Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 18:18:51
Wiem że mowa jest o radiu i telewizji ale z tego co mi wiadomo o internecie nie ma ani słowa :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 18:34:11
a nawet gdyby to co innego portale typu onet czy wp a co innego co by nie mówić niszowe fora dyskusyjne...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 18:50:11
Powinienes tez dodac "dla waskiej grupy odbiorcow" :D

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 18:51:05
"niszowe"
kup se słownik...

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 19:17:28
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Quarion":
Grygus, czy pisanie dzisiaj na co się będzie głosowało to nie naruszenie ciszy wyborczej?


Łomatkoboska! Czy pójdę do więzienia?
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 20:08:58
Skunks
Anthro
Chyba jednak przesadziłem xD
Co innego gdyby Grygus był przedstawicielem konkretnej partii i chodził oblepiony plakatami po mieście.
Możesz być spokojny :)
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 20:28:52
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Solon":
Nie będę cie przekonywał ale moim zdaniem jest to obywatelski obowiązek z którego można się raz na jakiś czas wywiązać.

Po za tym nawet jak nie płacisz podatków to i tak państwo zapewnia ci pomoc, wiec rusz dupe i na wyroby.


Oddanie nie ważnego głosu to nie udawanie.


Partia, na którą chciałabym zagłosować nawet nie startuje. A na wybory nie idę/nie poszłam, gdyź nie mam w zwyczaju oddawać pustego głosu. To to samo jkakbym w ogóle nie przyszła. Ponad to to kolejny numerek statystyczny, a tego zdecydowanie nie chce.

A najlepiej zeby wprowadzic inny sposob demokracji. Znieść instytucję przedstawiciela i powołać jakiś rodzaj rady ustawoodawczej. Kaźdy , nawet z ulicy mogłby b przyjsc do budynku talkowej z pomysl;em na zmiany w praiwe, byloby to oglaszane oficjalnie i mozna by glsoowac. Elektronicznie oczywiscie, aby zmniejszyc wydatki na np. [wypłaty dla komisji wyborczych, przygotowanie lokali, etc.


0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 20:31:15
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Przecież każdy może zgłosić projekt ustawy, a sejm może sobie nad tym głosować. Tylko że każdy ma to gdzieś.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 21:48:09
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Selph":
Przecież każdy może zgłosić projekt ustawy, a sejm może sobie nad tym głosować. Tylko że każdy ma to gdzieś.


CZymźe jest 260 [popraw mnie, jesli sie myle] poslow wobec kilku milionow polakow? NICZYM!


0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 22:04:16
Warchoł
Anthro
PO wygrało
PiS drugi.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 22:12:30
Cytat z "OlaHughson":
Cytat z "Selph":
Przecież każdy może zgłosić projekt ustawy, a sejm może sobie nad tym głosować. Tylko że każdy ma to gdzieś.


CZymźe jest 260 [popraw mnie, jesli sie myle] poslow wobec kilku milionow polakow? NICZYM!


Co to ma wspólnego z tematem?

Co do wyników wyborów, to czemuż mnie one nie dziwią... kwestią była tylko kolejność...
0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 22:25:05
ciekawostka, czyli kogo pytać o wyniki :D
http://www.pb.pl/a/2009/0..._wyborow_do_PE2

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 22:27:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Rhadmor po prostu strzelił następny tekst bez znaczenia.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 23:35:53
jestę kapibarę
Cytat z "Canis":
PO wygrało
PiS drugi.


czy mnie to dziwi?

a poza tym uważam, że Karta.. Kraków powinien zostać zburzony.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 7.06.2009 23:42:15
Wilk
Zwierzę
LV, protestuję. Bombę neutronową poproszę. Miasto jest spoko tylko ludzie do dupy.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 0:14:23
Angora Turecka
Anthro
Ech, no trochę boli - że drugie miasto co do wielkości w Polsce wciąż jest ostoją PIS-yzmu... I że Ziobro potrafi zgarnąć tyle głosów, pomimo tego wszystkiego co już w Polsce zwojował...

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 0:26:48
Lew
Glosowalem na Huskowskiego startujacego z listy PO z dwoch powodow.

1. PO jest w duzej koalicji, w ktorej sa Niemcy, Polacy i Wlosi. Polacy i Wlosi beda wystawiac swoich kandydatów na przewodniczacego PE. Jesli do PE wejdzie duzo poslow z PO i/lub PSL to Polski kandydat (Buzek) bedzie mial wieksze szanse na zostanie przewodniczacym, a to juz stanowisko, dzieki ktoremu mozna miec realny wplyw na polityke Unii i decyzje dotyczace Polski.

2. Huskowski poprosil (i otrzymal) o poparcie prezydenta Wroclawia Rafala Dutkiewicza, ktory jest sklocony z PO. Startowal z list PO, ale Schetyna zadeklarowal, ze za to iż Huskowski zbratał się z "wrogiem" postara sie razem ze swoimi ludzmi go zniszczyc. Wiec jak biedaczek, a swoja droga bardzo sympatyczny i poządny facet, nie zostanie europosłem, to czeka go kiepska przyszlosc w polskiej polityce, bo kto jak kto ale wicepremier, przewodniczacy PO (nie pamietam jaka to dokladnie funkcaj, ale wysoka) i minister spraw wewnetrzych sporo moze. A, że gościa lubie i dobrze mu życzę to dostał mój głos.

Acha... no i poparłem PO dlatego, aby min. dzieki mojemu glosowi pokazac, ze PO nadal ma poparcie spoleczne i aby oddac glos przeciwko PiS.
Gdybym mogl glosowac na dwie listy zaglosowalbym na SLDUP, poniewaz podobaja mi sie ich poglady dotyczace obyczajowosci.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 0:46:30
PO
PIS
SLD
PSL

reszta odpadła, czekam na konkretne wyniki.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 1:22:14
Angora Turecka
Anthro
Ja jestem o tyle zadowolony, że nie głosując na lansowanych przez PO kandydatów z niejaką panią Thun na czele, przyczyniłem się by pownownie w PE znalazł się Bogusław Sonik (choć i tak trzeba poczekać jeszcze na dokładne wyniki - bo póki co to sondaż).

Powodów było kilka, ale za najważniejszy uznałem to, że Sonik posiada już znaczny kapitał wiedzy i bagaż doświadczeń w pracy w PE (jedna kadencja na koncie, zresztą ta ostatnia). Nie dość jednak że był w PE przedstawicielem Polski, to odznaczał się dużą aktywnością w działaniach polskiego przedstawicielstwa - za co też otrzymywał wyróżnienia u publicystów i obserwatorów życia politycznego w Polsce i za granicą. W dodatku jest cenionym parlamentarzystą w Brukseli.

Martwił mnie jedynie fakt, iż Sonik działa w sferze praw człowieka oraz ekologii (dwie komisje), co nie jest może moim polem zainteresowań - zwłaszcza ekologia. Ale, oprócz tego zajmuje się też kwestiami produktów poszczególnych państw jak i w ogóle żywnością na terenie UE - i jako ciekawostka - był jednym z głównym obrońców definicji wody ognistej, której nazwa miała jakiś czas temu ulec "deprecjacji" (można by ją wytwarzać pod tą nazwą z znacznie szerszej gamy produktów).

W każdym razie znacznie lepszy to wybór niż wybór uciekających za granicę młodych spalonych polityków czy obsadzanie starych, którzy już swoje nabroili w Polsce i szukają jedynie możliwości natrzepania eurosków przez kolejnych parę lat...

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 2:09:02
Lew
Z tego co wiem, to akurat batalie o definicje slowa "wódka" przegraliśmy, tz. nazwą "wódka" (vodka) można mianować każdy destylat o mocy ok. 40% bez wzgledu na to czy jest z żyta, ziemniaków czy bananów lub winogron...
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 9:09:15
Red Panda
Anthro
Mnie w tych wyborach zaciekawily tylko dwa miejsca w europarlamencie dla czlonkow szweckiej Partii Piratow
Pedal w wielkim miescie.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 11:07:35
Wilk
Zwierzę
Jednak dwa złapali?!
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 11:36:53
Red Panda
Anthro
Tak, wg. TorrentFreak, Szwecja ma 20 miejsc, ale do czasu ratyfikowania traktatu Lizbonskiego 18 glosow. Z wynikiem afair w okolicach 7% dostac powinni dwa miejsca, nie wiem czy przelozy sie to na dwa glosy.
Pedal w wielkim miescie.

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 15:39:24
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "Ingo":
Z tego co wiem, to akurat batalie o definicje slowa "wódka" przegraliśmy, tz. nazwą "wódka" (vodka) można mianować każdy destylat o mocy ok. 40% bez wzgledu na to czy jest z żyta, ziemniaków czy bananów lub winogron...


Na razie stanęło na tym że jeśli coś nie jest produkowane z ziemniaków lub zboża to bezwzględnie musi być wyraźnie opisane na etykiecie i w wyszczególnieniu składu. Natomiast pod nazwą czystych wódek (pure vodka) może kryć się już tylko produkt z ekstraktu zbożowego lub ziemniaczanego. Więc nie do końca przegraliśmy - jakiś kompromis jest - a sprawę wywołały "południowce" które produkują wódkę również z winogron (co na dobrą sprawę częso sprowadza się do produkcji grappy).
Tak czy tak, nikt nie kojarzy i raczej nie będzie kojarzyć na świecie ani w Europie wódki z produktem na bazie ekstraktu winogronowego, a jeśli już to nazwie to grappą. Tak samo jak nikt normalny w Europie nie skojarzy od razu wina z jabolem (o to też się kłócili w Brukseli, w sumie to nie wiem na czym stanęło).

0
(+0|-0)
Re: Eurowybory
Wysłano: 8.06.2009 15:48:16
Wilk
Anthro
Z prywatnych źródeł wiem, że Sonik zarzekał się iż nie będzie startował w wyborach.
A tu coś go nagle podkusiło.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane