Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...56789>>


0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 1:31:53
Smok Serwisowy
Dźięki wszystkim za wsparcie - początek trochę cięższy- pierwszy raz na eterze każdego może trochę stresować przy świaddomosci ile osób słucha i będzie oceniało. Dostaliśmy 1 mikrofon na 2 osoby. Troche nas zagadywali jednak, a koleś podobno najmniej sie odzywa podczas audycji :) a teraz sie bardzo Szczurek wkręcił ;) Dobrze że tyle osób dzwoniło to sobie prowadzący mogli pogadać.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 1:36:33
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "Edi":
Dźięki wszystkim za wsparcie - początek trochę cięższy- pierwszy raz na eterze każdego może trochę stresować przy świaddomosci ile osób słucha i będzie oceniało. Dostaliśmy 1 mikrofon na 2 osoby. Troche nas zagadywali jednak, a koleś podobno najmniej sie odzywa podczas audycji :) a teraz sie bardzo Szczurek wkręcił ;) Dobrze że tyle osób dzwoniło to sobie prowadzący mogli pogadać.


:P Ed. Wyście od 20 minuty byli już statystami :P Ale fajno to wyszło, świetna robota :)

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 1:39:41
lisica
Anthro
mnie ten prowadzący co nieco wnerwiał..:P

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 1:47:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
No niestety koleś troche sie rozgadał... i my tak słuchalismy... sluchalismy....

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 1:50:40
lisica
Anthro
no właśnie... to wnerwiało.. ale telefony na prawdę Wam panowie wyszły świetnie :) tekst z klimatem i wcześniejszy z mandatem były the best :D

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 2:02:31
Smok Serwisowy
uważam, że jak było nieźle tak czy siak - mieliśmy się pokazać, miało być fajnie ciekawie - było. na pewno nie zaliczyliśmy zonka - jesgtem pewnien że kolejny raz był by jeszcze lepszy bo bez tremy. z drugiej strony pamiętajcie - że to ICH praca - my byliśmy tylko pretekstem do zrobienia czegoś nowego... bo tak zarabiają. My mogliśmy to wykorzystać, żeby pokazać nasz fandom - mission accomplished
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 3:12:25
PERMABAN
Trochę fail, gdy ci prowadzący gadają o "półkoniu" i leci tekst, że to minotaur :P W ogóle niektóre te teksty to tylko facepalm.
Ale przynajmniej Edi i Veth jakoÅ› siÄ™ zachowywali.

O lol, FOKSBOJ.
Dobra, nie wytrwałam do końca, pół godziny mi wystarczy aż nadto xp
Ostatnio edytowany przez Arabeska dnia 9.04.2009 3:12:41

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 3:21:13
Lew
Cytat z "Edi":
uważam, z drugiej strony pamiętajcie - że to ICH praca - my byliśmy tylko pretekstem do zrobienia czegoś nowego... bo tak zarabiają.


Redaktorzy nic nie zarabiają. Radio finansowane jest z budżetu politechniki wrocławskiej, prowadzący, technicy i cała reszta nie dostaja za to nawet złotówki. Wszystko zawdzieczamy pasji ludzi, którzy poświęcają swój czas dla tego radia.

Chciałbym podziękować Edwardowi i .. Adonai oraz wszystkim, którzy aktywnie przyczynili się do powstania audycji. Peace :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 3:39:18
Canis Lupus
Anthro
Cholera dopiero teraz odsłuchałem :P Kompletnie mi z głowy wyleciało :P

Wasz debiut radiowy wypadł nieźle, wygląda na to że nawet jak Was katowali trudnymi pytaniami to sami się z nich wycofywali lub konkretnie odpowiedzieliście, z czego bardziej to drugie :) Ważne też że zachowaliście zimną krew. Nie zająkneliście się jak również dobieraliście ostrożnie słowa. A Vethu brzmi jakoś przyjemniej przez mikrofon niż na forum/IRCu - tekst z kafarem był świetny :) Definitywnie mission accomplished. Pozdro dla Edka, Vetha i dzwoniących

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 6:50:21
Mykita
Zmiennokształtny
Gdyby ktoś miał problemy ze ściągnięciem z rapidshare'a ;-)k

Audycja

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 8:08:06
Wilk
Anthro
Ja musiałem już iść spać koło 23:20 czy jakoś tak XD. ale trochę słyszałem. To było genialne.

Jestem ciekaw czy mnie odczytali. :-)k
Szkoda że nie zadzwoniłem :-(k w ostatniej chwili stało się tak że miałem problemy techniczne XD. Z GG chciałem zadzwonić.

Będzie kiedyś Replay?

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 8:16:12
jestÄ™ kapibarÄ™
Cytat z "Kitty":
mnie ten prowadzący co nieco wnerwiał..:P


Generalnie rzecz biorąc, po 20 minucie gość już trochę nie wiedział co mówić. Mieli przygotowane "pytania", ale potem tak naprawdę chyba mu nic nie przychodziło do głowy zapytać coś o całość, bo każdego dzwoniącego pytał wg schematu "kto ty jesteś i dlaczego", plus jedno pytanie w sumie też osobiste. Przebaczam mu za pytanie o dyskryminacji.

Koleżanka z minotaurem, orientacją płeć - samiec czy samica oraz owczarkiem szwajcarskim wprowadzała tzw. element komiczny (chyba niezamierzony). Czy to była siostra Inga? ;P

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 10:38:23
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
W sumie ona miała prowadzić tą audycje, jednak ten koleśzadawał jedno pytanie przez 3 minuty wplatając w nie jeszcze jakies swoje historyjki, tak że na początku jak wiadomo było o co chodzi tak pod koinec już niebardzo.... dlatego były te przerwy i zacięcia, przed audycją siostra Inga pytała nas o mnóstwo rzeczy z ktorych później zadała może 10%-20% pytań z nich.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 10:54:05
Wilk
Anthro
Zróbmy audycje w Radio rmfm albo z XD.
Będzie większy rozgłos i lepsze przygotowanie. XD

Ale na serio będzie jakaś powtórka to już się przgotuje psychicznie i odezwe się XD.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 12:01:07
Klacz huculska
no nie za bardzo mi sie to podobalo..... prowadzacy jacys tacy nie bardzo.... Edi z vethem parwie nie dopuszczani do glosu.... i pytania typu "lubisz przeterminowane mieso" czy " jak ktos powie do mnie kotek to jestem furry" no to sorry.....

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 12:01:13
Draconequus
Hybryda
Fang nie chcę cię obrażać czy coś ale może lepiej byłoby gdybyś się nie odzywał.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 12:19:33
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Qnik - w tej audycji chodzilo o luźną pogawendkę a nie o cykl merytorycznych audycji z ekspertami. Cel audycji został imo zrealizowany - przyjemnie, bez nawału informacji, liźnięty temat. Jak ktoś słuchał i nie wie to sie zainteresuje i się dowie.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 12:39:39
Lew
Ryan, jak ja się cieszę, że chociaż Ty całkowicie to rozumiesz :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 13:12:46
Klacz huculska
ojejuniu.... Ala nie zrozumiala przeslania audycji..... hmmm..... tragedia :< i tak mi sie nie podobalo

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 13:41:09
Smok
Cytat z "Simba":
Audycja :)

http://rapidshare.com/fil...p3.html


Limit pobrań został już wykorzystany :F

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 13:41:25
Edi: qunik - mogłaś zadzwoniś i się podzielić swoimi uwagam na antenie :)

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 13:44:05
Ocelotek
Anthro
Nic wyjątkowego w sumie. Ot pogawędka. W sumie spoko tylko niektóre pytania takie sobie :-Pk Najbardziej szkoda, że Edi i Veth tak mało mówili.
Ostatnio edytowany przez judas666 dnia 9.04.2009 13:48:34
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 15:09:41
Wilk
ZwierzÄ™
Osobiście gdybym nie wiedział o co chodzi w furry to po tej audycji nadal bym nie wiedział.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 16:14:18
Anthro
Ja słuchałem dwa tygodnie temu ich audycji na inny temat; Oni po prostu już mają taki sposób prowadzenia audycji ;)
Po 2-gie godzina (z przerwami) to stanowczo za mało żeby porozmawiać poważnie na jakikolwiek temat :P
Ostatnio edytowany przez To³dy dnia 10.04.2009 8:15:08
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

0
(+0|-0)
Re: Audycja radiowa o futrzakach?
Wysłano: 9.04.2009 16:38:17
Lew
Zgadzam się, powinni mieć do dyspozycji 2 godziny...
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...56789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane