Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...13>>


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.04.2010 9:36:03
Lew
Anthro
32k HP w tanku? XDDDD
18 expertise? 292 hit'a? ;o troche, zle statsy masz rozlozone :P I gdzie sa kuswa makra/przypisane klawisze, addony? :P I czemu taki biedny jestes XD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.04.2010 10:06:19
Wilk
Anthro
Mialem huntera na 80, ale zaraz po wbiciu mi sie odechcialo grac i tak juz rok lece bez wowa. Calkiem fajnie jest, mam wiecej wolnego czasu xD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 24.04.2010 22:26:39
Kangur
Anthro
Death Knight... ziew...

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 25.04.2010 10:04:25
Trickster
Anthro
Buuu! Giń Aliancie!

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 29.04.2010 19:47:06
Biały wilk... przeważnie biały.
Anthro
Lubie wowa zwłaszcza fabułę. Jest świetna... Niezły Dk też mam swojego Blood elfa Dk
"Gdybyśmy wiedzieli czym jesteśmy, postąpilibyśmy tak samo jak Arthur Jermyn.

Arthur Jermyn zaś, pewnej nocy, oblał się od stóp do głów naftą i podpalił."


Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 29.04.2010 21:06:43
Universum Warcrafta miało wiele do zaoferowania aż do czasu BC... tzn. samo BC nie było złe, ale dało zapowiedź w którą stronę zmierza WoW... Początkowo nie miałem zamiaru wracać do gry po Furry of the Sunwell, ale mimo wszystko kocham Arthasa zbyt mocno i wciągnąłem się w WOTLK'a... było obiecująco, nie przeczę, ale z ciągle rosnącego potencjału zaczęło się okazywać, że nic z tego nie mają ochoty naprawdę wykorzystać. Fakt że z Azjol-Nerub zrobili instancje zamiast lokacji mnie podirytował. Dobił mnie potem gigantyczny offtop w postaci Ulduaru, którego do dzisiaj nie rozumiem, a wszystko przykraszone Trial of the Crusader zwyczajnie mnie zgasiło. Raidy bez trashu, fabuły oraz sensu... no i ten cyrk pod Icecrown... >.> Po prostu Blizz po raz kolejny udowodnił, że 'Lore is overrated'. Nic dziwnego, że główni designerzy odeszli z firmy. Śmierć Arthasa, pomarańczowy Licz King i Tirion Fordring przypieczętowały tą kiczowatość i zniszczyły jedną z najlepszych historii fantasy na świecie. Ale to tylko moje zdanie ^^"

Co do samej gry w sobie... Moim mainem był lock na 80lvl z częścią tieru 9 i kilkoma z 10... Osiągałem 10-12k dps'u i miałem świetny progress w ICC 10 i 25... ale cóż... filmik który wyciekł w marcu pokazał mi bezsensowność grania i zakończyłem swoją przygodę z WoW'em...

Kocham Arthasa, strasznie! To najlepszy bohater na świecie! Mam nadzieję, że znajdę zrozumienie wśród innych fanów W3 :P

A to jest art którego pomału robię od czasu fatalnego końca ICC na początku tego roku D:
http://www.polfurs.org/ca...d9d7cceb279.jpg
Ostatnio edytowany przez Lil Tiger dnia 30.04.2010 0:55:26
Załącznik:
jpg  arthas wip.jpg (628.25 KB; 2000x1200 px)
1439_4bd9d7cceb279.jpg 2000x1200 px

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 0:32:59
Biały wilk... przeważnie biały.
Anthro
Jestem wielkim Fanem Warcrafta i znam całą jego historie i osobiście... Arthas mi się nie podoba wolę Dariona ale jeżeli chodzi ci o samą postać Lich Kinga to jest świetna bo o ile pamiętam sam Lich King miał więcej z Ner'zula niż z Arthasa no ale mogę się mylić. A co do Ulduar, Trial of the Crusader to... no cóż nie łączyło się to prawie w ogóle z fabułą Wotlk i co robiło w Northernd Naxxramas?... A najbardziej pod względem fabuły wkurzyło mnie że Yogg-saron prastary bóg był słabszy od Lich Kinga. A co do Toc to to nie była taka klęska bo coś tam było o tym że ta arena miała na celu wyjęcie czempionów ponad czempionów którzy razem z Tirionem wkroczą na Tron Mrozu. Ulduar według mnie to była taka jakby przerwa w programie "Lich King" i sama fabuła Prastarego Boga była przednia mam nadzieje że i w Cataclyzmie dojdzie następnym prastary taki jak Yogg lub C'thulu
"Gdybyśmy wiedzieli czym jesteśmy, postąpilibyśmy tak samo jak Arthur Jermyn.

Arthur Jermyn zaś, pewnej nocy, oblał się od stóp do głów naftą i podpalił."


Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 19:24:38
A tam! Arthas rulz! Bez niego nie ma WoW'a... to on stworzył legendę Warcrafta jako taką. Zabili postać, która przysporzyła im miliony fanów, dzięki której w ogóle ten świat miał zainteresowanie. I już za to płacą... z WoW'a odeszło łącznie 2.5 miliona fanów po zakończeniu Wratha, z czego prawie milion w samych stanach zjednoczonych. Dlatego teraz tak na gwałt robią patche z dodatkami oraz przyspieszają wydanie Kataklizmu, oraz dają te mount'y na sprzedaż, chcą nadrobić straty w graczach, jakie ponieśli po silnej fali furii ze strony fanów lore.

A co do Lich Kinga... Arthas uwięził w sobie duszę Ner'Zula, masz to jak byk napisane w książce:

"In a dream state where Arthas sees past, present, and future, presented by Ner'zhul, Arthas murders the child manifestation of his humanity (e.g. love, compassion, and so forth). Delighted at this decision Ner'zhul states "We are one, Arthas. Together we are the Lich King. No more Ner'zhul, no more Arthas -- only this one glorious being." With that Arthas murders Ner'zhul and tells him "No we. No one tells me what to do. I've got everything I need from you -- now the power is mine and mine alone. Now there is only I. I am the Lich King. And I am ready." Ner'zhul is stunned by the betrayal, then disappears."

Również tutaj:

"After the merger, the Lich King sat dormant for several years while his minions constructed Icecrown Citadel around the Frozen Throne. While he dreamed, Arthas banished Matthias Lehner, who represented the last remnants of his humanity. He also "killed" Ner'zhul, suppressing the shaman's spirit and becoming the dominant personality of the Lich King."

Tak samo w grze, Arthas jest tak personalną postacią jak kiedykolwiek wcześniej. Ner'zul nie występuje tam personalnie w żadnym momencie.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 19:27:44
PERMABAN
Illidan rlz. :<

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 19:35:50
Nom, też był fajny, nie czaję całkowicie czemu go zabili, bo storyline był ciut... dziwny... w sensie wszystko wskazywało jak bardzo odjebało Kael'thasowi (tez nie wiem czemu on ześwirował, ale trudno), a Illidan przez większość był z boku i w sumie nic złego nie robił... a fajny był...

Mayev mnie wkurzyła w tej walce, ni z dupy ni z pietruchy D:

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 20:45:17
osioł
Anthro
Właśnie, klimat i lokacje dla mnie są fajniejsze w TBC niż zamrożonym Wotku. Szkoda, że sam na globalu nie zacząłem grać kiedy była premiera pierwszego dodatku. Bo North już nie ma tego czegoś, co widzę w Outlandzie. Szczególnie ścieżka dźwiękowa dominowała, jak na przykład main menu:

http://www.youtube.com/watch?v=Ah0m_jx6s8w

czy też fajowa muzyka z mojej ulubionej instancji Magister (od 1:26 do 2:56 epicko dla mnie brzmi):

http://www.youtube.com/watch?v=zqHTwLU40yU

Szczególnie cholernie klimatyczne były wszelkie trailery odnośnie patchy od 2.1 do 2.4.

A odnośnie lore...cóż...sam jeszcze przechodzę dopiero kampanie Krwawych Elfów w dodatku od WC3, ale wszystko jak na razie wskazywało na to, że Ilidan chciał dobrze, nawet *uwaga spoiler* chciał powtrzymać Arthasa, co mu się nie udało (fajny quest to był w WoWie). Raz mi ktoś powiedział, że świat chciał go ubić, za to, że otworzył znów Dark Portal, ale nie wiem już sam. Może gdyby Blizz nie spieszył się tak z wydaniem dodatku to mógłby dopracować wszystko. Bo jak na razie to sojusz Krwawych Elfów z hordą w sumie ma sens.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 20:50:00
Cytat z "Osioł":
Właśnie, klimat i lokacje dla mnie są fajniejsze w TBC niż zamrożonym Wotku. Szkoda, że sam na globalu nie zacząłem grać kiedy była premiera pierwszego dodatku. Bo North już nie ma tego czegoś, co widzę w Outlandzie. Szczególnie ścieżka dźwiękowa dominowała, jak na przykład main menu:

http://www.youtube.com/watch?v=Ah0m_jx6s8w

czy też fajowa muzyka z mojej ulubionej instancji Magister (od 1:26 do 2:56 epicko dla mnie brzmi):

http://www.youtube.com/watch?v=zqHTwLU40yU

Szczególnie cholernie klimatyczne były wszelkie trailery odnośnie patchy od 2.1 do 2.4.

A odnośnie lore...cóż...sam jeszcze przechodzę dopiero kampanie Krwawych Elfów w dodatku od WC3, ale wszystko jak na razie wskazywało na to, że Ilidan chciał dobrze, nawet *uwaga spoiler* chciał powtrzymać Arthasa, co mu się nie udało (fajny quest to był w WoWie). Raz mi ktoś powiedział, że świat chciał go ubić, za to, że otworzył znów Dark Portal, ale nie wiem już sam. Może gdyby Blizz nie spieszył się tak z wydaniem dodatku to mógłby dopracować wszystko. Bo jak na razie to sojusz Krwawych Elfów z hordą w sumie ma sens.


Wiesz, że masz 100% racji? Muzyka z menu w TBC była lepsza, bardziej epicka, ta Wotlkowa jest jak flaki z olejem, rozkręca się dopiero w 6 minucie, a kto tak długo w menu siedzi? XDDDDD

Co do Magister... weź! MOJA UKOCHANA INSTANCJA! A muzyka zajebista! Tak samo jak Sunwell!

W Wotlku się nie postarali, co mnie boli, bo szczerze, bardziej lubię mimo wszystko Arthasa i Lichkinga i uważam, że zasługiwało to na więcej. Zwłaszcza, że zarówno vanilla jak i TBC były silnie powiązane z Lich Kingiem.

A Illidan... cóż.. serio nie wiem czemu go się zabijało? Kael'thas był tam głównym antagonistą z mojego punktu widzenia, a Illidan sobie tam siedział w tej świątyni i sodomizował Akamę XD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 21:08:32
PERMABAN
Cytat:
rozkręca się dopiero w 6 minucie, a kto tak długo w menu siedzi? XDDDDD

Ara, bo wgapia się we frost wyrma xd

Wotlk podoba mi się tylko ze względu na frost wyrma i death knighta, tak to wolę stare dobre tbc, bo wiem gdzie co jest i ogólnie ogarniam. Teraz czekam na cataclysm, bo wygląda faktycznie fajnie, a najbardziej podoba mi się możliwość używania flying mountów po całym azeroth'cie <3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 21:15:58
Cytat z "Arabeska":
Cytat:
rozkręca się dopiero w 6 minucie, a kto tak długo w menu siedzi? XDDDDD

Ara, bo wgapia się we frost wyrma xd


A wiesz, że Sindragossa w menu mnie strasznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥? XD Zawsze starałem się zalogować ZANIM ona wyląduje i zaryczy XDDDD Po prostu nie znosiłem jej :P

Ale sam smok w sobie był spoko, ale nie lubiłem go po prostu w menu, nie wiem czemu, tak o. XD Ale fakt frost wyrmy były ekstra, tak samo jak death knightci ^^ Sam miałem jednego, ale kiedy kończyła się lokacja początkowa smutno mi było, że nie mogę zostać z Arthasem, tylko muszę iść do Orgrii D:

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 21:24:24
PERMABAN
Ale ta lokacja początkowa jest nudna jak cholera. Nawet nie można się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ w dół, bo nie idzie przeskoczyć tych barierek xD
O właśnie, to jest jedna z moich najulubieńszych rzeczy w wowie - po prostu uwielbiam spadać z jakichś wyyysokich elementów i się zabijać xD Na mouncie czy bez, frajda jest niezła.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 21:29:30
Cytat z "Arabeska":
O właśnie, to jest jedna z moich najulubieńszych rzeczy w wowie - po prostu uwielbiam spadać z jakichś wyyysokich elementów i się zabijać xD Na mouncie czy bez, frajda jest niezła.


Dogadałabyś się z moją koleżanką XDDDD Ona zawsze to robiła...

Robiliśmy questa w Wyrmrest Keep, u Alextraszy "Ej, Yume schodzisz już stamtąd?" na co ona "czekaj... :D" Po czym jej ikonka robi się niebieska XDDDDD

Nawet nie wiesz jaką uciechę jej dał Zepelin do TB... Ten pomost tam był jej ulubionym miejscem przez pierwsze kilka dni XDDDD

A, że jest priestem, to nawet nauczyła się nie ginąć na końcu skoku XD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 21:39:17
PERMABAN
No mi priestem też się udawało, ale jednak zawsze wolałam sponiewierać swoją postać xD
O taaak, zeppeliny też ftw. Albo ta wioska taurenów w thousand needles, z tych skał też się nieźle leciało.

Kurczę, aż bym pograła w wowa :<

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 22:04:10
osioł
Anthro
Cytat z "Arabeska":

Teraz czekam na cataclysm, bo wygląda faktycznie fajnie, a najbardziej podoba mi się możliwość używania flying mountów po całym azeroth'cie <3



I dzieci co nadużywają PVP, będą wkurzać nowych graczy ;/. Wolałbym aby nie było możliwości latających mountów w starym lekko zmodyfikowanym kontynencie. Bo expienie altów będzie torturą. Oraz co za idiota wpadł na pomysł aby taurenom dawać klasę Paladyn? Może jeszcze rouge w następnym dodatku dostaną? Jedyne co się pysznie zapowiada to gobliny (nawet nick sobie zarezerwowałem) oraz expienie gidii (akurat sam jestem guild master, więc będę miał radochę).
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 1.05.2010 13:15:07

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 30.04.2010 22:07:42
Cytat z "Osioł":
Oraz co za idiota wpadł na pomysł aby taureną dawać klasę Paladyn?


HOLLY COW!!!!! XDDDDDDDD

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 1.05.2010 10:06:28
Inna forma
Cytat z "Arabeska":
O właśnie, to jest jedna z moich najulubieńszych rzeczy w wowie - po prostu uwielbiam spadać z jakichś wyyysokich elementów i się zabijać xD Na mouncie czy bez, frajda jest niezła.


Ara, polecam Ci zagrać w WotLKa i iść do miasta Dalaran :D Tam jak wyskoczysz z miasta (ktore lata w powietrzu btw :P ) to w dół lecisz minute, może 2min :P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 1.05.2010 10:23:30
Lew
Anthro
Chcesz recepte na ZARĄBISCIE epickie spadanie? :P Weź kogoś na duel przy Argent Tournament albo gdzies przy krawędzi w Outlands (lub PvP w Wintergrasp tam, gdzie są kwiatki najlepiej) jako Szaman/Druid/Priest i użyj Thunderstorm/Typhoon/Mind Control i możesz sobie do tego dać macro dźwięku z Eregosa "Enjoy the fall!" :P Gorzej jak walczysz z inteligentnym graczem wtedy to potrafią to przeżyć i na dodatek wrócić jeszcze bardziej wkurzeni :P

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 3.05.2010 23:13:32
Biały wilk... przeważnie biały.
Anthro
Lil Tiger thx za sprostowanie *wali twarzą w biurko* myślałem że wiem wszystko o świecie warcrafta... Heh szkoda że jestem "dzieckiem" Wotlk bo jak czytam wasze posty to w cholerę dużo przegapiłem ; / najbardziej chciał bym sobie pójść na Ahn'quirajia Temple (czy jak to się zwie) A i osioł na jakim jesteś servie? A i Husky ja już miałem taką akcje w Hellfire zepchnąłem kolesia (gram druidem) i on wrócił... z 2 kolegami :D albo inne epickie spadanie: byłem w Hellfire w wiosce orków (mok'natal) i tam mnie 2 graczy przyłapało no to ja hopsiup w travel form i uciekam i pomyliły mi się kierunki i byłem w zamku brązowych a że jest ona nad krawędzią myślę sobie: A ch*j wam sku*wysyny pintów nie będzie i sru ze skałki a że miałem Fly formę i cudem wyszedłem z walki włączam to i przemieniam się w ptoka... i widzę jak ta 2 kretynów leci za mną w przepaść :D ja kto zobaczyłem to... Double Facepalm...
"Gdybyśmy wiedzieli czym jesteśmy, postąpilibyśmy tak samo jak Arthur Jermyn.

Arthur Jermyn zaś, pewnej nocy, oblał się od stóp do głów naftą i podpalił."


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.05.2010 0:09:37
osioł
Anthro
Cytat z "Bevelgari":
A i osioł na jakim jesteś servie?


Na realmie polaczków i kebabów, czyli Burning Legion.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.05.2010 0:12:01
Biały wilk... przeważnie biały.
Anthro
Zaje*iscie bo ja też tam jestem i szukam gildii jesteś w Hordzie czy w Ally?
"Gdybyśmy wiedzieli czym jesteśmy, postąpilibyśmy tak samo jak Arthur Jermyn.

Arthur Jermyn zaś, pewnej nocy, oblał się od stóp do głów naftą i podpalił."


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.05.2010 0:18:30
osioł
Anthro
Tauren wojownik fury, sekretarz jakże kwitnące,j od listopada gdzieś, Partii Kalimdoru.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane