Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


Anonim
0
(+0|-0)
Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 29.12.2008 17:49:23
Po Nowym Roku w szkole mam przedstawic prezentacje o furry, takie zadanie z ang. O fandomie dowiedzialem sie stosunkowo niedawno, dlatego mala prosba - jezeli ktos zna jakies ciekawostki , znalazl przy okazji cos interesujacego w internecie, jakies materialy, jezeli ktos moglby mi szerzej opisac powstanie fandomu furry w Polsce, itp. itd. Cokolwiek...Bede wdzieczny za kazda pomoc. Tak, wiem. Google, chociazby WikiFur. Mam juz troche zrobione, nie chce sie wami wyslugiwac. Nie o to chodzi...Nie zamierzam traktowac prezentacji po macoszemu, pragne wyczerpac temat do konca. Znaczy ona dla mnie naprawde bardzo wiele. Powtarzam- przyda sie wszystko- nawet wlasne przemyslenia. Cokolwiek. To wy tworzycie Polfurs. To o was ta praca. Pragne przedstawic nas :-)k jak najlepiej potrafie. Mam nadzieje, ze zrozumiecie. Nikogo nie zmuszam...Kopiuj, wklej, wydrukuj z encyklopedii mnie nie interesuje. Futrzaki to osoby z uczuciami,a taki wydruk co posiada..sam tusz..

//DarkV: Bardziej opisowy topic.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 29.12.2008 23:33:06

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 17:55:51
:-)k
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 29.12.2008 17:56:20

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:01:39
Jak byś chciał coś fajnego to musiałbyś zrobić każdego z osobna biografie :P Przynajmniej tak wynika z kontekstu twojej wypowiedzi... Ja na ten przykład nie wiem co ci napisać od siebie bo na PF jestem od nie dawna a furry się interesuje od miesiąca :D
P.S Tylko nie pisz w swojej pracy że 60% futrzaków to homoseksualiści:P, bo takie można początkowo odnieść wrażenie.

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:03:35
Wilk
Zwierzę
początkowo??
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:08:33
a co może wszyscy są homo? i chyba odbiegamy od tematu bo to nie jest dyskusja na temat orientacji seksualnej polskich futrzaków :D A przydałby się taki :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:09:41
omnie nie wpominaj xP
w wieku 11 lat krwiak podtwardówkowy (lekaże dali psychotropy jak na schizofrenie dla ludzi w wieku 25/30 lat i film mi się urwał na 4 lata)
w wieku 18 lat w woju przez półtora miecha i mnie wyrzucili
9 komisji lekarskich bo chcieli mnie do woja zpowrotem xD
ponad rok temu 2 tyg w psychiatryku
potem operacja kolana itd xD
no i najlepsze ze 23 lat nawet piwa nie wypiłem ani alkoholu, ani papierosa lub jakich kol wiek używek xP
tylko cukier, tymbarki xD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:23:24
Cytat z "sharpy":
początkowo??

it's funny cause it's true :-Pk

Cytat z "Kunako":
omnie nie wpominaj xP
w wieku 11 lat krwiak podtwardówkowy (lekaże dali psychotropy jak na schizofrenie dla ludzi w wieku 25/30 lat i film mi się urwał na 4 lata)
w wieku 18 lat w woju przez półtora miecha i mnie wyrzucili
9 komisji lekarskich bo chcieli mnie do woja zpowrotem xD
ponad rok temu 2 tyg w psychiatryku
potem operacja kolana itd xD
no i najlepsze ze 23 lat nawet piwa nie wypiłem ani alkoholu, ani papierosa lub jakich kol wiek używek xP
tylko cukier, tymbarki xD


No i jak Cie tu nie lubić :3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:24:44
:D *lisi tulak dla Dusty*

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:31:52
Panserbiorne
Zwierzę
Irbisek, a po co komu taki temat? Jak kogoś poznasz to sie go zapytaj o jego orientacje. A co do przemysleń do futrzaków. Moje gg jest w spisie, chcesz poznać moje zdanie to po prostu napisz :P
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:59:17
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "sharpy":
początkowo??


Na pierwszy rzut oka. Na drugi to będzie 90% :D .


Napisz że najwięcej furry wyprodukowały kreskówki disneja ;p . Zaraza roznosząca się przez kasety VHS z "Królem Lwem" ;p .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 18:59:51
Wilk
Zwierzę
Proponuję wejść na angielską wikipedię i w haśle Furry wgrzebać się w historię zmian. Obecna wersja jest sucha i nieciekawa ale bywało dużo soczyściej i jest to do znalezienia.

Warto dogrzebać się do wersji z historią 'conów. Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 19:18:59
zmiennokształtne
Zmiennokształtny
futrzaki to dzieci: "króla lwa" "Bambiego" a ja osobieście wychowałem się na pokemonach, ale to inna kwestia. Pominął bym kwestie delikatnie jak fetysze i orientacje seksualne a napisało dużej tolerancji, furmitach, furstocku(bez szczegółów), fursuitach, fursonach itp...

P.S. no i futrzaste grafiki - zajrzyj do galerii na polfurs na deviancie

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 19:22:07
ja wychowałem sie na kreciku, wilku i zającu, smerfach, żwirku i muchomorku, pi i sigma, sąsiadach, Rumcajsie, o dwóch takich co ukradli księżyc animowany z muzą ladypunck i startreku ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 20:24:46
Cytat z "Dźwiedź":
Moje gg jest w spisie, chcesz poznać moje zdanie to po prostu napisz :P

A napisze.

Cytat z "Żmija":
Pominął bym kwestie delikatnie jak fetysze i orientacje seksualne

Nie pomine.

Cytat z "Kunako":
omnie nie wpominaj xP
w wieku 11 lat krwiak podtwardówkowy (lekaże dali psychotropy jak na schizofrenie dla ludzi w wieku 25/30 lat i film mi się urwał na 4 lata)
w wieku 18 lat w woju przez półtora miecha i mnie wyrzucili
9 komisji lekarskich bo chcieli mnie do woja zpowrotem xD
ponad rok temu 2 tyg w psychiatryku
potem operacja kolana itd xD
no i najlepsze ze 23 lat nawet piwa nie wypiłem ani alkoholu, ani papierosa lub jakich kol wiek używek xP
tylko cukier, tymbarki xD


Tak. Przecietny Futrzak :-Dk

Cytat z "Grygus":
Napisz że najwięcej furry wyprodukowały kreskówki disneja ;p . Zaraza roznosząca się przez kasety VHS z "Królem Lwem" ;p .


To Furry sie produkuje :-Dk

Cytat z "sharpy":
Proponuję wejść na angielską wikipedię i w haśle Furry wgrzebać się w historię zmian. Obecna wersja jest sucha i nieciekawa ale bywało dużo soczyściej i jest to do znalezienia.

Warto dogrzebać się do wersji z historią 'conów. Można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.


Dzieki, skorzystam. :-)k Jestescie kochani :-Dk :-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 20:30:58
Zawsze do usług :D jak coś znam dobrego psychiatre ^^

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 20:41:27
Królik
Anthro
Ok
to kilka słów od królika
To forum Dla artystów i zboczuchów i zbocóchów uważających się za artystów
ale tak na prawdę To czym jest bycie furry według mnie: To posiadanie psi i poczucia zabawy, niemożna tego oceniać dobrze lub źle to po prostu sposób Ekspresi Samrgo siebie, dla TRF furry to fursona która jest wszystkim dla nich lub czysty sposób spotkania ludzi kochających te słodkie antropomorficzne rysunki,
Ale to już wiesz. Bo bycie furry to co innego dla każdego i tego nie da się opisać w jednym wypracowaniu.
Pozdrawiam :)
Technologia daje mam szanse zwalczenia nie tylko kalectwa i chorób ale też wrogów :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 20:50:29
Znam dobrego psychiatrę... już gdzieś to słyszałem :)

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 21:38:31
Klacz huculska
co to mialo znaczyc "zboczuchu uwazajacy sie za artyste" ? he ? HE?! :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 29.12.2008 21:39:26
czyba oto ze tacy sa najbardziej znani i maja najwięcej favów xP

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 29.12.2008 23:35:15
Arachne
Taur
Mała prośba ode mnie. Dawajcie bardziej opisowe tematy. To już drugi z tytułem „Prośba”.

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 30.12.2008 12:25:14
Draconequus
Hybryda
To ci się może przydać http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
inne filmiki tego kolesia w sumie też
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=MBKjVOCBUBc


0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 30.12.2008 13:23:06
Kangur
Anthro
Tylko nie mów takich rzeczy w stylu "Np. moj znajomy furry uważa ze jest wilkiem", "Jestem smokiem", bo to brzmi delikatnie mowiac dziwnie xD. Lepiej powiedz np. ze odczuwaja silne wiezi z danym gatunkiem ;p
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 30.12.2008 13:23:47

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 30.12.2008 14:22:03
ewentualnie, że utożsamiają się z jakimś tam gatunkiem,

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 30.12.2008 17:23:09
lepiej od razu "są zwierzętami uwięzionymi w ciele człowieka" :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 30.12.2008 20:47:48
Cytat z "Solaxe":
Tylko nie mów takich rzeczy w stylu "Np. moj znajomy furry uważa ze jest wilkiem", "Jestem smokiem", bo to brzmi delikatnie mowiac dziwnie xD. Lepiej powiedz np. ze odczuwaja silne wiezi z danym gatunkiem ;p


Od trzech lat wiedzą, że "jestem smokiem". Swoim kolegom nawet przedstawiają mnie jako owe zwierzę ;P.
"-Jak to jest smokiem?..
-No jest...
-Jak to możliwe?
-Eee...Ma smoczą rodzinę ;P "

Nie wiedzą, co to jest furry i od dawna uważają mnie za chorego psychicznie. Nie chciało mi się im tłumaczyć. Jak jest się psycholem, życie od razu staje się łatwiejsze. Serio. ;) Nie obchodzi mnie to, co sobie o mnie myślą. Teraz ich wyobrażenie legnie w gruzach. Ale to przy okazji.
Reriel przyda się :)

Cytat z "Lessie":
lepiej od razu "są zwierzętami uwięzionymi w ciele człowieka" :P

Czytasz w moich myślach :-Dk

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane