Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1234567...14>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 12.04.2009 23:04:54
A moim pierwszym kompem była w 1994 roku Amiga 500, kurna ale te wszystkie gry miały wtedy klimat :P

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 12.04.2009 23:06:05
Kociak
Anthro
Cytat z "Namida":
a ty nie marudź! ;p

jakby to był jedyny offtop na forum XD


dokładnie:P
Najnowsza teoria:"to nie facet myśli ch*jem ale ch*j myśli facetem"

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 12.04.2009 23:08:48
Wilk
Anthro
ha ha, Kociak mnie popiera, to już coś :D XDD
"Otwartą księgą jest Natura
dla tego, co w niej czytać umie..."

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 12.04.2009 23:14:21
Szeregowy Spizgalski
Tak.
*Polewa offtop okrętowym olejem napędowym i podpala*

Hmm czekaj czekaj....

AAAAAAAAAAAA *biega i sie pali*
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 12.04.2009 23:16:40
Wilk
Anthro
*kopie WH w zad i offtopuje dalej*
a ja nigdy nie miałam przyjemności z Amigą :(
"Otwartą księgą jest Natura
dla tego, co w niej czytać umie..."

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 0:06:04
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Fang":
Na amigach dało się grać. od Amigi 500 do 600 tylko można było grać. Przeszedłem na amigach chyba ze 50 gier.


WRRRR jak śmiesz, bluźnierco.
Padaj na kolana przed koderem z amigowej demosceny.
(w '95 moja grupa wypuściła jedyne swoje demo, które własnymi ręcami w 80% ja napisałem na Amidze 600 w AmosPro.)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 8:25:56
Ocelotek
Anthro
Moim pierwszym kompem był jakiś Atari i w życiu nie chciałbym wracać do tego złomu :-Pk Nie chciałbym też żadnych innych złomów.
0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 8:26:26
A ja mam maszynkę do golenia sprzed 30 lat.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 8:27:12
Wilk
Anthro
A jak to się nazywało. To powiem czy przeszedłem. PS. ale ogólnikowo to przeszedłem ok 150 gier na amidze XD całe 100 z Amigi 1200.

Moje ulubione gry to były: (PS może gry przeszedłem po kilka razy ale to nie naliczam na licznik)
-TeenAgent - KOMEDIA jakich mało na tej planecie - przeszedłem 48 razy
-Ufo Enemy Unknown - Gra doskonała, strategia, ekonomia, strzelanka, turówka, rpg, itd. w jednym, w tej grze nie obowiązuje przysłowie że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego XD - Przeszedłem tylko 9 razy (miałem w tedy sezony na UFO, taki czas kiedy chciało mi się mordować ufoludki).
-SpaceCrusade - Jedna z najtrudniejszych gier jakich grałem, to jest przodek WarHammera - Przeszedłem swoją drużynom (były trzy z bratem wybraliśmy po dwie) chyba 69 map a i tak nie wygrałem (map jest 12-15 XD parę razy robiłem po jednej by natłuc nowych marins XD).
-Cannon Fodder 1 i 2 - Ahh... te wspomnienia, To była najtrudniejsza gra świata, która przynosiła mi tyle przyjemności i goryczy :-Dk. Dla mnie nie do przejścia. - przeszedłem tylko do 24 misji w jedynce i do 64 w dwójce (na 120 czy jakoś tak) XD
-FlashBack - Flesz będzie wieczny w mym sercu, to była przygotówka, strzelanka. jakiej później w życiu nie widziałem

ok nie mam ochoty wpisywać tych pozostałych 10 dlatego zostawię tego tyle x3.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 9:15:47
Cytat z "Cereal Killer":
Ja za niedługo 22 lata i żałuję że nie mógłbym mieć znowu np. 17...


Och tak, też chciałbym mieć tak z 4-6 lat i móc dzieciństwo przeżyć na nowo :P

A skoro wszyscy wymieniają swoje sprzęty, to ja się pochwale,że miałem Commodore'a w wieku ok.3-4 lat, ruską podróbę Pegasusa, PC (a jaki to był, to nie pamiętam ;P) no i właśnie teraz PS3 (wersja 60GB, czyli PS3, PS2 i PSX w jednym), a raz pożyczyłem od kumpla PS1 ;) Ale teraz granie nie jest takie same, jak kiedyś.

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 11:31:20
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Fang":
-Ufo Enemy Unknown
-Cannon Fodder 1 i 2


Ufo ciągle żywe, nadal się w to grywa. Zajrzyj na /tg/, ufo jest w modzie i nadal epickie misje są opisywane.
Canon Fodder i owszem, dobre ale nie -aż- tak ciężkie, z powodu powolnego rozpoczynania i krótkich i bardzo losowych akcji, trzeba było dość często powtarzać.

Ja gdzieś znalazłem strzelankę zwaną "Killing Games Show". Cybernetyczny styl plansz, kierujesz strusiowatym robotem, który potrafi skakać, biegać po ścianach i strzelać, może znajdować różne bronie i inne bonusy i...
to była najtrudniejsza gra jaką znalazłem. Średnio dzień zajmowało mi dojście o platformę dalej. Średnio dwa miesiące ukończenie levela. To była platformówka ze stale podnoszącym się poziomem wody. Szeroka, poziomo zapętlona plansza, wyjście gdzieś na górze. Sekunda wahania i woda cię doganiała i ginąłeś. Skok w niewłaściwym momencie i ginąłeś. Próbowałeś wziąć lepszą broń, co zajmowało 2 sekundy i brakowało ci tych 2 sekund na końcu levelu. Cała gra operowała z szybkością odrobinę wykraczającą ponad możliwości świadomego sterowania przez co na wszystko trzeba było wyrobić sobie odruchy, a poziom trudności rósł liniowo - jak pierwsze dwa miesiące użerałem się z levelem 1, tak grając na levelu 3 byłem w stanie przejść lvl1 z zamkniętymi oczami (no prawie) a kolejne platformy levelu 3 zajmowały mi po parę dni prób...
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 12:09:01
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Amiga to stare dzieje ... potem nastała Era PS i Nintendo 64 jeżeli chodzi o moja szkołę. Do dziś mam jeszcze pada na strychu :3
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 13:34:40
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Gry z amigi...

Turrican III - fajny, ale wlaczany glownie dla intra (MRRRRRRRRRRRRRRRRRRR)
Rodland - jedyna gra na Amidze [ i jedna z niewielu w ogole] jakie przeszlam w calosci.
Canon Fodder - klasyka.
Sim City - mrrrrrrr...
The Settlers - przez ta gre rodzice zepsuli mi drugiego coma i nie moglam z joysticka korzystac;/
Yo!Joe - swietna platformowka.
Supaplex/Supladex - mrrrrrr...
Chuck Rock 2 : Son of Chuck - patrz Yo!Joe.


0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 13:51:39
Wilk
Anthro
Cytat z "OlaHughson":
Gry z amigi...
(...)
Sim City - mrrrrrrr...
The Settlers - przez ta gre rodzice zepsuli mi drugiego coma i nie moglam z joysticka korzystac;/
(...)


Grałaś w to? a ja myślałem że byłem jedyny w Polsce XD. Setllersów przeszedłem a simcity się bawiłem i to dość często
Ostatnio edytowany przez Fang dnia 13.04.2009 13:52:32

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 13:54:07
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Owszem. Na dystkeietkach, na amisi :3


0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 13:55:42
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Fang":
Cytat z "OlaHughson":
Gry z amigi...
(...)
Sim City - mrrrrrrr...
The Settlers - przez ta gre rodzice zepsuli mi drugiego coma i nie moglam z joysticka korzystac;/
(...)


Grałaś w to? a ja myślałem że byłem jedyny w Polsce XD. Setllersów przeszedłem a simcity się bawiłem i to dość często


Tak, byłeś jedynym posiadaczem amigi w polsce.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 13:57:25
Wilk
Anthro
Nie Amigi ale simcity XD.

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 14:41:14
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Ba, bo to wogóle nieznana gra w końcu. A SC4 to mój nałóg ;) .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 14:45:56
Szakal/ Anubis
Anthro
Widzę, że rozmowa o Amigach xD sam mam jeszcze na strychu Amige 600 :D. Najlepsze gry w jakie na niej grałem to Cannon Force, Apache, Lemingi xD, i coś co się chyba nazywało Crazy Frog?. Hehe stare dobre czasy :D i miliony dyskietek 3,5"

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 15:40:31
Wilk
Anthro
Crazy Frog?

Ja pier..... XD
Najbardziej znienawidzona przeze mnie gra.
Taka kolorowa, taka wesoła, taka dziwna.

Ale jak brat ją przeszedł to się uśmiałem z ostatniego intra.
Ale i tak nie lubię tej gry :-(k

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 16:15:14
Szakal/ Anubis
Anthro
hehe każdy lubi co innego :D a wracając do tematu odnośnie wieku to jestem ciekaw ile mi dacie :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 16:50:34
Raczej Super Frog?
CO wy od niej chcecie, to fajna gra :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 17:05:19
A nie przypadkiem Frogger?? Fajowska gra, lubiłem w to grać jako dziecko :) Zarówno wersję starą, jak i nowszą 3D ;)

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 17:15:57
Wilk
Zwierzę
Super frog. Frogger był na ośmiobitówki, superfrog to była bardzo dynamiczna platformówka z wyjątkowo pogodną grafiką.
Tak sobie lubiłem.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Ile masz lat.
Wysłano: 13.04.2009 17:31:00
futrzasty smok
Anthro
Taaaa komputery a wiek, według mnie mało podobne tematy xP. Z tego co pamiętam to zawsze chciałem byc starszy. Obecnie mam prawie 20 i nadal nic się nie zmieniło, ale pewnie za jakiś czas będzie zupełnie na odwrót.
Co do coraz głupszej młodzieży - w sumie racja. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że coraz bardziej popularne MMO jest też tego czynnikiem. Ile ja to razy słyszę przechodząc obok jakiś młodych to słyszę " a ja jestem super wojownikiem i mam tyle skilli łał, a ja jestem zabójcą łoł, ale nie masz tyle połera co ja, lol, noob". Heh chwila konsternacji, spojrzenie na nich i myśl ja pierd.. Ogólnie komputery nieźle ogłupiają, ale co tam. Mój pierwszy to był jakiś Pentium 200 MHZ z 12 lat temu.

 Wątek zablokowany
<<1234567...14>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane