Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 0:28:05
Lisek
Anthro
Mam nadzieje że nie pomyliłem działu i nie dostane bana :rollk: ale jak nie pomyliłem to chciałbym was prosić jak tu ująć "modelowanie na żądanie" czyli chce się sprawdzić jak bardzo jestem skuteczny w tym co robie. Jak będziecie chcieli mnie powykorzystywac to tutaj macie okazje:)
Ostatnio edytowany przez Foxik-Sali dnia 8.06.2009 1:20:58

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 6:59:23
Wilk
Anthro
Koleś używasz Blenda?

Witaj brachu! Jak chcesz podeśle ci super tutki, wpadnij tez na forum 3d max tam masz pełno porad i innych kolegów z 3D.
A jak chcesz to dam ci pewien model do zrobienia ;-)k. Potrzebuje go do modu.
http://joejesus.deviantar...enith-111309736
Zrób mi modliszkę :D. Czyli ten statek co jest na pierwszym planie i na ostatnim jest rozwalony. Dostałem pozwolenie od kolesia do wykorzystania tego. (Na DA się kontaktowałem z nim)
Przez kilka miechów się z tym męczyłem i jak miałem problem ze szkołą to przestałem i okazało sie że brat mi skasował pliki bo brakowało mu miejsca na simsy 2 XD.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 9:54:29
Draconequus
Hybryda
Ok zrób mnie jako model 3d.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 10:00:05
Lisek
Anthro
Cytat z "Fang":
Koleś używasz Blenda?

Witaj brachu! Jak chcesz podeśle ci super tutki, wpadnij tez na forum 3d max tam masz pełno porad i innych kolegów z 3D.
A jak chcesz to dam ci pewien model do zrobienia ;-)k. Potrzebuje go do modu.
http://joejesus.deviantar...enith-111309736
Zrób mi modliszkę :D. Czyli ten statek co jest na pierwszym planie i na ostatnim jest rozwalony. Dostałem pozwolenie od kolesia do wykorzystania tego. (Na DA się kontaktowałem z nim)
Przez kilka miechów się z tym męczyłem i jak miałem problem ze szkołą to przestałem i okazało sie że brat mi skasował pliki bo brakowało mu miejsca na simsy 2 XD.


Fang na co mi tutki nie przypominam sobie abym ich potrzebował a ten statek z przyjemnością mogę spróbować wymodelować a jeśli chodzi o pożeracza lisków to twój avatar na forum to dla mnie za mało żeby ciebie zrobić :P
Ostatnio edytowany przez Foxik-Sali dnia 8.06.2009 10:45:15

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 11:36:55
Tinker Pony
Zmiennokształtny
To ja też poproszę o model futurystycznego pojazdu latającego, może być ten od Fanga. Chcę spróbować wmontować go w lajf-ekszyn futydż i zrobić scenę lądowania :P

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 11:44:01
Lisek
Anthro
Sami szpece od modów to może pobawicie się esenthelem(darmowy silnik do gier akcji i RPG)?? może ktoś z was zrobi sobie własną gre :) :-Dk

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 12:47:02
PERMABAN
Z tego co widziałam na tych twoich 3D pracach, to jednak tutoriale ci się przydadzą.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 15:57:07
bawiłem się dawno temu w 3dMaxie,truspace,imagine,blender i maya... ale regularnie uśmiercałem każdego kompa...
powodzenia ci życzę...
PS: zaopatrz się w najnowszego 3Ds'a FX i maye. a do modelowania obiektów polecam truspace.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 18:50:35
Draconequus
Hybryda
Najpierw chciałem wiedzieć czy się podejmiesz.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 8.06.2009 21:02:52
Lisek
Anthro
Cytat z "Reriel":
Najpierw chciałem wiedzieć czy się podejmiesz.


Podjąć każdy może :) a jak bedzie z wykonaniem to już druga sprawa:)

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 0:32:37
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Blender ... ucz się Maxa albo Maya !! kombajny ale skuteczne :P
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 6:28:52
Wilk
Anthro
Blender najlepszy, prosty a kombajn w dodatku.

Wprawne ręce zrobią wszystko.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 7:41:13
Tygrys perski
Anthro
Naprawdę myślisz, że za pomocą tego "kombajnu" jak to nazywasz, produkowane były Gwiezdne Wojny? Władca Pierścieni? Terminator, Transformers itp. itd. etc? Ja swego czasu bawiłem się 3dMaxem, 6 bodajże, jak się nauczysz podstaw, to już później wychodzi. Zbrush jest ciekawym programem, bo "malujesz" formę. Maya jest chyba stosowana przez więcej osób z branży, jeśli się nie mylę.
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 10:33:32
Lisek
Anthro
Każdy ma własne zdanie ale wszystkie programy niczym się nie różnią jeżeli chodzi o funkcjonalność 1 osoba wolo maxa drugi maya a nawet jak ma się palić i walić to są osoby co wola Blendera i styka takich komentarzy co jest lepsze. Bo nie sadzę że ktoś tu zna blęndera na perfekt z praktyki
Ostatnio edytowany przez Foxik-Sali dnia 9.06.2009 12:22:32

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 18:28:48
jestę kapibarę
A macie te programy w oryginale? :>

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 18:46:58
Wilk
Anthro
Blender dobry na początek, ale później i tak się trzeba przesiąść.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

Anonim
0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 18:54:46
Cytat z "LV":
A macie te programy w oryginale? :>

Blender jest darmowy, inne raczej nie :>

Anonim
0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 9.06.2009 20:15:06
truspace stary mozna znaleść jako freeware.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 4.07.2009 15:03:32
Smok
Anthro
Blender.
Używam go już od dwu lat i jedyne na co mogę narzekać to mój słaby komputer. ^.-.^
To na prawdę solidny kawałek oprogramowania, którym można zrobić tyle samo co 3DMaxem czy Mayą. Brak popularności zawdzięcza oryginalnemu interface'owi. Trzeba się przyzwyczajać do nowej konstrukcji okien i sposobów operacji w przestrzeni. Nie każdy ma dość cierpliwości, aby z tą aplikacją przełamać pierwsze lody. Ale gwarantuje każdemu kto się lubi bawić w 3D, że warto.
Po oswojeniu sobie otoczenia i możliwości programu, odkrywamy, że do wszystkiego mamy łatwe skróty klawiaturowe a "pływające" okienka są bardzo pomocne. Nie mówiąc o tym, że aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją wykorzystywać komercyjnie.
I nie trzeba się nigdzie przesiadać, ten pociąg jedzie w dobrym kierunku.

ZBrush kosztuje 600 dolców, ale świetnie nadaje się do robienia map normalnych czy elementów statycznych. Alternatywą mógłby być Mudbox, który jest chyba trochę tańszy i niewiele się od ZB różni. Obydwie aplikacje służą do tworzenia cudów. ^.-.^
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 4.07.2009 15:36:42
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Do tworzenia cudów to służy Vue 7 ;)

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 4.07.2009 21:06:32
WilczySmok
Zmiennokształtny
Blender - a weź to potem przekonverteruj na coś lepszego (nie da się prawidłowo). Innych kombajnów są licencje np studenckie czy tutorialowe i można ich używać niekomercyjnie - czyli bez opłaty za wykonanie w nich rzeczy.

Oczywiście licencje jakos tam są - można przecież zawsze dogadać się z producentem albo najpierw zarobić potem kupić - no nie? Ale nie trzeba od razu wszystkiego mieć nieoryginalnego. Same uczelnie mają oryginały chociażby u siebie, bo muszą.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 5.07.2009 14:58:56
Lisek
Anthro
Boże ludzie jak ja obserwuje to co mówicie że jaki blender jest słaby to normalnie zal.pl co do konwertowania plików blenderowskich do 3ds maxa itp to zawsze można z neta specjalne wtyczki pobrać które umożliwiają export jak i import modeli 3D z każdego programu naprawdę wszystkie programy są wypas tylko blender do D.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 5.07.2009 17:13:09
Draconequus
Hybryda
A jak tam obiecane projekty ??

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 6.07.2009 11:11:33
Lisek
Anthro
Cytat z "Reriel":
A jak tam obiecane projekty ??


Musiałem je zawiesić chwilowo ponieważ pracuje nad projektem który wymaga sporo robocizny ale nie chcę rozwijać tego na forum.

0
(+0|-0)
Re: blender 3D by Sali
Wysłano: 6.07.2009 11:31:56
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cały przemysł filmowy jedzie na 3Dmaxie i Maja. Blender to śmiech na sali, zabawka dla dzieci bardziej niż poważne narzędzie.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane