Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


0
(+0|-0)
Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 11:22:29
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Aż normalnie mnie zatkało. Polfurs wyskakuje 6 w wyniakch na googlu pod hasłem furry. Ktoś sie bawił w pozycjonowanie?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 13:46:41
Minotaur
Anthro
:-ok u mnie ósmy, też jestem w szoku o.O
-----------------------------------------------------
edit. chciałem sprawdzić na którym miejscu jest furry pl ale znudziło mi się klikanie myszką
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 14:24:14
Swietlik
Inna forma
A u mnie 1 x3

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 14:27:25
Wiewiórka
Zwierzę
U mnie 1 w dodatku jako że mam taki programik to mi wychodzi że jest to link klikany ok. 80/100 razy dziennie ;-)k
Did you know that dolphins are just gay sharks?



Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 16:44:43
neonus zatrudnia niewolniczo murzynów, którzy wchodzą i wychodzą z serwera przez 10 godzin dzienni, non stop za talerz zupy

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 17:20:40
ta to skoro jest tylko 80/100 kliknięć na dzień to przez te 10h kilku murzynów coś się nie stara^^ pewnie łażą po stronach dla dorosłych i się oblizują przed monitorem, a ten talerz zupy to tylko na deser :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 17:33:19
po prostu klikanie to tylko częśc obowiązków jakie im zleca neonus. przez resztę dnia gotują zupę za zabawiają się z neonusem

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 17:41:32
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
to klikanie coś sie nie sprawdza... na innym forum w jakiś magiczny sposób przybywa aktywnych uzytkowników a u nas same duchy...

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 17:48:05
Swietlik
Inna forma
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
to klikanie coś sie nie sprawdza... na innym forum w jakiś magiczny sposób przybywa aktywnych uzytkowników a u nas same duchy...


Hm..

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 18:07:39
Vethu a chciałbyś, żeby na forum się wszyscy odzywali ale gadali o rzeczach typu "Twój ulubiony kolor"? ;]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 18:10:08
ilu aktywnych użytkowników zyskujemy w ciągu miesiąca ?



...no właśnie...



na tym forum tylko przybywa kont bo dzieciaki z psf chcą poczytac ukryte posty bo słyszały, że tu jest strasznie, że się wyzywają i w ogóle 'not for kids' więc zakładają konto, stwierdzają, że nie ma tu nic naprawdę ciekawego i wracają do siebie. poza tym to forum już dawno przestało miec tematykę furry. kiedy ktoś napisał cokolwiek na temat furry ostatnio?

na tym forum siedzi banda znajomych którzy się znają na żywo, nikt nie czuje potrzeby nic udowadnac ani pokazywac, a jak ktoś od kogoś czegoś chce to wygodniej wysłac sms/ napisac na gg.
pod względem rozwoju i reklamy to forum stoi na poziomie mniej niż zero. żadnej współpracy z innymi witrynami.
Pod względem oprawy wizualnej i łatwości obsługi też stoi na żenująco niskim poziomie. nauka obsługi tej strony zajmuje nowemu użytkownikowi tydzień. ludzie sobie nawet awatarów nie wstawiają bo im się nie chce szukac gdzie to się robi.
ta strona istnieje tylko w googlach. i to już nie długo

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 19:21:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Kto zabił ediego?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 3.03.2007 20:10:21
Minotaur
Anthro
oh my god you kill Edi you bastard :-Dk

(zapamiętać- nie wypowiadać się negatywnie o tej stronie grozi śmiercią)
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 12:43:14
Taur
Przenióśł się na drugie forum.
Jedno słowo - wiele dysków.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 13:54:44
Cytat:

Anonim pisał(a)):
ilu aktywnych użytkowników zyskujemy w ciągu miesiąca ?


wow , ktos sie baardzo integruje z polfursem .

Cytat:

na tym forum tylko przybywa kont bo dzieciaki z psf chcą poczytac ukryte posty bo słyszały, że tu jest strasznie, że się wyzywają i w ogóle 'not for kids' więc zakładają konto, stwierdzają, że nie ma tu nic naprawdę ciekawego i wracają do siebie. poza tym to forum już dawno przestało miec tematykę furry. kiedy ktoś napisał cokolwiek na temat furry ostatnio?


To fakt ze ze jak tu jest slawna "zla atmosfera" itd to kazdy chce ja na wlasne oczy ujzec ... tylko ja znalesc ciezko .

Cytat:

Pod względem oprawy wizualnej i łatwości obsługi też stoi na żenująco niskim poziomie. nauka obsługi tej strony zajmuje nowemu użytkownikowi tydzień. ludzie sobie nawet awatarów nie wstawiają bo im się nie chce szukac gdzie to się robi.
ta strona istnieje tylko w googlach. i to już nie długo


Eeee , dl mnie PSF to tragedia pod wzgledem obslugi . odswierzanie listy postow chyba co 10 minut , a tutaj realtime . Mozna wyszczelic posta kilka sekumd przed kims innym =)
Tylko trzeba miec o czym pisac ... o czym jeszcze jest ale nie bardzo jest dla kogo ... nawet dla kogo jest pisac , tylko brakuje mi innych odpowiedzi niz ... niz te ktore widac ... =)
Jest tu kilka osob ktore umieja cos odpisac , kilka co nic nie pisza i kilka ktorych odpowiedzi sie unika =)
I migracja do PSF postepuje .
Jaka jest ( dla mnie najwieksza ) roznica miedzy PF a PSF ? Tam nie klna w postach =)

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 14:28:50
jestę kapibarę
To różnica pozytywna czy negatywna?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 14:38:54
Widzisz , Ty sie pytasz . A ci co wiedza to uciekaja =)
( uciekaja raczej Ci co im to przeszkadza , ja z reszta tez )
Natomiast to nie o to chodzi ze ma byc/nie byc "cukierkowo" , cukierkowosc a kultura to dwie rozne rzeczy . Ja zauwazylem ze po kazdym wybuchu niekontrolowanych emocji (ladnie tak to ujmijmy) polfurs milczal przez dzien-dwa a potem wielu sie juz nie odzywalo w ogole . Ja sie im nie dziwie , jak tylko PSF ruszyl pod opera ja tez wyemigrowalem ( uczestniczyc w dwoch forach lepiej niz w jednym ) . Zal mi , zal jak cholera , polfurs byl pierwszy , ale pasuje on juz chyba tylko wlasnie garsci tych co sie dobrze znaja irl i garstce takich co ich nie znaja a siedza tu tylko "dla idei" ( jak ja ) .

Ja tak to widze . Chcialbym sie mylic .

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 15:21:56
Taur
Mam jeszcze jedno pytanie: Czy należy wprowadzić cenzurę jak na furry.pl ?
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 15:29:36
Kotołak (Lwiak)
Anthro
NIEEE!!!!
Bez sensu, poza tym to wpienia
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 15:38:55
Cenzure bluzgow TAK ,
Cenzure tresci nie .

Cenzura jest na *wszystkich* poblicznych forach , serverach itd . ( tam gdzie mozna obrazic kogos innego )

"Jak na furry.pl" , to nie jest ze oni maja , a tu nie ma ;
TAK , ja uwazam ze cenzura powinna tutaj tez byc .
( chcialbym zeby to bylo pod ankieta przedyskutowane bardzo ciekaw jestem wynikow )

Ja rozumiem , mozna sobie zaklac (moj przyklad w poscie wyzej) , aby cos "dosadniej zaakcentowac" , ale niekontrolowane wyplywy bluzgow , zlosci , wscieklosci i innych zlych emocji powinny byc "z urzedu" zwalczane , bo obrazaja ( moga obrazic ) innych userow . I oni ida w swiat ... w swiat psf =)

Ew , moze powstac osobny dzial pt. "Tu wolno przeklinac do woli" , ale nie sadze zeby sie on cieszyl popularnoscia , tylko "zakazane" pociaga .

Oprocz tego , w regulaminie pisze wyraznie .

Z reszta ... boje sie ze ta kwestia jest o wiele za pozno ... :/

( wszystko powyzej IMHO )

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 16:05:48
jestę kapibarę
Takie życie, że trzeba wybierać: albo cenzura, albo wolność. Kultura? Tak, jak znajdziesz takich co są kulturalni. A jak wolą kląć albo bluzgać...
Należy rozgraniczyć, czy cenzura będzie się ograniczać do przypadków "czasami" czy zakładanie kontrowersyjnych tematów będzie skutkowało cięciami i ostrzeżeniami. Tutaj nie ma ostrzeżeń. Może i źle. Powiem tak: nie powinno być, ALE.
Vethu. Nie będę się już wypowiadał. Jeden jedyny fakt z mojego moderowania: na wszystkie kasacje postów, zamykanie tematów, kłótnie... których było kilkadziesiąt.. albo i nawet więcej... pamiętam, że tylko 3 NIE BYŁY spowodowane przez niego. Czyli tak naprawdę to forum nie musiałoby mieć moderatora który robi coś poza usuwaniem zdublowanych postów, gdyby nie on? A może znalazłby się drugi taki? Jeden zły tylko? Lepsze znane zło...

Aha, i znajomość irl. Nie powiedziałbym że to jakoś ma znaczenie.. akurat ci co się znają irl są zapisani, ale mało między sobą piszą. Nie widzę tego aż tak. Na tamtym forum też się znają ci i owi irl, jakoś średnie znaczenie to ma.

Może należy sprawdzić najbardziej kontrowersyjne postacie tu i tak? Zdaje sie że pmfox alias gryf coś mówił na ten temat... tam na szopa a tu na vetha.. no i tego no i tamtego.. a jak wszystkich wywalimy, to co będziecie robić sami na tym forum?

Ja wiem jedno: tam sie nie przenoszę, najwyżej nie będzie nigdzie i już. Tam się widzę już raavi przywala i już liże temu i tamtemu dupę ze swoimi pomysłami, i co to on nie potrafi, nie może itp, podziękuję sobie za to. Ja GTFO z takiego internetu. Fuma miał rację. Fajnie było, już nie warto. Tylko że on trzy lata, a ja siedem. Nie pamiętam już kto wymyślił tą nazwę nawet. Może sharp, może ja. Może ravi i jego klątwa to wisi. Może powinno być zrobione to co zrobił kiedyś Msakaji jak była walka na kanały na irc, bo były dwa: zamknąć jeden i przejść na drugi. Jakoś to się tam rozwiązało, na irc jest jeden kanał, plus drugi półtajny dla tych co się znają.
Tylko że ja nigdzie nie idę, bo już mam dość kłótni, absolutyzmu i błota, którym się co poniektórzy rzucają (żeby nie było że jestem święty, też rzucam, ale staram sie w przypadku uzasadnione. Ale mogę się mylić, przecież każdy jest święty). Starczy mi, że samochód musiałem z błota wyciągać, mam już dosyć. Może pora wyjść przez portal do świata "nazewnątrz". Zapraszam innych, tylko nie zapomnijcie:


0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 16:25:37
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
LV to co pamiętasz nie musi być prawdą ;) Natomiast jeśli chodzi o kłótnie.. ja sie sam zesobą kłócę ? Dlaczego tylko JA jestem ten zły a ktoś kto odpowiada z równą pasją jest ten dobry?

Pendzel jak sie wyniosłeś to po co tu piszesz ? Idź pucować berło terrisowi.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 16:37:53
Cytat:


Takie życie, że trzeba wybierać: albo cenzura, albo wolność.

Należy rozgraniczyć, czy cenzura będzie się ograniczać do przypadków "czasami" czy zakładanie kontrowersyjnych tematów będzie skutkowało cięciami i ostrzeżeniami.


Wolnosc slowa to wolnosc tresci .
Wolnosc slowa to nie (do)wolnosc sformuowan .
Wszystkie tematy sa dobre do dyskusji .
Nie wszystkie sformuowania sa do dyskusji dobre .

Ja juz palcami nie wytykam kto i komu . Juz mi sie nie chce .
Z reszta to tylko kawalek historii , w logach zapisane zostalo , nie wiem czy oni beda chcieli sie tymi chwalic , nie moj problem .

Ale calkowity brak restrykcji jest bledem .
Wielu wierzy (po lekturze regulaminu) ze jak przesadzi to poleci (i sie hamuja) . Ja tez w to wierzylem , ale juz dawno przestalem .


Cytat:

Dlaczego tylko JA jestem ten zły


Bo sam tak wybrales . Pisales ze mroook zlooo i inne to to co Cie cieszy .

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 16:41:18
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Jako wredny moderator bluzgom z zasady mówie nie. A, że tu można czase mięchem rzucić to inna sprawa :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 16:46:51
Taur
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):

Pendzel jak sie wyniosłeś to po co tu piszesz ? Idź pucować berło terrisowi.


Eee a dokąd ta wycieczka?!
Sam też tam jesteś jako Dolphi, i ja też jako Lwiczka
Jedno słowo - wiele dysków.

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane