Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...456789>>


0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 15:43:33
Wilk
Zwierzę
Cytat z "KPL":
Jeśli jednak mowa o zwierzętach specyficznych jak np. jednorożec, smok


hmm, lepsze od tych, co są? :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 15:58:10
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Furrier, jest opcja EDYTUJ z której mogłeś skorzystać, zamiast tego jakiś "kolega" pisał za Ciebie pierdoły.
Druga sprawa, to że banujesz na swoim "serwisie" osoby które Ci nie pasują to prawda i nie wmawiaj że jest inaczej.
I dlaczego powstał ten serwis? Bo chciałeś zrobić sobie własną piaskownicę i tyle, żadnej filozofii tu nie ma a historia też nie jest taka obszerna wiec nie wiem nad czym sie tu rozpisywać.
KPL napisał że artykuł stworzył SAM wiec nie pierdol, że pytał sie kogoś z Polfursu.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 17:48:11
Angora Turecka
Anthro
Chyba jak rzadko, ale zgadzam się w 100% z Vethem. Jak ma się pojawić w Wikifur[pl] artykuł o Fur Alternative to niech go prześle RyanFurrier, tudzież niech zeedytuje sobie to co jest po wcześniejszym uzgodnieniu niuansów.
A jak się dwie czy więcej osoby nie umieją dogadać, to każdy do swojej piaskownicy i tworzyć swoje, oddzielne encyklopedie a nie współpracować na siłę.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 18:52:46
Cytat z "RyanFurrier":
KPL, skąd wiesz co bym powiedział, aż tak mnie znasz? Czy po prostu tak sobie tylko wmawiasz? Mi nie chodziło że niedobrze że napisałaś tak a nie inaczej, ale nie było w tym artykule takich rzeczy jak historia serwisu, porządnej charakterystyki, oraz sam początek był napisany durnowato _.=._ Kto podaje na samym początki dokładną liczbę osób zarejestrowanych na serwisie, przecież ta liczba nie jest stała, zmienia się więc jaki ma to sens. Ponad to krytyka by się przydała, przyznaje w tym racje, lecz powinna ona być napisana porządnie. Polfurs ma do tego wszystkiego ciągły wgląd, i sam artykuł był napisany, z całą pewnością w konsultacji z kimś z administracji, przynajmniej jeżeli chodzi o historie i tym podobne starsze aspekty strony. Do mnie się nikt nie zgłosił z tym że chce taki artykuł zrobić, niestety. Ale nie chce płakać nad rozlanym mleczkiem xP


Idąc pokolei - początek napisałem ENCYKLOPEDYCZNIE. Jak ci nie pasuje, to znaczy,ze ogólnie Wiki ci nie pasuje. Liczba zarejestrowanych - podałem, ale napisałem z którego dnia są dane! A dane jak wiadomo się aktualizuje np. co miesiąc, półtora. O ile zmiana jest duża. Więc nie przesadzaj.
Krytyka była napisana porządnie. Szczególnie, jak Ryan potem dopracował ją. Ale ty musiałeś skasować, bo nie lubisz, gdy prawda zagląda ci w oczy.
I przestań opowiadać głupoty!! Pisząc artykuł nie gadałem ani z LV, ani z DarkV ani z nikim innym o tym, jak artykuł ma wyglądać!! Wszystko co napisałem, napisałem sam opierając się o posty niektórych. A nawet Veth (ostatni post) i Lessie ("Wystarczy mieć inne zdanie niż Furrier, a potem stwierdzasz, że masz inne hasło do konta" czy coś w tym stylu) swoimi postami potwierdzili, że miałem racje w tym, co napisałem.
Historii nie pisałem. Zawsze można samemu dopisać. Bo ty zapominasz o opcji edytuj. Ciagle gadasz, ze artykuł od razu musi powstać w stanie idealnym, ma posiadać wszystkie dane i, ze trzeba o wszystko pytac ciebie. A ciagle zapominasz, ze Wiki służy do tego, by wspólnie tworzyć artykuły. Nie chcesz płakać nad rozlanym mlekiem, ale zamiast przyznać racji, że sam pieprzysz głupoty i popełniłeś błędy, ty dalej plujesz sie o to,ze nikt cie nie poprosił o napisanie artykułu i plujesz sie o to,ze napisałam prawde. Ciagle rzucasz fałszywe oskarżenia. Nie chcesz płakać nad rozlanym mlekiem, lecz to robisz doskonale.
Powiem tyle - albo artykuł zostaje tak jak jest, albo po prostu przestajesz się ciągle czepiać i zaczynasz współprace, by powstał artykuł bardziej obiektywny i prawdomówny. Lecz nie z uwzględnieniem tylko twojej strony, lecz z uwzględnieniem OBYDWÓCH stron.


Veth - dzieki za wsparcie.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 19:00:21
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
KPL już wyluzuj bo sie powtarzasz. Do Furriera nie dotrzesz po prostu więc nie ma co mnożyć tekstu.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 19:44:21
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
OBYDWÓCH

Obydwu...
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 20:05:37
jestę kapibarę

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 20:07:35
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
No cóż :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 20:45:19
KPL, Rynvord i Veth zgadzają się ze sobą (a nawet ze mną)
coś w tym jest...

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 28.10.2008 22:48:59
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
Veth, KPL, i inni, ale ja przecież skorzystałem jak najbardziej z opcji edytuj, lecz to co napisałem widać nie pasuje wam, więc albo będzie jak w każdej wiki, bez żadnych opinii oraz rzeczy w stylu plusy i minusy serwisu, albo nie będzie wcale artykułu. To ma być wiki, a nie pole do krytykowania kogoś za jego decyzje czy też jego poglądy. Czy w którejkolwiek wiki jest coś takiego jak krytyka danego serwisu? Bo ja jeszcze tego nie zauważyłem. Chcecie, pisać o polfursie mozecie co tylko wam się przyśni, ale o mnie i o serwisie który współtworzę to proszę by był napisany jak hasło w encyklopedii. To mają być ogólne informacje o serwisie a nie jakieś domysły. Veth został zbanowany za łamanie regulaminu i dobrze o tym wie. Po za tym jak już pisałem, artykuł jest już wyedytowany, a mój cel osiągnięty, błędy w artykule, które były nieuniknione, i spowodowane niewiedzą piszącego naprawiłem. Jeżeli w takiej formie artykuł wam nie pasuje, jest opcja edytuj, ale proszę pamiętać że nie pozwolę na to by znalazły się tam jakieś subiektywne opinie kogokolwiek, lub nie prawdziwe informacje. Współpraca jest jak najbardziej wskazana, lecz wiki jak już pisałem nie powinna być polem gdzie będzie można każdego obsmarować od góry do dołu...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 8:17:11
Ryanie to zacznijmy od początku.

Na Wikipedii było napisane m.in dlaczego program Szymona Majewskiego jest krytykowany. Przykładów można znaleźć jeszcze więcej.
Polfurs napisał, dlaczego jest krytykowany.

Tak więc logiczną rzeczą się wydaje, że jeśli chcesz być fair wobec wszystkich to powinna powstać sekcja krytyka FAlt. I nie chodzi tutaj o obsmarowanie. Tylko o pisanie krytyki. Majewski i Polfurs nie pisali,że to obsmarowywanie ich. A jakoś kurde ty to przeżywasz.

Ale dalej się nie rozpisuje,bo jak pisał Veth - do ciebie nie da się dotrzeć. Podziw tylko, że jesteś smokiem,a nie osłem, bo ty uparty w swoich głupich poglądach jak osioł dosłownie ;P

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 10:18:09
jestę kapibarę
KPL, nie obrażaj Osła takimi porównaniami.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 10:39:24
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "RyanFurrier":
Veth, KPL, i inni, ale ja przecież skorzystałem jak najbardziej z opcji edytuj, lecz to co napisałem widać nie pasuje wam

NAM czyli komu? Ja widziałem jednąwersję a później ona zniknęła. Więc prosze ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ sie od NAS i zacznij zwracać do konkretnych osób które coś pisały. Przestań w końcu wycierać sobie mordy polfursem i uprzedzeniami jak również innymi rzeczami z dupy wyciągniętymi.
Zachowujesz sie jak tłuk do którego NIC nie dociera, pomimo miażdżących argumentów ciągniesz to dalej i do tego wymyślasz jakieś bajki. Moim zdaniem przyda Ci sie ban zanim nie ochłoniesz. Może bedziesz miał dodatkowy powód aby wymyślać następne bajki dlaczego polfurs jest taki zły i niedobry a ty tworzysz idyllę dla pokrzywdzonych futerek.

Cytat z "RyanFurrier":
Veth został zbanowany za łamanie regulaminu i dobrze o tym wie.

Pisz do mnie pajacu gdyż też z tobą rozmawiam, ale jak Ciebie znać to jest to za trudne aby skierować sie BEZPOŚREDNIO do osoby która co chwila nawala Cie w łeb a ty nie możesz nic z tym zrobić
Wyjaśnienie: Bana, (w sumie nie bana, ale moje konto zostało zablokowane po 1 ostrzeżeniu bez żadnej informacji o banie) za napisanie jednego wulgarnego słowa, raz napisałem "haha a ja mam vlepki polfursu : ) " i jeszcze "i stary Rakshy wyskoczy z tortu" po czym nie mogłem wejść na swoje konto, dodatkowo nigdzie przy moim profilu nie jest napisane "Użytkownik zbanowany" Jesteś dzieciakiem który zrobił sobie małą piaskownicę gdzie wszyscy będą sie klepać po pupach wedle TWOICH zasad, a jak bardzo nie umiesz sobie radzić w roli administratora wszyscy wiedzą i otwarcie o tym mówią.
Dlatego proszę betonowy klocu, przestań sie napinać tutaj, bo widać wchodzisz tylko jak masz jakąś DRAME do odwalenia i płaczesz już przez 3 strony generując ciągle te same głupie teksty.
Odejdź od internetu i wyjdź na dwór.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 12:02:04
jestę kapibarę
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "RyanFurrier":
Veth, KPL, i inni, ale ja przecież skorzystałem jak najbardziej z opcji edytuj, lecz to co napisałem widać nie pasuje wam

NAM czyli komu? Ja widziałem jednąwersję a później ona zniknęła. Więc prosze ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ sie od NAS i zacznij zwracać do konkretnych osób które coś pisały. Przestań w końcu wycierać sobie mordy polfursem i uprzedzeniami jak również innymi rzeczami z dupy wyciągniętymi.
Zachowujesz sie jak tłuk do którego NIC nie dociera, pomimo miażdżących argumentów ciągniesz to dalej i do tego wymyślasz jakieś bajki. Moim zdaniem przyda Ci sie ban zanim nie ochłoniesz. Może bedziesz miał dodatkowy powód aby wymyślać następne bajki dlaczego polfurs jest taki zły i niedobry a ty tworzysz idyllę dla pokrzywdzonych futerek.

Cytat z "RyanFurrier":
Veth został zbanowany za łamanie regulaminu i dobrze o tym wie.

Pisz do mnie pajacu gdyż też z tobą rozmawiam, ale jak Ciebie znać to jest to za trudne aby skierować sie BEZPOŚREDNIO do osoby która co chwila nawala Cie w łeb a ty nie możesz nic z tym zrobić
Wyjaśnienie: Bana, (w sumie nie bana, ale moje konto zostało zablokowane po 1 ostrzeżeniu bez żadnej informacji o banie) za napisanie jednego wulgarnego słowa, raz napisałem "haha a ja mam vlepki polfursu : ) " i jeszcze "i stary Rakshy wyskoczy z tortu" po czym nie mogłem wejść na swoje konto, dodatkowo nigdzie przy moim profilu nie jest napisane "Użytkownik zbanowany" Jesteś dzieciakiem który zrobił sobie małą piaskownicę gdzie wszyscy będą sie klepać po pupach wedle TWOICH zasad, a jak bardzo nie umiesz sobie radzić w roli administratora wszyscy wiedzą i otwarcie o tym mówią.
Dlatego proszę betonowy klocu, przestań sie napinać tutaj, bo widać wchodzisz tylko jak masz jakąś DRAME do odwalenia i płaczesz już przez 3 strony generując ciągle te same głupie teksty.
Odejdź od internetu i wyjdź na dwór.


To można by trochę dyplomatyczniej...

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 12:55:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Wiem wiem... ale i tak on tego nie przeczyta, albo nawet jak przeczyta to nic nie zrozumie i wygeneruje następny głupi tekst. ;|

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 15:57:19
Smok Serwisowy
pozwolę sobie zacytować:
Cytat:
Encyklopedia, poza powiązaniami personalnymi nie jest w żaden sposób związana z polskimi serwisami o tematyce furry.


to zdanie budzi moje wątpliwości.
czy to jakiś ... żart ?
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 29.10.2008 16:25:30
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 16:16:15
Cytat z "LV":
KPL, nie obrażaj Osła takimi porównaniami.


Ach, fakt. Sorry osiołki, nie chciałam was obrazić ;P

Cytat z "LV":


[...]

To można by trochę dyplomatyczniej...


I dobrze, że Veth napisał to jak napisał. Może tak to do niego dojdzie. A jak nie to już lepiej zostawić Ryana z jego mało słusznymi teoriami.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 16:30:04
Taur
Cytat z "Edi":
pozwolę sobie zacytować:
Cytat:
Encyklopedia, poza powiązaniami personalnymi nie jest w żaden sposób związana z polskimi serwisami o tematyce furry.


to zdanie budzi moje wątpliwości.
czy to jakiś ... żart ?


Nie zdążyłam przed Edkiem, ale też chcę o to spytać. I dodam że eurofurry.com sie nei szczypie i jak coś robi to firmuje to eurofurry.com nawet koszulki. :-)k
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 16:59:37
jestę kapibarę
Przypominam że Ryan i Kyubi nie pełnią funkcji administracji Polfurs.
Są jedynie moderatorami na pomniejszych podforach.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 17:46:56
Cytat z "RyanFurrier":
Chcecie, pisać o polfursie mozecie co tylko wam się przyśni, ale o mnie i o serwisie który współtworzę to proszę by był napisany jak hasło w encyklopedii.

(...)

ale proszę pamiętać że nie pozwolę na to by znalazły się tam jakieś subiektywne opinie kogokolwiek, lub nie prawdziwe informacje. Współpraca jest jak najbardziej wskazana, lecz wiki jak już pisałem nie powinna być polem gdzie będzie można każdego obsmarować od góry do dołu...


wiadomo, twoje forum nie ma wad, a PF je ma. tak?
ty możesz krtytykować a ciebie nie?
gdzie ty tu widzisz jakąkolwiek współprace?
jeżeli nie widzisz braku logiki swojej powyższej wypowiedzi to...

idź do kuchni...
weź patelnie...
i ♥♥♥♥♥♥ sie w czoło...

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 17:59:41
Taur
Cytat z "LV":
Przypominam że Ryan i Kyubi nie pełnią funkcji administracji Polfurs.
Są jedynie moderatorami na pomniejszych podforach.


Ok, zrozumiałam. Idę do kąta.
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 18:44:20
jestę kapibarę
Cytat z "Lwiczka":

Ok, zrozumiałam. Idę do kąta.


Ej no.. o co chodzi? --k

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 18:55:51
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Chodzi o to, że ktoś nie rozumie tej deklaracji. Jest prosta. Nie obchodzi mnie z jakiego jesteś serwisu - jeśli jesteś rzetelny i nie piszesz głupot nikt cie dla zasady nie będzie usuwał.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 20:12:18
Taur
Hmmrr, to jak na razie ja i Edek jej nie zrozumieliśmy. Kicha na kąt i idzie do łóżeczka.
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Polish WikiFur?
Wysłano: 29.10.2008 20:19:12
Smok Serwisowy
"Encyklopedia, poza powiązaniami personalnymi nie jest w żaden sposób związana z polskimi serwisami o tematyce furry."
"Nie obchodzi mnie z jakiego jesteś serwisu - jeśli jesteś rzetelny i nie piszesz głupot nikt cie dla zasady nie będzie usuwał."

przeczytaj te dwa zdania i zastanów się czy są równoznaczne. jeśli nie - karzesz się domyślać czytelnikowi co autor ma namyśli to dość odległe od idei encyklopedii.
Takie "zdania dupochrony" od razu podsuwają na myśl, że coś jest nie tak wg. zasady "winny się tłumaczy". chyba logiczne, że w klasycznej* encyklopedii będą informacje obiektywne (ponieważ zadaniem administracji jest dopilnowanie aby nie było inaczej)... chyba, że źródło jest aż tak mało rzetelne, że jego wiarygodność trzeba podkreślać od pierwszego zdania. to coś jak byś zaczynał swój życiorys dla pracodawcy od "jestem naprawdę uczciwym i rzetelnym człowiekiem". nie chodzi o to, że nie można tak zacząć (bo pewnie faktycznie takim jesteś)... po prostu wygląda to dziwnie.

*mam na myśli to, że nie jest to jakaś nonsensopedia czy inna encyklopedyczna parodia
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 29.10.2008 20:24:12
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...456789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane