Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 15:37:49
Człowiek
Człowiek
Najważniejsze to nie nosić w sobie poczucia winy za bycie furry.
Niedaleko można zajechać jeśli ciągle obawiasz się co ludzie powiedzą,a w duchu zastanawiasz się czy przypadkiem nie mają racji.
Wolfy,powiedziałeś co powiedziałeś,a teraz pierś w przód,kita w górę,i nie przejmuj się tak.
No to jak,dobrze będzie?

;-)k
W dzisiejszych czasach nie wystarczy modlić się o wolność.
Dziś trzeba o nią walczyć :zlyk:

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 15:38:43
fajkojot
Człowiek
Hm, Wolfy... ja na twoim miejscu bym poczekał i obserwował. Może nie będzie żadnych ataków, szykan, itp? Może uznają to za jakieś twoje dziwactwo, zboczenie? To nie jest jeszcze nic groźnego :P (chyba, że ta druga rzecz o której powiedziałeś, była czymś naprawdę skrytym i prywatnym)
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 19:09:34
Minotaur
Anthro
Cytat:

Lwiczka pisał(a)):
A tak wygląda moje biurko w pracy
:-Dk


O Rawrrr ^^

A co do bycia futrzakiem to przesadzacie, szczerze mówiąc większość społeczeństwa ma gdzieś że istniejemy, jak ktoś z znajomych widzi rysunki fury to je olewa, nikogo nie obchodzi że jestem futrem, jak czasami opowiadam kolegom o was to mają tylko pytania typu, "a ładni są ?", "poznałbyś mnie z kimś ?" typowi geje ^^"
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.05.2007 0:47:07
Wilk Szary
Zwierzę
Wygląda na razie ok... Nie wiem jak będzie później i czy ktoś w ogóle z tego co mówiłem pamięta. Stawiam wszystko na jedną kartę. Boję się przyszłości i nie wiem czy chciałbym ją poznać. Ludzie to bardzo złożone stworzenia, nie wiem co mogę się po nich spodziewać. Czekam dalej i się okaże czy już mogę się wyprowadzać czy jeszcze nie. Mam nadzieję, że spotkam się z taką samą tolerancją jak niektórzy z was. Trudno mi już jest znosić kolejne porażki w życiu. Trzymajcie za mnie kciuki, łapki, skrzydełka i kopytka. 8-)k Jeszcze raz dzięki za rady.

edit:
Vethuleion może masz inne problemy niż ja, ale uwierz mi, że tylko z tym problemem mogą mi pomóc futerka. O kłopotach finansowych i innych nie chce tu wspominać.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.05.2007 16:21:21
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Na jednym z forum dyskusyjnych, na którym przebywam, ktoś zarzucił temat furry. Jak na razie padła jedna odpowiedź:
Cytat:
gdzieś czytałam chyba o tym. ludzie tatuują sobie np. łuski węża, rozdwajają język, i żrą surowe mięso ( w przypadku jaszczurki). dobrze że mi tak jeszcze nie odbiło.

Ja więcej pytań d otej dziewczynki nie mam.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 17.08.2007 4:03:58
wilk
Zmiennokształtny
Stanley, ale fakt faktem, że tacy ludzie, którzy się okaleczają, by upodobnić się do jaszczurki czy kota się zdarzają. Tylko moim zdaniem to nie jest furry, a debilizm.

Heh, ja tam ani się nie obnoszę z tym, że jestem furry, ani się nie ukrywam. Kiedyś pokazałem mojej mamie rysunki Chrisa Sawyera, powiedziała, że jej taki rodzaj sztuki nie kręci. I tyle.
A jeżeli ktoś, znając mnie, nagle po dowiedzeniu się, że jestem furry, stwierdził, że jestem nienormalny (hy, też mi coś - od zawsze to wiedziałem ;-P ), zboczony (ło, ale nowina ;-P ) i żebym się odwalił, bo on z zoofilem (?!) nie chce mieć nic wspólnego... to znaczy, że ta osoba nigdy mnie i tak nie szanowała. A skoro tak, to nawet lepiej, że się wydało. ;)
Na szczęście, jak do tej pory, nikt mi z czymś takim nie wyskoczył. Mam wprawdzie kumpla, który furry nie lubi i się wiecznie ze mną droczy, ale ja wiem, że (mimo, że skrywa się pod skorupką cynizmu) uważa mnie za swojego dobrego kumpla. :-)

Ale fakt, że widok twarzy przyjaciółki, której pokazałem kiedyś komiks Sabrina Online autorstwa Erica Schwatrza, był bezcenny. ;-P Może stwierdziła, że jestem bardziej dziecinny, niż jej się zdawało (hihi, czyta komiksy o zwierzątkach ;-P ).
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 17.08.2007 9:20:53
Ocelotek
Anthro
Mnie nie akceptowano jako człowieka więc niema różnicy. Kolega coś tam wie, ale nigdy nie zadaje pytań. Widział jak pisałem na PSF, jak z kimś rozmawiałem na GG, widział yiffne rysunki na FA i jakoś mu to nie przeszkadza. Mam rower, ani się tym nie chwalę, ani tego nie ukrywam i z furry jest tak samo. Nie wstydzę się tego i nie szczycę. Dla mnie to coś normalnego :P
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 17.08.2007 12:27:32
suka
Zmiennokształtny
Hah, dobrze powiedziane z tym rowerem Judas :>
Mam takie samo podejście. A znajomi wiedzą i im to nie przeszkadza... No, czasem się boją jak powarkuję na kogoś :P

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 18.08.2007 2:03:23
wilk
Zmiennokształtny
Ale jesteś piękną kobietą, więc Ci więcej rzeczy płazem uchodzi. ;-)

Ja tam się mojego roweru akurat trochę wstydzę, bo to damka (góral z '92) po mamie. ;-P
Ale cóż, jak jestem w Częstochowie, to całkiem niezły środek transportu... ;-)
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 18.08.2007 8:47:12
suka
Zmiennokształtny
A bywasz w Częstochowie? Całkiem blisko to do mnie nuu :>


Czy piękną to nie wiem, sama sienie wypowiadam bo ponoc się nie znam, ale fakt faktem... sporo uchodzi płazem...

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 18.08.2007 11:08:09
PERMABAN
Szalencom sie wybacza xd

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 18.08.2007 23:31:20
wilk
Zmiennokształtny
Masz rację, Ara, wybaczamy Ci. ;-P

Będę w Czewie w przyszły weekend. A tak to bywam raczej rzadko.

Ostatnio badam, jak moje środowisko przyjmuje wiadomość o furry. Zupełnie spokojnie, naj wyżej mówią, że nie są furry i ich to nie interesuje. ;)
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 19.08.2007 0:16:01
Pandeł / Lefon
Zwierzę
HMmm a dzisiaj się mój ojciec dowiedział że noszę obroże ^^ w końcu się przemogłem i latałem przez cały dzień w obroży... o dziwo ojciec nazwał mnie, pomyleńcem i wariatem ale co tam ^^ a siostra mi doje**taki tekst - Łaaaaaa mam brata pedała - i zgon na miejscu xD
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 19.08.2007 0:21:17
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
No nie dziwie jej sie :-P Pewnie jeszcze lubisz Toyote Yaris :P

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 19.08.2007 0:27:00
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Nie nie lubię ;] Gardzę nimi... mi wystarczy lewek w garażu
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 19.08.2007 14:30:19
No cóż. Moja koleżanka z klasy wie, że jestem Furry. Kiedy jej o tym powiedziałem zdałem sobie sprawe, że jestem jej obojetny, ze jej mało obchodzi,co sobie robie. Ona na wieść, że jestem Furry odpowiedziala "Spoko" i wróciła do nauki. Druga koleżanka z kolei się zaciekawiła tą tematyką, to jej poleciłem,by troche poczytała o tym. Swojego zdania o tym nie wyrażała, ale ze mną dalej trzyma i to sie liczy.

Ale np. rodzinie nie mówie o tym kim jestem. Wystarczyło poznać zdanie rodziców na temat homoseksualistów,czy transeksualistów i już się przekonałem, że rodzicom powiedzieć nie moge o tym, a siostra by z kolei nakapowała.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 19.08.2007 19:22:51
suka
Zmiennokształtny
Co do rodziny - moja matka wie i rozumie...
A z ojcem jak juzsiewidze to i tak praktycznie nie gadam

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 19.08.2007 19:29:41
Tygrys perski
Anthro
U mnie rodzice jak się dowiedzieli, że uważam się za tygrysa, to mnie tylko wyśmiali i teraz tylko się nabijają, jak zobaczą film, gdzie występuje coś futrzastego: "ty, Piotrek, patrz - Futrzaki!"
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 26.08.2007 21:56:43
Muszę przyznać, że gdy jeszcze chodziłem do szkoły średniej, lubiłem na przerwach bez żadnego skrępowania rysować o tematyce furry/yiff (rysowanie - ulubiony sposób zabicia czasu na przerwach) bo w jakiś specyficzny sposób bawiła mnie idea otwartego robienia czegoś co może budzić kontrowersje, nawet nie przejmowałem się ewentualnymi społecznymi konsekwencjami ;) Kilka razy ta czy inna osoba zaglądała mi z ciekawości przez ramię, i o dziwo zwykle reakcje były pozytywne - nie było żadnego oburzania, a wręcz często słyszałem że ładne :D (choć w sumie moje rysunki są na ogół średnie) Tylko kilka razy kumpel z ławki się oburzał, że "mógłbym jakieś normalne babki malować a nie takie coś" :-Dk Choć w sumie nie wiem jak by zareagowali, gdyby się dowiedzieli że serio mam wobec takich postaci "tego" typu odczucia albo że sam chciałbym czasem taki być :-xk

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 29.08.2007 4:40:45
wilk
Zmiennokształtny
Ja ostatnio powiedziałem tacie, że jestem furry, jakoś nie zrobiło to na nim większego wrażenia. ;-)
Zresztą podobnie, jak powiedziałem o tym kolegom z duszpasterstwa akademickiego. Byli po prostu zaciekawieni.
Jak powiedziałem mojemu przyjacielowi jeszcze z liceum, to na chwile zrobił wielkie oczy, bo słyszał o furry, ale tylko o yiffach. Pogadaliśmy chwilę, wyjaśniłem mu parę zagadnień i po prostu przyjął to do wiadomości. I tyle. ;-)
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 29.08.2007 6:41:50
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
Woskar - jeszcze ci ściagną na łeb Inkwizycję duszpasterstwa Akademickiego.
Ja jestem katolikiem, ale od duchowieństwa trzymam sie z daleka robie znak krzyża i krzycze Apage! :P

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 30.08.2007 2:55:28
wilk
Zmiennokształtny
Foxia, ale to ja w tym gronie jestem inkwizytorem. ;-3
Hehe, no to widać, że nie znasz duchownych, skoro tak ich traktujesz. Ja poznałem dziesiątki księży i zakonników. I tylko do dwóch z nich mogę się przyczepić: ksiądz proboszcz z Osuchowa, bo politykieruje, jest antysemitą i ogólnie ma strasznie dzikie poglądy, a drugim jest ksiądz proboszcz z Białego Boru, który mnie molestował seksualnie.
Pozostali to naprawdę wspaniali ludzie. Zwłaszcza młodzi, posoborowi księża są świetni. O Dominikanach ze służewieckiego klasztoru już nawet nie wspomnę. ;-P
Soli Deo gloria!

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.09.2007 17:26:46
WilczySmok
Zmiennokształtny
No i tak dyskusja przeszla na religie^^'
U mnie z kolei matka wie, że nosze obroże (i duzo mlodsza siorka) ale ojciec wie tylko ze takowe sie gdzies walaja -> i tak ma zostac - jego antywszystko mnie juz nudzi.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.09.2007 17:38:46
Zwierzę
Napisałem na forum klasowym kiedyś wzmiankę, i tylko jeden kumpel wiedział o co chodzi ale nie osądzał, tylko stwierdził że go to nie podnieca :p. Rodzina wie, że tylko od czasu do czasu rysuję jakieś dziwne anthra i smoki.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.09.2007 23:19:02
wilk
Zmiennokształtny
Seti, przy mnie zawsze rozmowa schodzi na religię. ;-P
Soli Deo gloria!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane