Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
Historyjka obrazkowa
Wysłano: 7.02.2007 21:01:06
Więc tak, chciałam zrobić jakąś gierkę, i nasunęło mi sie połączenie szukanie obrazków z historyjką no i...
Więc tak:
Robimy historię, każdy dopisuje ze trzy słowa. Dodajemy wtedy jakiś obrazek wiążący się z tym ;) więc:

Było sobie zwierzątko

obrazek

Ps. dodajemy linki

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 1.03.2007 15:54:08
Arachne
Taur
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek

obrazek

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 1.03.2007 17:06:38
Minotaur
Anthro
^^ genialne ^^
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 1.03.2007 17:50:25
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko

obrazek
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 1.03.2007 19:18:41
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny




strong CAT!!!
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 1.03.2007 22:30:10
Arachne
Taur
Zmieniamy zasady. Od teraz to nie 3 słowa i obrazek. Za szybko by się nam pomysły skończyły. I co z wyrażeniami abstrakcyjnymi typy "...odpowiedzialności swojej, ponieważ..." (chociaż pewnie ktoś by coś wymyślił ale nie o to chodzi). Teraz to obrazek i tekst go opisujący, rozwijający historię. Najlepiej 3 słowa ale niekoniecznie. Nie ma znaczenia jak długi. 5 wyrazów, 7? Tylko mi się nie rozpisywać. Dwa zdania to już ostateczna granica. I prosił bym się też powstrzymać od dawania kompletnych abstrakcji bo znowu nam wyjdzie tak porąbana historia jak w niekończącej się opowieści.

I jeszcze jedno, w historyjce nie mogą występować postacie z polfursu.


Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół

obrazek

-----------
/edit: I sorki LV za użycie żółtego koloru... jakoś tak najbardziej moderatorsko wyglądał :P .

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 1.03.2007 23:03:53
Kotołak (Lwiak)
Anthro
A kto tu przejął temat Sylvan :-Pk
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 3.03.2007 19:21:46
Nio, to mój temat :P

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 4.03.2007 20:03:18
Zając
Anthro
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się

http://images.tabulas.com/1930/s/kitty_hang.jpg

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 7.04.2007 16:05:42
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by

Dream

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 7.04.2007 16:42:29
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by

Edit:
Dobra, jednak nie mam pomysłu^^

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 7.04.2007 16:53:39
Wilk
Anthro
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas

Obrazek

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 7.04.2007 19:59:28
Zając
Anthro
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas często bawił sie lalkami

http://www.knitemare.org/cats/evil-kitty.jpg

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 7.04.2007 22:59:22
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas często bawił sie lalkami lub popijał od czasu do czasu tanie wino kupione u...

http://tbn0.google.com/im.../35/0c/d8_2.JPG

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 8.04.2007 8:26:36
Wilk
Anthro
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas często bawił sie lalkami lub popijał od czasu do czasu tanie wino kupione u Steve'a Kozaka. Pewngo dnia

Steve Kozak
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 8.04.2007 9:47:33
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas często bawił sie lalkami lub popijał od czasu do czasu tanie wino kupione u Steve'a Kozaka. Pewngo dnia kotek przecholował z tanim piwem
Pijany kotek
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 8.04.2007 10:55:38
i w pijackim uniesieniu założył death metalowa kapele, która...

http://i134.photobucket.c...uitar-alice.gif

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 8.04.2007 11:43:47
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas często bawił sie lalkami lub popijał od czasu do czasu tanie wino kupione u Steve'a Kozaka. Pewngo dnia kotek przecholował z tanim piwem i w pijackim uniesieniu założył death metalowa kapele, która kiedyś była zgranym zespołem baletowym :]. W międzyczasie kotka odwiedziła

Gość

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Historyjka obrazkowa
Wysłano: 2.05.2007 16:09:44
Było sobie zwierzątko, a konkretnie kotek, który miał tylko jedno oko, ale był silny. Miał on zespół skłonności samobójczych - mianowicie wieszania się. Jednak jego marzeniem było by znalezienie prawdziwego przyjaciela. Dotychczas często bawił sie lalkami lub popijał od czasu do czasu tanie wino kupione u Steve'a Kozaka. Pewngo dnia kotek przecholował z tanim piwem i w pijackim uniesieniu założył death metalowa kapele, która kiedyś była zgranym zespołem baletowym :]. W międzyczasie kotka odwiedziła wypożyczalnie wideo, gdzie znalazła film w sam raz dla siebie. Nagle

filmik

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane