Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


0
(+0|-0)
Re: Jak to wygląda u was?
Wysłano: 10.08.2009 0:26:20
Wilk
Anthro
Ech. Walić znajomych, przyjaciele - jeśli są przyjaciółmi - zrozumieją, swoim dziewczynom za to zawsze mówiłem prawdę - albo raczej powoli wprowadzałem je w fandom. Jedna została na stałe, dwie pozostałe zaakceptowały i nawet zaczęły się interesować artami :) ciekawe jak wyjdzie z kolejną :D

O rodzicach nie wspominam, bo nie mają pojęcia. Zresztą za stary jestem żeby się tłumaczyć :D
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: Jak to wygląda u was?
Wysłano: 10.08.2009 2:18:03
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Caith":
Jedna została na stałe, dwie pozostałe zaakceptowały i nawet zaczęły się interesować artami :) ciekawe jak wyjdzie z kolejną


...cholerny casanova.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Jak to wygląda u was?
Wysłano: 10.08.2009 12:35:03
Lodowy Smok
Zmiennokształtny
Ja jeszcze nikomu nie powiedziałem ^^, nie miałem okazji.

0
(+0|-0)
Re: Jak to wygląda u was?
Wysłano: 11.08.2009 2:45:19
Wilk
Anthro
Cytat z "sharpy":


...cholerny casanova.


Dzięki, po raz pierwszy ktoś mnie tak skomplementował :D
Spisz swoje dobre rady, zwiń je w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa CZOPEK...

0
(+0|-0)
Re: Jak to wygląda u was?
Wysłano: 11.08.2009 10:16:15
Kangur
Anthro
Jak ja czytam o waszych przeżyciach, to muszę przyznać że mi się pofarciło. Do tej pory nikt nie miał problemów z moim hobby. Rodzina reagowała zainteresowaniem lub nie zwracała na to uwagi jakiego gatunku jest postać na jakimś rysunku. Moi przyjaciele okazali się prawdziwymi przyjaciółmi, i dla nich furry to poprostu normalne hobby. Klasa ze szkoły również :p. Nawet w szkole na sztuce mieliśmy temat na rysunek pt. "Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz".

0
(+0|-0)
Re: Jak to wygląda u was?
Wysłano: 13.10.2009 16:51:34
Heniek
Człowiek
Moi przyjaciele.. Jest ich niewielu, jeden jest Furry, drugi jest 'stadowiczem' (fuj :/), a trzeci próbuje być 'stadowiczem', reszta nie wie. Te dwie ostatnie osoby traktują to jako
coś głupiego, i że 'stada są lepsze' -.-"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane