Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
FA Download Accelerator
Wysłano: 5.02.2007 20:56:50
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Prosto odemnie z garażu - czyli FurryAffinity Download Accelerator!
1. Co to?
Czy nie irytowało was nigdy ściąganie dużych ilości grafik z FA? Czy nie zajmowało to godzin? Jasne że tak! Ale teraz jest na to jeden sposób - zamiast godzin minuty, FA Downloader jest programem...
2. Co robi?
Pobiera grafiki z FA... Logujesz się, podajesz filtr według którego ma ściągać, podajesz katalog i klikasz Szukaj!
3. Dobre to?
Oczywiście, testowane, ale na wszelki wypadek komentaże, propozycje i błędy proszę zgłaszać w tym temacie! Program jest w fazie rozwojowej...
4. Skąd to?
A no ba - z mojej kilkudniowej pracy...
I daleszej bo już wyszła aktualizacja... Całość jest pod patronatem furry.pl ale jako autor nie widze problemu by tego tu nie zamieszczać...
5. Jak pobrać?
Stąd! Im niższy link tym nowsza wersja... (na przyszłość)
http://www.traxa.pl/file....ad0f0ffa0c072a0 - V.0.1.0.0 - 4Luty2007
http://www.traxa.pl/file....d82d29a71a6779b - V.0.1.2.1 - 5Luty2007

Instalacja
Proste, wgraj do katalogu i używaj! Program przechowuje ustawienia w rejestrze systemowym dla twojej wygody! Wystarczy podać katalog (na dole) i BZIUUUM! :p

ChangeLog
0.1.2.1
-Poprawione błędy pobierania (plik był pobierany nawet jak istniał)
-Możliwość pobierania galeri danych artystów...
-Możliwość pobrania samych adresów URL do grafik...

0.1.0.0
-Podstawa...

Pozdrawiam! Piszcie, używajcie, proponujcie zmiany...

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 5.02.2007 21:40:50
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Jak mam Powiedzieć, że ten program jest" Za Je Bis TY" żeby to nie brzmiało tak zdrobniale?
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 5.02.2007 21:55:12
hmr... ogólnie spoko tylko jest jeden mały problem... taki wogóle praktycznie niezauważalny...
... dlaczego to mi nie szuka obrazków? O.o

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 5.02.2007 22:18:53
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Pozwól, że wyśmieję w pysk określenie "niezauważalny".
Przy pomocy tego programiku ściągnąłem koło 70 MB w jakieś 15 min z przerwami na jedzenie. A jeśli chodzi o problem z obsługą to mogę trochę odciążyć Wilka i pomóc tobie przez PM lub GG, Skype, czy dowolny inny komunikator.
Więc jeszcze raz się powtarzam, że program jest bardzo ciekawy choć pewne szczegóły bym zmienił.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 5.02.2007 23:42:37
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
To sie zwie faza rozwojowa... Of course - jest w moim profilu - napisz to pomożesz ;D chętnie wysłucham co jest nie tak...

narazie bede to często aktualizować aż będzie działające i dobre ;]
czyli do release 1.0 xD chyba interface przebuduje, ale to sie zobaczy, mam kilka pomysłów i chce dodać obsługe VCL i Fchan, może kiedyś DA? zobaczymy...
Ostatnio edytowany przez nikkie dnia 8.12.2008 22:37:32
<? echo 'by Nickolas'; ?>

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 1:13:18
Taur
Ja tylko dodam, że warto dopisać wymagania systemowe, bo przez chwilę mi się wydawało iż mogę go użyć. :-)k
Jedno słowo - wiele dysków.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 8:00:19
Ja nawet nie bede probowal , FA jest fajne ale nie az tak zebym instalowal specjalne progi do sciagania z niego ... :)

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 10:10:54
Swietlik
Inna forma
A ja jestem oryginalna i sama tworze grafike :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 15:50:53
Ja teraz się bede bral do tworzenia wlasnych rysunkow! Jesli sie dorwe do skanera kolegi no to moze cos opublikuje.. ale narazie sie bede uczyl i do Rikku duzo mi jeszcze brakuje xD juz nie bede sepem :D

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 16:47:43
Swietlik
Inna forma
No to czekam, az bediesz lepsy o de mnie ^^

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 17:35:09
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Akimoto, Rikku - offtopa robicie :P, postaram sie wprowadzić kolejne rzeczy - będzie jutro:

-nie będzie pobierał już plików które zostaly pobrane wcześniej
-błąd z zaginionym katalogiem (jak sie usunie katalog)
-poprawione logowanie
-coś extra... będzie widać :P zmienie troszke wygląd :> pozdro :P, ae widze że malo użytkowników mam :P trudno, pocekamy - zobacymy :P
<? echo 'by Nickolas'; ?>

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 6.02.2007 18:31:02
Swietlik
Inna forma
Wiec powodzenia Nikk! :3
A wlasnie, moge pomoc Ci w poppularnisci, patrz PM :3

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 0:39:09
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Program ssie pałkę z jednego prostego powodu...





Reszta może być.

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 11:28:24
Minotaur
Anthro
Poczekam aż dostosujesz to coś do fchana :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 11:42:26
Smok Serwisowy
ieeee... program spoko... ale to troche tak jak by iść na jakieś targowisko i wrzucić wszystko bez zwracania uwagi na jakość oraz to czy wogóle nas to interesuje... nie wiem czy to jeszcze można nazwać "kolekcjonowaniem"... już chyba raczej "magazynowaniem"... tylko... po co komuś "magazynować" po raz kolejny coś co jest dostępne od ręki po kilku kliknięciach myszą ?
w sumie nadaje się dla wszystkich którzy chc ą się popisać że mają 600 gb yiffu na dysku... ale to jak z malarstwem... lub czymkolwiek innym... cała sztuka polega na tym żeby te 600 gb stanowiły same wartościowe prace. a na fa 80% tego co leci to zwykły chłam, z pozostałych 20% które trzymają poziom średni i wyżeszy tylko kilka prac jest warte ściągnięcia. jeszcze lepiej to widać przeglądając vcl gdzie odsetek śmiecia stanowi na moje oko jakieś 95% artów (ze względu na ich ilość, a nie dla tego, że jest mało naprawde fajnych)
to chyba świadczy o braku smaku i wyczucia... nie wiem... ale jestem pewien, że program znajdzie rzeszę zwolenników. ja osobiście podziękuje i będe sobie zapisywał tylko te kilka najlepszych obrazków dziennie.. RĘCZNIE.
dlaczego ręcznie? bo to tak jak ze zbieraniem muzyki... można zgrać wszystko na dysk i kliknąć na "ustaw alfabetycznie/gatunkami/wykonawcami/...> ale dobry smak i czacunek dla czyjejś pracy... onas sam fakt KOLEKCJONOWANIA, polega na tym że każdemu egzemplarzowi poświęcamu naszą uwagę osobno... jest przecież jakaś różnica między zbieraniem kamieni a przeżucaniem rzużlu.
Ps. Czy ten program robi to za wiedzą i zgodą autorów prac ?... chociaż to chyba ma niewielkie znaczenie. poprostu zastanawiam się co by się stało gdyby ktoś zastrzegł przy rysunku że nie rzyczy sobie aby jego art był przetwarzany przez ten program... istnieje chyba prawnie taka możliwość.
program ma podobny w sumie charakter jak harwestery do masowego zgarniania danych osobowych z internetu. trzeba się tylko uważnie przyjrzeć na jakiej zasadzie prace są wystawiane w internecie, nie zrobiłem tego ale mniemam że autor się zapoznał z tymi detalami. udzielisz nam kilku informacji ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 12:04:09
Minotaur
Anthro
Ha ha pewno reszta powie kotkowi ssij pałkę ale ja powiem brawa dla tego zwirzaczka, wyraził bym to samo ale szkoda mi pisania dla kilku stworzeń które i tak zrobią swoje :-Dk
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 13:41:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
dokładnie.. taki magazynator wszelkiego chłamu, nie po to daje watche tylko tym co moim zdaniem dobrze rysują żeby później ściagnąć 2G chłamu w postaci ruchających sie stickmenów.

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 22:48:25
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
o boze... :D ssie palke - a ja jestem szczuka by do mnie tak mowic? :P heheheh

otoz watche tez moge dorobic ze bedzie sciagac, umie sciagac galerie danego autora np. co juz moze byc uzyteczne...

ogólnie chce to rozwinąc i zrobić z tego cos co sie przyda kazdemu...

fchan chce dowalic, vlc i moze DA? z DA beda problemy ale sie zobaczy :D pozdro ;)
<? echo 'by Nickolas'; ?>

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 22:55:26
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Tylko zmień tą "wspaniałą" "dedykację" bo program sie wydaje bardzo infantylny przez to :|

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 8.02.2007 23:42:57
jestę kapibarę
Już nie grymaś ;P

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 11.02.2007 15:43:51
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Hehehe, dedykacja wam przeszkadza? Jeżeli komuś to przeszkadza to jest to oznaka infantylności z strony odbiorcy, gdyż nie che użyć produktu ze względu na patronat... To jest chore...

Do watchy będzie... Mi się ferie dopiero zaczęły i jak już będę po podróży to siądę sobie na spokojnie na spokojnie...

Pozdrawiam
<? echo 'by Nickolas'; ?>

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 11.02.2007 15:57:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie używam "produktu" ze względu na infalntylność działania a nie wygląd... wygląd mnie tylko irytuje jeszcze bardziej ;)
A chore jest masowe gromadzenie gównianych artów jak leci.
I zdefiniuj na czym ten "patronat" polega ;]

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 11.02.2007 16:55:00
jestę kapibarę
Hm, jak nie używasz to po co się ciskasz? Ja nie używam bo nie potrzebuję, ale to ty co wyprawiasz przypomina kampanię przeciw prezerwatywom prowadzoną przez moherowe babcie.

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 11.02.2007 19:25:41
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
LV i po kiego grzyba sie czepiasz ? Musisz mieć ostatnie słowo?

0
(+0|-0)
Re: FA Download Accelerator
Wysłano: 11.02.2007 19:43:01
jestę kapibarę
Nie, to ty musisz!

XD

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane