Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 17:19:31
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Lwiczka pisał(a)):
Sam też tam jesteś jako Dolphi


Zgadnij dlaczego ;]

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 17:33:44
Bo jakbys nie zmienial nickow to by juz nikt z Toba nie gadal ? ;]

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 19:13:36
Minotaur
Anthro
Ja apropo bluzgów i wolności słowa, mówicie że kulturalnie mówione zdanie jest lepsze niż zbluzgane, więc wyobraźcie sobie dwa futra, jedno mówi "jestem pewien że całkowita exterminacja żydów była by całkiem chumanitarna jeśli wstrzykiwano by im truciznę mówiąc że do szczepionka" a teraz drugi przykład "ja pierdolę daję biednym pieniądze działam jako ♥♥♥♥♥♥ wolontariusz a i tak wpizdu moja praca bo wszędzie ta ♥♥♥♥♥♥♥♥ bieda" do czego zmierzam, słowa nie ranią rani myślenie, jeśli ktoś powie do mnie w żartach "ale z ciebie prze h.j" to uznaję to jako komplement ale jeśli to będzie wrogie działanie "ty h.ju" to inna sprawa, cenzura z góry jest bez sensu jeśli dotyczy słów a nie myślenia, oto moja opinia
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 19:45:44
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Bo jakbys nie zmienial nickow to by juz nikt z Toba nie gadal ? ;]

Nie debilu... bo Ojciec Dyrektor T.R. by nie zatwierdził mojego konta :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 19:48:03
jestę kapibarę
O! I zasadniczo Rakatan ujął ładnie zasadę jaką tu, mniej więcej, usiłuję stosować. Bo jak tylko wycinałem bluzgi UWAGA: NAWET SKIEROWANE DO KOGOŚ (dotyczy również typu "nawet idiota by tak nie pomyślał [w domyśle: jak ty]") albo kazałem je wycinać/zmieniać to zaraz słyszałem że nazi jestem. Załóżmy sobie jak w usenecie niegdyś: odwołujący się do nazi=lose. A ty Vethu przyjmij sobie, że aniołkiem nie jesteś, i że ja mam za dobrą pamięć żeby uważać, że to inni cię prowokowali. I logi też mam. Idź się delfinić jak ci się nie podoba, że ktoś chce tu na przykład zabronić wyzywania każdej osoby która ma troszkę inne zdanie, albo prezentuje trochę inne poglądy. Tam tak robisz? Czy masz inny imidż, bardziej pasujący?

EDIT.
Stawiam wniosek o wstawienie Vetha do kategorii "POSTY NAPISANE ZATWIERDZANE PRZEZ ADMINISTRATORA"
Za to i wszystko poprzednie:

Cytat:
Nie debilu... bo Ojciec Dyrektor T.R. by nie zatwierdził mojego konta


Mam już zwyczajnie dosyć. Dzisiaj już nie zaglądam, możecie sobie na mnie bluzgać jak chcecie. (możecie, w znaczeniu - veth, bo zapewne nikt inny nie będzie). Ja mam już dosyć TAKIEGO chamstwa, a nie chamstwa w stylu "pieprzona platforma obywatelska"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 19:54:50
Fakt , Raki dobrze to ujol . Ja juz sam nie weim czy cenzurowanie czegos jest dobre czy zle .
A cenzurowac myslenie to jest raczej niemozliwe ...

Cytat:
Mam już zwyczajnie dosyć. Dzisiaj już nie zaglądam, możecie sobie na mnie bluzgać jak chcecie. (możecie, w znaczeniu - veth, bo zapewne nikt inny nie będzie). Ja mam już dosyć TAKIEGO chamstwa, a nie chamstwa w stylu "pieprzona platforma obywatelska"


No wlasnie , popieram cie w 100% LV . O tym mowie a propos cenzury . Vethu spiewac moze ale nie kazdy musi tego sluchac .
Widzisz , LV , ty masz troche lat , wiecej niz ja , a i tak cie ruszyl . A jak ktos jest mlody i niedoswiadczony to przeczyta i juz nie wraca (zwlaszcza jak to jeszcze jest o nim) . I to chcialbym zmienic .

Vethu - produkuj sie nademna ile wlezie , jak cie to cieszy , nie rusza mie to . Nie ty pierwszy , nie ty ostatni . Sprobuj , czy umiesz mi choc puls podniesc =)

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 22:24:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

LV pisał(a)):
O! I zasadniczo Rakatan ujął ładnie zasadę jaką tu, mniej więcej, usiłuję stosować. Bo jak tylko wycinałem bluzgi UWAGA: NAWET SKIEROWANE DO KOGOŚ (dotyczy również typu "nawet idiota by tak nie pomyślał [w domyśle: jak ty]") albo kazałem je wycinać/zmieniać to zaraz słyszałem że nazi jestem. Załóżmy sobie jak w usenecie niegdyś: odwołujący się do nazi=lose. A ty Vethu przyjmij sobie, że aniołkiem nie jesteś, i że ja mam za dobrą pamięć żeby uważać, że to inni cię prowokowali. I logi też mam. Idź się delfinić jak ci się nie podoba, że ktoś chce tu na przykład zabronić wyzywania każdej osoby która ma troszkę inne zdanie, albo prezentuje trochę inne poglądy. Tam tak robisz? Czy masz inny imidż, bardziej pasujący?

EDIT.
Stawiam wniosek o wstawienie Vetha do kategorii "POSTY NAPISANE ZATWIERDZANE PRZEZ ADMINISTRATORA"
Za to i wszystko poprzednie:

Cytat:
Nie debilu... bo Ojciec Dyrektor T.R. by nie zatwierdził mojego konta


Mam już zwyczajnie dosyć. Dzisiaj już nie zaglądam, możecie sobie na mnie bluzgać jak chcecie. (możecie, w znaczeniu - veth, bo zapewne nikt inny nie będzie). Ja mam już dosyć TAKIEGO chamstwa, a nie chamstwa w stylu "pieprzona platforma obywatelska"
:-/k

Oj chyba nie zrozumiałeś, więc wyjaśnię Ci to łopatologicznie. Jeśli ktoś sie wkręca w rozmowę i sam nie chce przestać.. to co ja mam do tego? Może nic nie odpisywać i wtedy jest spokój.. ale musi być ktoś zły co nie? I czy wyzywam osoby mające INNE zdanie? Zastanów sie co piszesz bo troche to podchodzi pod obsesję "Ten Zły" :) Logi se miej, strasz wszystkich nimi i sie podniecaj, mnie to mało obchodzi.
Nie mogłeś tego ominąć i musiałeś pokazać jaki to z Ciebie maczo... co by to było jak byś sie znowu nie dopierdzielił co? A wiesz dlaczego napisałem to do von pendzla? Kiedy ja przprosiłem Edka to ten frajer specjalnie napisał temat, wyżalając sie jaki to ja zły i niedobry jestem, chociaż jemu nigdy nic nie powiedziałem... od tak sobie wyrzucił.
A ja stawiam wniosek żebyś sobie poszedł raz na zawsze bo teraz to TY sie mnie czepiasz... i co ? Mam dość twojego czepiania sie bo jestem taki i owaki, nie podoba Ci sie, to nie poruszaj tego tematu... ale nieeee ty musisz postawić na swoim... nawrzucasz mi w jednym temacie i zaraz go zamkniesz żeby pokazać jaki HERO jesteś, co ty nie potrafisz.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 22:27:55
Biedactwo ty male ... Na psf jestes "pod obserwacja" to sie nauczyles zachowywac i tam wyzej pasa nogi nie podniesiesz .
A tu jestes bezkarny bo nikt ci bana nie chce dac , to adminom na leb wlazisz .
A czemu jestes "ten zly" to sobie sam odpowiedz , bo to Ty o sobie tak pierwszy napisales , roznie cie nazywano (od kiedy jestem) ale ze jestes "zly" to napisales sam .

A w logach jest duzo wartosciowych informacji ... wlasciwie logi to jedyne co po serwerach zostaje . Myslisz ze nikt ich nie czyta ... ? O to w bledzie jestes .

Pewnie dlatego ja nicka nie zmienie nigdy , bo pod tym co pisze sie do konca mojego zycia bede podpisywal . a Ty ? znowu zmienisz nick , zeby niedoinformowali mysleli ze to nie ty ? i bedziesz udawal ze jest wszysko "od nowa" ? Ktory juz raz bedziesz przed soba uciekal ?

Widzisz , ja sie ciebie nie boje . Ani tego co nastukasz , ani tego jak sie wsciekac mozesz . Bo to nie robi na mnie wrazenia . Jestes biedny egoistyczny niewychowany ktos kto bluzgac potrafi a jak sie dyskutuje tego nie wie .

Jak nie umiesz znalesc argumentow w rozmowie to zaczynasz wyzywac . No nie jest tak ?

Nie widzialem ani jednego twojego udzialu w dyskusji tutaj ktory inaczej wyglada . Albo pojedyncze posty albo wielopostowy bluzg .

A czepiac to sie ciebie mozna , bo jest czego sie czepnac . Jakby nie bylo to by sie nikt nie czepial .

Ty tez masz swoja przeszlosc forumowa ktora kazdy sobie moze w LOGACH sprawdzic . Bo po to sa . Logi to jest jedyne co po nas zostanie . I ja dbam o to co pisze , i sie wstydzic tego nie bede poki logi istniec beda , to jest : po wsze czasy .

Cytat:

I czy wyzywam osoby mające INNE zdanie?


Heheh , a malo to razy ? Po nickach mam wymieniac ?

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 22:35:54
Taur
Cytat:


EDIT.
Stawiam wniosek o wstawienie Vetha do kategorii "POSTY NAPISANE ZATWIERDZANE PRZEZ ADMINISTRATORA"
Za to i wszystko poprzednie:

Cytat:
Nie debilu... bo Ojciec Dyrektor T.R. by nie zatwierdził mojego konta


Mam już zwyczajnie dosyć. Dzisiaj już nie zaglądam, możecie sobie na mnie bluzgać jak chcecie. (możecie, w znaczeniu - veth, bo zapewne nikt inny nie będzie). Ja mam już dosyć TAKIEGO chamstwa, a nie chamstwa w stylu "pieprzona platforma obywatelska"


Popieram - do zrobienia :)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 22:41:56
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Biedactwo ty male ... Na psf jestes "pod obserwacja" to sie nauczyles zachowywac . A tu jestes bezkarny bo nikt regulaminu nie respektuje to adminom na leb wlazisz .

A ty im całkiem ładnie klepiesz pupcie... dobra robota.. wracaj do kręcenia waty. A jestem pod obserwacją bo Hepek i terris tak chcą, tego nie wziąłeś pod uwagę szerloku hmm ?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 23:00:13
Cytat:
A ty im całkiem ładnie klepiesz pupcie... dobra robota.. wracaj do kręcenia waty. A jestem pod obserwacją bo Hepek i terris tak chcą, tego nie wziąłeś pod uwagę szerloku hmm ?


Szerloku :

Ani slowa o LV w moim poscie nie ma . To gdzie go kleplem w pupcie ? Wskaz prosze .

A pod obserwacja jestes bo dales im powod zeby cie pod obserwacje wsadzili . Pokaz mi (jak nie w logu to gdzie ?) ze tak nie jest to uwierze =)

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 23:15:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Szerloku :

Ani slowa o LV w moim poscie nie ma . To gdzie go kleplem w pupcie ? Wskaz prosze .

A w moim jest? :-?k

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
A pod obserwacja jestes bo dales im powod zeby cie pod obserwacje wsadzili . Pokaz mi (jak nie w logu to gdzie ?) ze tak nie jest to uwierze =)

To ty twierdzisz ze mieli powód... to ty udowadniaj, ja już swoje napisałem :)


Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
A czemu jestes "ten zly" to sobie sam odpowiedz , bo to Ty o sobie tak pierwszy napisales , roznie cie nazywano (od kiedy jestem) ale ze jestes "zly" to napisales sam.

Jak nie kapujesz ironii to nie moja wina :)
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
A w logach jest duzo wartosciowych informacji ... wlasciwie logi to jedyne co po serwerach zostaje . Myslisz ze nikt ich nie czyta ... ? O to w bledzie jestes .

Jedyne zadanie jakie masz to czytanie logów :) jestem pod wrażeniem ;) odwiedź świat "na zewnątrz" lepiej CI to zrobi, zamiast czytać to co Ci inni podsyłają.

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Pewnie dlatego ja nicka nie zmienie nigdy , bo pod tym co pisze sie do konca mojego zycia bede podpisywal . a Ty ? znowu zmienisz nick , zeby niedoinformowali mysleli ze to nie ty ? i bedziesz udawal ze jest wszysko "od nowa" ? Ktory juz raz bedziesz przed soba uciekal ?

Buahahaha :D to mnie rozśmieszyłeś... zacny żarcik, doprawdy... Ok łopatologicznie: Za każdym razem kiedy zmieniałem nicka to zmieniałem postać, nie dlatego, żechciałem "uciec" ale dlatego, że chciałem coś zmienić? Zbrodnia?
na PSF jestem zapisany inaczej bo jak już mówiłem (ale ty pewnie nie przeczytałeś, wybaczam bo widzę, ze w tej dziedzinie masz trudności) O. Dyrektor by mi konta nie zatwierdził i nie podawałem sie za kogoś innego ;)

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Widzisz , ja sie ciebie nie boje . Ani tego co nastukasz , ani tego jak sie wsciekac mozesz . Bo to nie robi na mnie wrazenia . Jestes biedny egoistyczny niewychowany ktos kto bluzgac potrafi a jak sie dyskutuje tego nie wie .

A ja Ciebie nie strasze.. więc nie napinaj sie :) A ty mnie nie znasz więc możesz sobie swoje bajki wsadzić na dno szafy :) Jedyne co ja wiem o Tobie to to, że nic do Ciebie nie miałem a ty zacząłeś spinać poślady.. od tak bo taka moda.

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Jak nie umiesz znalesc argumentow w rozmowie to zaczynasz wyzywac . No nie jest tak ?

Nie.
Dlaczego?
Bo nie widzisz jakiś... 99% tego co piszę ? :)

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Nie widzialem ani jednego twojego udzialu w dyskusji tutaj ktory inaczej wyglada . Albo pojedyncze posty albo wielopostowy bluzg .

widocznie źle coś cztałeś :) Aha.. i jak byś sie jeszcze nie zorientował... większość bluzgów ma charakter ironiczny, jeśli piszę to tylko dlatego. Jak jest coś na poważnie to raczej nie piszę samych bluzgów... chyba, że ten do którego piszę totalnie mi zwisa i powiewa wtedy mi wszystko jedno :D No ale ty wiesz lepiej.. czytałeś logi i jesteś smart!

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
A czepiac to sie ciebie mozna , bo jest czego sie czepnac . Jakby nie bylo to by sie nikt nie czepial .

No jak sie nic nie pisze to sie nie ma czego czepiać co nie? :)
Ja sie Ciebie mogę też czepić... np dlaczego kiedy nic do Ciebie nie mam ty sie uzewnętrzniasz w osobnym poście aby wszyscy poznali Twój żal? Zamiast napisać mi to w mailu albo na GG? Lubisz być w centrum uwagi? "Oh patrzcie jaki ja jestem odważny i jak mu powiedziałem!" ?

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Ty tez masz swoja przeszlosc forumowa ktora kazdy sobie moze w LOGACH sprawdzic . Bo po to sa . Logi to jest jedyne co po nas zostanie . I ja dbam o to co pisze , i sie wstydzic tego nie bede poki logi istniec beda , to jest : po wsze czasy .

Łooo wyjechałeś znowu z logami :D. Jesli jedyne co po Tobie zostanie to logi to żal mi Ciebie... :-(k
I logi nie będą istnieć po wsze czasy... uwierz mi na słowo ;)

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Cytat:

I czy wyzywam osoby mające INNE zdanie?


Heheh , a malo to razy ? Po nickach mam wymieniac ?

Dawaj... przynajmniej sie pośmieję :-Dk Nie zapomnij dodać daty i loga :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 23:32:08
No twierdziles ze klepie po pupci , no nie napisales zadnego argumentu .
Rzuc jakes oskarzenie z pokryciem =)

To ty jestes pod obserwacja , a nie ja , wiec sie bron jak chcesz . Zreszta dla mnie (dla Hepka i Terrisa pewnie tez) powodow to ty dales az nadto . Na przykald taki :

Cytat:
Nie debilu... bo Ojciec Dyrektor T.R. by nie zatwierdził mojego konta


A ja kiedys myslalem ze za cos takiego jest ban . Ale tutaj nie . A na psf przynajmniej cenzura =)

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 4.03.2007 23:41:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
No twierdziles ze klepie po pupci , no nie napisales zadnego argumentu .
Rzuc jakes oskarzenie z pokryciem =)

Sam fakt że Ci sie podoba na PSF i mówisz że tam jest lepiej.. to jest klepanie po pupci. Jak Ci sie tam podoba to co tu robisz?

Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
To ty jestes pod obserwacja , a nie ja , wiec sie bron jak chcesz . Zreszta dla mnie (dla Hepka i Terrisa pewnie tez) powodow to ty dales az nadto . Na przykald taki :

Cytat:
Nie debilu... bo Ojciec Dyrektor T.R. by nie zatwierdził mojego konta


No tak to jest powód dla Hepka i Terrisa :D Yeah :)
Koleś.. jak sie będziesz mnie czepiał bez powodu to tak będziesz miał i tyle.. dziwisz sie? Trzeba było sie zastanowić zanim napisałeś tamten temat :) Wcześniej nic do Ciebie nie miałem ale ty chciałeś zagrać twardziela... to masz :)
Co ja Ci sie bede tłumaczył dlaczego tam dali mi ostrzeżenie? Sam sie nie domyślasz? Że jak napiszę "pupa" to będzie okrutne łamanie regulaminu, wtedy Terris zwołuje naradę i jednogłośnie wszyscy orzekają że mam mieć ostrzeżenie. Takie to trudne do pojęcia?
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
A ja kiedys myslalem ze za cos takiego jest ban . Ale tutaj nie . A na psf przynajmniej cenzura =)

To nie myśl. Idź tam gdzie tak bardzo Ci sie podoba... ktoś Cie tu trzyma?

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 5.03.2007 0:36:02
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
No twierdziles ze klepie po pupci , no nie napisales zadnego argumentu .
Rzuc jakes oskarzenie z pokryciem =)

Sam fakt że Ci sie podoba na PSF i mówisz że tam jest lepiej.. to jest klepanie po pupci. Jak Ci sie tam podoba to co tu robisz?


Trochę odbiegłeś od tematu. To, że jest zarejestrowany na PSF i lubi tam przebywać nie świadczy o tym, że podlizuje się moderom PFa.
No chyba, że nie zrozumiałem ironii.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 5.03.2007 3:31:58
Smok Serwisowy
kochani jesteście :)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 5.03.2007 7:44:59
Mischu_ jasne ze jestesmy kochani ! A koty sa do tego jeszcze puszyste :)


Heheheh Ales sie naedytowal , cala noc ? =]

Cytat:
Sam fakt że Ci sie podoba na PSF i mówisz że tam jest lepiej.. to jest klepanie po pupci.


WOW , no szczerze na to nie wiem co powiedziec ... to jest nielogiczne . W takim razie idac dalej ---> polfurs to co ? Zabilem go juz (zabilismy wszyscy) klepaniem ? Umarl z bolu od klepania po pupci ? hyhyuhyh

Cytat:
To nie myśl. Idź tam gdzie tak bardzo Ci sie podoba... ktoś Cie tu trzyma?


Myslec bede , nie przestane =]
A widzisz juz sie chcesz sie mie pozbywac . To dobrze , bedzie tylko bardziej .
Tu tez braklo logiki ? Przeciez tam juz jestem ( jestesmy ) no nie ?

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 5.03.2007 19:45:55
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...już mi się nie chce czytać waszych blózgów na siebie :/

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 5.03.2007 23:33:40
Minotaur
Anthro
Właśnie Ryan 87, Ryan 52, Ryan 41 i Ryan 39 też tak mówili więc nie wkurzalibyście więcej Ryanów (a tak naprawdę nie macie się o co kłócić jestem pewny że jeżeli spotkalibyście się i bez uprzedzeń porozmawiali spokojnie przy piwie to zostali byście przyjaciółmi (mówię serio :-)k ) :-)k )
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 6.03.2007 7:13:08
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
O zo chozi?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 6.03.2007 23:04:59
Minotaur
Anthro
Cytat:

Ryan pisał(a)):
O zo chozi?


A zego nerozumiez ? :-Dk
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 6.03.2007 23:17:32
jestę kapibarę
A kto tu na siebie bluzga? Na razie Jedna osoba bluzga na resztę.. a moze by to zmenic...

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 7.03.2007 20:21:02
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...a róbta co chceta :P

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 8.03.2007 2:09:15
Minotaur
Anthro
Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
...a róbta co chceta :P


Siada na Ryanie88 ;-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Nie no, wogóle w szoku jestem
Wysłano: 11.03.2007 22:42:41
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...to mogło nie być dal ciebie miłe bo na głowie mam rogi :P i na grzbiecie też :D

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane