Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 13:55:58
Arachne
Taur
Cytat z "Vethuleion":
Brawo, właśnie udowodniłeś, że nichuja nie zrozumiałeś o co chodzi :I


Pozwoliłem sobie rozwinąć.

Cytat z "Vethuleion":
BYŁ miejscem gdzie można sie było dobrze bawić poniżając innych. Teraz jest miejscem gdzie gimbusy płaczą gdy to robię i furfagi raportują 99% postów przez co dostałem bana :-(k .


BP, NMSP 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 16:39:04
Czymś w stylu narkotyku.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 16:53:46
Potworek spod koca
Zmiennokształtny
Po prostu, miejscem gdzie mogę poznac inne futra, i powiedziec co myśle ..;)
"But I'm just getting started let me offend. The devil's got nothing on me my friend..."

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 17:18:44
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "DarkV":


Pozwoliłem sobie rozwinąć.

Cytat z "Vethuleion":
BYŁ miejscem gdzie można sie było dobrze bawić poniżając innych. Teraz jest miejscem gdzie gimbusy płaczą gdy to robię i furfagi raportują 99% postów przez co dostałem bana :-(k .


BP, NMSP 8-)k

Na zakończenie dodam, że i tak przeżyłem większość debili którzy tu wchodzili i wychodzili, dostałem najwięcej banów, jestem najbardziej lubiany za to kim jestem a nie za to, że wszystkim liżę dupy. I pewnie będę tu jeszcze długo, długo przeżywając wszystkich gimbusów, frajerów i kapo :D

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 17:28:40
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "DarkV":


Pozwoliłem sobie rozwinąć.

Cytat z "Vethuleion":
BYŁ miejscem gdzie można sie było dobrze bawić poniżając innych. Teraz jest miejscem gdzie gimbusy płaczą gdy to robię i furfagi raportują 99% postów przez co dostałem bana :-(k .


BP, NMSP 8-)k

Na zakończenie dodam, że i tak przeżyłem większość debili którzy tu wchodzili i wychodzili, dostałem najwięcej banów, jestem najbardziej lubiany za to kim jestem a nie za to, że wszystkim liżę dupy. I pewnie będę tu jeszcze długo, długo przeżywając wszystkich gimbusów, frajerów i kapo :D


Pozostaje dodać...ALL HAIL VETHULEION! o/

Fakt faktem, Polfurs się zmienia bardzo szybko za każdym razem. ;]

Kiedyś był dla mnie miejscem, którego się bałem, od którego trzeba było uciekać. Potem zmądrzałem i był dla mnie miejscem, do którego musiałem się przyzwyczaić. A teraz jest dla mnie miejscem, w którym poznałem parę ciekawych osób z którymi trzymam i trzymać pewnie będę bardzo długo.
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 22:01:19
Kotowaty Lombax
Anthro
Troszkę zmienie pytanie wobec siebie ponieważ zaledwie od paru tygodni obserwuję to forum czytając różne nawet stare tematy , lecz nadal zbyt mało wiem by wypowiedzieć się w tej kwestii więc może wypowiem się pod takim pytaniem.
Czym chciał byś by było to forum dla ciebie lub czego oczekujesz od tego forum?

Chciałbym zawiązać nowe znajomości nowe przyjaźnie i poznać wartościowe osoby , lecz ten punkt potrafi zaspokoić niemal że każde inne forum o tematach interesujących dla mnie.
Chciałbym by polfurs było miejscem gdzie mogę znaleźć futrzastych przyjaciół miejscem do którego będę mógł wracać które zalepi pewną pustkę we mnie , miejscem gdzie być może poznam osoby przed którymi będę mógł objawić swoje prawdziwe ''ja'' , Chciałbym by było to również miejsce które da mi możliwość poznania 2giej futrzastej połowy ,

więc czym obecnie jest dla mnie PolFurs?

kilkoma megabajtami na dysku twardym w serverowni

czym będzie dla mnie PolFurs czas pokaże mam nadzieje że chodź w minimalnym stopniu zaspokoi moje oczekiwania.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 28.01.2010 22:06:46
Czym jest dla mnie polfurs? kiedys kiedy pisalem jak normalni userzy, bylo miejscem do wymiany pogladow. Teraz jest to wielkie trollowisko, na ktorym mozna "żerować", w sensie - jestescie ciekawi jako calosc.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 1:18:30
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Akimoto":
jestescie ciekawi jako calosc.


Oł jeah! Uwielbiam tą postawę "neutralnego obserwatora którego bawią zachowania zwykłych śmiertelników". Widziałem to na forach już tyyyyle razy i nie, to nie sprawia że taki ktoś kto sie na obserwatora kreuje staje sie zajebisty xD .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 2:17:32
Zle mnie zrozumiales... przeciez tu jestem, helooooł! widzisz zebym byl zarejestrowany i nic nie pisal? Kiedys byla pewna rzecz o ktorej pisalem na IRCu, niestety ciebie nie bylo, wiec nie mozesz zrozumiec.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 3:21:50
Angora Turecka
Anthro
Niczym...
...ważnym.

Co widać po mojej ostatniej frekwencji na forum / IRCu.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 9:02:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
@Grygus - akimoto prowadzi eksperyment. Sprawdza reakcje ludzi na zachowywanie się jak skończony głupek.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 12:24:15
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Akimoto":
Zle mnie zrozumiales... przeciez tu jestem, helooooł! widzisz zebym byl zarejestrowany i nic nie pisal? Kiedys byla pewna rzecz o ktorej pisalem na IRCu, niestety ciebie nie bylo, wiec nie mozesz zrozumiec.


<generowanie dramy rozpoczęte>

Niepisanie nie jest koniecznym warunkiem dla zaistnienia takiej postawy! I nie matrw się, nie czepiam się całej twojej osoby tylko tego jednego tekstu "jesteście ciekawi jako całość". Czyli że jacyś "wy" jesteście. Czyli postawienie się w opozycji do reszty społeczności, ba w domyśle nawet postawienie się w wyższości w postaci badacza/obserwatora! Sam tak kiedyś próbowałem robic, ale uświadomiłem sobie że to jest śmieszne po prostu :P .

BTW, na IRCa nie wchodze bo tam sie nic ciekawego nie dzieje ;p . Wgapianie się w ekran w oczekiwaniu aż ktoś napisze coś na co mogę odpowiedzieć jest nudne. Wolę forum gdzie mogę dowolnie wybierać interesujące wątki a komunikacja nie zachodzi w czasie rzeczywistym i nic nie przegapię jak przyjdę np. po dwóch dniach. No chyba że moderator skasuje jakąś dramę, to tak, wtedy można przegapić coś śmiesznego ;D .

@ Ryan: nie prowokuj, po co ta agresja...
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 29.01.2010 12:25:35
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 13:03:38
Hipogryf
Anthro
Czym jest? Miejscem dzięki któremu poznałem paru wartościowych ludzi

Oprócz tego pełnym osób które muszą wylać swą żółć na innych, oraz ludzi biorących kąśliwe uwagi nieco zbyt serio.


Znajdźcie wreszcie, do k**y nędzy złoty środek między złośliwością a życzliwością, nauczcie się prowadzić DYSKUSJE a nie wyzywać osoby.. "wyróżniające" się czy mające inne zdanie od debili. Ugryź się w jęzor (kieruję to głównie do ciebie Ryan) zanim klikniesz "wyślij", dobra, niech sobie będzie debilem, ale, na litość boską, nie dorzucajcie węgla do ognia.


Furfagi :P

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 13:08:48
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Grygus":
@ Ryan: nie prowokuj, po co ta agresja...


Err.. Aki właśnie coś takiego powiedział na kanale *wzrusza ramionami*

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 29.01.2010 14:34:42
Powiedzialem tylko ze prowadze eksperyment. Tym razem nie bede robil z siebie debila, ciekawi mnie czy bedzie mozliwa normalna rozmowa z wami i zatarcie zlego wrazenia (i cos jeszcze) :)
Co do normalnej rozmowy bedzie bardzo trudno, o czym swiadczy reakcja Grygusa na moj post (ze robie z siebie kogos zajebistego)
Na post Grygusa nie odpowiadam, bo smierdzi flejmem...
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 29.01.2010 14:40:46

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2010 23:19:14
Tygrys perski
Anthro
Dawno nie zaglądałem do wątku, mnóstwo rzeczy zostało napisanych, związanych czy nie z tematem.
Polfurs dla mnie obecnie jest tym pionowym paskiem po prawej stronie, gdzie Tanuki i reszta wrzuca nowe obrazki. Tematy na środku ekranu szczególnie mnie nie ciągną, bo średnio mi się uśmiecha przekopywanie się przez śmieci (dla przykładu: 'wasza dziara...' gdzie jest jedno zdjęcie, mnóstwo osób mówi, że coś ma i tego nie pokazuje...) ;-)
"chcemy loda..."

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2010 21:03:47
Mykita
Zmiennokształtny
Polfurs zawsze pomoże.

-1
(+0|-1)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 31.01.2010 21:43:48
Kemono Kitsune
Inna forma
W sumie niczym... Ostatnio nic ciekawego się tu nie dzieje, a większość tematów jest prywatnymi rozmowami między kilkoma użytkownikami.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2010 1:49:19
Lew
to napisz po prsotu, ze potraktowałeś PF jak portal randkowy, znalazles sobie faceta i nic wiecej cie nie interesuje
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2010 2:14:39
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Ingo":
to napisz po prsotu, ze potraktowałeś PF jak portal randkowy, znalazles sobie faceta i nic wiecej cie nie interesuje


No właśnie nie... Nie poznałem go na PF'ie, więc pudło ^^

Może to jakaś zimowa stagnacja i na pierwsze oznaki wiosny futrzaki wyjdą ze stanu hibernacji. Na pewno zgodzę się z Hufnaarem że ostatnio bardzo dużo ciekawych artów się ukazuje w galerii. Aż milo jest popatrzeć :)

2
(+2|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 1.02.2010 2:54:42
Lew feral
Kogucik
To jest wyłącznie moja opinia - nie mam intencji nikogo urazic ani sprawić nikomu przykrości. Niniejsza wypowiedź ma na celu jedynie naświetlenie Wam "jak ja to widzę". Oswiadczam, że pisząc ją jestem (prawie) całkowicie zdrów na umyśle ;-)k .

Po pierwsze: głosowałem absolutnie serio na "*inne*obejmujące 'nieistotne' sprawy takie jak furry, antro, filmy, książki, znajomości, uprzejmości i zażyłości". Cieszę się, że tego samego zdania jest większość głosujących (jak dotychczas), to oznacza że Forum nie ma w sobie aż tyle nieprawidłowości jak to niektórzy Forumowicze sugerują. :-Dk
Dla mnie to Forum jest 'miejscem' gdzie mogę 'skonfrontować' swój obraz pewnych spraw z obrazem kogoś, kto myśli i czuje nieco podobnie do mnie - lub z kimś, kto pewne aspekty widzi nieco - lub zupełnie - inaczej. Jest miejscem, gdzie mogę pooglądać arty o tematyce Furry (niekoniecznie te 'dojrzałe', akurat dla mnie najistotniejsze znaczenie ma pozytywny ładunek emocjonalny jaki widzę w niektórych z nich ;-)k ), poczytać opowiadania...

Tak, Polfurs bywa dla mnie także Przystanią, dzięki której świat wydaje się nieco fajniejszym miejscem. :-)k

Jest przestrzenią, gdzie można swobodniej 'popuścić cugli' wyobraźni i cieszyć się tym - z tego powodu cenię sobie takie poetyckie efekty kreatywności:
Cytat z "Edi":
Polfurs jest dla mnie fascynującym miejscem, gdzie można spotkać różne barwne wielopalczaste stworzonka. Lubię je obserwować i się z nimi zaprzyjaźniać - fascynuje mnie ich życie, różnorodność, to jak się ze sobą łączą i między sobą dzielą. Ciekawi mnie zawartość ich główek pełnych kolorowych banieczek które jednak pękają tak łatwo.

--tak, tym też jest dla mnie to Forum :-Dk

Uważam że na Polfurs jest kilka bardzo wartościowych postaci, ze względu na które warto być jednym z jego Użytkowników.
Nie rozumiem tych, którzy udzielają się na tym Forum i mają zarzuty do tych którzy umieją wyobrażni używać. Nie rozumiem objawów dezaprobaty w odpowiedzi na 'zbytnie wczuwanie się w Furry' - czyż tu nie powinno być najlepsze miejsce do tego?
Nie rozumiem tych, którzy zamiast się cieszyć obecnością tutaj i być miłymi dla innych, wolą sprawiać przykrość.
Nie rozumiem także tych, co zanadto przejmują się opiniami innych prezentowanymi tutaj i tych co za wszelką cenę próbują 'nawracać' czy 'mieć ostatnie słowo'.
Nie mieści mi się w łebku, jak można się cieszyć cudzą dramą. Wydaje mi się, że to może być objawem tego, że dana osoba potrzebuje pomocy (nie koniecznie od razu psychiatrycznej - chyba, że niedokładnie rozumiem pojęcie 'drama' :-Pk )...

Wydaje mi się, że Polfurs powinno być miejscem dla wszystkich, gdzie w rzeczowy sposób można rozmawiać także na kontrowersyjne i mniej przyjemne tematy i nie być za to 'powieszonym' i gdzie nie próbuje się 'wieszać' innych dlatego, że ich zdanie jest inne :-Pk
Chciałbym, żeby to Forum było platformą do uprzejmej i przyjaznej wymiany poglądów i miejscem, gdzie można się dowiedzieć
wielu ciekawych rzeczy od różnych Istot "nawet jeżeli są Terianami" (a może zwłaszcza wtedy ;-)k ). Chciałbym, żeby można się było tutaj świetnie bawić w towarzystwie innych, nie krzywdząc pozostałych Użytkowników (chociaż przecie nawet w ferworze zabawy można się czasem zranić, ale to też jest wyrazem przyjaźni poniekąd a z pewnością jej nie umniejsza)... Trudno mi dokładnie wypowiedzieć, co całościowo mam na myśli...
To Forum jest, jak mi się wydaje, także częścią tego, czym dla mnie jest Furry - oddzielanie tych rzeczy nie ma sensu moim zdaniem. To dwie strony tej samej monety :-)k . Być może 'ząbki' na jej krawędzi stanowi kanał ircowy a wyżłobienia pomiędzy nimi - grupa w SL. Jedna większa całość. Przynajmniej ja tak to postrzegam ;-)k Oczywiście to wszystko ma sens dzięki tym, co tworzą to wszystko swoją obecnością (znów aspekt, którego się moim zdaniem nie da oddzielić od tej całości).

Jestem pewien, że "polska witryna o i dla polskich furry" jest właśnie tutaj :-Dk

Jeszcze jedno (podkreślenie w cytowaniu moje):
Cytat z "Selph":
Polfurs to narzędzie przeznaczone do komunikacji dla polskiej społeczności furry prowadzone charytatywnie przez niektórych członków tejże społeczności.

To znaczy, że Forum jest także wyrazem czyjejś bezinteresownej troski i poświęcenia (przynajmniej - a mam nadzieję, że nie tylko - moim zdaniem), za co wszyscy powinniśmy być wdzięczni.

To takie Forum, z którym jestem również silnie związany emocjonalnie. Tym trudniej mi 'czasem' zabierać głos; także nie widzę sensu 'ripostowania' w przypadku wypowiedzi z którymi się zgadzam :-Pk - tutaj jednak były sprzeczne opinie a poza tym chciałem jednak przekonać wątpiących że Polfurs jest czymś fajnym i o co wszyscy powinniśmy dbać i to szanować.

Coż - tyle na teraz. Po ponad trzech godzinach prac redakcyjnych uznaję wypowiedź za kompletną; to może rzuci nieco światła na to czemu tak rzadko się tutaj wypowiadam mimo mojego bardzo pozytywnego stosunku do Polfursa - brak zdolności literackich?

Jakie by jednak nie było to Forum - jest ono dla mnie ważne, chociaż z mojej aktywności na nim może i tego nie widać niestety ... Ma o wiele więcej plusów niż minusów i zdecydowanie cieszę się, że jest - jestem dumny z bycia jego użytkownikiem i czuję wdzięczność dla tych, co nieustannie pilnują by jego status był up & running :-Dk

'Miłego dnia' (niezależnie od pory doby) wszystkim :-)k
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 24.12.2012 12:28:50
1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 5.10.2011 13:28:18
Bump!

Czy wobec braku innych głosów należy rozumieć że temat został wyczerpany i wątek może zostać zamknięty? ;-)k
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 5.10.2011 13:38:47
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

-4
(+2|-6)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 5.10.2011 16:15:45
Anthro
Oh, oczywiście że "miejcem gdzie mogę wywołać burdę(flame)"

2
(+2|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2014 14:42:09
PERMABAN
Bump.

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 30.01.2014 18:23:58
W ankiecie zaznaczyłem inne czyli dla mnie jest to miejsce spotkań i wymiany pogadów na tematy różne. Czasami obserwacji dramy i pyskówek.

Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "DarkV":


Pozwoliłem sobie rozwinąć.

Cytat z "Vethuleion":
BYŁ miejscem gdzie można sie było dobrze bawić poniżając innych. Teraz jest miejscem gdzie gimbusy płaczą gdy to robię i furfagi raportują 99% postów przez co dostałem bana :-(k .


BP, NMSP 8-)k

Na zakończenie dodam, że i tak przeżyłem większość debili którzy tu wchodzili i wychodzili, dostałem najwięcej banów, jestem najbardziej lubiany za to kim jestem a nie za to, że wszystkim liżę dupy. I pewnie będę tu jeszcze długo, długo przeżywając wszystkich gimbusów, frajerów i kapo :D


Mimo upłuwu lat jest też miejscem, gdzie Veth jest jak Lenin ciągle żywy. Czasem tylko zbanowany :-Dk
Ostatnio edytowany przez Beowulf dnia 30.01.2014 18:24:54

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane