Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...13>>


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 16.08.2009 16:25:28
Kangur
Anthro
Uwaga, z tego co mi wiadomo do WoW'a maja dojsc dwie nowe rasy - Gobliny i uwaga, Worgeni, czyli wilkolaki ;p

http://www.wowwiki.com/Worgen




//Ed: temat przeniesiony z Ogłoszenia Drobne --> Gry Komputerowe
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 16.08.2009 18:09:43

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 17.08.2009 14:35:14
Zaklęty Smok
Inna forma
Ja gram w WoWa, a właściwie grałem, bo po tym jak ktoś zhackował mi konto i zaje*** złoto już nie gram. System miałem czysty i wartą śmiechu reakcję GM'ów, że nie odnotowali nic takiego w swoich logach. Nie robiłem z tej gry całego swojego życia grałem poprostu dla przyjemności. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć: Ravenholdt 80lvl Night Elf Rogue. Konto nadal mam, bez epic itemów i większości złota. Moje zdanie: WoW to komerha w której nikomu nie zależy na graczach, ale tylko na tym żeby zbijać kasę za abonament.
Ostatnio edytowany przez Azure_Dragon dnia 17.08.2009 14:36:51

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 17.08.2009 17:51:29
Wiewiórka
ZwierzÄ™
Cytat z "Azure_Dragon":
WoW to komerha w której nikomu nie zależy na graczach, ale tylko na tym żeby zbijać kasę za abonament.



Że komerha to prawda.. NIKT nie robi takich gier charytatywnie ludzie po to tworzą (takie) gry żeby zarabiać. ;]
Jak nie abonament to mikro-płatności (nie lobię znacznie bardziej tego drugiego). Nikt nikogo nie zmusza do kupienia gry/dodatku. Grasz dla zabawy, znaczy jesteś zdrowy psychicznie.
Gram w WoW lekko ponad 4 miesiące, gra jest przyjemna; nikt cie nie goni z niczym możesz siedzieć nad rzeczką i łowić rybki albo ucinać głowy ogrom, a w wolnym czasie tworzyć podręczne czarne dziury. :)

WoWa lubię za brak (w większości przypadków) boterów oraz dzieci-NEO, wszyscy są mili i pomocni nie tak jak gdzie indziej. No i gra ma swój klimat który mi przypadł do gustu. :)

PS. Nikomu nie zależy na graczach? Chyba grałeś na Prywatnym serwerze. xD Kiedy tylko mam jakiś problem np. kradzież kasy (tak jak w twoim przypadku!) po liście do GMa (w grze) dostałem odpowiedź w ciągu 30 minut + kasa wróciła na swoje miejsce wraz z wykasowanymi przedmiotami! W tej kwestii dałbym WoW 10/10 gdybym miał oceniać prace GMów!
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 17.08.2009 17:56:12
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "Arcan":
Że komerha to prawda.. NIKT nie robi takich gier charytatywnie ludzie po to tworzą (takie) gry żeby zarabiać. ;]


Robią charytatywnie bardzo rzadko, ale z czasem albo zmieniają zasady korzystania albo czeszą kasę na reklamach pojawiających się np. na oficjalnej stronie www. W każdym razie nie szedłbym o zakład że nie ma projektów czysto hobbystycznych (może nie na taką skalę, ale jednak).

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.11.2009 14:59:28
osioł
Anthro
Od prawie miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Battle Chesta. Decyzja o kupnie WoWa zapadła po przez przetestowanie 10 dniowego triala. Gra pochłonęła mnie na całego.

Jakby co horda, tauren, warrior, 52 lvl serwer Burrning Legion.

Jedyne co mnie wkurza to debilne dzieci z ally. Spokojnie questów robić nie można, bo zaraz jakiś debil na 80 lvl wyskakuje i mnie zabija, jakbym mu matkę ściął. Jest to wręcz irytujące, bo punkty respawnu często są porozmieszczane nie w strategicznych miejscach, przez co tracę 5 minut czasu na bieganie po zwłoki (dodać do tego, że zdarza się iż jakiś ally kid stoi przy moim ciele i czeka, aż odżyje, więc i 20 minut mogę sobie pobiegać lub czekać, aż idiota sobie pójdzie). Zresztą...zdarza mi się, że ally kids atakują mnie kiedy zajęty jestem np. dwoma mobami na raz, a najbardziej skrajny przypadek to taki, gdzie 30 lvl chciał mnie zakosić, chociaż byłem o 13 lvl lepszy : |.

Ogólnie martwi mnie ten dodatek co ma wyjść nie długo. Chce zwiedzić cały świat, instanty wszystkie i takie tam. A zaraz wszystko ma się zmienić ; /. Do dupy.....

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.11.2009 16:13:18
Szczur.
Anthro
Dlatego wole prywaty. Gmowie też pracują, nie płace, bugów prawie nie ma (zależnie od serva), dodatki wprowadzane znacznie rzadziej. Dalej siedze na TBC, nim Wotlk wejdzie minie jeszcze długo, a o Cataclysmie nikt nawet nie myśli. Server oczywiscie blizz like, bo co to za zabawa z expem x 40 -.-

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.11.2009 19:49:26
Kangur
Anthro
Prywaty sux

Osioł - Burning Legion -to mówi wszystko. Nie mówiąc już o największej populacji polaków ze wszystkich serwerów. Ja gram na Venture Co i sporadycznie bylem atakowany przez allych (i to nawet jak pchalem im sie pod nogi czy mieli swietna ku temu okazje), do tego w wiekszosci przypadkow niezle ich zbilem (Bo ally z tego co zauwazylem przeceniaja swoje umiejetnosci).

W ogóle nie wiem czemu wszyscy lgną do tego Burning Legionu : o
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 5.11.2009 19:54:10

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.11.2009 20:51:40
Wilk
Anthro
Kiedy dojdzie rasa wilkołaków?

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.11.2009 20:58:55
Kangur
Anthro
Wtedy kiedy wyjdzie Cataclysm, więc troche poczekasz :P. Pozatym trzeba jeszcze dodac min. pol roku na koniec worgen spamu

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.11.2009 22:08:57
osioł
Anthro
Ja do Burrning Legion poszedłem, bo dwóch znajomych mi zalecało (bo sami tam grają i bo dużo Polaków). Zanim to zrobiłem, sam grałem na jakimś nowym serwie.

Cóż...gobliny można przeboleć jak wyjdzie nowy dodatek, bo oni akurat w WC2 pomagali hordzie (zepeliny, kamikaze). Zdziwiony byłem, że poszli oni na neutralną stronę, zamiast do hordy. Mogli być oni zamiast umarlaków, którzy no...z dupy przyłączyli się do wrogów Ally. Ale wilkołaki? : | Blizz nie ma czego już wymyślać. Mogliby dać normalnych elfów, którzy towarzyszyli ludziom od czasów WC1, WC2 i WC3...bo gdzie oni niby się podziali w WoWie??

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.11.2009 15:34:12
Kangur
Anthro
Zwykłe elfy zlały się z ludźmi, i o ile pamietam jest ich niewielu, a reszta to blood elfy.

Wilkołaki to niegłupi pomysł bo:

-Mają więzi z night elfami (przecież ich stworzyli, nie?)
-Gilneas to bylo jedno z najwiekszych krolestw ludzkich

Warto troche poczytać o historii zanim się zacznie narzekać : P

Mi też znajomy polecał Burning Legion, ale postanowiłem trzymać się z dala od Polaków jak we wszystkich morpegach, i chyba dobrze na tym wyszedlem.
: P. Burning Legion jest przereklamowany, wszyscy tak polecają i polecają aż zszedł na psy

Cytat z "Osioł":
Mogli być oni zamiast umarlaków, którzy no...z dupy przyłączyli się do wrogów Ally.


Ally ich nie chcieli, więc dołączyli do Hordy, z którą i tak mają kiepskie relacje. Poczytaj troche : P
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 6.11.2009 15:38:40

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.11.2009 15:48:35
osioł
Anthro
Cytat z "Solaxe":


Cytat z "Osioł":
Mogli być oni zamiast umarlaków, którzy no...z dupy przyłączyli się do wrogów Ally.


Ally ich nie chcieli, więc dołączyli do Hordy, z którą i tak mają kiepskie relacje. Poczytaj troche : P


Co nie zmienia faktu, że w grze tych "kiepskich" relacji się nie odczuwa : >. No chyba, że gra się na tych serwerach gdzie role trzeba ogrywać ; p.
Ostatnio edytowany przez Osio³ dnia 6.11.2009 15:49:19

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.11.2009 16:40:38
Kangur
Anthro
No to jest prawda, trudno czuć spięcia gdy w Ogri roi sie od umarlakow : P.

Btw. Te questy robisz sam? Bo jeśli tak to nic dziwnego że cię tłuką. Pozatym traci się 3x exp za questy ^^

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.11.2009 17:43:02
osioł
Anthro
Zdarza mi się, że jakiś Polak akurat przechodzi i fartem robi akurat tego samego questa i bierze mnie do party. A czasem poznani znajomi w grze proszę mnie o pomoc (wczoraj z jednym magiem z 39lvl, pomimo, że miałem 52, bo teraz mam 53 lvl, polazłem tylko z nim do Razror downs, trzy zgony zaliczyliśmy, ale po 2 godzinach udało się i zrobiliśmy osiągnięcie). Ale często robię sam.


Wczoraj głupi karzełek hunter mnie trzy razy z rzędu skasował, ja zamiast pierwszy atakować patrzyłem się i myślałem czy pojedzie dalej czy zaatakuje.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.11.2009 18:32:09
Trickster
Anthro
Ja gram na Nordrassilu, z 5 kolegami xP
Powiem, że NIE MAM POJĘCIA JAK można się od tej gry uzależnić, nigdy w szkole na przykład nie miałem sytuacji że myślałem "Dom->WoW->SZYBKO" ani razu. Owszem gra fajna, na długo bawi i cieszy, ale mnie nie uzależniła.
Jakby co: nick Ahleage, Horda, Tauren, Shaman, 80 lvl

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.11.2009 19:49:35
Kangur
Anthro
Cytat z "Osioł":
Zdarza mi się, że jakiś Polak akurat przechodzi i fartem robi akurat tego samego questa i bierze mnie do party. A czasem poznani znajomi w grze proszę mnie o pomoc (wczoraj z jednym magiem z 39lvl, pomimo, że miałem 52, bo teraz mam 53 lvl, polazłem tylko z nim do Razror downs, trzy zgony zaliczyliśmy, ale po 2 godzinach udało się i zrobiliśmy osiągnięcie). Ale często robię sam.


Wczoraj głupi karzełek hunter mnie trzy razy z rzędu skasował, ja zamiast pierwszy atakować patrzyłem się i myślałem czy pojedzie dalej czy zaatakuje.



No to nic dziwnego że cię biją, warrior nie wzbudza żadnego lęku, a jak jesteś sam to już w ogóle : D. Szkoda że nie znalazłeś jakiegoś kumpla do 3x exp, bo jak np. ja bym miał teraz w pojedynke wykonywać zadania na wysokich poziomach i jeszcze z normalnym expem to wylądowałbym chyba w jakimś zakładzie terapeutycznym (a z kolegą i tak jest trudno) : P
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 6.11.2009 19:51:27

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 21.12.2009 10:18:00

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 21.12.2009 15:15:31
Trickster
Anthro
Był ten trailer już na początku września...

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 20.04.2010 16:48:55
Red Panda
Anthro

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.04.2010 0:02:00
Lew
Anthro
A ja bylem huntem na 80, prawie zabilem Arthasa ale przestalem grac. Mialem dosc nianczenia ludzi i uczenia ich grac :P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.04.2010 0:49:04
osioł
Anthro
A ja mam dość pro gramerów co wszystko chcą mieć na tacy ; p. Przez takich choleryków i idiotów, dopiero po długim czasie mamy stały progres ICC10 4/12. Bo tak to 2 wipe i już na vt mięchem lecieli z tekstem "OMG JESTEM PRO TEN BOS POWINIEN PAŚĆ ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!", lub wychodzili z gildii opóźniając nas przez to, bo trzeba było szukać zastępce (a pugi to jeszcze więksi kretyni, co z tego, że heal miał DC, pug wie lepiej). Ja tam jestem w stanie wipować nawet i 30 razy, byleby w końcu pokonać danego bossa i nie denerwują mnie zgony, tylko debile, co grę traktują zbyt poważnie.
Ostatnio edytowany przez Osio³ dnia 22.04.2010 0:50:12

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.04.2010 1:16:37
Lew
Anthro
Ej osioł... SWC? Enklawa? :P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.04.2010 17:43:24
Red Panda
Anthro
Anyway, anyone on my server? :D
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 22.04.2010 20:02:59
Podobno jakis patch z serii 2.0.0 pojdzie na moim komputerze. Na oryginale da sie grac a pirackich serwerach? Pewnie do tego sa najnowsze patche...

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.04.2010 8:53:57
Inna forma
To ja sie "sobÄ…" pochwale :P
https://www.molten-wow.com/ <- Priv Serv WoW WotLK 3.3.2 (realm NELTHARION)

DK Tank

DK PvP/DPS

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane