Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345


0
(+0|-0)
Re: Twoja fursona
Wysłano: 17.01.2010 23:00:03
Wełnisty Szczur z Bosawi
Anthro
Zgadza się. A w sumie to niezły temat - związek nicka z fursoną.
Szczury tłoczą się w piwnicach Ciemną nocą słychać piski
Niespokojna okolica Syczą groźne szczurze pyski
Miasto w dymie, miasto ginie Bez litości, bez ochłody
Pierwszy szczur jest już na linie!Gilotyna ścina głowy

Piszę poprawnie po polsku.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 10.02.2010 6:24:06
Tygrys perski
Anthro
Przekopałem się przez temat, hurra ^^
zmiany furson, z wyjątkiem takich akcji dla jaj, to dla mnie dowód na niefutrzastości. Albo jesteś wilkiem albo zieloną żabką, a nie żabą z sierścią wilka, która zamienia się w lwa.
Ingo z kolei ma niby tego lwa, ale musi przecież jakoś tego lwa sobie obrazować, przecież nie ma tak, że wszystkie lwy to gipsowe odlewy i jakąś cechę charakterystyczną będzie miał, czy to czarną grzywę czy różowe wibrysy :p
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 10.02.2010 9:51:45
Lew
Nie, nic nie musze :)
Mój Lew to twór niematerialny, jedynie (albo aż) nierozerwalnie związana ze mną część mojej osobowości.
Nie czuję żadnej potrzeby obrazowania go w jakikolwiek sposób.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 10.02.2010 10:05:14
Hipogryf
Anthro
Niemniej utożsamiasz się ze swoją postacią, a nie zmieniasz jej "ot tak" co pięć minut :P

A tu kopiuj-wklej z zamkniętego tematu:

Pierwszym z powodów dla którego zdecydowałem się na fursonę-smoka, jest fascynacja owymi mitycznymi stworzeniami. Od małego podobały mi się wszelkie historie, podania traktujące, bądź po prostu posiadające w swojej fabule smoka. Owa fascynacja rozwinęła się do tego stopnia że poniekąd, hm, czuję "smoczego ducha" który gdzieś tam we mnie siedzi. Poniekąd zdaję sobie sprawę że jedynie sobie to wmawiam, lecz przyznać muszę że odnoszenie się do tego, myślenie o tym przynosi mi otuchę w cięższych chwilach, pomaga mi przeć dalej w życiu ze świadomością że jestem.. "inny", jakkolwiek głupio by to nie brzmiało
Prócz smoków, czuję też dziwne przywiązanie do wszelkich łuskatych stworzeń. Potrafię godzinami wpatrywać się w gada siedzącego w terrarium, uwielbiam czuć węża przesuwającego się po moim ciele, po prostu obcowanie z gadami mnie uspokaja i zadowala.
Ostatnim, najbardziej przyziemnym ale również ważnym jest.. pociąg seksualny. Smoki są dla mnie najzwyczajniej najbardziej seksualnie podniecającą rzeczą, podejrzewam że jak większość osób tutaj, lubię fantazjować o robieniu "tego" ze smokiem, jako smok.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 10.02.2010 14:30:05
Osobiście posiadam tylko jedną fursone z którą się identyfikuje, a jest nią wilk arktyczny, lecz do innych nie mam nic i uważam, że są bardzo ciekawe i warte poznania! :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 10.02.2010 15:05:55
Tygrys perski
Anthro
Czyli gdybym namalował lwa z zieloną grzywą i podpisał 'Ingo' to wszystko byłoby w porządku? :p
Ostatnio edytowany przez Hufnaar dnia 10.02.2010 15:06:53
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 11.02.2010 19:19:56
Lew
Nie obraziłbym się. Mógłby być też podpisany Reksio albo Mruczek.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 11.02.2010 22:25:35
Wilkołak hybryda od zawsze i na zawsze. To było moje drugie ja na długo zanim dowiedziałem co to jest furry.

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 11.02.2010 22:49:47
Wilk
Anthro
Jak bylem w gimnazjum (1? 2? klasa), to bylem od dluzszego czasu pod wplywem futrzastych obrazkow (ubranych na szczescie, nie wiem jak zryta bylaby moja psychika gdyby nie to). Pewnej nocy przysnilo mi sie ze trafilem do jakiejs armii futrzastej (w trakcie wojny z ludzmi), gdzie bylem wilkiem anthro. (Pamietam, ze mialem pistolet dzialajacy przy pomocy mechanizmow zegarowych, a dookola biegaly mechy na parę, ale to pewnie wywodzi sie z mojego uwielbienia dla steampunku.) No i tak mi zostalo :P
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 12.02.2010 0:17:50

0
(+0|-0)
Re: Dlaczego zostałem Makolągwą Nadzwyczajną ?
Wysłano: 12.02.2010 1:23:51
Lew
Jeśli chodzi o klimaty wojenno-anthomorficzne to polecam opowiadanie Ziemiańskiego "Autobahn nach Poznań"

Przepraszam za offtop, ale wizja narkotyzujących się [nie zdradzę czym :) ] kotowatych czołgistów bardzo zapadła mi w pamięć. A opowiadanie ogólnie świetne.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Twoja fursona
Wysłano: 11.03.2011 23:17:40
Uncia Hortensis
Rabatka
Dla mnie fursona to ja sam, tylko w sytuacjach wyimaginowanych. Czyli roleplay i inne włażenie na głowy na IRCu. Czuje się człowiekiem i nim jestem. Duszy nie ma, witaj wszechświecie.

Od kiedy pamiętam lubiłem koty i bawiłem się w kota, więc po dowiedzeniu się o istnieniu furry i przyglądaniu się dyskusjom przez jakiś czas wymyśliłem, iż ja chciałbym być tygrysem syberyjskim. Oczywiście byłem przekonany, że skoro syberyjski to biały 8-)k
Po krótkim czasie odkryłem w Multimedialnej Encyklopedii PWN 2003 białe puszki zwane irbisami. Od tamtej pory jestem feral irbisiakiem. Po tylu latach nie wiem czy dałbym radę przestawić się na odgrywanie innego gatunku.
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane