Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...6>>


0
(+0|-0)
Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 21:24:35
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Witam wszystkich. Proponuję małą ankietę (wielokrotnego wyboru), Mam nadzieję na szczere odpowiedzi. Myśl o ankiecie wpadła mi jakoś do głowy gdy zobaczyłem co tu się ostatnio wyprawia, ale podsumowywuje ona raczej długodystansowy klimat na forum. Mam nadzieję że nie zbanujecie mnie za wywoływanie flame'ów :-xk

Uprasza się także o uzasadnianie swoich wypowiedzi, ewentualnie dodanie własnego punktu
ps. *inne*obejmuje nieistotne sprawy takie jak furry, antro, filmy książki, znajomości, uprzejmości i zażyłości :-Dk
Ostatnio edytowany przez ShadowCat dnia 16.07.2009 21:30:18

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 21:49:35
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Polfurs to narzędzie przeznaczone do komunikacji dla polskiej społeczności furry prowadzone charytatywnie przez niektórych członków tejże społeczności. Wszelkie dalsze dorabianie do tego ideologi jest zbędne i flejmogenne. Eot.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 21:50:57
Forum - dla mnie miejsce wymiany informacji. Daje możliwość wymiany poglądów, z której od czasu do czasu korzystam. Poza tym daje możliwość obserwowania kilku gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku ;)

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 21:54:28
Szakal/ Anubis
Anthro
Oj będzie kłótnia ^^
No ale forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.( Wikipedia ^^).
Dla mnie to jest właśnie miejsce do wymiany informacji, poglądów ( bo w takim celu to chyba powstało?) i poznania nowych indywiduów w VL. A wracając do tych kłótni, to jest nasza cecha narodowa :P, że podczas kulturalnej dyskusji, obrzucamy się błotem itp. itd. Wystarczy spojrzeć na naszą historię, w której jest pełno przykładów sporów, które rodziły się z błahych powodów.
Nie ma co się takimi pierdołami przejmować, forum to forum, świat wirtualny i nie należy tego traktować zbyt serio.

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 21:58:58
PERMABAN
Czemu nie ma opcji "cieszyć się cudzą dramą" ;/

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 21:59:32
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Wszystkie cztery łapy składam pod postem Selpha
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 22:01:07
Smok Futrzasty
Anthro
Dla mnie to miejsce, gdzie można pogadać, poznać kogoś, zasięgnąć rad ws. artów, pooglądać dramy z bezpiecznej odległości, zareklamować własne prace o głównie futrzastej tematyce i poczytać subiektywne (najchętniej) opinie na ich temat :3.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 23:30:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Miejsce w którym wyszczekani a cisi w realu internetowi kozacy mogą dowartościować się lecząc kompleksy idiotycznymi ripostami stając sie fajniejszymi w oczach innych internetowych kozaków napędzając niemożliwe do zatrzymania koło wzajemnego kretyńskiego podtrzymania samooceny i trzymania w ryzach swojego ego zeby nie eksplodowało.


A poza tym jedyna platforma komunikacji między polskimi futrzakami z której korzystam, ta dzięki której poznałem wielu wartościowych futrzaków ;)
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 16.07.2009 23:32:33
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 16.07.2009 23:51:49
Ocelotek
Anthro
Polfurs to internetowe forum na którym nie przestrzega się netykiety :3
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 0:05:32
Zwierzę
Miraż raju.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 0:21:14
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Wolfheart":
Miejsce w którym wyszczekani a cisi w realu internetowi kozacy mogą dowartościować się lecząc kompleksy idiotycznymi ripostami stając sie fajniejszymi w oczach innych internetowych kozaków napędzając niemożliwe do zatrzymania koło wzajemnego kretyńskiego podtrzymania samooceny i trzymania w ryzach swojego ego zeby nie eksplodowało.


A poza tym jedyna platforma komunikacji między polskimi futrzakami z której korzystam, ta dzięki której poznałem wielu wartościowych futrzaków ;)


NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :3

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 7:41:04
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
Miejsce w którym wyszczekani a cisi w realu internetowi kozacy mogą dowartościować się lecząc kompleksy idiotycznymi ripostami stając sie fajniejszymi w oczach innych internetowych kozaków napędzając niemożliwe do zatrzymania koło wzajemnego kretyńskiego podtrzymania samooceny i trzymania w ryzach swojego ego zeby nie eksplodowało.

Dobra ale już koniec o Tobie :D



Polfurs - miejsce gdzie można gnębić frajerów, dzieci neo i "Batmanów" ;D Oraz spotykać zajebiste osoby jak np Arabeska albo super rysowników jak Hufnaar, Tanuki czy Albtraum :D
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 7:41:41
Cytat z "Draco":
Cytat z "Wolfheart":
Miejsce w którym wyszczekani a cisi w realu internetowi kozacy mogą dowartościować się lecząc kompleksy idiotycznymi ripostami stając sie fajniejszymi w oczach innych internetowych kozaków napędzając niemożliwe do zatrzymania koło wzajemnego kretyńskiego podtrzymania samooceny i trzymania w ryzach swojego ego zeby nie eksplodowało.


A poza tym jedyna platforma komunikacji między polskimi futrzakami z której korzystam, ta dzięki której poznałem wielu wartościowych futrzaków ;)


NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :3


A zapomniałem dodać że można jeszcze gnębić pedałów ^^

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 8:07:17
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Jeszcze raz - nie mam zamiaru wywoływać tu jakichś zamieszek, ankieta jest raczej rozrywkowa i powinna być traktowana z dużym dystansem
Generalnie chodzi mi o tzw signal-to-voice ratio. Użytkowników niby przybywa ale sensowych wypowiedzi nie. Zresztą to nie nowi są temu winni tylko klimat forum. Na forum dalej jest trochę kategorii innej, ale jakby zanika w zalewie pozostałych kategorii. Nie wiem czy to jest specyfiką PF, ale dobrze to nie wygląda.



ps. Adonai - twoja kategoria(ciśnięcie) była w planach ale się nie zmieściła niestety ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 8:21:31
Klacz huculska
nie wiem czym jest dla mnie polfurs.... forum :P

poznalam tu swojego przyszlego meza :P wiec nie moze tu byc takl zle ;D

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 9:51:41
Tygrys perski
Anthro
Cytat z "Q-nik":
nie wiem czym jest dla mnie polfurs.... forum :P

poznalam tu swojego przyszlego meza :P wiec nie moze tu byc takl zle ;D

Ja też ;-)k
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 9:59:37
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Adonai, WIEDZIAŁEM że nożyce (Ty) sie odezwą. Jesteś tak pociesznie przewidywalny :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 10:08:46
Wilk
Zwierzę
Heh, kiedyś była dyskusja jak powinno być tworzone i prowadzone Polfurs.

Czy będzie forum typu A. gdzie użytkownicy się kochają, klepią po pupciach i brakuje jakiejkolwiek treści bo wstyd zrobić coś co może kogoś obrazić, a więc jest milutko i nudno, albo czy będzie forum typu /b/ gdzie leje się krew, pot, sperma i ślina z zarazkami wścieklizny.

Ku udręce LV udało się Polfurs wykierować na tor /b/.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 10:13:58
Skrzydlata pantera
Zmiennokształtny
Cytat z "Hufnaar":
Cytat z "Q-nik":
nie wiem czym jest dla mnie polfurs.... forum :P

poznalam tu swojego przyszlego meza :P wiec nie moze tu byc takl zle ;D

Ja też ;-)k


akurat taki argument jest nieco naciągany bo w obozach koncentacyjnych/na Sybirze też się pewnie jakieś pary zawiązały
Zresztą pytanie nie w tym jak tu było, tylko jak jest teraz?

Sharpy niestety twoje słowa są prorocze- jak dla mnie to forum to prawie klon /b - czysty random :-Pk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 10:14:48
Zaznaczyłem inne, bo reszta opcji mi nie pasowala xP Już lepsza byłaby opcja Ary - oglądanie cudzych dram/kłótni.

Cytat z "Marvin_Fuchss":
Forum - dla mnie miejsce wymiany informacji. Daje możliwość wymiany poglądów, z której od czasu do czasu korzystam. Poza tym daje możliwość obserwowania kilku gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku ;)


Podpisuję się pod tym ;P

Cytat z "Adonai":
Cytat z "Wolfheart":
Miejsce w którym wyszczekani a cisi w realu internetowi kozacy mogą dowartościować się lecząc kompleksy idiotycznymi ripostami stając sie fajniejszymi w oczach innych internetowych kozaków napędzając niemożliwe do zatrzymania koło wzajemnego kretyńskiego podtrzymania samooceny i trzymania w ryzach swojego ego zeby nie eksplodowało.


[...]

Oraz spotykać zajebiste osoby [...]


Wolf, jesteś szczery do bólu i za to cię lubie xP Może nie zawsze masz racje i za swoje zdanie oberwiesz, ale nie boisz sięgo głosić, niczym wyszczekany na forum, a cichy w realu ;P Chociaż trochę w tym prawdy jest.

A jeśli chodzi o zajebiste osoby... W sumie przez PF poznało się ich trochę ;P Niestety są też osoby, które psują wizerunek forum i nie mam na myśli tych, co gnoją innych ;P

Cytat z "sharpy":
Heh, kiedyś była dyskusja jak powinno być tworzone i prowadzone Polfurs.

Czy będzie forum typu A. gdzie użytkownicy się kochają, klepią po pupciach i brakuje jakiejkolwiek treści bo wstyd zrobić coś co może kogoś obrazić, a więc jest milutko i nudno, albo czy będzie forum typu /b/ gdzie leje się krew, pot, sperma i ślina z zarazkami wścieklizny.

Ku udręce LV udało się Polfurs wykierować na tor /b/.


Sharpy, czyli rozumiem, że nigdy nie uda się zrobić forum mieszane AB?? xP

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 10:25:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Sharpy, mnie /b/ odpowiada, ale też na rózne sposoby sie objawia. Gdyby była tu utopia beztwarzowych uzytkowników bez charakteru to by mnie tu w ogole nie było ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 10:53:59
Polfurs... Jest dla mnie "prawie" zwykłym forum, na którym mogę poznać nowe osoby, wymienić poglądy i dość często pośmiać się ;3 I tyle - więcej mówić nie trzeba.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 11:53:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
Adonai, WIEDZIAŁEM że nożyce (Ty) sie odezwą. Jesteś tak pociesznie przewidywalny :P

A ja wiedziałem że napiszesz że jestem przewidywalny. : )

ciach
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2009 0:24:03

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 12:23:29
Wilk
Zwierzę
Cytat z "KPL":

Sharpy, czyli rozumiem, że nigdy nie uda się zrobić forum mieszane AB?? xP


"Robienie stylu forum" to trochę jak kierowanie rzeki łopatą. Dopóki jest to mały strumyczek to jakoś to idzie, ale jak urośnie w rzekę to koniec, nic nie poradzisz. I każde forum grawituje w którymś z 4 kierunków - zagłada, "forum profesjonalne", typ A i typ /b/. W początkowym stadium rozwoju można je "kopnąć" w którymś z tych kierunków i się weń rozwinie. Wszelkie stany pośrednie są niestabilne i utrzymanie forum w dowolnym z nich to syzyfowa praca, zresztą zwykle kończąca się zdechnięciem takiego forum.

Polfurs zbyt już urósł żeby go zmienić. A ponieważ wszystkie "konkurencyjne" serwisy ewidentnie od chwili powstania są ciśnięte w stronę 'A' (oprócz może Vengeance) to nawet jeśli unikną śmierci, Polfurs zagrożone nie jest w najmniejszym stopniu - bo istnieje naturalna dążność migracji użytkowników forów typu A na b. Polfurs nadal nie jest dość duży aby przeżyć eutanazję z ręki admina (fora odpowiednio duże zostają po takim wydarzeniu w ciągu miesiąca-dwóch odbudowane przez użytkowników), ale bez tego w zasadzie to tylko powstanie deus ex jakiegoś polfutrzastego dużo bardziej agresywnego forum mogłoby pozbawić go pozycji.

edit: Vethu, Judas - jesteście dumą i chlubą Polfurs. Świećcie przykładem.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 17.07.2009 12:33:38
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 15:23:51
Ocelotek
Anthro
cap

Tak zupełnie na poważnie, PF jest dla mnie namiastką polski. Z mojej klawiatury to niemal jak obelga, ale taka prawda :-Dk Tu jest wszystko to co widzi się na ulicy, czasami nawet monopolowym zajeżdża jak ktoś pisze po pijaku, ale to bardzo sporadyczne. Za to o "blokerstwo" nie trudno ^^
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2009 0:27:13
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...6>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane