Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 13.02.2009 22:19:51
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
Nie jest to czepianie, a raczej wyśmiewanie przesadnego manifestowania swoich wierzeń. Wierzysz że jesteś koniem w ludzkiej skórze? Fajnie. Ale na litość M'Atry, nie próbuj tego racjonalizować czy udowadniać, bo popadasz w tragiczną śmieszność.*

* - wypowiedź bezosobowa.

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 13.02.2009 22:21:20
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "Akimoto":
Cytat z "Ryan":

Innymi słowy Therianin, Otherkin - oszołomy

Jemu chyba chodzilo o tych TRV "THE", co to uwazaja ze sa zajebisci. Sam pomysl ze inaczej to sie da okreslic to tylko mocniejszymi slowami


Mam rozumieć tych TRV jak Froot który przychodzi i robi bajzel uważając się za rasę panów? Ci są oszołomami jako ludzie już, a czy są therianami i otherkinami czy idą na fali mody i się podszywają, łącząc to z pasją do podburzania i mącenia spokoju innych to już nie wiem...

Cytat z "MikaelGrizzly":
Nie jest to czepianie, a raczej wyśmiewanie przesadnego manifestowania swoich wierzeń. (...) nie próbuj tego racjonalizować czy udowadniać, bo popadasz w tragiczną śmieszność


Z tym się poniekąd zgadzam i pisałem o tym post wyżej. Tego nie umiem udowodnić nawet przed samym sobą, ale przyznałem to i nalepiłem naklejkę dogmat. Tworzenie teorii na siłę, przynajmniej na forach i stronach internetowych jest śmiesznym precederem. Dopiero naukowe badania mają jakiś sens.
Ostatnio edytowany przez Rynvord dnia 13.02.2009 22:24:29

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 13.02.2009 22:22:46
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
MichaelGrizzly: Piwa mu polać bo prawdę mówi.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 13.02.2009 22:23:13
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 13.02.2009 22:44:34
jestę kapibarę
Cytat z "Rynvord":
Mam rozumieć tych TRV jak Froot który przychodzi i robi bajzel uważając się za rasę panów? Ci są oszołomami jako ludzie już, a czy są therianami i otherkinami czy idą na fali mody i się podszywają, łącząc to z pasją do podburzania i mącenia spokoju innych to już nie wiem...


No.. należy podzielić dwa trzy punkty widzenia.

1. Czuje tak, myślę tak, wiem tak - o, przeczytałem, że to tak jak therianie, znaczy jestem therianinem.
2. Wiem o co chodzi, ale to tylko nazwa. Ważne jest to co czuję. Podobno to się nazywa tak jak wyżej.
3. Jestem rasą panów, a wy jestescie imposterzy. Patrz przykład z kibolami.

Ad 1 i 2 występują między furry jak widać powszechnie i nie ma co się czepiać. Zwał jak zwał.
Ad 3 mieliśmy jeden wypadek po którym zostało uczulenie ;P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 13.02.2009 22:45:33

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 13.02.2009 23:38:03
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia, niech sobie daruje.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 14.02.2009 0:06:26
Red Panda
Anthro
Cytat z "Ryan":
Cytat:
Pierwszy raz spotykam się z tym słowem i nie słyszałam jeszcze by były jakieś wojny po miedzy kłócącymi się zwierzakami który jest bardziej wilkiem czy tam lisem.


Po prostu za krótko tu jesteś ;) Swego czasu było tu paru nazitherian.


Ja przez hmm... piec lat to juz? - tak czy inaczej, nie spotkalem sie przez ten okres z akimi okresleniami. A jak ktos po prostu jest chamem/dupkiem/fanatykiem/seksocholikiem/innym [niepotrzebne skreslic], to zawsze znajdzie ideologie pod ktora 'podepnie' swoje zachowanie.
Pedal w wielkim miescie.

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 14.02.2009 0:43:58
Lew
Anthro
Powiem jedno tak troche za tematem, nie ma Nas (futrzakow) za wiele, wiec najwazniejsze zebysmy sie trzymali razem, to chyba najwazniejsze, potem ktos obudzi sie sam i bedzie tego zalowal
Ostatnio edytowany przez kudlaty dnia 14.02.2009 12:42:30
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 14.02.2009 16:06:21
Środkowo-wschodni kuguar
Anthro
Nie oznacza to, jednak, że nie powinniśmy poruszać kontrowersyjnych tematów. Wręcz przeciwnie, należy to robić.

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 14.02.2009 17:35:31
Królik
Anthro
Temat jest fajny i bardzo fajny , najważniejsza jest kultura i to by żaden nie pogryzł drugiego :P
Ja uważam się za TRF i Or.. to nie znaczy że nie umiem się bawić i być furry co nie :)
Technologia daje mam szanse zwalczenia nie tylko kalectwa i chorób ale też wrogów :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 14.02.2009 20:57:39
Cytat z "kudlaty":
Powiem jedno tak troche za tematem, nie ma Nas (futrzakow) za wiele, wiec najwazniejsze zebysmy sie trzymali razem, to chyba najwazniejsze, potem ktos obudzi sie sam i bedzie tego zalowal

Ja wlasnie tylko dlatego zeby nie byc sam nie usuwam konto z polfursa...

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 14.02.2009 21:01:49
Lew
Anthro
wiec trzymajmy sie razem, a kopmy sobie dolkow pod nogami
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 15.02.2009 20:49:43
Powiedz to innym futrom :D gdyby nie moj chlopak nie jechalbym na futrzakon :D bo na taki futrzakon powinno sie jezdzic dla pogadania z futrami itp... a o czym ja pogadam z takim np. LV? nawet go nie znam, dwa razy go widzialem, a i tak nie gadalismy ze soba, jakos sobie nie przypadlismy do gustu, lub np. Lessie, na polfursie odnosze wrazenie ze mnie nie lubi, tak samo Ryan, Huf, prawie wszystkie futra z warszawy itp. itd...
EDIT: ja wiem ze tu nie chodzi zeby na sile rozmawiac z kims, tylko ze po prostu nie jestem lubiany przez wiekszosc futer ktore znam z polfursa. I to w sumie przeze mnie, bo jak juz kiedys napisalem chyba na IRCu lub polfursie to prowadze eksepryment z wami...
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 15.02.2009 20:52:46

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 15.02.2009 21:08:49
Lew
Anthro
powiem jedno, na zywo jest calkiem inaczej
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 15.02.2009 21:11:35
Taur
Ano :), Na żywo to Ryan Furrier zaczął mi robić masaż grzbietu :)
Jedno słowo - wiele dysków.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 15.02.2009 21:33:16
Ja powiem jedno. Ktoś mi powiedział , że Polfurs uważa mnie za kompletną idiotkę i co ? I tak poszłam się spotkać raz kozi śmierć. I jak było na żywo ? Super. Wszyscy byli mili i ze wszystkimi można było fajnie pogadać. Ciekawe czy po spotkaniu Polfurs dalej tak myśli o mnie hehehee. :P
No dobra , ale to chyba offtop ?

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 15.02.2009 21:41:50
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
A mnie na żywo też nie lubią :D (w każdym razie większość )

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 15.02.2009 21:46:46
jestę kapibarę
Cytat z "Wilczyca":
Ja powiem jedno. Ktoś mi powiedział , że Polfurs uważa mnie za kompletną idiotkę i co ?


Czy to takie genialne uogólnienia jak "ONI", "Grupa Trzymająca Władzę" i to trzecie, co nie pamiętam? (GNP)
Ostatnio edytowany przez LV dnia 15.02.2009 21:48:20

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 16:23:08
nie
WY

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 16:55:30
Arachne
Taur
Lessie, nie dokazuj bo słyszałem od tych co ponoć coś słyszeli, że też jesteś w paru grupach.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 17:34:20
E tam wszyscy idioci i idiotki tego forum łączmy się. :P

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 19:52:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Zmoderowano:
Cytat z "Akimoto":
jak juz kiedys napisalem chyba na IRCu lub polfursie to prowadze eksepryment z wami...

Jedyny eksperyment jaki tu trwa, to ty.


Cytat z "Wilczyca":
Ja powiem jedno. Ktoś mi powiedział , że Polfurs uważa mnie za kompletną idiotkę

Pewnie ten "ktoś" przeczytał sobie jak jedziemy po Twoich pompatycznych ideoligiach. Mogę Ci tylko powiedzieć żebyś tego "kogoś" nie słuchała, dzieciaki z PSFu tak już mają ^_^
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 16.02.2009 20:25:23

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 20:29:43
Szczerze mówiąc zmieniłam nastawienie do Polfursu. Myślałam , że jesteście ( cenzura ) i , że ( cenzura ) , ( cenzura ). A jak się z wami spotkałam nie ze wszystkimi , ale z większością to zmieniłam zdanie o dużo , dużo stopni. :P

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 20:54:13
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Bo my po prostu jesteśmy zajebiści. ;]

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 16.02.2009 23:10:53
jestę kapibarę
temat sie zgubił.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 17.02.2009 20:46:21
Ehhmm. Proponowała bym ten cały offtop przenieść do śmieci. Znaczy się do tematu offtopowego. A jak czegoś takiego nie macie to wymazać.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane