survivalem i Piłką Nożną interesuje się egzotycznymi sztukami walki. Tajski boks, kraw-maga... w sumie nie ma większego znaczenia, łącze wszystko w jedną śmiercionośną mieszankę. liczy się skuteczność. furmeety po meczach Legii są świetnym pretekstem dla wzajemnej wymiany nowych doświadczeń i umiejętności. a tak Btw to komu kibicujesz?!
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 29.08.2008 15:57:41
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:58:52
jestę kapibarę
Jestem w dobrej kondycji. Nie rdzewieję, jestem garażowany, mam położony wosk na lakierze, myjnia 3 razy w tygodniu, w kabinie jest zakaz palenia.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 15:59:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
wiem ze to nie do pomyslenia dla niektórych, ale sa tu osoby które chcą porozmawiać o czymś konkretnym a nie o dupie

Jest temat o sporcie, panie konkretny.

Cytat z "Wolfheart":

Cytat z "Lessie":
zastanów się czasem kogo bronisz :P

Bronie tego kto w moim odczuciu ma rację w danym momencie. Kolejna cecha wykraczająca poza Twoje granice.


0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 16:04:29
Wilk
Anthro
Och tak, z pewnością ShadowCat chce sprawdzić czy jesteśmy na tyle zdrowi by uciekać przed redłoczem.

Ja rowadzę raczej niezdrowy tryb życia. Zdarza mi się pojeździć na rowerze, jednak częściej od BMXa korzystam z wideł i łopaty, bo wsiok ze mnie :>
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 16:56:41
Lubie siedziec na swoim niejędrnym tyłeczku na krzesle przed kompem/tv/koło lampki czytając, a nienawidzę ćwiczeń... dla ćwiczeń, czyli pompki, bieg, przysiady, etc.
Praca fizyczna (na polu, przy budowie, przy drewnie) jest znośniejsza, bo u mnie obowiazkowa i widze chociaz wiekszy w tym cel, niz "byc w formie".
Ostatnio edytowany przez Gabi dnia 29.08.2008 16:57:32

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 29.08.2008 18:18:55
Zwierzę
Chociaż dużo chodzę, zajdę na siłownię, walę się na pałki z kumplem, bieganie mi niestraszne, jakikolwiek inny sport też itp, to nadal mam te 25 kg za dużo. Co innego że nie bardzo mam zamiar je tracić :3

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 30.08.2008 0:26:22
Wilk
Anthro
Nie narzekam. Jeżdżę na rowerze, ganiam autobusy, potrafię mało jeść (ze względów finansowych... mamusia już od kilku lat mnie nie żywi, a po opłaceniu rachunków nie zostaje wiele)...i od jesieni wracam na basen. To jedyna (no, jedna z dwóch) forma intensywnego wysiłku fizycznego, którą uznaję... bo nienawidzę czuć, że jestem brudny i spocony. Taka fobia :)
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 30.08.2008 0:38:04
Cytat:
potrafię mało jeść

to raczej się nie składa na poprawę kondycji lub jej utrzymaniu.
a tak nie off-topując
z moją kondycją nie jest najgorzej, jednakże bywało o wiele lepiej.
Nie będę się rozpisywała dlaczego.
O ile mogę to np. : biegam, jeżdżę na rowerze, pływam, chodzę na długie spacery :)

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 30.08.2008 0:40:22
Tygrys
Anthro
Kondycja? A co to? Pewnie gdzies w rupeciach mam, sprawdze w betoniarce.
Duzo laze na piechote, bo mi sie niechce czekac na tramwaje, a i jak przez 3 miesiace przezucalem po 3-10 ton dziennie to nawet jakies tam miesnie mi sie pojawily. Ale i tak do mojego ulubionego sportu duzo sily nie trzeba:P
"Stanął w ogniu nasz wielki dom, dom dla psychicznie i nerwowo chorych"
Broni palnej nigdy za duzo

<ding dong> Do wszystkich porazonych moja ortografia: JA te bledy robie legalnie i nezaleznie od czegokolwiek <ding dong>

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 31.08.2008 2:25:48
Panthera pardus pendulus
Zmiennokształtny
Aktywne spacery z psem (połączone z rodzajem gry w piłkę nożną) to jest to. No i częsta jazda na rowerze. Do tego pływanie.

Płuca również ćwiczę, bo trzeba mieć je w naprawdę porządnej kondycji, aby zagrać na pewnym instrumencie dętym drewnianym o podwójnym stroiku. Trzeba dąć tak, by zasilić trzy bąki i przebierkę.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 31.08.2008 8:14:27
Cytat:
wracam na basen. To jedyna (no, jedna z dwóch) forma intensywnego wysiłku fizycznego, którą uznaję... bo nienawidzę czuć, że jestem brudny i spocony. Taka fobia
Basen i zwalczanie poczucia brudu? Przeczysz sam sobie ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 31.08.2008 10:17:47
Nie mam problemów ze swoją kondycją. Codziennie wyjście z kumplami na siatkówkę, trening ze staffem. Od czasu do czasu bieg i rower. Kiedyś basen ale odkąd mam dready to przestałem pływać (rozwalają się)

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 1:38:50
Angora Turecka
Anthro
Nadwaga jest, ale i kondycja i sprawność. Generalnie piłka nożna, siatkówka, sporo chodzenia w tym po górach, wszelkie sporty strzeleckie (obecnie łucznictwo), ostatnio też basen. :3

Ja podchodzę do tego dość spokojnie. Można być nawet cięższym niż uchwały przewidują jeśli tylko nie sapie się jak lokomotywa po przebiegnięciu kilometra. Co nie zmienia faktu że nad wagą pracuję :/ ze skutkiem raz lepszym, choć częściej gorszym...

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...10>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane