Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456


-2
(+1|-3)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2014 18:36:14
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Beowulf": (Link »)
W ankiecie zaznaczyłem inne czyli dla mnie jest to miejsce spotkań i wymiany pogadów na tematy różne. Czasami obserwacji dramy i pyskówek.

Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "DarkV":


Pozwoliłem sobie rozwinąć.

Cytat z "Vethuleion":
BYŁ miejscem gdzie można sie było dobrze bawić poniżając innych. Teraz jest miejscem gdzie gimbusy płaczą gdy to robię i furfagi raportują 99% postów przez co dostałem bana :-(k .


BP, NMSP 8-)k

Na zakończenie dodam, że i tak przeżyłem większość debili którzy tu wchodzili i wychodzili, dostałem najwięcej banów, jestem najbardziej lubiany za to kim jestem a nie za to, że wszystkim liżę dupy. I pewnie będę tu jeszcze długo, długo przeżywając wszystkich gimbusów, frajerów i kapo :D


Mimo upłuwu lat jest też miejscem, gdzie Veth jest jak Lenin ciągle żywy. Czasem tylko zbanowany :-Dk

Co tylko dowodzi, że na Polfurs przebacza więcej niż Jezus. Gołębie serce (albo brak jaj, jak kto woli) grupy trzymającej władze przygarnie zarówno mało dostosowanych do społeczeństwa jak i tych, co na każdym kroku radują się z kopania tych wcześniejszych i klepią się po pupach, bo to przecież przysługa dla wszystkich być ciągle czujnym i na straży.
Myr

1
(+2|-1)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2014 22:00:57
PERMABAN
Dla mnie polfurs to taki przytułek dla ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.
: D

14
(+14|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2014 22:15:37
Klacz huculska
to dobrze, bo sama w nim siedzisz. Czyli wszystko się zgadza.

-5
(+0|-5)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2014 22:22:39
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Q-nik": (Link »)
to dobrze, bo sama w nim siedzisz. Czyli wszystko się zgadza.




spoiler dla tych co nie pamiętają Spoiler: C.S.I> Kryminalne zagadki Miami
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 30.01.2014 22:23:36
FABRICATI DIEM PVNC"

-3
(+1|-4)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 0:56:52
Wiewiór
Anthro
Dla mnie polfurs to ludzie, którzy mogą ci wiechać na ambicję.
Tutaj mogę pokazywać prawdziwego siebie bez obawy o lincz.
Oraz można spotkać tutaj złych ludzi i do nich dołączyć.
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 2:15:37
Anthro
Przeanalizowałem ankietę, ponieważ nie widzę odpowiadającej mi opcji, postanowiłem wypowiedzieć się na ten temat.
Przyznaje że, rzadko wypowiadam się na forum gdyż, nie odczuwam potrzeby robienia burd, dram czy też reklamować inne fora.
Każdy z nas ma swoje zapotrzebowania egzystencjalne, dla niektórych robienie komuś psikusów w stylu "a dziś sobie kogoś zrównam
z ziemią, bądź no nie wiem, zarzucę jakimś sucharem" i to wszytko aby np. odreagować stres, zażenowanie itd. i poczuć pewnego
rodzaju zadowolenie to rzecz indywidualna, osobiście w takich okolicznościach polecam basen, spacer, yiff, przytulanie i całą masę
innych czynności, których nie wymienię(jetem leniwy :-Pk). W tym miejscu przyznam, że brak umiejętności utrzymywania dystansu
do wypowiedzi innych użytkowników, może spowodować niechęć do dalszych rozmów, osobiście uważam że jest to pewna słabość
i jednocześnie specjalne działanie innych futer aby, sprawdzić czy dana osoba nadaje się do dalszej rozmowy czy nie.
Polfurs jak to forum z założenia istnieje aby, użytkownicy wyrażali swoje opinie, nie zależnie od tego, czy po przez swoje wypowiedzi
zostali by, nie zrozumiani, nie zaakceptowani, odrzuceni, wszytko sprowadza się do tego jak na to zareagujemy, bowiem nie sensu
tworzyć forumowej utopi gdzie wszyscy będą dla siebie mili, każdy każdemu przyzna racje o poklepie go po łepku.
Futerka bądź co bądź ale, lubią się yiffać i nie jest to temat TABU,a czy przed całym zajściem komunikują się poprzez forum??(kto to wie,ja nie)
Do przeglądania "ciekawszych" artów polecam FA i wole klasyczne słowniki 8-)k.
Dzięki temu forum nieraz się uśmiałem, poznałem kilka fajnych futerek, czasem przeglądnę parę tematów i się wypowiem zabijając przy tym czas :-)k

5
(+5|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 9:53:44
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Dude": (Link »)
Tutaj mogę pokazywać prawdziwego siebie bez obawy o lincz.



-4
(+5|-9)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 10:07:48
Uncia Hortensis
Rabatka
Myr

8
(+8|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 12:37:04
Hiena
Zwierzę
Tu cała kupa fajnych ludzi żyje i ma się dobrze, lecz w twojej główce ubzdurało się, że polfurs to jakieś miejsce mordu, a to tylko dlatego, że sam jesteś jednym z tych nielubianych, irytujących, pierdolących dla pierdolenia i żalących się dla żalenia meetowych podpieraczy ścian :D

Life on it's own :D

1
(+2|-1)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 14:19:06
Jeleń
Anthro
Fuma, jak tak ci się forum nie podoba, to dlaczego tu jeszcze siedzisz? Z przyzwyczajenia? Czy z nadzieją, że ktoś chętnie czyta twoje wypociny? :P
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 31.01.2014 14:21:08
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 14:37:55
PERMABAN
Bo jest takim trollem, że siedzi nam na złość, jak co drugi frajer, którego nikt nie lubi.

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 16:00:19
Polfurs to zwyczajne forum, po co dorabiać do tego ideologie. :P

1
(+2|-1)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 18:16:28
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Shallow": (Link »)
Fuma, jak tak ci się forum nie podoba, to dlaczego tu jeszcze siedzisz? Z przyzwyczajenia? Czy z nadzieją, że ktoś chętnie czyta twoje wypociny? :P

Tak jak napisała Ara. W dużej mierze po to, by nie dać satysfakcji części osób. Ale nie tylko. Są tutaj też osoby, które miło się czyta.
A to, że mi się tu nie podoba to sprawa niektórych osób, nie forum. Ale mam czas, spokojnie. Jeszcze tu zrobię porządek. Tolerancja albo śmierć ;-)k
Myr

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 19:49:28
Red Panda
Anthro
Cytat:
http://youtu.be/0znNiN0lYAQ


Jak dla mnie PF jest miejscem gdzie sparodycznie zagladam od kolo jedenastu lat :3
Pedal w wielkim miescie.

5
(+5|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2014 21:32:01
Lisica Ruda Północna
Anthro
Polfurs jest magiczną krainą kochających się zwierzątek, gdzie tęcza pojawia się nawet gdy nie ma słońca, w "Poważnych rozmowach" potrafią koło siebie zgodnie koegzystować tematy o wyborach parlamentarnych i o patelniach, a słowa pozornie neutralne takie jak "stulejka" wywołują u userów tajemnicze porozumiewawcze uśmieszki, tudzież grymasy zniechęcenia i braku wiary w przyszłość gatunku (którego gatunku? o.O). :3

A tak w sensie bardziej "przyziemnym", jest to dla mnie po prostu forum na które co jakiś czas zaglądam ;) W zasadzie może ono służyć wszystkim celom wymienionym w ankiecie, więc albo poprzestanę na niezaznaczaniu żadnej odpowiedzi, albo chęć sprawdzenia wyników zwycięży i zaznaczę "inne".

Mamy tutaj przekrój wszystkich możliwych zachowań forumowych: są ciekawe, idące w jakimś sensownym kierunku rozmowy z których można coś wynieść, są też dramy, flejmłory i gównoburze. Mamy przekrój rozmaitych typów userów: są "dusze towarzystwa", są trolle, są milczki i lurkerzy, są tacy którzy "dobrze mówią polać im!", i są egzemplarze nieco niedostosowane społecznie. I to sprawia że tutejsze dyskusje czasami czyta się lepiej niż jakiś kryminał :D

Pozytyw, negatyw? Raczej pozytyw, niektórym różne rzeczy mogą się na tym forum nie podobać, niektórzy uważają że to z powodu zbyt dużego "luzu", niektórzy z nich pewnie mają rację. Jednak imho lepszy jest trochę zbyt duży luz i przymykanie czasem oka na przekroczenia regulaminu, niż ostra moderacja i dążąca do absurdu cenzura w stylu "udajemy, że nie znamy słowa DUPA". Tym bardziej, że wiele osób pełniących tutaj rolę etatowych trolli przy bliższym poznaniu okazuje się nie tak strasznymi, jak ich malują ;)

Myślę że Polfurs ma dużo wspólnego ze "środkiem skali", wspomnianym przez pewnego usera w pewnym haiku ;)

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2014 13:51:46
Moogle
Anthro
Czym jest dla ciebie Polfurs
Jak na razie kanałem na ircu.

-4
(+0|-4)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2014 14:59:45
Lis
Anthro
Czym jest dla ciebie Polfurs ?
Miejscem gdzie można napisać o wszystkim z ludzi mi którzy swoimi radami mogą ci pomóc. Podoba mi się ten portal ponieważ można tu spotkać ciekawych ludzi o wspólnych za interesowaniach. Mam nadzieje że tu spotkać nową dziewczynę ( chęntne? ). :-Dk

//post raportowany w nadziei że twoja dziewczyna nauczyć cię pisać polski język
Ostatnio edytowany przez Smok dnia 1.02.2014 16:40:04

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

4
(+4|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2014 15:19:30
Uncia Hortensis
Rabatka
Z tym znalezieniem dziewczyny może być trochę bardzo ciężko, ale nie jest to już graniczące z niemożliwością.
Lata mijają, coraz więcej kobiet się rejestruje, więc powodzenia. Sporo szczęścia Ci się przyda.
Myr

-2
(+0|-2)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2014 23:11:01
Lis
Anthro
Dobrze napisałem ten post przy najmniej według programu który ściągnąłem na tablet.
Za co te wszystkie minusiki? :-/k

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2014 23:14:17
Cytat z "redfun": (Link »)
Dobrze napisałem ten post przy najmniej według programu który ściągnąłem na tablet.


Tablet i żaden program nie zastąpią ci mózgu.

-5
(+0|-5)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 2.02.2014 0:33:52
Lis
Anthro
Cytat z "nocny_wilk": (Link »)


Tablet i żaden program nie zastąpią ci mózgu.

Mój mózg nie nadaje się do ortografi ani do tworzenia poprawnej składni, nadaje się tylko do świrowania, picia i innych głupot. :-Dk
Ostatnio edytowany przez redfun dnia 2.02.2014 20:57:50

Niech bóg strzeże mnie przed przyjaciółmi. Z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę. :-Dk

4
(+4|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 2.02.2014 2:01:53
irbiseł
Zmiennokształtny
Cytat z "redfun": (Link »)
nadaje się do tylko do świrowania, picia i innych głupot. :-Dk

"Zawód: Uczeń Technikum"
Daleko nie zajedziesz.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane