Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.07.2009 13:55:15
Skunks-Tygrys Syberyjski
Anthro
Spodobał mi się komiks online pt. Sabrina Online (http://www.sabrina-online.com/) .
Kiedyś był tłumaczony na język polski ale tłumacze się zniechęcili i strona zamarła w miejscu (http://www.sabrinapl.za.pl/)
Chciałbym z pomocą kogoś kto dobrze zna j.angielski dalej tłumaczyć kolejne odcinki komiksu .
Możliwe jest że wszystko będzie dało się wstawić na http://www.sabrinapl.za.pl/ .
Sam najlepiej nie znam j.angielskiego i 1/2 albo i więcej komiksu nie rozumiem .
Ktoś by się pisał ?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.07.2009 15:08:25
pod warunkiem ze nastepny bedzie ClosetCoon

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.07.2009 15:31:45
syberian husky
Anthro
Hej :) Myślę że mógłbym Ci pomóc, jeśli nadal potrzebujesz pomocy. Sam przetłumaczyłem kiedyś Motion of the ocean - jeden z komiksów w Heat 4.
First they ignore you...
Then they laugh at you...
Then they fight you...

Then you win.

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.07.2009 15:35:23
Skunks-Tygrys Syberyjski
Anthro
Już jedna osoba jest , ale napisz na pm jak chcesz .

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 13.07.2009 14:07:47
Lis.
Chciałem dobrze.
Dobra, ja mogę też pomóc.

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 13.07.2009 14:16:47
Śnieżny Lampart (krzyżówka)
Jolka-Wirówka
Zgłaszam się na ochotnika :)
Sam również uwielbiam ten komiks!

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 13.07.2009 14:50:54
Skunks-Tygrys Syberyjski
Anthro
Teraz mamy pełną ekipe i przykro mi , ale nie da rady .
I dziękuje za chęci .

Edit :

Stronka jest już aktywna pod adresem : http://sabrinapl.erboka.org/
Ostatnio edytowany przez Nirvan dnia 15.07.2009 16:27:14

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 8:11:45
Cat-boy
Anthro
Czy dalej macie pełną ekipę? :-P Bo widzę, że stronka ma komiksy do 1999, a komiks jest bodajże tworzony do dziś :-P W razie czego mógłbym spróbować coś przetłumaczyć, napisy chyba też nie są problemem :-P Używacie czcionki Comic Sans? :-P
Wielki Mistrz Zakonu Pedalskich Aktywistów :-xk

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 16:18:46
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Kicius":
Czy dalej macie pełną ekipę? :-P Bo widzę, że stronka ma komiksy do 1999, a komiks jest bodajże tworzony do dziś :-P W razie czego mógłbym spróbować coś przetłumaczyć, napisy chyba też nie są problemem :-P Używacie czcionki Comic Sans? :-P


Przenieśli się -> http://fcs.futrzaki.org/


0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 17:57:21
Cat-boy
Anthro
Tak tak tak, wiem :-P Na starej stronie był odnośnik :-P Co nie zmienia faktu, że Sabrina jest z 1999 :-P Czyli chyba potrzebują małej pomocy :-P

No chyba, że już kompletnie niczego nie robią... hmm... chyba zagadam do nich na GG :-P
Wielki Mistrz Zakonu Pedalskich Aktywistów :-xk

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 18:19:17
Wilk
Anthro
Najnowszy odcinek przetlumaczony jest z 2001 (tam w archiwach jest niezly bajzel), to raz, dwa, przetlumaczylem kilkadziesiat odcinkow a potem nagle zapadla cisza, teraz nie mam pojecia co sie dzieje z nimi. Wydaje mi sie ze te ostatnie kilka paskow kto inny tlumaczyl (tzn, ja wyslalem swoje, o ile pamietam do numeru 201 czy cos takiego, a tam sa inne).

Ale coz. I tak mi sie teraz juz nie chce.
Ostatnio edytowany przez Loyban dnia 25.06.2010 18:22:33

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 18:38:11
Cat-boy
Anthro
Hmmm... mogę spytać, czy to miała być przestroga przed działalnością? :-P Lub bałaganem? :-P

A właśnie, skoro tam wysłałeś odcinki, to pewnie możesz mi powiedzieć, jakiej używałeś czcionki? Comic Sans? Bo nikt mi nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie xD
Wielki Mistrz Zakonu Pedalskich Aktywistów :-xk

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 20:29:25
Wilk
Anthro
Ja tylko tekst wysylalem, kto inny go wklejal. Poczatkowo byl comic sans, ale potem zmienili (ciesze sie, bo comic sans=fail)

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 25.06.2010 21:13:46
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Rzeczywiście widać, że to tłumaczą inne osoby. Przejrzałem teraz kilka odcinków i niektóre są zupełnie OK, a niektóre są kiepskie. Nierówno jest ;p .
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 25.06.2010 21:14:15
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 26.06.2010 21:17:09
Problem jest w tym, że osoby się zgłaszają, potłumaczą trochę i to oleją. Ja już będę musiał tłumaczyć większą część komiksów na FCSie, więc jeśli ktoś jest chętny do tej robótki to zapraszam.

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 10.08.2011 23:08:51
Anthro
Dzień dobry.

Czyli już nikt nie podejmie się dalszego tłumaczenia tego komiksu? Jeśli tak to szkoda... Naprawdę fajna fabuła i widać też, że autor się stara.

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.08.2011 0:20:24
Gad
Smok
W tej chwili pewnie nie, ok. 70% futer jest na futrzakonie ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.08.2011 11:02:13
Anthro
Człowiek się zaczyna interesować Furry i okazuje się, że wyminął się z konwentem... No cóż pozostaje mi czekać i liczyć na jakieś dobre duszyczki :-)k

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.08.2011 18:04:03
Uncia Hortensis
Rabatka
Dobrą duszyczką mógłbym być ja, ale nie będę bo nie mam czasu ani ochoty dla jednej osoby komiksu robić, gdzie gry słownej i tak się nie da tak samo odzwierciedlić.

A i tak byś musiał na konwent się zarejestrować w zeszłym miesiącu :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.08.2011 19:09:20
Anthro
To, że gry słów się odzwierciedlić nie da tak samo jak w oryginale to ja wiem... Zresztą chyba dokładną grę słów to tylko Anglicy, Amerykanie i ludzie po anglistyce by zrozumieli :) Tutaj chodzi o sam sens i trochę własnego humoru który odczyta wszystko.

Zresztą chyba niewielu jest fanów Furry w Polsce... Chociaż patrząc po liczbie osób zeszłego i obecnego konwentu plus osoby którym się nie chciało jechać/nie mieli kasy/nie mieli czasu to całkiem niezła liczba.

Swoją drogą pewnie jest większa ilość fanów tego komiksu tylko przez zaprzestanie tłumaczenia odpuścili sobie...

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.08.2011 19:22:35
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Aureliusz":
To, że gry słów się odzwierciedlić nie da tak samo jak w oryginale to ja wiem... Zresztą chyba dokładną grę słów to tylko Anglicy, Amerykanie i ludzie po anglistyce by zrozumieli :) Tutaj chodzi o sam sens i trochę własnego humoru który odczyta wszystko.


Mam kolegów ze studiów co szerokiej maści gry słów nie są w stanie zrozumieć. Szkoła da wiedzę o temacie. Języka tam się nie uczysz, jedynie doszlifowujesz tu i tam. Uczysz się wszerz, a tu potrzebna jest wiedza wzdłuż.
Ja osobiście jestem z tych co marudzą wielce gdy widzę piękny dowcip pominięty albo, co gorsza, niezauważony podczas tłumaczenia, stąd nad pierdołami potrafię siedzieć bez sensu :-Pk

Cytat:
Swoją drogą pewnie jest większa ilość fanów tego komiksu tylko przez zaprzestanie tłumaczenia odpuścili sobie...

Znajdź mi 20 chętnych, którzy nie znają angielskiego więc nie są w stanie komiksu czytać a bardzo by chcieli to machnę Ci 100 pasków.


EDIT:

Jezu chryste ja pierdole o ♥♥♥♥♥ no co to ma być? Zobaczyłem te paski na fcs i to przecież żal dupę ściska. Ogniem to!

"I really wish it was that easy girl."
"Szkoda, że nie jest łatwą dziewczyną."

PŁOOOOŃ!
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 11.08.2011 19:52:02
Myr

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 11.08.2011 23:51:48
Anthro
Fuma nie kuś bo wystarczy, ze klasę zbiorę i już lista zapełniona... Ja serio mówię, nikt angielskiego opanować nie zdołał w większości... Swoją drogą to spróbuję.

A co do Edita... Tak, ja to wiem. Może moja znajomość angielskiego kuleje ale sensu tu nie było za grosz.

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 12.08.2011 10:39:16
dziwny biały tygrys
Anthro
Też lubię ten komiks, ale gdy się zaczytałem nadal jest 209 stron...

Ja raczej nie przetłumaczę, choć bardzo chciałbym umieć angielski, ale mam dopiero poziom A2/B1. ;)
Nie wiem, do którego z forów należę, choć się domyślam.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 12.08.2011 15:32:56
Mnie też interesuje ten komiks, ale moja znajomośc języka angielskiego jest na krytycznie niskim poziomie :-(k

0
(+0|-0)
Re: Sabrina Online kontynuacja Translacji na PL?
Wysłano: 12.08.2011 19:49:04
Uncia Hortensis
Rabatka
K. To na jutro możecie dostać tekst do 15 następnych pasków. Znajdźcie sobie kogoś do robienia ładnych czcionek i będziecie mieli :-Pk
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane