Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 19:55:56
Swietlik
Inna forma
Cytat:

W drugą stronę to też działa.


nigdy mu nie zabranialam komentowac moich prac
Ostatnio edytowany przez Rikku dnia 14.05.2009 19:57:12

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 19:57:54
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Artyści spowici wyżej wymienionym konfliktem powinni wyjasnić sobie pare rzeczy oko w oko, ale daje sobie rękę uciąć ze któras z nich nie bedzie miała jaj by doprowadzić do konfrontacji twarzą w twarz ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:01:09
jestę kapibarę
Chętnie wzialbym jeszcze udzial w tym flejmi, bo jest pare rzeczy do powiedzenia, ale ide na basen.
Edek przypominam ci, ze w razie przechodzenia tu do wyzwisk i bluzgów, JESTEŚ TU MODERATOREM.

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:01:11
Swietlik
Inna forma
Cytat z "LV":


W skrócie wynikało to ze słów Kunako, który pisał mi "Rikku powiedziałA mi że" i tu następowały uwagi i cytaty z ciebie, których - jak twierdziłaś - nie mówiłaś albo nie mówiłaś serio. Zaczynamy wyciągać logi i pm-ki, co? Na podstawie czegoś te wnioski wyciągnąłem, nie były bezzasadne.


A co?
mialam napisac:
'o Huf, jak uwazasz, ze jestem dzi(e)wka to $*@*$U $**%$% blablabla ty *($#*%56 na solo'?
nie upadam tak nisko ;3

Cytat z "LV":

A obsmarowywania dupy huffa tam nie było - tylko bluzgi Kunako.


Jak to nie?
A kto ciagle mnie utwierdzal, ze Hufa obgaduje w PM-kach do Ciebie?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:02:07
w woli ścisłości:
"Szczurexowy bajzel » Łapa - szkic
Wysłano: 30.03.2009 20:29" <-- tego dnia dałem jaaaasno do zrozumienia co myślę o hufie gdzie już miesiąc wcześniej go zacząłem nie trawić. (wszyscy to chyba zauważyli xP "

a owe nasłanie chyba zaczęło się od napisania do LV PM:
"LV "1 żecz" 8.04.2009 19:43:45" <---- a ja już od marca nim gardziłem xP

moje PM-"LV "1 żecz" 8.04.2009 19:43:45"
Cytat:

może wyolbrzymiam lecz zanim pociągnę pochopne wnioski może ty postaraj się zareagować bo Moje reakcje są wiadome.
Wiec tak:

http://www.polfurs.org/mo...ps_imageid=6659

słowo "dzi(e)wczynka" ... złośliwości, aluzje mam opanowane i wiem 1 żecz... gdybym ja napisał "dzi(e)wczynka" to było by równoznaczne z napisaniem dziwczynka co jest jawną aluzją (wymaż "czyn").

przemyślałem wieloznaczność i "logikę" wzięcia litery A w nawias... żadna inna aluzja lub słowo jakoś mi tu nie wychodzi. lecz zapytałem się źródła. (dwie samiczki.) one mi potwierdziły me przypuszczenia.



druga PM.
"Re: 1 żecz
Wysłana: 8.04.2009 20:19:14"

Cytat:

..
czy słowa "grabisz sobie" w poście rikku nie dała ci pewnej aluzji?
Na rys jest Rikku (hmmm no fakt bardzo nie podobna bo ma uszy i ogon... niee to nie rikku tylko laleczka do zabaw [zrozumiałeś aluzje?])
skoro moge pisać O tym co jest na rys. to mogę w tym momencie napisać pod rys huffa z jego fursoną że mi wygląda na Wielce ku(rwi)szona hermafrodytę? (użyłeś aluzji do jak miewam jakiegoś Anime... więc mogę użyć aluzji do jakiegoś rys tygrysa hermafrodyty który się "zabawiało".

Rikku na ogólnym pisać nie będzie. lecz gdy mi pisze na gmailu że Huf wrzuca aluzję że jest "♥♥♥♥♥" nie odpuszczę bo to już nie pierwszy raz, masz 10min na danie mi bana lub nie ręczę za siebie, a w słowach nie przebieram.

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:02:11
Tygrys perski
Anthro
Mamy Futrzakon...
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:04:50
Swietlik
Inna forma
Mnie na futrzakonie nie bedzie, postaram sie zo to byc na wood ;3

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:08:45
Draconequus
Hybryda
Heh czuje że nadchodzi kolejne nowe forum.

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:09:39
ale piaskownica ;p

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:11:08
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
.
Załącznik:
jpg  kunako.jpg (115.71 KB; 1280x800 px)
389_4a0c5e9ca2091.jpg 1280x800 px
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:11:56
Tygrys perski
Anthro
Ryjek - tydzien jest akurat dobrym deadlinem.
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:13:20
-----
Cieszę się ;]

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:14:30
Ryan 1:1
(ale wiesz ze teraz robisz dokładnie to co ponoć ja wyrabiam? :P )
więc 2:1 dla mnie ;p

a tak szczerze Kunako to Kunako, a połowa rzeczy które wypisuje to jakieś brednie których nawet nie czym, ale i tak go lubię :D
Ostatnio edytowany przez Lessie dnia 14.05.2009 20:15:11

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:14:59
Swietlik
Inna forma
Cytat z "Ryjek":
Cieszę się ;]


a ja nie xD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:17:17
Ryan jak co mogę to tu też napisać ^^
ale dodał bym jeszcze co nieco :-Pk
ale to temat na inny temat a nie na rzeczy oczywiste (to co tam napisałm wiedzą wszyscy i wiedzą że temu nie bende próbować zaprzeczyć :D )
:3

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:19:11
Kynosfinks
Zmiennokształtny
Przeżyjesz. Trzeba było samej ustalić deadline a nie prosić kogoś innego o to.
Kij, to jest temat do konkursu a nie o skakaniu sobie do gardeł i rzucaniu oskarżeniami/odpieraniu ich et cetera et cetera.

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:20:50
Swietlik
Inna forma
Cytat z "Khane":
Przeżyjesz. Trzeba było samej ustalić deadline a nie prosić kogoś innego o to.


to zaraz zaczeli by sie czepiac, ze ja naginam zasady pod siebie ;<

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 20:53:23
fajkojot
Człowiek
Niech Kunako i Huff na Futrzakonie zrobią sobie pojedynek ala Nieśmiertelny i będzie spokój :-Pk tak to tylko trujecie.
Mi się tematyka pojedynku podoba, fajnie będzie zobaczyć jakieś steampunkowe prace :] szkoda tylko, że gatunki fantastyczne. To wydaje mi się trochę pewnym ułatwieniem dla obojga (mogą sobie darować odwzorowywanie dokładne zwierzaków)
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:03:22
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Verdan":
Niech Kunako i Huff na Futrzakonie zrobią sobie pojedynek ala Nieśmiertelny i będzie spokój :-Pk tak to tylko trujecie.


Kunako nie jest tu stroną konfliktu, on tylko zareagował na obrażenie koleżanki.

Rikku próbuje zwrócić wam uwagę na to, że żarciki (nawet oznaczone graficznie) mają granice. Jeśli ktoś je przekracza, to nie powinno być tego całego szumu wokół tej sprawy, by wkroczyła moderacja. Niezależnie od tego, kto żartuje.

A jeśli czuje się obrażona, i chce to rozwiązać w ten sposób? Jej i Hufa sprawa. Sensowniejsza, niż pojedynek w samo południe albo tworzenie Nowego Lepszego Futrzastego Forum, but still, jeśli nie zmienicie podejścia, nic się nie zmieni.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:12:07
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "tanuki":
jeśli nie zmienicie podejścia, nic się nie zmieni.


I radziłbym sobie to wbić do czaszki, mości panowie.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 14.05.2009 21:39:14
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:19:07
A prawdziwa sztuka, jak cnota, obroni się i tak sama.

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:26:22
fajkojot
Człowiek
Cytat z "tanuki":
Cytat z "Verdan":
Niech Kunako i Huff na Futrzakonie zrobią sobie pojedynek ala Nieśmiertelny i będzie spokój :-Pk tak to tylko trujecie.


Kunako nie jest tu stroną konfliktu, on tylko zareagował na obrażenie koleżanki.

Rikku próbuje zwrócić wam uwagę na to, że żarciki (nawet oznaczone graficznie) mają granice. Jeśli ktoś je przekracza, to nie powinno być tego całego szumu wokół tej sprawy, by wkroczyła moderacja. Niezależnie od tego, kto żartuje.

A jeśli czuje się obrażona, i chce to rozwiązać w ten sposób? Jej i Hufa sprawa. Sensowniejsza, niż pojedynek w samo południe albo tworzenie Nowego Lepszego Futrzastego Forum, but still, jeśli nie zmienicie podejścia, nic się nie zmieni.

W zasadzie miałem bardziej na myśli przedrzeźnianie się Kunako i Huffa w artach i nie tylko [patrz to co Ryan wrzucił] :rollk: do samego pomysłu pojedynku na arty nic nie mam (wręcz przeciwnie, pomagałem stworzyć zasady pierwszego)
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:33:21
-----
Cytat z "Verdan":
szkoda tylko, że gatunki fantastyczne. To wydaje mi się trochę pewnym ułatwieniem dla obojga (mogą sobie darować odwzorowywanie dokładne zwierzaków)

A tu psikus, bo ni. Przynajmniej w mojej opinii. To był celowy zabieg. Oglądałam sobie troszkę obrazków obu artystów, i tam dominują właśnie typowe zwierza. Po prostu dla odmiany coś nieswojego. Fantastyczne stworzenia też mają swoją anatomię i nie uważam tu niczego za ułatwienie :D
Ostatnio edytowany przez Ryjek dnia 14.05.2009 21:33:58

Anonim
0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:35:17
Cytat z "Ryjek":
Cytat z "Verdan":
szkoda tylko, że gatunki fantastyczne. To wydaje mi się trochę pewnym ułatwieniem dla obojga (mogą sobie darować odwzorowywanie dokładne zwierzaków)

A tu psikus, bo ni. Przynajmniej w mojej opinii. To był celowy zabieg. Oglądałam sobie troszkę obrazków obu artystów, i tam dominują właśnie typowe zwierza. Po prostu dla odmiany coś nieswojego. Fantastyczne stworzenia też mają swoją anatomię i nie uważam tu niczego za ułatwienie :D


to może ja się 4fun dołącze do tego xD ale lineart to max bo mi PSP7 Ripa zrobiło xD

0
(+0|-0)
Re: lmao pojedynek Rikku vs. Hufnaar 2
Wysłano: 14.05.2009 21:36:49
jestę kapibarę
Cytat z "Rikku":
Cytat z "LV":
W skrócie wynikało to ze słów Kunako, który pisał mi "Rikku powiedziałA mi że" i tu następowały uwagi i cytaty z ciebie, których - jak twierdziłaś - nie mówiłaś albo nie mówiłaś serio. Zaczynamy wyciągać logi i pm-ki, co? Na podstawie czegoś te wnioski wyciągnąłem, nie były bezzasadne.

A co?
mialam napisac:
'o Huf, jak uwazasz, ze jestem dzi(e)wka to $*@*$U $**%$% blablabla ty *($#*%56 na solo'?
nie upadam tak nisko ;3


Tylko to skomentuję, bo to co powrzucał Kunako jest tak wyrwane z kontekstu że nawet nie widzę w tym sensu.

Po tym, jak Huff napisał urażający cię komentarz do twojej pracy (ponieważ utożsamiałaś się z postacią, co jakoś u ciebie nie jest szczególnie wyróżniające się) ZNACZNIE LEPIEJ, jak rozumiem było napisać do Kunako coś w deseń :

"buuu, a Huff nazwal mnie dziwką :/"
(Nie wiem co dokładnie napisałaś, ale efektem było, że Kunako rzucił się do twojej obrony tak, jakby huff ci co najmniej psa skarpetką zabił.)

, a do huffa nie napisać w sumie nic konkretnego (poza enigmatycznym postem pod rysunkiem "no wiesz, ona ma 18 lat ;3" który nie wiem do czego miał się odnosić? i który miał spowodować u niego nie wiem, jasnowidzenie?)

Czy nie pomyślałaś, że lepiej może było napisać do Huffa "Stary, obraziłeś mnie tym komentarzem, utożsamiam się z tą postacią, nie wiem czy napisałeś to świadomie czy nieświadomie, ale czuję się urażona". NIC TAKIEGO NIE NASTĄPIŁO. Lepiej, Ryan twierdził, że w tamtym czasie wymienialiście z Huffem przyjacielskie pmki dotyczące czegośtam. A Kunako dostał odpału i zawziął się jak jakiś szaleniec.

Jeżeli tak się podchodzi do sprawy, to sorry, ale nie ma co komentować - zastanów się nad swoim postępowaniem. Dla mnie mówienie jednej osobie jednego, a drugiej traktowanie jak gdyby nigdy nic - to jest jednak napuszczanie. Nawet jeśli "tylko się pożaliłaś".

Dziękuje za uwagę w tej sprawie, mam nadzieję, że wszyscy wyciągną z tego jakiś wniosek dotyczący obrażania się nawzajem.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 14.05.2009 21:38:59

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane