Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456789...13>>


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.05.2010 0:21:07
Biały wilk... przeważnie biały.
Anthro
to już gorzej bo ja w Ally siedzę na BL'U (Malfarius Resto-Balance *już nie długo* druid) A Bevelgarim ( Death Knight Unholy-Blood) na Nordalsilu niestety ale mam zamiar się przenieść na BL'a jak wyjdzie Cataclysm

Bevelgari
http://eu.wowarmory.com/c...il&cn=Bevelgari

Malfarius
http://eu.wowarmory.com/c...on&cn=Malfarius

A i czemu Fury jest leprze od Arms?
Ostatnio edytowany przez Bevelgari dnia 4.05.2010 0:22:37
"Gdybyśmy wiedzieli czym jesteśmy, postąpilibyśmy tak samo jak Arthur Jermyn.

Arthur Jermyn zaś, pewnej nocy, oblał się od stóp do głów naftą i podpalił."


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.05.2010 0:35:22
osioł
Anthro
Od samego początku wpierw biegałem w Arms, bo zakładałem, że mój wojak będzie specjalizować się w dwu ręcznych mieczach. Im dalej grałem, tym coraz trudniej było mi znaleźć lepszą broń (bo tylko do mieczy się ograniczałem, skoro dałem punkty w drzewko to trzeba wykorzystywać). Jednak gdy dolazłem do 80 lvl, to ludzie na instach marudzili mi, że robię za niski dps, czytałem i szukałem rotacji, pilnowanie renda jednak nie jest fajne, dodatkowo żadnych bonusów do lepszego dmg. Pewnego dnia znajomy z gildii podał mi drzewko pod fury, wypróbowałem raz i zostałem na dobre. Rotacja prostsza, większy dps w krótkim czasie i wspaniałe AoE (kręciołek w arms nie był zły).


Na BL mam jednego Alta w ally. Od tak czasem wchodzę sobie na niego i się nim bawię (w sumie stworzyłem go jeszcze za czasów triala, zaraz po swym wojaku). Jest to człowiek Paladyn 42 lvl, z nikciem Loiso.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.05.2010 0:40:58
Biały wilk... przeważnie biały.
Anthro
Hmmm bo właśnie tak sobie myślę by Worgena lub Goblina Warriora sobie nie zrobić... bo jakoś teraz zauważyłem że wszyscy THE GREAT HEROES OF AZEROTH są albo magami lub wojownikami (z przewagą na to drugie). A i tak na marginesie mówiąc to chyba Arms jest najlepsze do PvP prawda? Ale tak na razie to Druidzi rządzą!
Ostatnio edytowany przez Bevelgari dnia 4.05.2010 0:42:05
"Gdybyśmy wiedzieli czym jesteśmy, postąpilibyśmy tak samo jak Arthur Jermyn.

Arthur Jermyn zaś, pewnej nocy, oblał się od stóp do głów naftą i podpalił."


Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.05.2010 12:52:21
Cytat:
Oraz co za idiota wpadł na pomysł aby taurenom dawać klasę Paladyn?

Ten sam co wymyślił u gnomów klasę kapłana. Wierzące w cokolwiek gnomy można policzyć na palcach jednej ręki. O ile u taurenów zostało to wyjaśnione druidem An'she (słońca, które taureni czczą jako "prawe oko Matki Ziemi" na równi z księżycem - Mu'sha) to w przypadku gnomów pomysł jest zupełnie nietrafiony (nawet jakbyś udowodnił im, że istnieje jakiś bóg albo inna boska siła to zamiast w nią wierzyć zaczęliby ją badać). Fabuła Warcrafta zaczęła się sypać wraz z TBC gdzie Silvermoon utworzyło sztuczny sojusz z hordą, polegający tak właściwie jedynie na współpracy z Opuszczonymi (nieumarłymi) i sympatii Sylvanas która sama była kiedyś elfem, pozostała część hordy ledwo ich akceptuje (nie mówiąc o trollach które wręcz ich nienawidzą wciąż pamiętając krzywdy wyrządzone im przez elfy podczas wojny z Quel'thalas).

A co do samego WoWa. Gram w tą grę ładnych kilka lat i dawno straciłem zainteresowanie jej mechaniczną stroną (itemki, lvle itp.) zamiast tego skupiając się na fabule. Obecnie siedzę na jednym z nielicznych polskich serwerów RP. Jakby ktoś chciał się pobawić w RPG w WoWie to niech da mi cynk ;) wyślę namiary.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.05.2010 13:25:56
Arachne
Taur
Tak trochę w temacie: Oxhorn - Anti-Elf Anthem

Nie mogę się pozbyć tej piosenki z mojej głowy!

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.05.2010 14:37:53
Lew
Anthro

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.05.2010 17:17:14
osioł
Anthro
To ja jeszcze z innej beczki. Coś dla krasnoludów :D

http://www.youtube.com/watch?v=9iTNa3F9pmA
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=9iTNa3F9pmA


0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 0:01:13
Red Panda
Anthro
Ktokolwiek pogrywa na The Shat'tar? Ally. ;3

Poza tym:

Ostatnio edytowany przez Yeehim dnia 4.08.2010 0:01:43
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 2:04:26
Mój Boże... a ta gra do 80 lvla jest taka nudna XD.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 8:20:17
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Czy ja wiem, na serwerach 2x exp jest całkiem luźno xD 4 postacie na 80, a piąta była w drodze, póki grałem - alleluja, że przestałem ^^

Cytując: "Grałem w WoW'a 6 lat, nie wciągnął mnie" XD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 13:00:25
Grałem od premiery BC, który było jeszcze nieznośnie wymagające.
Tak wiem, wymaganie intelektualne i manualne w grach to relikt przeszłości i ciemnogród, nie dający zabawy, a brak acziwmentów to już zbrodnia, ale cóż, zawsze byłem niegodzien miana fajnego i postępowego człowieka.

Ale przyszedł postępowy wotlk, który zdjął niemalże wszystkie ograniczenia, mogące jakiś sposób uprzykrzać grę! Chwała, bo mogłoby być dalej tak, że gra stawiałaby jakiekolwiek wymagania odnosnie czegokolwiek, jednakże dostaliśmy super zabawny i grywalny tytuł z Rycerzami Śmierci, elitami pokonywanymi w pojedynkę i megazmyślnymi rajdami w przerwie obiadowej! To jest definicja przyjemnej rozgrywki, a nie tfu tfu zacofanego hardkoru, gdzie można nawet zginąć. Albo poświęcić więcej niż tydzień na wymaksowanie poziomu postaci i zaliczenie pierwszego rajdu w Naxx.
Blizzardowi potknęła się nóżka przy Ulduarze, ale dzielnie w parę dni po realesie znerfowała go ku uciesze wartościowego i wdzięcznego elementu graczy.

Ja, na szczęście dla wartościowego elementu graczowskiego Wowa, nie podołałem postępowi i ewolucji komputerowej rozgrywki. Grając i zaliczając Naxxramas w jeden dzień bez śmierci poczułem się zawstydzony i za głupi, by docenić te wielkie osiągnięcia komputerowej rozgrywki, dlategoż ustąpiłem miejsca dla wybitnych jednostek żądnych przyjemnej, bezstresowej i niewymagającej rozgrywki.
Miejmy nadzieję, że wzorem rzeczywistego świata, Blizzard w następnym dodatku do tej jakże prześwietnej gry nie dla antypostępowych idiotów ucieleśni w wirtualnej przestrzeni jeszcze bardziej wizję opiekuńczej gry! Według mnie, dotychczasowe zdobycze rewolucji w grach komputerowych są jeszcze niewystarczające, jednakże zdecydowanie na dobrej drodze Blizzard stoi.
Ostatnio edytowany przez Gabi dnia 4.08.2010 13:06:34

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 13:38:58
Kangur
Anthro
Bo ludzie to kretyni, którzy chcą zbić kasę na grach casualowych (dobrze napisalem?)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 17:36:06
Głupoty bez pokrycia pleciesz, antypostępowcze.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 18:17:57
Red Panda
Anthro
Blizz robi to, co dobrze się sprzedaje, czyli równa w dół [Icecrown 30% Loot Giveaway!]. A ja nie narzekam, bo gram dla znajomych [pozdrowienia dla <Holy Templars>/<Vanguard of Vigiliance>] i ogólnie, dla świetnego serwera RP, jakim jest Shat'tar.
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 18:31:10
Ja ostatnio grywam na serwerze Tru-wow i Trekkeros (tak, serwer Treka, ratio x10 chyba )

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 18:42:05
Red Panda
Anthro
Official rules ;3
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 19:52:07
Yeehim, mógłbyś mi przybliżyć pojęcie RP na serwerze oficjalnym? Bo szczerze powiedziawszy intryguje mnie jak to u was wygląda.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 4.08.2010 22:53:28
Red Panda
Anthro
Hmm... Cóż, serwer średniej populacji. Przydałoby się trochę więcej ludzi, ale kiedy wiesz, gdzie szukać, znajdziesz bez problemów osoby mające chęć na RP, nawet w trakcie wykonywania questow, i to na dowolnym poziomie. Ulubionymi miejscami, gdzie trafisz na graczy na poziomi i zupełnie spontaniczne RP jest głównie Stormwind, z paroma najczęściej odwiedzanymi punktami, takimi jak plac katedralny, czy tawerna Blue Recluse. Istnieją gildie które tworzą w niektóre wieczory zarządzane wyłącznie przez graczy tawerny, a także takie, które organizują własne, obsadzone przez graczy sklepy. Raz na jakiś czas, w weekend, w Theramore organizowany jest wielki jarmark. Istnieje wiele gildi z długimi tradycjami oraz bardzo dobrze zarysowanymi cechami charakterystycznymi. Mamy zarówno gildie głoszące dobro [jak np. <Lightsworn>], zorganizowane wokół konkretnych ras lub klas [np. <Sisters of Battle>, gildia wyłącznie żeńska], jak i wokół konkretnych organizacji w świecie wowa [jak <Scarlet Sigil]. Są zarówno gildie otwarcie agresywnie nastawione wobec Hordy [na przykład od niedawna moja, <Vanguard of Vigiliance>, choć moja postać IC nie zgadza się ze zmianą która zaszła] jak i te nastawione neutralne [główny przykład to <Argent Reach>].

Obecnie, jestem w gildii ktora istnieje na serwerze z jedna kilkumiesieczna przerwa od okolo 4 lat. Naszym ostatnim zorganizowanym ewentem byla wyprawa do Thousand Needles w celu uszkodzenia tamtejszych wind by uniemozliwic Hordzie przerzucanie wojsk i zapasow. Uszkodzenie wind sie powiodlo, zas my zasadzilismy sie w polapce na ekipe remontowa - co niestety okazalo sie pulapka na nas. Szalenczy poscig wiodacy przez wioske centaurow, podniebne mosty [ktore za soba niszczylismy] oraz las cierni, mial swoj final w przeskoczeniu barykady obsadzonej przez orki. Pomimo udanej ucieczki wielu czlonkow wyprawy wraz z ich rumakami zostala ranna, niektore zwierzeta padly po dotarciu do naszej bazy operacyjnej - Northwatch Hold.
Tam nastąpiła niezorganizowana cześć eventa, w której każdy mógł dowolnie odegrać stan swój i swego wierzchowca. Kilku uczestników wyprawy odegrało śmierć swych wiernych rumaków, ja wraz z dwoma innymi graczami, jako holy priest zająłem się ratowaniem życia jednego z ciężej rannych zwierząt. W tym samym czasie wyruszyła wyprawa ratunkowa [kolejna zorganizowana i zaplanowana cześć wydarzenia], jako iż okazało się, iż nasze posterunki wczesnego ostrzegania zostały zaatakowane i opanowane przez Horde, zaś ci z obrońców którzy przeżyli są trzymani w wiosce na bagnach. Cześć graczy pozostała w twierdzy, ciągle pomagając rannym. Ja, wraz z właścicielem uratowanego konia udałem się by udzielić im ewentualnej pomocy lub leczenia. W czasie kiedy jechaliśmy, wyprawa ratunkowa wdarła się do wioski i uratowała czwórkę jeńców. Kiedy dotarliśmy, jedyne co nam pozostało to pomoc im wejść na konie i uciec. Podczas powrotu do twierdzy z rannymi, ta została zaatakowana przez statek Hordy i związana wymiana ognia artyleryjskiego. Jeden z graczy, dowodzący ostrzałem został ranny kiedy wieża, z której prowadził ogień została zniszczona. Bitwa skończyła się wytoczeniem przed mury fortecy balist oraz szaleńczym gnaniem do Ratchet by skorzystać z tamtejszych zapasów dynamitu, który został wykorzystany przez ochotników do wysadzenia dna statku. Ostatnia cześć wydarzenia, to znów niezaplanowane i dowolne odgrywanie wydarzę po zakończeniu bitwy - kilku obrońców było rannych, z czego jeden okazał się mieć połamane żebra i wymagał operacji, przeprowadzonej na podłodze jednej z wierz przeze jednego z naszych paladynów, w asyście mojej i drugiego paladyna. Część gracz, z tych którzy znów stracili swoje rumaki zajęła się przetapianiem pancerza ich wierzchowców w pamiątkę po nich.
Cały event rozegrał się głownie IC, uczestniczyło w nim około piętnastu graczy połączonych w rajd. Jedyna walka rozegrała się z kilkoma npc napotkanymi podczas ucieczki oraz podczas ataku na wspomnianą wioskę. Cały event trwał około 4 godziny.

Innym, o wiele wcześniejszym eventem była spotkanie graczy zarówno z Hordy, jak i z Sojuszu w Wyrmrest Keep na wielkiej uczcie, celem złożenia honorów poległym w walce w Northend. Krótko mówiąc, stawiło się około sześćdziesięciu graczy z obu stron, którzy w trakcie wielkiej uczty pokojowo wchodzili w interakcje na tyle, na ile pozwala na to system komunikacji ingame w Wowie.
Screenshot właśnie z tego drugiego wydarzenia:
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 5.08.2010 14:13:01
Sorka, że tak przepytuję ale chciałbym mieć dokładny obraz sytuacji na serwerach klimatycznych:
Czy w eventach pomaga wam GM?
Trzymacie się ściśle lore czy wprowadzacie również własne elementy?
Walki przeprowadzacie na emoty (z ewentualnymi rollami) czy normalnie?
Macie jakiś koordynatorów przebiegu eventa (mam tu na myśli osoby które spełniają funkcję MG i służą narracją/decydują czy coś się powiodło czy nie)?

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.08.2010 0:54:51
Red Panda
Anthro
Odpowiadam wylacznie na podstawie doswiadczen z wlasnej Gildii.

Nie, w eventach nie korzystamy z pomocy MG, uzywamy za to wielu addonow, glownie GHI [GryphonHeart Items] i TotalRP.
Nie rozumiem pytania - co przez to rozumiesz?
Walki PvP, jak kazda walke PvP, z tym, ze czesto jest wymog by obie strony walczyly w RPgear. Walki z NPC/mobs normalnie, inne - w emotach, jednak bez rzucania - zdajemy sie na wyczucie przeciwnika [osoby uwiklane w godmodding - leca na ignore, a czesto tez ostrzega sie przed nimi na realm forum]
Koordynatorem naszych eventow jests zazwyczaj GuildMaster, uwiklany rowniez w event IC.
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.08.2010 10:29:32
Chodziło mi o to czy trzymacie się ściśle fabuły świata Warcrafta? Dla przykładu, czy ktoś odgrywa wampira mimo iż takowych w tym świecie nie ma (darkfallen i nathrezimowie się nie liczą)? Albo czy odgrywacie używanie heartstonów mimo, iż tylko inscriberzy albo runmistrzowie są w stanie korzystać z magii runicznej (ewentualnie magowie, ale heartstone to najpewniej nie dzieło inscribera a zwykły Wzór Transportu)?
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 6.08.2010 10:33:02

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.08.2010 11:12:40
Red Panda
Anthro
Coz, na serwerze istnieje wiele osob, ktore dowolnie odgrywaja pol -smoko -wapmiry i takie tam inne dzieci bogow ktore zabily arthasa pierdnieciem, ale ogol prawdziwych graczy rp omija tych lollerow szerokim lukiem. Na szczescie ich dzialania zazwyczaj ograniczaja sie wylacznie do Lolshire
Co do odgrywania elementow mechaniki gry... coz, sa nawe priesci ktorzy nawet w walce by odgrywac role nie uzywaja zadnych zaklec z drzewka shadow, jak i 'mlodzi palladyni rekruci', ktorzy mimo 80lvl nie uzywaja zadnych ze swych umiejetnosci by odegrac swa role.
W gildii uzywamy HS wylacznie po zakonczeniu eventa. Niewiele osob pozostaje In Character 24h na dobe.
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 6.08.2010 18:41:13
Dzięki za informacje, chciałem tylko porównać RP na serwerze oficjalnym z RP na pewnym serwerze prywatnym.

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 20.10.2010 3:40:06
Lew
Anthro
Shat'tar aż tak dobrze stoi z RP? No nieźle. Ja gram w WoWa od wczesnej bety podstawki, gdzie druidzi mieli FD, krasnoludy były magami, disci priest miał byc meele a każda klasa mogła używac tarczy.
Przywiązany jestem do tej gry strasznie bo lubię ten świat. Grałem wcześniej na BLu (na który już nigdy nie wrócę) a potem przeniosłem się na niby RP server SWC :P Szczerze? To na Shat'tarze wygląda o wiele lepiej niż cokolwiek się działo na SWC w ciągu ostatnich miesięcy. Niestety sporo dobrych gildii RP po prostu się rozpadło a raidowanie na serwerze też na wybitnym poziomie nie stoi. No i w skład naszej battle-group wchodzi Hakkar >.<
Na szczęście tragiczna polaczkowość 9chociażby w postaci Frezko :P ) przeniosła się na inne serwery i przynajniej pod tym względem jest już normalnie :3

-----------

właśnie to przeczytałem i chyba nie powinienem pisać czegokolwiek jak jestem niewyspany :o
Ostatnio edytowany przez Husky dnia 20.10.2010 12:00:21

0
(+0|-0)
Re: World Of Warcraft
Wysłano: 20.10.2010 12:30:12
osioł
Anthro
Ta...ja naprawdę żałuję, że dałem się namówić przez głupiego kolegę na Burning Legion (bo: "mam tam postać i dużo polaków"). A pomyśleć, że miałem sobie grać na normalnym realmie zwanym Darkspear, jeszcze nawet mam tam swoją postać na 12 lvl. Ale niestety polazłem nieświadom na polskie getto, pełne dzieci, zje..ch pro debili i ogólnie polaczków. Jakby przenoszenie się na inny serwer było takie łatwiejsze (i darmowe), to bym swojego taurena wojownika i paladyna człowieka szybko ewakuował. Choć z tym drugim to po stronie Ally w ogóle nie przyznaję się do narodowości. I całkiem dobrze na tym wychodzę.

Husky, o jakim Ty Frezko mówisz? Chodzi Ci o gracza? Możesz mi go podać na WoW armory?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456789...13>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane