Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 24.02.2009 23:12:47
Zwierzę
Biedny kot. Ale że tylko jeden? Masa kotów cierpi z rąk ludzi tak samo jak masa ludzi cierpi z rąk innych ludzi. Mściwe fotki dla jednego znęcającego się g*wno dadzą tak czy inaczej. Bo reszcie to nie pomoże. Cała ta akcja a także dyskusja tutaj też g*wno da. Jak ktoś chce pomóc zwierzętom to walczy o prawa dla nich a nie gada i strzela sobie żalfoty w masce Guya Fawkesa.

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.02.2009 0:06:05
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "judas666":
Tak w temacie: http://www.snopes.com/pho...deo.asp


Dobra, dla mnie jedno zdjęcie wystarczy z tych które były podlinkowane. Może 14-latka bym zostawił w spokoju, ale ją wysłałbym do szpitala w stanie krytycznym bez najmniejszego wahania.

Swoją drogą lat temu parę widziałem coś co i tak bije wszystko, pewnie nie tylko ja zresztą widziałem - dość brutalny filmik przedstawiający ludzi pracy którzy zabijali zwierzęta, później obdzierali ze skóry na futra. I - co gorsze - nie zawsze odbywało się to w tej kolejności. Chińczycy głównie, a na pewno azjaci. Lisy to były chyba, w każdym razie na filmie gość skakał po głowie zwierzęciu, wyrywał mu płaty skóry żywcem, gdy to jeszcze żyło... oczywiście to jeden film, kropla w morzu jakie były są i będą, ale był najbardziej potworny jaki widziałem.
Ostatnio edytowany przez Rynvord dnia 25.02.2009 0:33:33

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.02.2009 0:27:48
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Rynvord":
dość brutalny filmik przedstawiający ludzi pracy którzy zabijali zwierzęta (...)


Jenoty.
(brutalne) http://www.all-creatures.org/anex/raccdog.html

Nie tak dawno temu trafiłam właśnie na "Earthlings"- film pełnometrażowy przedstawiający okrucieństwo wobec zwierząt na wszystkich polach ich wykorzystywania. Pożywienie, futra, skóra, rozrywka, zwierzęta domowe. I mam wrażenie, że najgorsi są właśnie ci "ludzie pracy", którym cierpienie tak się opatrzyło, że zaczęli traktować zwierzęta jak rzeczy.
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 25.02.2009 0:28:20

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.02.2009 0:32:27
Angora Turecka
Anthro
http://www.petatv.com/downloads/fur_farm.zip (brutalne, nie dla ludzi o słabym żołądku i nerwach)

Właśnie odnalazłem. Dokładnie to. Powiem szczerze, że oglądając to można zwrócić ostatni posiłek. Jeśli problemem jest 14-latek nadający się do leczenia, to czym jest ten proceder?!
Co nie zmienia faktu że takich jak tą Chinkę należy darzyć otwartą nienawiścią - kompletnie bezsensowna śmierć młodego jeszcze kota.

ADD: I jeśli mam być szczery Tanuki, te zdjęcia mają się licho na tle filmu, który po prostu budzi grozę.
Ostatnio edytowany przez Rynvord dnia 26.02.2009 0:20:29

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.02.2009 21:18:24
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Ryan":
http://kenny-glenn.pl/
http://www.kenny-glenn.net/

Obejrzyjcie sobie...

to chore................ Ja miałem 20 kotów więc .... Bardzo mnie to w Ku... Zdenerwowało ...

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 26.02.2009 18:07:18
Mykita
Zmiennokształtny
Renvord: Widziałem ten "film" już kiedyś. Jedyne co mogę powiedzieć to że budzi to we mnie wielki smutek, żal i chęć pomsty.
Po prostu straszne jest co robią ludzie. :-(k

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 26.02.2009 18:37:07
Królik
Anthro
Cytat z "Cereal Killer":
Cytat z "Yeehim":
Na temat tego calego internetowego szumu...


Tym Żydom i tak już nikt nie pomoże, a jak jest okazja zainterweniować i rozprawić się z jakimś gnojkiem katującym zwierzaki to co w tym dziwnego?




Niesamowite Jak to dobrze ująłeś w tym małym oekaki ale ja też lubię 4chana pomimo dużej niechęci do fury wśród użytkowników
Technologia daje mam szanse zwalczenia nie tylko kalectwa i chorób ale też wrogów :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 26.02.2009 21:36:25
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Rynvord":
http://www.petatv.com/downloads/fur_farm.zip (brutalne, nie dla ludzi o słabym żołądku i nerwach)


Podobne do tego, widziałem serię zdjęć z labolatoriów, w których na zwierzętach testowane są leki i kosmetyki. Chociaż nie jestem jakoś specjalnie wrażliwy, to naprawdę zachciało mi się rzygać. Tym bardziej, kiedy sobie pomyśleć, że to wszystko najprawdziwsza prawda, nie historia z filmu czy gazety. Straszne.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 23.01.2010 21:18:22
Smok
Zmiennokształtny
Tak sobie przeglądam tą stronkę o Dustym, zatrzymałem się na zdjęciach. Nie wiem jak dla was, ale jak dla mnie większość z tych kocich zdjęć pasowałaby lepiej do icanhascheezburger (a z pewnością nie pokazuje poważnego podejścia do problemu). Do tego ta wzmianka o rasizmie (widać, że to gówniarz, a wyzywanie innych "nigga" na jakże poważnych commentach na YT jest przecież dla takich dzieciaczków cool). Obrazek Yeehima całkiem ładnie to opisuje. Całość była przesadnie rozdmuchana, a jeżeli wierzyć updacie sprzed paru dni, chłopakowi absolutnie nic się nie stało, bo rodzinka stoi w bardzo dobrych stosunkach z szeryfem i USA w ogóle. Czyli normalka.

Innych filmików nawet nie chcę oglądać, mi wystarczył program z Discovery, gdzie Chińczyk drażnił węża, po czym wieszał go i na żywca rozcinał, by zdobyć "najlepszej jakości" pęcherz (lub inny ogran wewnętrzny), by podać go ludziom w restauracji. Wszystko związane zapewne z "tradycyjną chińską medycyną".

Zresztą podobnie cofniętych umysłowo ludzi mamy w Polsce. Nie tak dawno był przecież reportaż o leczniczym psim smalcu, którego wyrób jest zresztą w naszej ojczyźnie całkowicie legalny.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 23.01.2010 21:51:51
Cytat z "Ryan":
http://kenny-glenn.pl/
http://www.kenny-glenn.net/

Obejrzyjcie sobie...


Ja pierdole.... Jak tak można!!? no i jak tu ma cię ♥♥♥♥♥ nie złapać po obejrzeniu takiego ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ bez serca.... Oby ktoś tak samo go potraktował jak on tego biednego kotka.

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 24.01.2010 0:16:35
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
Masakra, nie rozumiem tego, kolesia powinna spotkać surowa kara... Na te filmy aż patrzeć nie mogę .

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 24.01.2010 8:54:20
Cytat z "Nivrax":
widać, że to gówniarz, a wyzywanie innych "nigga" na jakże poważnych commentach na YT jest przecież dla takich dzieciaczków cool

Może nie wiesz, ale dla samych niggaz takie nazywanie się nawzajem jest jeszcze bardziej cool ;)

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 24.01.2010 8:58:46
POMIDOR
Ja uwazam że znęcanie się nad zwierzetami podchodzi pod niemoralność
Ostatnio edytowany przez kitsunechao dnia 24.01.2010 9:01:06

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 24.01.2010 13:30:28
Królik
Anthro
Kogoś kto żyje w mieście pod kloszem naszego obecnego świata mięso pochodzi z supermarketu. Ciekawe czy ci wszyscy miejscy twardziele przeżyli by mieszkając w dżungli np. czy potrafili by przebudzić się ze snu społecznej wioski tak dobrze nas niańczącej pozbawiając nas zbędnych widoków krwi, okrucieństwa i smrodu .
Spora ilość osób gdyby mieli zabić choćby taką małpiatkę żeby ją zjeść nie dało by rady patrząc na jej wielkie ciemne i wystraszone oczy, ten co zrobi to z wyrzutami sumienia prawdopodobnie nawet nie obrobi truchła zwierzaka nie da rady wydrzeć z niego wnętrzności i zedrzeć z niego skórę, a ten co zrobi bez wyrzutów sumienia zostanie nazwany okrutnikiem, ale się naje. Jednak ta sytuacja jest bardzo hipotetyczna i bardziej uderza w naturę i psychikę ludzi jako istot które są częścią natury.

W obecnych czasach człowiek odchodzi od natury na tyle mocno i tak szybko że to on sam teraz ustala zasady natury którą teraz nazywa cywilizacją. Z rozwojem technolog wyruszymy w kosmos zasiedlając inne planety lub samą przestrzeń i tan nie zabierzemy słonia bo to piękne i niezwykłe zwierze, ale weźmiemy genetycznie zmodyfikowanego tucznika który dostarczy nam niezbędnych środków odżywczych. Technologia i rozwój dyktuje nam co jest potrzebne i co nie i za jakiś czas przewyższymy inne gatunki w taki sposób że Pozwolimy żyć tylko gatunkom które są nam potrzebne bądź przydatne.

Wracając do znęcania się nad zwierzętami nigdy wam się nie zdarzyło rysując coś na kartce lub układając domek z kart a ten znów się ♥♥♥♥♥♥ albo kredka znów wyszła za linie wściekasz się i agresja sama wychodziła pod postacią słowa ♥♥♥♥♥.. lub w inny sposób. Mamy w sobie agresje siedzi w nas i jest nieodzowną częścią nas, Znęcanie się nad zwierzętami może właśnie przybierać formę takiego wyładowania. Gdy kopniesz pasa bo zaczął wąchać cię kiedy ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ wracasz do domu.

I jeszcze jedno które mnie przeszywa na wskroś. Nie odrzuca mnie to że ktoś odetnie głowie śwince piłą a ta wciąż wierzga lub masowa linia produkcyjna skrzydełek kurczaka gdzie w pewnym momencie cała armia kur zawieszona do góry nogami zostaje pozbawiona główek przez 2 nachodzące na siebie piły. Boli najbardziej mnie to że ludzie zabijają foczki no to jest dla mnie niewyobrażalne.

Ludzie Są twórczy mają to natchnienie ten pęd wypycha ich cały czas do działania i to właśnie ten pęd ta twórczość tworzy z nas coś więcej od zwykłego zwierzaka jest powodem do całego okrucieństwa no bo przepraszam brodaty facet w gumofilcach na biegunie wolał by siedzieć w ciepłej kei i łowić spokojnie rybki a nie mordować foczki dla ich futerka. A przez kogo to wszystko przez jakiegoś czułego romantyka który tworząc setki pięknych projektów wymyślił piękną suknie z białego futerka które jest niezwykle egzotyczne.

PS Pisałem to na szybko bo do babci spadać muszę wczoraj skończyła 70 :P Veth masz troszkę racji z tym wpadaniem na 5 minut na forum obiecuje że postaram się poprawić xD
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 24.01.2010 13:52:29
Technologia daje mam szanse zwalczenia nie tylko kalectwa i chorób ale też wrogów :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 21.03.2010 8:46:08
Tak sobie czytam to forum, szukam tematu w którym mógłbym coś napisać. No i okazuje się że gówno wiem, ale co jak co nad zwierzętami znęcać się conieco wiem. Moje ulubione akcje ? Rzucić w tył głowy kota kamieniem z całej siły. To ten zacznie tak wysoko skakać jak nigdy w życiu nie widziałem. A odkryłem to przez przypadek. Po prostu chciałem rzucić w kota z kamienia. Nawet nie nastawiałem się że trafie a tu proszę headshot. Próbowałem też torturować swojego psa. Ale nie wiem mam chyba za miękkie serce i nie lubię słuchać jak piszczy. A co do samego torturowania zwierząt, to po prostu logiczne. Myślicie że gdyby była jakaś wyżej rozwinięta forma życia na ziemi niż ludzie, to też by nami się zabawiali. Mózg Ci nie urósł dostateczne w ewolucji, to masz przejebane. I cie trochę pomęczymy :)

Komentarz od LV
USER WAS BANNED FOR THIS POST
(i za całokształt)
Ostatnio edytowany przez LV dnia 21.03.2010 18:19:37

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 21.03.2010 12:38:15
Smok Serwisowy

pstryk
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 21.03.2010 14:55:36
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.03.2010 11:38:46
Cytat z ""Onet.pl"":
Kopała, biła i głodziła jamnika. Grożą jej dwa lata

Nawet do dwóch lat więzienia grozi 59-letniej mieszkance Krosna Odrzańskiego (Lubuskie) za znęcanie się nad swoim jamnikiem. Psa, odebranego właścicielce, nie udało się już uratować. Miał liczne obrażenia, m.in. pękniętą wątrobę.


Karą powinno być potraktowanie tej ... jak ona potraktowała tego biednego zwierzaczka (według mego skromnego zdania).

Źródło Źródło - mirror

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.03.2010 12:39:26
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "FurryMe":
Karą powinno być potraktowanie tej ... jak ona potraktowała tego biednego zwierzaczka (według mego skromnego zdania).


Co według mojego skromnego zdania postawiło by Ciebie na równi z nią.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.03.2010 17:33:25
Cytat z "Ryan":
Cytat z "FurryMe":
Karą powinno być potraktowanie tej ... jak ona potraktowała tego biednego zwierzaczka (według mego skromnego zdania).


Co według mojego skromnego zdania postawiło by Ciebie na równi z nią.


Nie każde moje ego jest miłe i uprzejme lub dobre i tak doskonale wiem, że prawo oko za oko stawia mnie na równi z nią, ja też w pewnym aspekcie siebie jestem ... .

Jednakże, gdybym to ja znęcał się nad zwierzakiem, to uważam, że też powinienem w ten sam sposób być ukarany...

"Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego" - Postępuj tak, jak chciałbyś, by z tobą postępowali...

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.03.2010 17:52:35
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "FurryMe":
ednakże, gdybym to ja znęcał się nad zwierzakiem, to uważam, że też powinienem w ten sam sposób być ukarany...


Bzdura. Nie robił byś tego gdybyś chciał zostać ukarany....
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.03.2010 22:50:40
Cytat z "Wolfheart":
Cytat z "FurryMe":
ednakże, gdybym to ja znęcał się nad zwierzakiem, to uważam, że też powinienem w ten sam sposób być ukarany...


Bzdura. Nie robił byś tego gdybyś chciał zostać ukarany....


Po prostu decydując się na dany czyn jestem gotów przyjąć jego konsekwencje (wypić nawarzone piwo). Jeżeli na przykład bym coś ukradł jestem gotowy ponieść konsekwencje prawne za ten czyn itp...

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 25.03.2010 22:55:12
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Kradzież może być z konieczności. Znęcanie się nad zwierzęciem najczęsciej wynika z sadystycznych skłonności będących zaburzeniem psychicznym, lub z bezmyślności. W obu przypadkach nie bedziesz widział nieprawidłowiści w swoich czynach więc nie poddasz sie karze.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 27.03.2010 9:45:38
Cytat z "Wolfheart":
Kradzież może być z konieczności. Znęcanie się nad zwierzęciem najczęsciej wynika z sadystycznych skłonności będących zaburzeniem psychicznym, lub z bezmyślności. W obu przypadkach nie bedziesz widział nieprawidłowiści w swoich czynach więc nie poddasz sie karze.


Czym innym jest widzenie lub nie nieprawidłowości w swoich czynach, a czym innym poddanie się karze wynikającej z prawa - jestem gotowy poddaniu się karze wynikającej z prawa - jestem także za prawem "oko za oko" w przypadku przestępstwa przeciwko zwierzęciu lub osobie, która nie ma możliwości się bronić ze względu na swe ograniczenia fizyczne lub umysłowe.

Przykład 1:

Futrzak A jedzie pojazdem komunikacji miejskiej nie posiadając biletu - złapał go kontroler - Jestem gotów poddać się karze wynikającej z taryfikatora.

Przykład 2:

Futrzak B Przechodzi przez ulicę na czerwonym świetle (na jezdni nie ma w tym momencie poruszających się pojazdów) - złapał go patrol policji - Przyjmuję mandat.

Podsumowując:

1. Nie jestem święty.
2. Decydując się na czyn, który jest zagrożony karą przyjmuję jego ewentualne konsekwencje - nawet wtedy, gdy nie jestem z tym zgodny.
3. Jestem za drakonizacja prawa w przypadkach, gdy przestępstwo dotyczy zwierzęcia lub jednostki ludzkiej, która nie ma możliwości podjęcia próby obrony.

Jestem też za tym, by kary zawsze były jasno określone za dany czyn...

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 27.03.2010 9:54:46
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Tak więc porównujesz mandat za jazdę bez biletu z zabójstwem. Zero logiki.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Znęcanie nad zwierzętami
Wysłano: 27.03.2010 10:01:22
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Przykład A: Albo ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ albo nie.
Przykład B: Raczej nie warto ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ bo bedzie jeszcze gorzej.

Tutaj byś nie uniknął kary bo ktoś przyłapał Cie na gorącym uczynku, Ci co znęcają sie nad zwierzakami przeważnie nie są złapani za rękę.
Czy gdybyś torturował kotka w swojej piwnicy, zrobił byś zdjęcia i poszedł na policję pokazać swoje czyny?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane