Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...10>>


0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 2:10:20
Lygrys Polski
Anthro
Hm.. no cóż... Mam dość wolną przemianę materii... a do tego bardzo lobię jeść... jestem wręcz smakoszem. Przed komputerem raczej nie spędzam długich godzin, wystarczy mi od czasu do czasu zerknąć na pogodę czy sprawdzić pocztę , jednakże bardzo lobię spać... gdy mam wolne, wyleguje się w łózko puki mnie ktoś / coś nie zgoni...
Jeśli chodzi o sporty, jazda na rowerze, z windy w cale nie korzystam choć mieszkam na 6 pietrze, nie używam komunikacji miejskiej, wieczorne spacerki, no i poranne ćwiczenia, niestety jednak w genach mam nadwagę :P ważę ok. 80-85 kg a mam 180 cm wzrosty. Co prawda nie jest aż tak źle.. zwłaszcza ze jestem dość.. "masywnie zbudowany" ale wolałbym mieć przynajmniej 75-80 ...

PS: jeśli chcecie sprawdzić czy macie nadwagę :
http://zdrowo.info.pl/nadwaga.html

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 9:00:41
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
♥♥♥♥♥ jest temat SPORT założony już jakiś czas temu. Tam nie pisaliście a tutaj sie wam chce ?

Czy można to po prostu zaorać ?

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 9:54:05
jestę kapibarę
Można by połączyć, gdyby była taka funkcja...

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 10:50:09
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Mozna by zamknąć, a w ostatnim poście dać link aby tam kontynuować dyskusję.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 11:50:55
jestę kapibarę
Wiesz Ryan, generalnie tematy są pokrewne, ale nie są takie same. Pytanie tutaj było o kondycję fizyczną, a nie o uprawiane sporty.
Można uprawiać dwudziestobój nowoczesny i mieć fatalną formę fizyczną przez kontuzje. Albo nie uprawiać żadnych sportów i mieć się dobrze kondycyjnie.
Wystarczy pisać w odpowiednim temacie, to co do niego należy. Poszczególne posty mógłbym poprzerzucać w razie "pomyłek". Gdyby można było.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 1.09.2008 11:57:53

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 13:28:39
czarny tygrys eryzyjski
Inna forma
Teoretycznie mam właściwy stosunek wagi do wzrostu, nawet mi to jedna taka waga bardziej nowoczesna to powiedziała(razem z procentem tłuszczu w organiźmie)... tylko że tak jakby mimo w miarę szczupłej sylwetki(w miarę) wciąż nie zadowala mnie mój brzuszek. Jakoś tak jest ciut zbyt pulchny, uczestnicy czerwcowego meetu we wrocku mogą potwierdzić. Mam 178cm(ostatnio jak się mierzyłem i chyba już raczej nie rosnę) a ważę zazwyczaj między 71 a 75 kilo. Dużo może i nie jem(zazwyczaj) ale w sumie mam wolną przemianę materii i chyba nie za zzdrowy tryb życia. Sportów zbytnio nie uprawiamm, choć okresowo dużo jeżdżę na rowerze(teraz mam okres autobusowy :P)

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 17:42:26
zmiennokształtne
Zmiennokształtny
Hm... Wagę mam w normie, dużo jeżdżę na rowerze, w trakcie roku akademickiego trochę się tłukę mniej lub bardziej sportowo (raczej rekreacyjnie). Ale ze względu na płuca nie pływam i nie przepadam za bieganiem, za to chodzić lubię, zwlaszcza po górach

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 1.09.2008 19:26:09
Wagę mam w porządku. Nie uprawiam żadnych sportów, to nie dla mnie. Łatwo się domyślić, że kondycję mam ogólnie dość słabą... ;)

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 3.09.2008 11:16:29
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Słowem wstępu, przepraszam za dublowanie wątku, ale mam mało czas i tego akurat nie zauważyłem.Gdyby to się powtórzyło to proszę oskasowanie wątku i poinformowanie mnie o alternatywnym temacie :-Dk


Cytat z "LV":
Temat o uprawianiu sportów już jest.

Wierzcie lub nie ale nie czytałem wcześniej wątku o sporcie:)
Zauważam jednak jakąś podejrzaną zbieżność zarówno w poście otwierającym, jak i dalej.
Najwyrażniej mimo wszystko jesteśmy do siebie podobni :-Dk

Dlaczego, wątek jest kontrowersyjny?Nie chodzi bynajmniej o obrażanie kogokolwiek
Po prostu w "moim świecie" prawidłowe odpowiedzi na wątek "Czy uprawiacie sport?" to :"Tak", "NIe", "Me Too" i "A co to jest sport?" :-Dk



Cytat z "Lessie":
możliwe...
ale dlaczego ktoś kto się dopiero pojawia na forum zaczyna od zadawania takich a nie innych pytań?


No przepraszam bardzo...
Co prawda jako pierwszy wątek mogłem założyć
"Jak ugościć nowego? Upiec czy ugotować?"
ale coś tak podejrzewałem że każdy wątek szybko przekształci się w piekarnik :-Dk


Cytat z "WilkołakNerevar":
Och tak, z pewnością ShadowCat chce sprawdzić czy jesteśmy na tyle zdrowi by uciekać przed redłoczem.


Oj futrzaki coście się tak uczepili tego redłocza? Nie macie zegarków czy co?
Pomyślcie raczej co się stanie jak wasza stara odnajdzie sekretną kolekcję yiffartów. Dobra kondycja może uratować wam życie :-Dk

A teraz co do mnie :-Dk
Ja jestem typem komuterowca :-Dk i na przykład nigdy nie byłem na siłce. Nie uprawiam żadnych sportów zespołowych(bo ich po prostu nie cierpię), ale kondycję mam całkiem dobrą.
Trochę jeżdze na rowerze(ale nie dookoła bloku, tylko w trasy 30-60km). i przedewszystkim naprawdę sporo chodzę. A chodzę wszędzie. Jak mówię że idę na miasto to naprawdę tam idę :-Dk Oszczędza to majątek w biletach :-Dk
Jedyny sport który chciałbym uprawiać dodatkowo to jeżdziectwo(niestety mnie na to nie stać :-(k )

A co do mojego zdjęcia, narazie mnie nie zobaczycie bo aparatu TEZ nie mam :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 3.09.2008 12:29:41
jestę kapibarę
Cytat z "ShadowCat":

A co do mojego zdjęcia, narazie mnie nie zobaczycie bo aparatu TEZ nie mam :-Dk


Można zapodać to z soboty...

Ryan, tylko NIE TAMTO.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 3.09.2008 12:32:39

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 3.09.2008 21:13:25
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Przykro mi LV. To jedyne XD
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 3.09.2008 21:21:25
jestę kapibarę
To mnie obetnij ;P

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 3.09.2008 21:25:10
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Jak się shadow zgodzi to wrzuce do odpowiedniego tematu :>
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 4.09.2008 1:32:47
Panthera pardus pendulus
Zmiennokształtny
Cytat z "ShadowCat":



Pomyślcie raczej co się stanie jak wasza stara odnajdzie sekretną kolekcję yiffartów. Dobra kondycja może uratować wam życie :-Dk


Na to i kondycja nie pomoże. Trzeba mieć przyspieszenie jak rakieta.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 4.09.2008 10:13:25
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "leopard":
Cytat z "ShadowCat":



Pomyślcie raczej co się stanie jak wasza stara odnajdzie sekretną kolekcję yiffartów. Dobra kondycja może uratować wam życie :-Dk


Na to i kondycja nie pomoże. Trzeba mieć przyspieszenie jak rakieta.


Phi :P

Moja kiedyś weszła jak segregowałem arty Zen-a, powiedziała tylko oooo jaki ładny lewcio..... dobrze ze nie przewijałem na dół xD ooj by się zdziwiła..

Zresztą do mnie się już przyzwyczaiła ze ja tylko obrazki zwierzaków na pulpicie mam xD Więc mały yiff jakby zobaczyła pewno bardzo by się nie zdziwiła xD
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 4.09.2008 20:38:45
Arachne
Taur
Jak jeszcze mieszkałem z rodzicami miałem na ścianie parę yiffnych artów tak obciętych że ci co byli w temacie wiedzieli o co chodzi a dla reszty był to tylko ładny obrazek. :)

Sorki LV, ja offtopuje zupełnie niechcący.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 10:13:26
WilczySmok
Zmiennokształtny
Cytat z "ShadowCat":

Pomyślcie raczej co się stanie jak wasza stara odnajdzie sekretną kolekcję yiffartów. Dobra kondycja może uratować wam życie :-Dk


Marudzisz. Moja już nie jedno widziała w moim pokoju, począwszy od smyczy, kilku kagańców (tanio była seria to wziałem za bezcen) jakieś obroże, taśmy, paski (w tym kilka gotowych prawie). Na pulpicie związany husky niedwuznacznie widać, że czyjeś zwierzątko (szkoda ze nie moje^_^).

Wszystko zalezy od tego jak bardzo ci powiewa to co zobaczą i jak na to zareagują - a przestaną^_^'

BTW: Tak, puchaty ogonek, tez widzieli^_^'
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 10:59:50
Wilk
Zwierzę
I like where this thread is headed.
Załącznik:
jpg  MULTI-TRACK DRIFTING!.jpg (135.07 KB; 750x600 px)
49_48c0f4f6700ab.jpg 750x600 px
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 11:46:43
jestę kapibarę
Futrzaki i "co widzieli wasi rodzice".


;P

Może załóżcie na to nowy temat... że tak jeszcze raz sobie powtórzę..


KRÓLESTWO ZA WYDZIELANIE POSTÓW DO NOWYCH TEMATÓW!
Ostatnio edytowany przez LV dnia 5.09.2008 12:04:22

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 11:51:37
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Powiedz państwu jak długo błagasz o tą opcję :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 12:08:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
Moja matka widziała tylko psiego penisa jakiego wymodelowałem w 3d.

Mwahahahahahaha
O padłem :D

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 12:12:29
jestę kapibarę
Pewnie przypominał tralkę.

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 12:17:01
Twoja Stara ogląda psie penisy :D

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 5.09.2008 12:31:45
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Twoja stara spozira Ci przez ramię kiedy ty oglądasz psie penisy

0
(+0|-0)
Re: Futrzaki a kondycja fizyczna
Wysłano: 10.07.2010 22:43:46
Wilk
Anthro
To ten ja mam [wydaje mi się xp] Wszystko oki, waga do wzrostu, acz jestem osoba niskawa, co mi nie przeszkadza. Swego czasu uprawiałam Aikido ale zdrowie nie pozwala :/ lubię sporty xD
Kondycha mi spadła ale jest ok x3
Raczej nie jestem w żadnej z dwóch grup jakie są opisane w pierwszym poście, nie jestem przy kości ani odwrotnie, tak pośrodku wru
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...10>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane