Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456


0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 17.02.2009 20:51:13
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Too late ^^ Wywaliłem w momencie jak napisałaś :) A teraz wracamy na właściwe tory :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 28.08.2009 21:33:08
Hiena
Zwierzę
Tak sobie rozkminiam temat ten i jeszcze inny, założony przez osobę zbanowaną.. Minęło trochę czasu, zastanawiam się, jaka byłaby reakcja forum na tekst w powitaniach: "cześć, jestem Xxx, jestem żuczkiem, therianem"? ;)

Pytam zupełnie poważnie, ciekawi mnie, ile zapaliłoby się w tym momencie czerwonych żaróweczek.

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 28.08.2009 21:49:37
fajkojot
Człowiek
Pół forum miało by dobry humor z powodu futrzaka żuczka? :P A serio, taka sytuacja już miała miejsce. Nie jestem pewien czy nie przy Shadowcat (jeśli się mylę, to weź mnie skoryguj Shadow :-Pk ). Pamiętam, że kilka jednostek było wyjątkowo rozdrażnionych na samo stwierdzenie "therianin".
Z mojej strony reakcja? Neutralna, poza tym, nie piszę nic w Powitaniach zwykle :P
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 28.08.2009 22:13:32
Nie podoba mi się to.
Ale mówię to dlatego, że nie lubię wszelkich konfliktów. Przeczytałem ten temat i właściwie nadal nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Z tego co wykumałem, to therianie są źli.
Kompletnie nie wiem jak to pojąć. Przecież, wszystko zależy od tego jaki jest człowiek! Na pewno są jacyś theriane którzy są ok dla furry.

...A może i nie? Nie znam żadnego theranina.

To takie dziwne.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Furry vs. Therianie
Wysłano: 28.08.2009 22:22:10
Ja jestem therianem. Ponoć przeczytałeś cały temat a mówiłam tam o tym wielokrotnie. Czyli nie wszyscy są źli. I teraz już znasz jednego theriana. :P

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane