Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 31.03.2007 10:15:56
Wilk
Anthro
Nasze społeczeństwo jest bardzo okrutne. Myślę, że nie ma sensu zdradzać bycia furry komuś poza gronem najbliższych przyjaciół, którym naprawdę się ufa i wie, czego można się spodziewać.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 31.03.2007 11:47:07
Wilk Szary
Zwierzę
O mnie wiedzą tylko dwie osoby, którym ufam. Nikomu więcej nie zaufam na tyle by to powiedzieć. Jedna z tych osób zaczęła mnie drapać za uszkiem jak się dowiedziała, druga pozostaje obojętna, ale nie jest źle. W każdym bądź razie nikt więcej, z mojego otoczenia, nie dowie się o tym.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.04.2007 18:19:33
Wilk
Anthro
Naszła mnie pewna myśl... zgłośmy się do Rozmów w Toku. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?

Było tam już wielu chorych psychicznie, dewiantów itd. Ciekawe, jak my zostalibyśmy odebrani? Tak można by zapoznać Polaków z furry. Czy uważacie, że to potrzebne?
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.04.2007 19:17:18
mozna isc, ale niech nie pokazuja kamerami xD bo by sie zaczely klopoty...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.04.2007 19:21:01
no i nie podawac adresu tej strony, bo by sie zaczely robic nowe konta(i puste) zeby tylko poatrzec jak wyglada to... tylko z ciekawosci beda robic konta, jakies zule moga sie rejestrowac, i jak taki zul przyjedzie na konwent jakis to moze byc nieciekawie, zwlaszcza jak bedzie dresem i przyjedzie z dresami jakimis :D

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.04.2007 23:02:12
Minotaur
Anthro
Ej to jest niezły pomysł chętnie wystąpię z kimś :)
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.04.2007 23:24:40
fajkojot
Człowiek
Jakbyśmy byli odebrani? Gdy spojrzeć na to co w Ameryce myślą o futrzakach i porównać to do naszych realiów, pewnie by nas wzieli za homoseksualistów, zoofilii i czubków w jednym :-Pk
No i jak sam zauważyłeś Nerevarze ;-)k
Cytat:

Przy okazji młodzież wszechpolska miałaby się czym zająć :> A że mamy na PF mapę, to liczba futrzaków by się drastycznie zmniejszyła :> Więcej futer wypłynęło by na wierzch - Wisły :>

Tak widzę ciemne strony takiego występu. A jaśniejsze? Cóż, pewnie dzięki temu programowi odnalazłoby się wielu futrzaków, do tej pory nieświadomych. Może by się znalazło jakieś zrozumienie ze strony zwykłych ludzi? Może sponsorzy na konwenty? :P
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 10.04.2007 23:58:34
Minotaur
Anthro
Cytat:

Verdan pisał(a)):
Jakbyśmy byli odebrani? Gdy spojrzeć na to co w Ameryce myślą o futrzakach i porównać to do naszych realiów, pewnie by nas wzieli za homoseksualistów, zoofilii i czubków w jednym :-Pk
No i jak sam zauważyłeś Nerevarze ;-)k


Eeee a my nie jesteśmy bandą homoseksualistów, zoofilii i czubków w jednym ? uła nie jestem futrzakiem, jak się usuwa konto ?
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 11.04.2007 0:13:50
Wilk Szary
Zwierzę
pisałbym sie na rozmowy w toku, ale nie jak mnie kamera widzi. Mogło by być bardzo ciekawie.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 11.04.2007 0:31:42
jestę kapibarę
Sądząc po theme rozmów w toku, zrobili by z tego niewiadomo jaką dewiację albo wyciągali jakieś idiotyczne motywy.. i zadawali kłopotliwe pytania na które nie chcieliście by odpowiadać na wizji... potem wycięli by fragmenty rozmowy które stawiałby fandom w dobrym świetle... a potem by zafloodowało serwer/y (adresu se można nie podawać, ale gogli to co, nie ma już?)... w Czechach, to może by przeszło, ale jesteśmy w Polsce. Zaraz by komuś zaczęło przeszkadzać, ataki na serwer, fizyczne na nas... zasadniczo to głupi pomysł, o ile się nie pomyśli o konsekwencjach. Nowi? przyjdą, popatrzeć co to z nas za dziwadła. Nah. Więcej problemów niż jakichkolwiek potencjalnych korzyści. I wcale nie fatalizuję, fatalizowałbym gdybym mówił że od razu nas zabiją na ulicy.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 11.04.2007 0:46:16
Minotaur
Anthro
Byłbym gotowy poświęcić swoje bezpieczeństwo jeśli tylko otworzył bym oczy na to kim jest jakiejś nieświadomej tego istocie która się zamartwia co się dzieje z jej psychą, niestety występując w rozmowach w toku naraził bym rzeczywiście także wasze bezpieczeństwo, nie podjął bym się tego jeśli wy byście się nie zgodzili
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 11.04.2007 8:29:49
Wilk
Anthro
Zależy też, jak zostalibyśmy pokazani - jako dziwacy i zboczeńcy, czy fajni i przyjaźni ludzie. Znając polskie realia, pewnie jako dziwacy i zboczeńcy :]

To może do radia jakiegoś? :> Co sądzicie? (jak w mym sennym objawieniu :D )
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 8.05.2007 23:56:37
Wilk Szary
Zwierzę
Odgrzebując stary temat...

W ten weekend odbyła się impreza za zdanie prawka kumpeli. Troszkę się wypiło i niestety powiedziałem co nieco o sobie ludziom którym bym raczej nie zaufał na tyle by się dowiedzieli o mnie prawdę. Rano myślałem, że to mi się tylko śniło do czasu w którym kolega, który wie już od dłuższego czasu, wyjawił mi, że to nie był sen. Teraz boję się, że wszyscy na około się o mnie dowiedzą (o ile już nie wiedzą). Nie wiem jak bym sobie poradził z atakami ze strony ludzi/rodziny na mnie. Chodzę ciągle przygnębiony i załamany z tego powodu. Proszę o pomoc !!! Jak mam się teraz zachować, mówić, że za dużo wypiłem? czy olać to i czekać na rozwój wypadków?

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 8.05.2007 23:58:29
jestę kapibarę
Zależy co konkretnie powiedziałeś..

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 0:04:59
Wilk Szary
Zwierzę
Prawdę, że jestem futrzakiem (wilk), i nie przepadam za kontaktami z ludźmi. A potem to podobno troszkę bredziłem domyśl się LV o czym.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 0:06:29
jestę kapibarę
Pierwsze to nieszczególnie groźne, jeśli ująłeś to tak jak napisałeś. A drugiego się średnio domyślę, bo pora jest senna...

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 0:21:33
Smok Serwisowy
hmm...nigdy mnie nic złego nie spotkało w związku z moim furry. do najgorszych rzeczy można zaliczyć kolejno
1. Rodziców którzy znaleźli na pomim dysku 4 gb yiffu
Skasowali z komentarzem "żeby twoja siostra nie znalazła"
2. Kolegę Dasza który chodzi ze mną do klasy i nie chce ze mną jechać na konwenty
3. kolejnego kolegę z grupy który jest ze mną na per "smoku"
4. kolegę z akademika który stwierdził, że moje smoczki są pedalskie. a tak w ogóle to on przy mnie będzie spał tylko na plecach
5. hmm... nic mi na 5 nie przychodzi do głowy. może moja matka która cały czas żyje w przekonaniu że Cesfur to konwent fantastyki. swoją drogą... sama mi poprawiała formularz na stronie przy rejestracji.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 8:38:41
Wilk Grzywiasty
Anthro
ja tego nie ukrywam, powoli sie wszyscy dowiaduja :D juz chyba cała klasa wie, ale nie gadaję jakoś o tym, więc pewnie do końca nie wiedzą co to jest, a cała prawde o mnie znają 3 moi przyjaciele, (jeden homofob nazista, który stwierdził, że gdyby to ktoś inny powiedział, to już by nie żył xP) nie przyjeli tego źle i jest tak samo, jak było

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 11:20:26
Taur
A tak wygląda moje biurko w pracy
:-Dk

http://www.polfurs.org/~t...dsc00825?full=1
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 12:03:18
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Wolfy pisał(a)):
Odgrzebując stary temat...

W ten weekend odbyła się impreza za zdanie prawka kumpeli. Troszkę się wypiło i niestety powiedziałem co nieco o sobie ludziom którym bym raczej nie zaufał na tyle by się dowiedzieli o mnie prawdę. Rano myślałem, że to mi się tylko śniło do czasu w którym kolega, który wie już od dłuższego czasu, wyjawił mi, że to nie był sen. Teraz boję się, że wszyscy na około się o mnie dowiedzą (o ile już nie wiedzą). Nie wiem jak bym sobie poradził z atakami ze strony ludzi/rodziny na mnie. Chodzę ciągle przygnębiony i załamany z tego powodu. Proszę o pomoc !!! Jak mam się teraz zachować, mówić, że za dużo wypiłem? czy olać to i czekać na rozwój wypadków?


Jak list do Bravo :D

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 13:13:03
Człowiek
Człowiek
Czytujesz? :-Dk
W dzisiejszych czasach nie wystarczy modlić się o wolność.
Dziś trzeba o nią walczyć :zlyk:

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 13:59:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Chitauri_Hunter pisał(a)):
Czytujesz? :-Dk

pytanie to jest po prostu głupie, w wielu miejscach na sieci są przytoczone debilne listy nastolatek z bravo i nie jedna osoba sie z tym spotkała. Jesli chciałeś być smieszny to Ci sie nie udało :D

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 14:05:28
Człowiek
Człowiek
Przeżyję to jakoś :-Dk
W dzisiejszych czasach nie wystarczy modlić się o wolność.
Dziś trzeba o nią walczyć :zlyk:

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 15:09:21
Mysz Zagłady +2
Anthro
Wolfy, jeśli Ci to przeszkadza to nie możesz powiedzieć im że nie pamiętasz co mówiłeś? Że plotłeś jakieś głupoty? :P W końcu po dużej ilości alkoholu ludzie wyczynią i gadają dziwniejsze rzeczy. ;]

0
(+0|-0)
Re: Odbiór furry's przez otoczenie
Wysłano: 9.05.2007 15:29:19
Wilk Szary
Zwierzę
Może i brzmi to jak list do bravo, nie wiem nie czytam tego (istnieje jeszcze ten "magazyn"?) Ale dla mnie to naprawdę jest problem, spróbuje to przemilczeć i zobaczyć jak się sprawy potoczą.

Oligare, dzięki za rade.

Vethuleion, współczuje tobie, żal mi cię. :-(k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane