Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...111213141516>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 16.02.2009 20:04:33
Mój stary mnie się mnie czepiał co ja mam z tymi wilkami ;p. Ale po jakimś czasie dał mi spokój. A że jest dość niezłym informatykiem to pewnie widział i polfurs.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 17.02.2009 1:24:14
Kemono Kitsune
Inna forma
U mnie dalej cicho :P Dysk zewnetrzny dla wiekszosci to zbyt duze wyzwanie :P A rodzice... nie wiedza jak dobrze z przegladarki korzystac, wiec mam spokoj z zakladkami :) Oczywiscie dalej trzymam ich w przekonaniu jakiego to dobrego syna maja XD

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 17.02.2009 10:32:48
Smok Futrzasty
Anthro
Moi widzieli polfurs, DA, FA, FAlt. ale, że z daleka, to po prostu przełączyłem na mój kanał youtube, który jest podobnego, "ubarwienia".Z artów widzieli tylko smoka, krórego w jakimś zeszycie naskrobałem.Pojęcia nie mają o furry :P

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 17.02.2009 13:19:33
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
Wiedzą o moje fascynacji zwierzakami i antropomorfizmem. Hej, mam od nich mojego tygrysa ;D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 17.03.2009 22:20:29
Moi się niczego nie domyślają. Tapetę z furry mam na osobnym koncie windowsa, a w portfelu grafikę lisa.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 26.04.2009 18:27:37
Potworek spod koca
Zmiennokształtny
U mnie mama wie że jestem furry,mówiłam troche o zlotach ,pokazywałam zdjęcia fursuitów itp...
A zresztą przynajmniej mam wymówkę jak chce sobie koupic nowego pluszaka.;)
Tylko nie wspominałam o yiffach(sama ich nie oglądam,bo nie zabardzo lubie takie arty)
Pokazywałam też swoje własne rysunki(narazie rysuje tylko cenzuralne)No i z okolicy o mojej futrzastosci wie tylko moja przyjaciółka(która też jest furry)no i zaufana koleżanka ze szkoły.A poza tym nikt...
"But I'm just getting started let me offend. The devil's got nothing on me my friend..."

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 26.04.2009 20:24:57
Skunks
Anthro
Ojciec nie wie, bo i tak mną nie interesuje się za bardzo ;P
A matka to nie wiem. Raz oglądałem yiffne arty, ale nie mam pojęcia czy zauważyła, co oglądam. I tak ona za mało o mnie wie :D

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 26.04.2009 20:26:30
Szakal/ Anubis
Anthro
niby u mnie też wiedzą... no ale do końca to ich nie wtajemniczam bo moje życie to moja sprawa i dopóki nie ćpam, nie pale, i się nie pedale (bez obrazy) to jest wszystko OK. Co do spożywania alkoholu to, akurat wiedzą , że pije bo sami mi lodówkę zaopatrują :D. Musze tylko zaznaczyć, że pierwsze dwie "używki" w ogóle mnie nie interesuje i nie mam zamiaru próbować, a jeśli chodzi o pedalenie to jest to związane z moją orientacją (hetero!!!!), co do alkoholu heheh to już trzeba umieć pić. To było tylko tak na marginesie :D

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 13:49:03
Szare A Fu Fu
Smokełke
Moi się wszystkiego domyślają :3 Od tego, że jestem taki mało hetero xP do furry ( mimo, że nazwy nie znają ) włącznie, rzędy pluszaków na półce, kocyk z tygryskami ( przepalony przez Zeld'a podczas Woodstocku >.< ) tapeta na kompie ( mimo, że widzieli ją kilka razy tylko bo mam własny komputer ;) ), do tego trzeba dodać kumpli z którymi mówimy do siebie Kundlu, Smoku, Wilku etc. etc. :P Ostatnio mnie zczaili jak zasnąłem jak zasnąłem z jelonkiem po całodniowym chlaniu xP i tacy przytuleni xD Ogólnie domyślają sie wszystkiego, o nic nie pytają, jak pytają to odpowiadam tak, zeby mieli dalszą możliwość domyślania się i jednocześnie powoli przygotowuję ich na upewnienie ;P Aha, warto dodać, że śpie z pluszakiem :3 No nie wiem... jeszcze pewnie sporo by się powymieniało, ale teraz już mi nic nie przychodzi na myśl :3

(Co do tekstu o przedawkowywaniu marihuany, to przyznać muszę, że chyba tylko mocny, chemiczny skunk powoduje odczucia negatywne. Miałem kilka paleń takiego gówna i powiem jedno, ble ble ble. Myślałem, że umrę :P )

Cóż, jak to się zwykło mówić, jeśli rodzice kochają to zaakceptują dziecko takie jakim jest :3

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 15:44:21
Potworek spod koca
Zmiennokształtny
Masz racje Draco,rodzice kochają nas takich jakimi jesteśmy.
Mnie moja mama,akceptuje taką jaka jestem nie mówi nic na temat; pluszaków,zlotów itp,nawet jak powiedziałam że chce kupic sobie obroże to tylko się zaśmiała.
Żeby tylko tak wszyscy myśleli o nas futrzakach,jak nasi przyjaciele i rodzice...
"But I'm just getting started let me offend. The devil's got nothing on me my friend..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 16:10:04
Rodzice są be! :3 Jak mamusia dowiedziała się w końcu, czym to się jej ukochany syneczek zajmuje (opowiadałem i tłumaczyłem wiele razy, ale kto by mnie tam słuchał.... Ach, ta wszechobecna ignorancja... ;/ ), to spakowała mnie i powiedziała, bym sobie poszedł. xD Na szczęście teraz ochłonęła i mam nawet spokój, a co najważniejsze, jako taką akceptację. ^^ W każdym razie - rodzice nie zawsze są tacy cacuśni i kochający, jak być powinni. :P A wracając do tematu. Co widziała mamusia? Hmmm.... Smycz, obrożę, obrazek z fursoną, tapety na komputerze, na telefoniku, rysunki wszelkiego typu, opowiadanko moje (nie wiem, jak jej w ręce wpadło...) i wiele, wiele różnych rzeczy.... Nie dziwię się jej, jeśli chodzi o reakcję. x3
Ostatnio edytowany przez Urcherio dnia 27.04.2009 16:13:06

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 17:34:29
PERMABAN
A ja nie wiem po co mówić ;d Jeśli nie ma szansy, że druga osoba jest furry, to po co to rozgłaszać? Mi tam to jakoś nie koliduje w relacjach, bym musiała się uzewnętrzniać jakie mam zboczenia xp Rodzicom zwłaszcza, no bo co ich to obchodzi. Moja sprawa.

U mnie tam prawie nikt nie wie, może ze 2 osoby. Rodzice olali, już ich przyzwyczaiłam do różnych dziwnych rzeczy i nie mają nawet nic przeciwko, że spotykam się z gejami i ogólnie ludźmi niewiadomego pochodzenia :p Nawet woodstock przełknęli, a jeszcze ~2 lata temu nie mogłam z realną koleżanką do Wrocławia pojechać na konwent anime xd

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 17:37:30
Potworek spod koca
Zmiennokształtny
Urcherio ,co powiedziałeś swojej mamie że "AŻ" cię z domu wygoniła?
"But I'm just getting started let me offend. The devil's got nothing on me my friend..."

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 18:26:17
jestę kapibarę
Cytat z "Arabeska":
że spotykam się z gejami i ogólnie ludźmi niewiadomego pochodzenia :p


Pewnie usłyszeli tylko "z gejami" i już wiedzieli, że nikt cię palcem nie tknie ;P
A konwenty mangi i anime to wiadomo. Orgie, gwałciciele, zboczeńcy, pełno zużytych kondomów na podłodze. Też bym nie puścił. Koleżanka pewnie fanka bukake albo coś itp ;P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 27.04.2009 18:31:52

Anonim
0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 19:16:08
Cytat z "Zaira":
Urcherio ,co powiedziałeś swojej mamie że "AŻ" cię z domu wygoniła?

Spytałem się, jak się jej widzi materiał na mój ogonek..... Wiem, zdolny jestem. :3 Miałem okienko ze zdjęciem otwarte, a ona akurat weszła. Uprzedzając pytania, zadałem inne.... A potem, to już samo poszło. ^^ W efekcie wyszło takie cuś:
Cytat:
"Ja żadnej inności we własnym domu tolerować nie będę! Wynoś mi się stąd!!"
Mam nadzieję, że kiedyś jej przejdzie. xD

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 20:03:22
Skunks
Anthro
Dobrze, że u mnie w domu toleruje się inność [chyba] :-Dk

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 20:46:26
PERMABAN
Cytat z "LV":
Cytat z "Arabeska":
że spotykam się z gejami i ogólnie ludźmi niewiadomego pochodzenia :p


Pewnie usłyszeli tylko "z gejami" i już wiedzieli, że nikt cię palcem nie tknie ;P
A konwenty mangi i anime to wiadomo. Orgie, gwałciciele, zboczeńcy, pełno zużytych kondomów na podłodze. Też bym nie puścił. Koleżanka pewnie fanka bukake albo coś itp ;P


No właśnie nie wiedziała na początku, ale raz pytała czy się nie boję tak z tymi ludźmi nawet na noc zostawać, ale powiedziałam, że przecież mi nikt nic nie zrobi, a matka od razu: "geje?" xD

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 20:58:52
Pandeł / Lefon
Zwierzę
hehehe Ara powiedz matce ze tam też są dziewczyny ;] Ciekawe czy będzie się wtedy o ciebie bardziej martwiła :PP

A co do moich rodziców :

Jeżeli jesteś inny : To wynocha z domu i cię już nie widzę nigdy :P
Więc jestem grzecznym hetero pod okiem matki :P

Ale co ciekawe ze nie ma żadnych podejrzeń jak jakiś chłopak śpi ze mną w jednym wyrku xD Ciekawe.... pyta się tylko czy wygodnie się nam spało :P
Ostatnio edytowany przez Simba dnia 27.04.2009 21:01:28
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 21:52:30
Szakal/ Anubis
Anthro
no wiesz spanie w jednym wyrze jedną noc z facetem, hymm w twoim wieku to nie jest podstawa do wysunięcia argumentu, że to są od razu geje xD Ja sam parę razy spałem z kolegami w jednym wyrze :D a raz nawet spaliśmy w 5 :D ee w tedy było fajnie, oczywiście do żadnych aktów nie doszło. Nie moje klimaty.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 27.04.2009 21:55:06
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Tak ale... spałem z chłopakiem razem tak z 3razy w tygodniu przez parę miesięcy :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 28.04.2009 7:34:00
Lateksowy książe
Anthro
Ja to mam dobrze, nic się nie czepiają :P

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 28.04.2009 8:41:20
Potworek spod koca
Zmiennokształtny
Mnie nawet siostra,sie nie czepia(starsza)po prostu,czasem się mama,lub ona zapytają
"Co tam u tych, twoich futrzaków?"
Ja tam nie mam co narzekac.;)
"But I'm just getting started let me offend. The devil's got nothing on me my friend..."

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 28.04.2009 10:00:56
Wilk
Zwierzę
fajnie tak bezpiecznie sobie siedzieć po yerfnej stronie fandomu :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 28.04.2009 15:01:04
Szakal/ Anubis
Anthro
ogólnie jak się jest w porządku w stosunku do rodziców, to oni są z założenie do nas również, ale różnie to bywa. Ja nie ma na co narzekać, ale jednak się nie mogę doczekać kiedy już pójdę na swoje, to jeszcze za parę lat muszę się pomęczyć:)...

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 28.04.2009 21:59:15
Szare A Fu Fu
Smokełke
Ale pytanie, co rodziców ma obchodzić, to co ja robię ? Skoro nie robię nic złego :/ Nie rozumiem podejścia, że "Nie będę tolerowała w domu żadnych nienormalności" ... bo przecież normalność to rzecz bardzo względna w dzisiejszych czasach :3

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...111213141516>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane