Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234


0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 11.04.2010 16:21:30
Lew
Oraz mojego ulubionego - tactical facepalm ;)
(http://cdn3.knowyourmeme....al_facepalm.jpg)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 11.04.2010 21:33:03
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Nawiązując do postu Edka to kto wie .. może jacyś 500 kilowi rekordziści też tu są XD
How sad XD
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 11.04.2010 22:37:11
Smok Serwisowy
...

wracając do tematu...
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 11.04.2010 22:46:01
Pan Sympatyczny
Inna forma
... wracając do tematu... Nigdy nie miałem, ani mam "przyjaciół" nigdzie. Pierwsza sprawa, że to słowo jest ostro przereklamowane i często nadużywane. Druga sprawa, że tak naprawdę to nie wierzę w ich istnienie. Znajomi wśród furry: jeden, ten co raczył mnie w to wciągnąć. Znajomi spoza furry: jakieś parędziesiąt. Mówiąc "znajomi", mam na myśli osoby, które znam z częstszych lub rzadszych rozmów. Nie mylić z "kolegami/koleżankami". Takowych było przez chwilę kilka w liceum i na początku studiów. Zwykle tracę cierpliwość po roku lub dwóch i się odcinam. To samo dotyczy "girlfriends", czyli tych takich dziewczyn co się z nimi chodzi w różne miejsca a potem kotłuje w łóżku. Hmm... to tyle z mojej strony. Nie lubię ludzi.
IT'S A FUNNY WORLD WE LIVE IN... : )
NOW PLAYING: IN SLAUGHTER NATIVES "SACRED WORMS"
YOUTUBE: "DARK KNIGHT RISES" TRAILER

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 12.04.2010 14:28:45
Lupus
Zwierzę
heh no ja przyjaciół hmm no mam paru, z którymi trzymam sie od liceum, a paru aż od podstawówki ^^ i raczej nie mają pojęcia o furry :p no ale wiedzą że jestem zwierzakiem tudzież dzikusem. Hmm a co do przyjaciół furry, to mam raptem jedną hmm przyjaciółkę która mnie w to wciągnęła :P i nie mam jakiegoś problemu z ludźmi, lubie sie z nimi zadawać, dosyć często są intrygujący i hmm inni :P ale też nie brakuje tępych ch.ji czy strzał. No ale jestem wilkiem a to są zwierzęta stadne wiec :P ale bywa że sie odizoluje na pewien czas, ale zazwyczaj nie jest on zbyt długi, lecz keidys bywało inaczej.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 12.04.2010 16:32:44
Anthro
Mam paru dobrych przyjaciół na których mogę polegać w każdej sytuacji ale nie mają żadnego pojęcia o furry i nie mogę z nimi pogadać o tej tematyce :(
Sława! Perunowi !!Sława!
Sława! Perunowi !! Sława!
Sława!Perunowi!! Sława! Sława! Sława!!!!

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 14.04.2010 10:38:09
orzeł przedni / człowiek
Mam przyjaciół poza furry, dlaczego nie? Z jedną taką osobą nawet mieszkam razem.
Nie mam może aż tak wielu bliższych mi osób nie mającymi nic wspólnego z furry lub zwierzętami (mniej lub bardziej), ale wszystkie wiedzą czym się interesuję.
For we're the outstretched fingers
That seize and hold the wind...

DA / FA

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 14.04.2010 19:47:14
Husky
Anthro
Jak do tej pory miałem 2 przyjaciół. Jeden w gimnazjum... do połowy 3 klasy. No a później wszystko się roz******. No to na tyle - po prostu znalazł sobie lepszych. A teraz też mam jednego (i też uczyłem się z nim w gimnazjum) i jest zajebiście 8-)k (jemu powiedziałem o furry i o dziwo wiedział co to jest mniej więcej, bo to fan mangi i anime). A po za tym mam kilku naprawde dobrych kumpli i koleżanek.

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 15.04.2010 6:30:35
Tygrys perski
Anthro
Fan mangi i anime... Czyli wiedział o catgirlsach :p
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 15.04.2010 9:35:49
suka
Zmiennokształtny
Znajomych spoza furry mam sporo... Ale czy przyjaciół? Niby zawsze słucham, zawsze pomagam ale sama mam opory coby otwierać się przed nimi jakoś mocniej. Wiec mogę powiedzieć, że nie mam. Bo przyjaźń to dość mocne słowo.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 15.04.2010 14:18:28
Cytat z "cerberus":
Mam paru dobrych przyjaciół na których mogę polegać w każdej sytuacji ale nie mają żadnego pojęcia o furry i nie mogę z nimi pogadać o tej tematyce :(


To powiedz im, czym jest furry - od tego ma się przyjaciół ^^

0
(+0|-0)
Re: [ankieta] Czy masz przyjaciół poza furry?
Wysłano: 15.04.2010 16:21:47
Anthro
Już mówiłem ich nie obchodzą takie tematy wolą piłkę nożną i inne sporty(nic nie mam do sportowców sam lubię pobiegać) a ja wole sobie trochę porysować i im pokibicować oni to rozumieją i to mnie cieszy :)
Ostatnio edytowany przez cerberus dnia 15.04.2010 16:23:03
Sława! Perunowi !!Sława!
Sława! Perunowi !! Sława!
Sława!Perunowi!! Sława! Sława! Sława!!!!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane