Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



Anonim
0
(+0|-0)
Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 14:32:29
Wydaje mi się że dobrze nazwałem temat.

Ostatnio zainstalowałem na Viście taki programik jak " Vista inspirat " i zaczęło się dziać coś nieoczekiwanego z moim systemem.
Za każdym razem kiedy go uruchamiam to kompozycja zmienia mi się na zwykłego XP i wyskakiwał jakiś błąd " only in XP "
Pewnie chodziło o jakiś efekt, który nie mógł działać pod Vistą < na mój rozum oczywiście >.
Teraz po de instalacji problem jest praktycznie nieodłącznym etapem włączania komputera. Czy ktoś już spotkał się z czymś podobnym ?
Jeżeli tak to proszę o jakieś wsparcie bo strasznie mnie to denerwuje kiedy za każdym razem muszę zmieniać kompozycje i od nowa ustawiać kolorystykę ;/

Jeżeli ktoś mnie nie zrozumiał to piszcie a ja postaram się bardziej to sprecyzować.

0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 15:04:05
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Zainstalowałeś na Viście viste inspirat?


bul
bul
bul
...



*dies*


Powinno się ustanowić coś a'la nagroda darwina dla niektórych userów.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 6.09.2008 15:07:30
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 15:06:30
Tinker Pony
Zmiennokształtny
użyj punktu przywracania systemu sprzed instalacji programu który na za zadanie upodobnić windowsa xp do visty xD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 15:07:26
Nie wiedziałem że można osobno zainstalować ten cały panel szybkiego dostępu. Teraz mam bajzel i nie wiem co mam robić żeby wszystko było ok.

No to jest dobry pomysł ;] Szkoda że wcześniej na to nie wpadłem ^^ no to zabieram się do przywracania systemu.
Ostatnio edytowany przez Hooraganium dnia 6.09.2008 15:09:18

0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 15:14:03
WilczySmok
Zmiennokształtny
Jak można instalować program, którego zadaniem jest przekształcenie windowsa XP (trochę inna architektura niż Visty), tak by przypominał viste............ Ciekawe co się może stąc z vistą, która nagle przejdzie operację podmiany plików na te z XP'ka;P
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 15:42:10
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Powie : Error i blues screen xD

Kurdem myślałem ze nikt nie był takim ułomnym by nie przeczytać coś o Viście Inspirant i na jaką platformę jest..

Jeeee dzieci neo
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 15:51:23
jedno słowo - Vista :P

macie za swoje :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 16:41:26
Hm jeżeli chodzi o Vistę to jestem z niej zadowolony XD Vista żre ramy ale mnie to raczej nie boli bo mam ich pod dostatkiem ;p

Dzięki Stanley ;] Dzięki tobie mam problem z głowy.

Temat do zamknięcia

0
(+0|-0)
Re: Problem z systemem
Wysłano: 6.09.2008 16:51:16
jestę kapibarę
A co to jest vista? ;P

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane