Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 30.12.2008 21:08:27
Dokładnie ja się też nie przejmuje co myślą o mnie "obcy tzn niewtajemniczeni" bo to się nawet ciężko takim osobą tłumaczy co to jest furry. To musi przyjść samo :) trzeba mieć to COŚ. Moi kumple wiedzą że jestem ♥♥♥♥♥♥♥♥ ale tylko troszkę xD A oni też są nieźle ♥♥♥♥♥♥♥♥ :D więc trzyma się z tymi których się lubi. Np moja klasa - banda geji, pedałów, lesbijek i tibiarz ;/... Ale jest fajnie mimo to :D W sumie to moja klasa przypomina mi was wszystkich :D W końcu my wymiatamy w szkole pod względem "robienia z siebie debili na oczach innych :D"

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 31.12.2008 0:57:27
jestę kapibarę
Widzę najwięcej dobrych rad od najświeższych użytkowników ;P
A teraz może ktoś starszy się wypowie.
PS. Kunako, nie wydaje mi się, żeby chodziło o czyjeś biografie i wypadki przy pracy.

PS2. O seksualności nie można nie wspomnieć, ale nie można robić z tego ani głównego tematu, ani sensacji. Bo nie jest to przedmiotem prelekcji.

0
(+0|-0)
Re: Prosba
Wysłano: 31.12.2008 7:57:03
Swietlik
Inna forma
Cytat z "Q-nik":
co to mialo znaczyc "zboczuchu uwazajacy sie za artyste" ? he ? HE?! :>


Cos w tym jest XD

Ja, jakby to powiedziec, nye jestem furry w stopniu tak jak miektorzy na tym forum..
Ale dla mnie, furry to rodzina C:

Byly wzlotyi upadki \CX
I \kazdy na pewno takie mial, i ma, jak nye na forum, to na furmeetach <3
Kazdy ma odpaly i tego typu rzeczy xp
Mowie z wlasnego doswiadczenia XD

Zdarzaja sie natarcia, ale kazdy ma druga szanse <3 C:
Futrzaki tak naprawde to jedna taka wielka rodzina c:
Na ludzki, a na naszy to watacha, stado czy co tam jescze kcecie XD

No c:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 31.12.2008 12:16:46
Podchwyć kilka rzeczy z American Furry (żałuje że ten dokument jeszcze nie jest ukończony, bo zapowiada się nieźle) Poszukaj po angielskich forach, można się natknąć na ciekawe rzeczy, nawiąż coś do Therian, Otherkinów i innych "odłamów"
Powinno być dobrze ;)

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 31.12.2008 12:50:12
jestę kapibarę
Cytat z "Galzra":
nawiąż coś do Therian, Otherkinów i innych "odłamów"


to odłamy pomniejsze, podstawowe to bodajże lifestulers i fursuiters ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 31.12.2008 23:10:23
A moja nauczycielka od angielskiego nawet nie wie, o czym będę mówił. "Zrobi duże oczy". :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 2.01.2009 10:55:14
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Mam prośbę. Na Anubisa nie pisz tego artykułu. Wydaje mi się ze jesteś jednak trochę za mało wczuty
by pisać artykuł o takich sprawach. Po za tym uświadamianie "mundane'ów" w takich sprawach uważam
za absolutnie bezcelowe. Zasadniczo nic nie możesz zyskać a wiele możesz stracić.
Chyba nie chcesz by w szkole wołano na ciebie "furfag" lub "skunkfucker"??

Taki jeden Snikers już coś na ten temat wie :-Dk


Jeśli już musisz o tym pisać to NIE wspominaj o żadnych sprawach związanych z seksualnością.
To jest absolutnie zbędne. Czego uszy nie słyszą tego potem nie obgadują :-Dk






Cytat z "LV":
Cytat z "Galzra":
nawiąż coś do Therian, Otherkinów i innych "odłamów"


to odłamy pomniejsze, podstawowe to bodajże lifestulers i fursuiters ;P



Czuje się obrażony --k
Therianie i otherkini to nie są odłamy furry.
Jest to równie głupe jak pogląd że furry są fanboyami therian :-Dk
To zupełnie inne grupy i nie powinny być wspominane w pracy na temat furry.

Za to oprócz lifestylers'ów są także spiritual furry. Ta grupa także nie powinna być wymieniana.
No chyba że chcesz być kojarzony z sektą :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 2.01.2009 13:42:21
Cytat z "ShadowCat":
Wydaje mi się ze jesteś jednak trochę za mało wczuty
by pisać artykuł o takich sprawach.

Dlatego poprosiłem was o pomoc. :)

Cytat z "ShadowCat":
Chyba nie chcesz by w szkole wołano na ciebie "furfag" lub "skunkfucker"??

Jak spadać to z wysokiego konia. Słyszałem o wiele gorsze rzeczy na swój temat.

Cytat z "ShadowCat":
Jeśli już musisz o tym pisać to NIE wspominaj o żadnych sprawach związanych z seksualnością.
To jest absolutnie zbędne. Czego uszy nie słyszą tego potem nie obgadują

Dlaczego miałbym o tym nie mówić? Tematy tabu? :) Myślę, że warto o tych sprawach wspomnieć, ale tak jak już było powiedziane, bez robienia żadnej sensacji. Niech sobie obgadują, jak chcą. Nie rusza mnie to.
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 2.01.2009 13:53:32

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 2.01.2009 14:09:29
A wiesz ilu ludzi popełnia samobójstwa, albo ląduje w psychiatryku każdego roku, bo są zastraszani, wyśmiewani i szykanowani przez kolegów?? To tak jakbyś się przyznał przed cała szkołą na apelu, że jesteś pedałem... Drażliwe i kontrowersje sprawy na temat furry powinieneś pominąć, no chyba, że masz bardzo tolerancyjną klasę, która zarazem nie plotkuje i nie obgaduje innych(szczerze wątpię), i która zachowa twoją prezentacje tylko dla siebie. W tedy to możesz pisać co ci się podoba...
Ostatnio edytowany przez Migal dnia 2.01.2009 14:10:45

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 2.01.2009 17:47:16
Smok Serwisowy
może zanim przejdę do istoty tego posta wyrażę jeszcze żal i pochylę się nad moderatorami. chłopak zakłada sensowny temat z bardzo konkretną prośbą o pomoc. do 10 posta mamy offtopowo ujęte pierdolenie o homo w wykonaniu kunako(czemu nikt jeszcze nie zbanował tego idioty?) a od 17 szukamy psychiatry razem z Migalem - jesteście chłopacy zajebiści - umiecie pisać coś poza randomowym spamem czy tylko nabijacie posty?. temat mógłby w zasadzie poza 2-3 postami zostać wyczyszczony do zera bez utraty wartości merytorycznej - żenujące

A teraz bardziej do rzeczy.

Wstęp:
1a) Furry jako subkultura

1a') czym jest - tłumacząc czym jest furry możesz się zasugerować notką z wikipedii. nie musisz mówić, że to ludzie którzy uważają, że są zwierzętami ale możesz napisać w nawiązaniu np do fandomu rpgowego albo cosplayowców, że każdy futrzak ma/ wymyśla sobie postać zwierzęcą, która jest animizacją/ karykatura jego ludzkich cech/pragnień (podeprzyj się obrazkami)

1b) skąd pochodzi - (warto wspomnieć, że pojawiło się w stanach, można napisać kiedy dotarło do polski a o polskim fandomie napisać w rozwinięciu)

1c) na czym polega - można napisać, że główny nacisk w tej subkulturze jest położony na relacje międzyludzkie, nowe znajomości

Rozwinięcie:
2- Furry community w spotkaniach (kilka słów o najwiekszych konwentach. gdzie się spotykają, kto, jak takie konwenty wyglądają. warto mieć kilka fotek z np parady w fursuitach itd

2a) Furry Art (kilka słów o tym co wszystkie futrzaki lubią, pokarzesz kilku czołowych artystów, co tworzą. możesz wspomnieć kim są, co tworzą, za ile chodzą najdroższe prace na aukciach (7000euro za wilczka z dzidą i kawałek poroża ;]

2b) Furry w polsce (czyli to co wyżej jeszcze raz tylko krócej i w odniesieniu do fandomu polskiego

Zakończenie:
3a) mogą być np trzy słowa o tobie, że spotkałeś wiele osób z tego fandomu pierdu pierdu - generalnie coś zwięzłego i chwytliwego pozostawiającego dobre i miłe wrażenie.

Ps. Jeśli chodzi o moje zdanie to tematu seksualności bym na speechu z angielskiego nie poruszał w ogóle.

_____
to tak w trzech słowach szkicu z mojej strony - czyli co mi się wydaje, że powinno być w speechu na 10 minut. popraw, zmień, przerób - skorzystaj na ile uważasz. jak masz jakieś pytania to wal śmiało. postaram Ci się pomóc
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 2.01.2009 17:51:15
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 2.01.2009 18:04:59
Moja klasa nie jest tolerancyjna, obgaduje innych (cała szkoła wie, że chcę znaleźć sobie jakiegoś osiołka i żyć z nim w związku długo i szczęśliwie :-Dk ) i moją prezentację nie zachowa tylko dla siebie, lecz i tak "napiszę co mi się podoba". Nie będę się ograniczał ze względu na jakiś plebs. Zawsze mówię to, co myślę, robię to, co uważam za słuszne, i nie baczę na konsekwencje. Chcesz być sobą, to musisz za to płacić. Owszem, często mam z tego powodu nieprzyjemności. Nie jestem zbytnio lubiany. Jestem przez 'znajomych' wysyłany do psychologa. :-Dk , średnie relacje z rodziną itp.itd. Ale mam kolegów, którzy mnie za to cenią. Za to, że się nie zmieniam pod wpływem innych. Za dużo przeszedłem, by przejmować się takimi drobnostkami. Samobójstwo? Kiedyś się chciałem zabić , ale furry w pewnym sensie "uratowało" mi życie. Dzięki furry odnalazłem ponownie radość...Mam zasady. Nie zamierzam ich łamać. Nie musicie mnie przestrzegać. Wiem, w co się pakuję i dam sobie radę. Jak zwykle.

Edi - Nie wiem, jak się odwdzięczyć. Bardzo mi to pomoże. Dziękuję za wsparcie. :-)k Mam u Ciebie dług wdzięczności.
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 2.01.2009 18:07:20

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 2.01.2009 21:59:57
Smok Serwisowy
prosze. cała przyjemność po mojej stronie.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Prośba o pomoc w przygotowaniu prezentacji do szkoły nt. „Furry”
Wysłano: 3.01.2009 1:34:43
WilczySmok
Zmiennokształtny
W furywiki/wikifurii czy jak to się tam zwie - jest etymologia słowa furry. A także trochę historii -> Jest tam nawet podane, iż fursuiting był znany od zarania dziejów -> przeieranie się w skróry zabitych zwierząt... Do prezentacji na zakończenie, możesz dodać fandom się rozwija, glownie ze wzlęgu na otwartość tej społeczności + to, iż wiele osó nawet będac furry nie zna nazwy - a kiedy ją pozna - wkracza w społeczność.

Przyda się także jakaś ocena tudzież momżliwe rozwinięcia - w końcu prezentujesz coś i dobrze by było napisać także coś od siebie, jakieś przemyślenia - nie musisz się przecież zgadzac ze wszystkim w fandomie.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane