Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:10:35
Lew
Cytat z "Sylw":
twierdzam się w przekonaniu, że tylko futro może w pełni zrozumieć drugie futro.


Nie jest to, przynajmniej w moim przypadku reguła. Mam na przykład przyjaciela, przy którym moge przeglądać PF i razem się śmiejemy, komentujemy, gadamy o poruszanych tematach. Także moja siostra jest mi przyjaciółką, która sama nie będąc furry jest do zjawiska pozytywnie nastawiona i mnie rozumie. Ot, chociażby tyle.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:25:01
wilczyca z domieszką smoka
Anthro
mam przyjaciół raczej tylko poza furry, nie licząc jednego wilka. Nie udzielam się raczej na tyle aktywnie na płaszczyźnie furry, żeby znaleźć sobie przyjaciół. Może to i lepiej. I tak tylko odstraszam :F
the stars at night are big and bright.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:29:25
Lew
Cytat z "fuckie":
I tak tylko odstraszam :F


Kogo niby odstraszasz? Bardzo z Ciebie fajna i ładna dziewczyna :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:45:12
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
Bardzo z Ciebie fajna i ładna dziewczyna


Może to dlatego xP
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:52:03
Klacz huculska
nie, nie mam przyjaciol poza furry. mam tylko kolezanki. w sumie z nimi gadam o czym chce aczkolwiek nie nazwe ich przyjaciolkami. nie narzekam. co chce to powiem Leniwcowi. w sumie zaowazylam ze zale sie Fenn, ale oni sie nie licza.

mialam przyjaciolke , ale obrazila sie o sama chyba nie wie o co i tak jakos od gimnazjum nie znalazlam nikogo na to miejsce. w sumie chyba sama postanowilam nie miec kogos takiego.
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 20.07.2009 17:53:16

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:52:36
Kemono Kitsune
Inna forma
Poza furry posiadam kilku przyjaciół, niektórych znam od dzieciństwa, niektórych dopiero od podstawówki i gimnazjum... Mam wielu znajomych w szkole jaki i poza nią, więc jest o.k. i mi to pasuje :)

Oczywiście przyjaciel to dla mnie osoba którą znam już dość długo abym móc zaufać w każdej powierzonej sprawie, a znajomi to do pogadania przy piwku albo ognisku :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 17:54:20
Nie mam, bo przyjaciele to za duże ryzyko :-Pk

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 18:34:01
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Hmm, dobrych znajomych mam sporo, niektórzy są mi bardzo bliscy, ale przyjaciela przez "duże P" nie mam choć miałem. Straciłem go i świat stał się strasznie pusty. Nie polecam - futra dbajcie o przyjaciół!

Ten temat powinien brzmieć "czy masz przyjaciół poza internetem" :D .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 21:07:42
Hiena
Zwierzę
W ankiecie powinna być jeszcze opcja "nie mam przyjaciół". Na podstwie wyników możnaby dojść do interesująco-smutno-żalowych wniosków ;)

Mam 3 prawdziwych przyjaciół, za którymi poszłabym w ogień, z czego 2 to futrzaki, a trzeciego traktuję jak brata - wie o mnie prawie wszystko i akceptuje to (raczej :P)

Mam też parę osób, które są mi bardzo bliskie, ale nie aż tak, jak powyższa trójka. I dużo znajomych, kolegów, koleżanek, którzy prawie żadnej roli nie odgrywają w moim życiu.

Słowem - prawdziwi przyjaciele są strasznie nieliczni (co uważam w sumie za zaletę), ale w treści, znaczeniu - to coś niesamowicie ogromnego, ważnego i zajebistego ;)

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 20.07.2009 22:42:01
Ryś
Anthro
Praktycznie wszyscy moi przyjaciele pochodza spoza furry.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 12:38:56
Ja rozrozniam "znajomych", czyli takich co ich znam i czasem rozmawiam, a nawet ich moge nie lubic, kolegow, co juz ich lepiej znam, rozmwiam czesto, no i przyjaciol, prawie partnerow, co nie dzieli mnie z nimi tylko yiff i pare intymnych rzeczy.
Mianowicie, znajomych mam w ♥♥♥♥♥ i jeszcze troche, kolegow mam kilkadziesiat, a przyjaciol mam zero. <-- to bylo poza furry
W furry, mam mnostwo "znajomych", kolegow troche wiecej, a przyjaciol to z tego co widze, mam tylko jednego.
Nauczylem sie, ze zadnej osobie nie moge ufac do konca, przyjaciolom tez nie - jak narazie, mi to wychodzi na dobre, dopoki nie bede potrzebowal glebszych relacji z druga osoba. Ten jeden przyjaciel z furry jest zbyt oddalony zebym mogl z nim pogadac wtedy kiedy chce.
Moze przez to nie mam zbyt wielu przyjaciol, ze nie jestem zbyt wylewny i ciezko sie ze mna dogadac, jak juz zaczne rozmawiac.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 12:45:45
Nie mam przyjaciół. Kiedy ktoś chce się do mnie zbliżyć, odtrącam go i robię wszystko, żeby się zniechęcił. Nie chcę być samotny, pragnę bratniej duszy...Ale się boję, że skrzywdzi...że odejdzie...jak się przywiążę...i będę cierpieć...tak jak teraz...

Uważam się za złą osobę i nie zasługuję na przyjaciół. Ot co. Jak widać, sam jestem sobie winien. Jednakże nie potrafię przerwać tego zaklętego kręgu. Śmieszne. :-Dk

Jedynym pocieszeniem jest muzyka. Potrafię jej słuchać godzinami. Uczę się słów piosenek na pamięć...Mimowolnie. Ona mnie nie opuści...Nie zdradzi...Będzie we mnie. Na zawsze i wieki wieków... AMEN. :-)k

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 16:01:57
Wiewiórka
Zwierzę
To smutne, ale odkąd przeprowadziłem się do miasta straciłem kontakt z wszystkimi starymi przyjaciółmi których znałem niemal od przedszkola. Obecnie nie mam żadnej osoby którą mógłbym nazwać Przyjacielem, mam kilku "przyjaciół" spoza furry ale większość moich znajomych/przyjaciół to futra z Krakowa i okolic.
Choć łatwo nawiązuje znajomości z innymi i jestem bardzo otwartą osobą mój charakter robi zemnie "odmieńca", i choć wszyscy znajomi bardzo mnie lubią to jeszcze nikt nigdy pierwszy się do mnie nie odezwał np. z zaproszeniem na imprezę czy zwykłe odwiedziny.
I nie, nie jestem osobą uzależnioną od internetu, gdy tylko mam szanse staram się spotykać z ludźmi i futrami, lecz mój charakter nie pozwala mi na "wbijanie się" na imprezy spotkania więc takich okazji mam mało. :(k
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 20:37:33
Skunks
Anthro
Przyjaciół, z którymi mogę pogadać, mam dwóch. Chociaż czasami mnie olewają.
Znajomych to mam sporo. Z nimi na poważnie to nie można pogadać, tylko pożartować, spędzić trochę czasu i te inne.
Nawet przyjaciołom nie mówię wszystkiego, bo mogą wypaplać albo wykorzystać coś przeciwko mnie.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 21:17:08
Zwierzę
Cytat z "Padfoot":
Przyjaciół, z którymi mogę pogadać, mam dwóch. Chociaż czasami mnie olewają.
Znajomych to mam sporo. Z nimi na poważnie to nie można pogadać, tylko pożartować, spędzić trochę czasu i te inne.
Nawet przyjaciołom nie mówię wszystkiego, bo mogą wypaplać albo wykorzystać coś przeciwko mnie.
\

To co z nich za przyjaciele :/

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 21:38:10
Skunks
Anthro
Scooby, ja ich nazywam tak, bo często z nimi o różnych sprawach gadam, rzadko im się żalę, bo wiem, że i tak nic nie poradzą (rzadko mnie coś wtedy pociesza).

A to ostatnie moje zdanie to taka myśl, żeby uważać na to, co się mówi. Przecież innym nie można zaufać tak jak sobie. Trzeba być czujnym.

Raz coś powiedziałem, a jeden z moich "przyjaciół" to potem wypaplał mojej siorze :/
Potem oczywiście nakrzyczałem na niego i już wiem, że ludziom nie można za bardzo ufać.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 21.07.2009 22:33:40
Człowiek
[Vavamuffin - Chwilunia]
Ale jedyny pomysł jaki teraz przychodzi mi do łba
Otworzyć serce przed drugim, choć groźba
Skaleczenia się jest bracie tutaj tak ogromna
Ale cena do zapłacenia zdaje się tutaj dość skromna
By stać się człowiekiem, a nie żyć jak zwierz (<- o ironio)
Ja kazanie-gadanie skończyłem, jeśli chcesz to wierz

Poza tym podpinam się pod post Faraona32
Mam 2 prawdziwych przyjaciół
znajomi i koledzy przychodzą, odchodzą

O furry praktycznie nie wspominam IRL

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 22.07.2009 1:41:41
Lygrys Polski
Anthro
Ja mam troje przyjaciół, na Polfur'sie jednak ich brak :P

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 22.07.2009 2:28:55
Kłaczek
Anthro
Mam 4 przyjaciół, żaden nie jest furry... No cóż, dwóch znam od podstawówki, kolejną dwójkę z liceum. Są to jedyne znajome osoby, którym mogę się zwierzać, nie wyśmieją mnie, potrafią pocieszyć. Są niemalże 'lekarstwem' na depresję :-)k Trudno byłoby mi żyć bez przyjaciół, albo rozmawiać tylko z osobami poznanymi przez internet. Bo sami znajomi to jednak dla mnie liche towarzystwo - czasami są po twojej stronie, czasami przeciwko. A przyjacielowi mogę powierzyć sekret i nie wygada go nawet po pijaku xD

Ogólnie jestem typem człowieka, który raczej nie lubi być w centrum uwagi, ale... no cóż... rzucę jakiś głupi tekst i pół szkoły już mnie zna xD Tak więc znajomych "z widoku" i "na krótkie pogaduchy" to bym nawet nie naliczył...

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 22.07.2009 13:02:08
WilczySmok
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfheart":

Ja akurat takie zamknięcie rozumiem. Chyba że ktoś to rozumie i akceptuje ale to i tak nie to samo bo nie można o tym do końca otwarcie porozmawiac.


Mam kilku przyjaciół-przyjaciół. Jeden z nich nie akceptuje furry, drugi jest neuntralny (nie przeszkadza mu etć). Obaj wiedzą, o tym żem furry i nie mają z tym problemów. Zaraz podniesie się szum - jak to nie akceptuje a nie walczy ze mną etć. Oh to proste - bo on to TOLERUJE i tyle. Normalnie rozmawiamy - także na tematy furry. Niektórzy go poznali on kilku poznał - i mimo że nadal tego nie akceptuje (bo trudno mu zrozumieć jak można coś takiego odstawiać), to jest moim przyjacielem (i to jednym z najbliższych).



Get a 1st Life Furries from PF (i słowniki ortograficzne co poniektórzy)
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 22.07.2009 14:43:00
Hmm... wydaje mi się, że mam ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 22.07.2009 18:03:54
Cytat z "KPL":
Hmm... wydaje mi się, że mam ;P


Optymistyczny ludź.

Prawdziwych przyjaciół zdobywa się na wojnie. ;P

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 7.08.2009 0:18:50
Lis z tygrysimi pręgami na plecach
Anthro
Mam dwóch prawdziwych przyjaciół i znam ich od przedszkola... Ale oni mieszkają w Polsce a ja gnije w Niemczech. Rozmawialiśmy już o najróżniejszych rzeczach, ale nikt specjalnie wątów nie ma(w końcu przyjaciele). Nie wiedzą jeszcze, że jestem Furry, ponieważ sam niedawno to odkryłęm. Sami też nimi nie są...Chyba xd

Ogólnie w jakiejkolwiek potrzebie można zdobyć przyjaciół ;)
Ostatnio edytowany przez Vafnir dnia 7.08.2009 0:20:48

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 7.08.2009 22:46:46
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Trochę kolegów mam..., ale przyjaciela jednego. PRzynajmniej z tych co mam okazję widywać, bo mieszkają w moim zasięgu. A jeśli chodzi o ich poglądy na furry, to nie mają żadnych bo w ogóle nie wiedzą co to jest. Większość pewnie nie ma pojęcia o mangach i anime bo tylko by grali w piłkę, albo robili inne niezbyt oryginalne rzeczy. Ale nie mam nikomu tego za złe. Cieszę się, że tu chociaż można poznawać ludzi podobnych do mnie.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 7.08.2009 23:21:47
Kotołak (Lwiak)
Anthro
"Czy masz przyjaciół poza furry?"
Emmm
Może zacznę od tego, że nie mam przyjaciół w furry.
Przyjaciel to w mojej hierarchii najwyższa kasta zaraz obok dziewczyny.
A wygląda to tak
Wszyscy ludzie których poznałem, np w szkole, na imprezie, ulicy, czy forum to znajomi.
Ludzie w klasie to też znajomi choć powinno się ich nazywać kolegami, jak np kolega z pracy.
Ale ta tylko "kolega ze szkoły" czyli mój znajomy.
Kolega to osoba która nie urabia mi duby jak mnie niema w pobliżu, stanie w obronie, pomoże jak może i z wzajemnością.
Jeszcze wyżej to już przyjaciel.
Czyli można gadać o wszystkim, wspólne zainteresowania i wszystko co wyżej. Można zaufać bez ograniczeń (ograniczenia są zawsze).
Jeszcze wyżej jest Dziewczyna i Rodzina

Zatem:
Znajomi- Multum i jeden
Kolega/koleżanka- naprawdę sporo (w tym szkoła)
Przyjaciele- Jeden

Kto z nich wie o moim związku z furry?
-Wy

Nikt więcej
I tak ma zostać

Wyrobiłem sobie maksymę która głosi:
"Im mniej o tobie wiedzą tym lepiej."
I tego się trzymam
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane