Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...16>>


0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 17:15:41
PERMABAN
Yyy. Nic.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 17:23:06
heh logo polfursu :D
łaż sobie po domu w koszulce polfursu jak tam jestem :P
i tak mało widać bo się sprało :P

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 18:07:36
Królik
Anthro
hmm.... Ja się z tym obnoszę jak z dobrą zabawą stary kilka razy widział moje rysunki zresztą to chyba sam ja mu je pokazałem, Pamiętam co raz powiedział (podniecają cie laski z króliczymi uszami czy co :P , raz by być awangardowy przyszedłem do szkoły z ogonem hehe...
Dla mnie furry to dobra zabawa i okazja do podzielenia się z nie którymi moimi pracami kture choć futrzastę świetnie schodzą w szkole,
Poza tym nie mam żadnych śmiesznych furry zabawek ani figurek prócz warhammerowych Skavenów ale one giną w tłumie innych figurek
Technologia daje mam szanse zwalczenia nie tylko kalectwa i chorób ale też wrogów :-Dk

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 18:29:52
Lew
Anthro
u mnie widzieli fursuit (trudno nie zobaczyc) ... zadne zaskoczenie ... tylko pytali sie po co ... a ja mowie ze takie hobby ^^" ... oczywiscie na poczatku pelna konspiracja ... nikt nic nie wiedzial ... ja produkuje glowe, a nagle wpada ojciec do pokoju i pyta sie co robie ... a ja mowie ze zobaczy jak skoncze ... i nic :> ... a jeszcze ... mamie pokazywalem filmiki z Anthroconu ^^ zeby nie bylo ze jestem sam na swiecie :P

na scianach pelno grafik oczywiscie cenzurowanych :> na lozku pantera z cesfura i kocyk z lwami a na pulpicie lwy ^^

wszystko widzieli ... trudno zeby nie ^^

a jak ktos przychodzi to obok kompa stoi glowa pana lwa a na szafie wisi caly kostium
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 18:57:08
Szare A Fu Fu
Smokełke
Hmm, moi widzieli rysunków sporo, kilka yiffartów ( daawno ;P troszkę się matka pluła ale potem olała x3 ), moje pluszaczki <3 ( trudno nie widzieć x3 nawet kumple z klasy wiedzą, że mam słabość do pluszaków :3 ) ogólnie nie obnoszę się z tym, że jestem furry. Czasami noszę Edzia przy plecaku ( owieczka z obrożą ćwiekowaną na szyi x3 ), to akurat podoba się większości moich znajomych :3

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:27:51
Futrzasty Esteta
Anthro
Moi rodzice widzieli Lv to chyba wszystko są w stanie przeżyć xD. A tak naprawdę to mój tata widział jak przeglądam FA i VCL i zero jakich kolwiek komentarzy z jego strony.
W sumie podobał im się bardzo furrsiut kudłatego zwłaszcza mamie :D, oni traktują to jak nieszkodliwe hobby.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:29:23
Szeregowy Spizgalski
Tak.
oj jacy oni słodziutko nieświadomi xD
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:34:46
jestę kapibarę
Cytat z "Solon":
, oni traktują to jak nieszkodliwe hobby.


BO MASZ DZIEWCZYNĘ

XD

i tylko dlatego ;P

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:37:59
Lew
Anthro
eee podobalem sie ^^" ... ciekawe ^^"
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:49:03
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nie ty :P Pan Lew :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:58:09
Lew
Anthro
fakt ... to on jest tym ladnym ... :P
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 19:58:51
fajkojot
Człowiek
U mnie w sumie niewiele widzieli... ot kilka artów (tapet na pulpicie nie komentują, a matce podobały się arty Kyoth), badge z Cesfuru by Edi (też bez komentarzy żadnych), figurki ze zwierzakami mam od długiego czasu więc i tu żadnej sensacji... jedynie ojciec mnie pyta co i rusz czy na meetach będą jakieś dziewczynki bo mówi, że za dużo spotykam się z chłopami samymi xP ale ogólnie póki co bardziej przejmują się gratami które znosze do domu.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 20:21:54
Wilk Grzywiasty
Anthro
u mnie wszystko wiedzą, widzieli sporo yiffnych artów, przeglądali PF itp. na początku był sajgon, ale teraz już jest spoko... jak Solon, bo mam dziewczynę xD

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 20:41:33
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Verdan, z tego co zdążyłem poznać Twego ojczulka, to przemiły człowiek ale nie sądze by zniósł, gdyby się okazało że wolisz chłopców :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 20:43:41
Człowiek
Moi starsi wiedzieli o wszystkim od kad spdobalo mi sie furry ;] czyli jak mialem 13-14 lat?
Born to be [h/a/t/e/d]

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 20:50:28
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Lessie pamiętam jak nagle się do mnie futra i nie tylko zjeżdżać się zaczęły, moja matka z takim tekstem wyjechała - Kurde co ty tylko starszych sprowadzasz i woogóle tylko facetów... xD
Ostatnio edytowany przez Simba dnia 5.09.2008 20:51:52
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 20:59:06
Lemur
Anthro
Moi wiedzą od fuemeetu we Wrocławiu albo jeszcze wcześniej *sprawdza w jakimś zeszycie jakto było*
I'm a LOL- Lemur On Line

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 21:35:25
Królowa Północy
Inna forma
Ja mam w pokoju masę pluszaków i figurek. Wciąż nawijam o zwierzakach, na okrągło rysuję i chwalę się 'dziełami' przed rodzicami, na co odpowiadają: "Śliczne" >D , na półce mam obrazki z wilkami, w teczce wydrukowane arty z neta.
Na tapecie często mam anthro samice, czasem samców też >D , moi rodzice nie reagują, ale siora wyjeżdża do mnie " Czemu ty masz nagie zboczone lisy/wilki na tapecie? ''. A jak spytałam mamy czy mi uszyje fursuit to odpowiedziała, że jak znajdzie czas to chętnie >DD [bo ona krawcową jest >3 ] . A znajomi wiedzą o mojej obsesji i wręcz podziwiają :D
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 21:38:01
Hmmm mio widzieli duzo i ostatnio za duzo teraz tłumacze
Duzo to Grafiki arty itp Poczatki fursuitu
Za Duzo to jak starsza robiła pozadki w szafach dokopała sie do mojej skrytki z Obrozami i smyczami
OMG
Text po co ci to
Ja Tkie hobby
Ty jakis dziwny jesteś
Taki już los :)))
naszczescie wszystko sie poukładało i jest ok nawej moja dziewucha czasami prowadza mnie na smyczy :) Zaakceptowała to całkowicie i nawet sama sie w to wciagneła .
Ps ; Dobrze ze misek nie znalazła :))
co do tematu Kogo twoi rodzice widzieli :) Moze sie pojawic bedzie co opowiadać
:)) Bo przez mój pokój ostatnio wiele dziwnych osób sie przewineło .
Ostatnio edytowany przez Furrysite dnia 5.09.2008 21:39:17

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 22:51:46
Smok Futrzasty
Anthro
U mnie nic nie widzieli, nic nie wiedzą , wszystkie "rysunki" <ehmmm!!> ,raczej zmarnowany papier fotografuje, chowam w swoim folderze na samym dnie, a oryginały drę na 1000000 kawałeczków i wyrzucam :P

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 5.09.2008 22:56:46
Wilkołak
Anthro
Nic.
Choć ostatnio jak im powiedziałam, że po części utożsamiam się z wilkołakiem - olali.
Poza tym więcej o tej mojej fascynacji wiedzą osoby spoza.
Dum spiro spero..

Anonim
0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 6.09.2008 8:35:08
Cytat z "kkkk":
chowam w swoim folderze na samym dnie, a oryginały drę na 1000000 kawałeczków i wyrzucam :P

Nie szkoda Ci Twojej pracy ? Mi by było.

Rodzice nic nie wiedzą, z Furry nie mieli nigdy styczności. Wiedzą jedynie że maniakalnie interesuje się smokami ;)
Zastanawiam się jakby zareagowali na słowa "Muszę wam coś powiedzieć. Jestem smokiem" :D
Trzeba będzie kiedyś spróbować

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 6.09.2008 9:41:22
Królowa Północy
Inna forma
Ja rodzicom opowiadałam co to takiego furry, ale chyba już zapomnieli XD
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 6.09.2008 10:00:55
Smok Futrzasty
Anthro
Galzra , będzie mi szkoda, jak naucze się rysować porządnie :P.Ja sentymentalny nie jestem :D

0
(+0|-0)
Re: co widzieli wasi rodzice?
Wysłano: 6.09.2008 10:36:48
Smok Serwisowy
Cytat z "LV":
Cytat z "Solon":
, oni traktują to jak nieszkodliwe hobby.


BO MASZ DZIEWCZYNĘ

XD

i tylko dlatego ;P



Moi też wiedzą wszystko, większość znajomych kojarzą po nickach i fursonach. Matka czyta pf, zazwyczaj niezalogowana czasem z konta jedenastoletniej siostry która napisała "cześć kochany braciszku" i chyba stwierdziła, że rozmowa z wami przez internet jest poniżej jej godności. Ponadto nie mam dziewczyny i jakoś nie zauważyłem żeby to w jakikolwiek im przeszkadzało :< wiesz lv... nie wszyscy mają w domu takie parcie jak ty, że muszą mieć żonę, gromadkę dzieci i wąsy bo inaczej egzystencja ich rodziców traci sens
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 6.09.2008 11:01:38
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...16>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane