Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 28.07.2009 16:39:04
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Firma Herbapol Lublin S.A. wprowadziła na rynek nowy produkt - napój energetyzujący GREEN-UP. Napój został przygotowany z naturalnych składników: soków owocowych oraz ekstraktu guarany, która jest bogatym źródłem kofeiny.

Dostępne smaki:
Granat
Tropikalny
Żurawina

GREEN-UP nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, nie zawiera też tauryny (która jest uzyskiwana syntetycznie) – jest zatem zupełnie inny od obecnych dotychczas na rynku napojów energetycznych.

Siła jego działania bierze się z naturalnej kofeiny z guarany, której jedno ziarno potrafi zgromadzić nawet 4 razy więcej kofeiny od ziarna kawy. To dlatego GREEN-UP zawiera wysoką zawartość naturalnej kofeiny (32 mg na 100 ml). Jedna puszka napoju stanowi odpowiednik filiżanki mocnej kawy z ekspresu.

GREEN-UP zalecany jest w sytuacjach zmęczenia psychicznego i fizycznego, obniżenia energii życiowej, meteoropatii, osłabienia koncentracji, przy wykonywaniu czynności wymagających odpowiedniej koncentracji np. prowadzenia samochodu, nauce, pracy.

GREEN-UP jest napojem lekko gazowanym, oferowanym w puszce o pojemności 250 ml.
Orientacyjna cena puszki GREEN-UP wynosi ok. 3,50 zł.

Cena u mnie 2 zł za puszkę!


Więcej informacji na stronie: http://green-up.com.pl/

Ogłoszenie proszę potraktować poważnie, mogę wysłać każdą ilość do dowolnego miasta w Polsce, za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 28.07.2009 16:47:27
Wiewiórka
Zwierzę
A zreszta. :P
Ostatnio edytowany przez Arcan dnia 28.07.2009 16:48:23
Did you know that dolphins are just gay sharks?



Anonim
0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 28.07.2009 17:50:55
Skad to, z przemytu? :D
Na serio, to moglbys mi pare puszek na futrzakon przywiezc? :>
Jesli tak, daj znac na pw, a ja zamowie sztuk kilka...

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 28.07.2009 18:55:16
Lew
Szkoda, ze to takie slabe. Musialbym z 5 puszek wypic aby cokolwiek poczuc...
Jak dla mnie hitem sezonu sa Red Bulle w puszkach 475ml :D Dwie, trzy takie i jest dooobrze =]
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 28.07.2009 21:18:27
Kangur
Anthro
Cytat z "Ingo":
Jak dla mnie hitem sezonu sa Red Bulle w puszkach 475ml :D Dwie, trzy takie i jest dooobrze =]


A później brak skupienia, bezsenność, tiki nerwowe... :P

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 28.07.2009 21:25:46
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Piłem, takie sobie.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 1:55:22
gronkowiec
Anthro
W zeszłym roku w Holandii kupowałem na kraty (po 24 sztuki) podobne energizery po 19 centów za sztukę. 30mg kofeiny + tauryna. Na 5-6 dni taka krata starczała xD Niestety po miesiącu nawet jak 3-4 puszki piłem po sobie to już nic mi to nie dawało, poza posmakiem chemii w ustach :P
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 2:28:47
Lew
Cytat z "Solaxe":
Cytat z "Ingo":
Jak dla mnie hitem sezonu sa Red Bulle w puszkach 475ml :D Dwie, trzy takie i jest dooobrze =]


A później brak skupienia, bezsenność, tiki nerwowe... :P


Nie zaobserwowalem. Pewnie dlatego, ze rewanzuje to sobie czyms dzialajacym zgoła odmiennie ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 9:35:30
Szare A Fu Fu
Smokełke
Nic nie przebije kaca poenergetykowego xP zwykły kac to przy tym lekkie niedospaanie xD Ja tam wolę Auchanowskie szmiry za 1,28zł xP nie pijam tego często bo nie potrzebuje ;3 więc odrobina chemizacji nie zaszkodzi tak bardzo ;3 Poza tym wolę raczej napić się szklanke soku winogronowego ^^, według mnie działa równie dobrze ;3

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 13:20:30
Arachne
Taur
Ostatnio widziałem w Kerfurze litrową butelkę za 2,20zł. Bałem się to kupić.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 16:16:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
czego? Green-up ?

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 16:20:55
Arachne
Taur
Nie. Jakiegoś pseudo produktu którego nawet na naklejkę nie stać. Taki odpowiednik Tesco Value.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 16:26:59
Wiewiórka
Zwierzę
Specjalnie dziś spróbowałem... smakuje jak Hmm... sok z kiwi + kawa + Domestos. :D Ale jakoś kopa nie daje; jak byłem zaspany tak po wypiciu 2 puszek nic mnie nie ruszyło.
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 16:35:17
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Dlaczego tauryna jest zła? Bo syntetyczna, a nie wyciśnięta z owoców?
Ktoś próbuje wykorzystać trend eko-naturalności. Nie mówię, że to źle. Przecież nadal nam wybór, co kupić.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 18:02:24
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Arcan piłeś domestos ? : )

Selph w Redbullu jest więcej tablicy mendelejewa niż to sobie wyobrażasz, i w pochodnych też (albo nawet i wiecej lol )

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 29.07.2009 18:17:02
Wiewiórka
Zwierzę
Zasada marketingowca NR.1. Uwierz w to co mówisz (choćby to był stek bzdur) byś mógł przekonać innych do kupna produktu. 70% (nie wiem ile dokładnie % ) smaku to zapach dlatego mówi się że coś smakuje jak... choć nigdy tego nie piliśmy. ;P

Nie mówię że ten napój jest gorszy/lepszy od innych mnie po prosu nie smakuje. :)
Did you know that dolphins are just gay sharks?



0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 30.07.2009 3:49:33
Lygrys Polski
Anthro
Widziałem... ale nie piłem... ciekawe jak smakuje, kiedyś widziałem też podobne w kiosku z narysowanym listkiem marihuany XD
A co sądzicie o cukierkach Mieszka 4 żywioły ? http://www.we-dwoje.pl/cu...tykul,3523.html

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 30.07.2009 11:23:03
Zaklęty Smok
Inna forma
Cały ten topic, kojarzy mi się z takim tekstem xD:

80% społeczeństwa zastanawia się ile osób przyjdzie na ich pogrzeb.

Dane Statystyczne: 95% odbiorców uwierzy w największą bzdurę, jeśli tylko poda się jakiekolwiek dane statystyczne.
Ostatnio edytowany przez Azure_Dragon dnia 30.07.2009 11:23:35

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 31.07.2009 0:03:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
tak znam ten tekst, jednak temat jest o konkretnym produkcie : )

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 31.07.2009 0:36:44
Lygrys Polski
Anthro
Tak jak pisałem, (ale ktoś usuną jak zwykle nie to co trzeba) pytanie miałem, zapytuje wiec ponownie, veth, ewentualne źródło tego produktu, przyczyna niskiej ceny i kwota za przesyłkę,

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 31.07.2009 19:31:00
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
źródło, Herbapol Lublin S.A. Przyczyna niskiej ceny - tajemnica (produkt w pełni oryginalny, żadna odrzucona seria, przydatność do spożycia - równy rok) Kwota za przesyłkę wdg cennika poczty lub firmy kurierskiej.

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 31.07.2009 23:22:55
Wilk
Zwierzę
Ech. Guarana = kofeina. Czyli to samo co kawa, tylko smak inny.

Jeśli chodzi o proporcję ceny do efektywności to polecam napoje taurynowe w pastylkach, do rozpuszczania. Taki Red Plus za 5,50 - 20 tabletek, każda starcza na zrobienie równoważnika ok. puszki Red Bulla. Po kubku picia z 5 pastylek zaczynasz łazić po ścianach ;) Tylko patrzeć na opakowanie, gramatura tauryny w pastylce! 400 i więcej mg/pastylka jest OK, ale widziałem takie, które miały 8mg tauryny na pastylkę, kpina.

Jeszcze jeden ciekawy przepis mam: galaretka energetyczna. Kupujesz normalną galaretkę (w torebce, jak budyń) w jakimś smaku, który nie gryzie się z tauryną (cytryna, winogrona, agrest, pomarańcza - nie truskawka). Robisz normalnie galaretkę, używając 70% albo mniej wody niż podane w przepisie, kiedy odrobinę wystygnie (ciepła ale nie wrząca) dorzucasz tabletki energetyczne (ze 4x tyle co normalnie wchodziłoby na taką objętość wody, np. z 8szt na pół litra), wylewasz na płaską tacę, zostawiasz do stężenia, kroisz w kostkę, wcinasz jak cukierki. Dla burżujów opcja polewa czekoladowa, alternatywnie obtoczyć w cukrze.
--sf.

-1
(+0|-1)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 3.08.2009 22:38:37
Czlowiek
Człowiek
Bosze, nie chcialbym robic patologii waszych nerek za 10 lat.
Wspolczuje uzaleznienia, w takim tepie to niedlugo zaczniecie wciagac crystal meth.
Ostatnio edytowany przez Purrry dnia 3.08.2009 22:48:08

0
(+0|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 4.08.2009 0:59:25
Lygrys Polski
Anthro
mmm.... taurynowe żelki....

1
(+1|-0)
Re: GREEN UP - naturalny energizer 2 zł
Wysłano: 4.08.2009 3:43:26
gronkowiec
Anthro
Sharpy! Help! Zrobiłem sobie twoje żelki z galaretki agrestowej i tabletek z Dronki (3x na 0,5l wody). Jak je jeść zacząłęm to przestać nie mogłem, mmm --k Dochodzi czwarta rano, a ja ciągle na nogach i spać mi się nie chce -_- Już nawet mieszkanie posprzątałem :-Pk Nigdy więcej żelków na wieczór...

EDIT: To nie jest fajne. Jest już widno o_o
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 4.08.2009 5:01:02
| |
Podpis zastępczy v2.04

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane