Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...34>>


0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 17:11:29
osioł
Anthro
Spalić śmietnik! Spalić śmietnik! Spalić śmietnik! ;[

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 17:55:18
Minotaur
Anthro
Może wysadzić to atomówką ? INSTANT KILL:>
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 18:56:46
Smok Serwisowy
oO
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 19:41:51
Minotaur
Anthro
Łoł ale pierdolnęło "otrzepuje się ze zgliszcz" to teraz możemy zagrać w Falaouta, kto chce być mutantem popromiennym ? :>
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 19:54:25
Smok Serwisowy
<czka wzbogaconym uranem>
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 23:05:27
osioł
Anthro
Cytat:

RAKATAN pisał(a)):
Falaouta

Fallouta jak już : P. Ja zakładm Brother hood of donkey, dołącza ktoś? : > Gwarantuje najwyższą technologie, uzbrojenie oraz najlepszą pomoc medyczną na całym pustkowiu ; ]. Oczywiście przyjmuje tylko ludzi i furry, mutanty my tępimy! ;[[[[[

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 23.03.2007 23:27:43
Minotaur
Anthro
To ja zakładam Gecko - new genetick religion, mutanci rulez (jakby nie było antchro są mutantami :P ) Będę twoim przeciwnikiem, nasza siła będzie tkwić w nas samych, dzięki mutacji i łączeniu genów zwierzęcych z ludzkimi dokonamy przełomu w tworzeniu żołnierzy doskonałych :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 1:23:03
osioł
Anthro
Myślałem, że mutanty to tylko ghule i te ofiary co przymusowo zostały potraktowany F.E.V.`em. Bo właśnie ich miałem na myśli : P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 11:39:57
Minotaur
Anthro
No widzisz jak bardzo się myliłeś : P Kto chce należeć do mutantów ? Dorabiamy ogony, zamieniamy w anthro, podnosimy współczynniki a przede wszystkim nie jesteśmy bezduszni jak ci "drudzy", nasze hasło brzmi, "wzbogacony uran w każdym domu"
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 12:05:17
osioł
Anthro
Moje bractwo twierdzi, że futrzaki to nie mutanty : P. Mutant byłby gdyby futrzak byłby zbyt duży, miał jakieś bomble, bardzo nisko zaniżone IQ oraz nie cieszyłby się na widok loga, które mam na zbroi : P. A tak to futrzaki są na równi z ludzmi ; ].

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 12:43:59
Minotaur
Anthro
ciii zdradzę ci sekret Osiołku, zapraszamy na program teoria ewolucji, wykład rozpoczniemy od tego że zastanowimy się nad tym czym jest ewolucja, według chłopskiego rozumowania jest to przystosowanie się żywych organizmów do otaczających czynników, więc co to są te czynniki ? To może być właściwie wszystko, każde oddziaływanie zewnętrznego świata a także nasza inter reakcja z nim jest czynnikiem decydującym o ewolucji, czy to jest prawda? przyjrzyjmy się temu bliżej, zajrzyjmy do naszych komórek co powoduje że zmieniają się one powodując ewolucję, ....... eureka! mutacja tylko że powodowana w sposób naturalny, gatunki mutują a osobniki z najlepiej zmutowanymi cechami (zapewniającymi leprze przystosowanie) przekazują zmutowany gen swoim potomkom wypierając te osobniki których mutacja spowodowała szkodliwe i niepożądane działania - wniosek ? wszyscy jesteśmy mutantami, ewolucja jest mutacją działającą w sposób bardzo wolny i naturalny ale to wciąż mutacja (można a nawet trzeba poprawiać jeśli się gdzieś mylę :-)k )

Cytat:
Mutant byłby gdyby futrzak byłby zbyt duży, miał jakieś bomble, bardzo nisko zaniżone IQ


Mutacja to nie tylko złe cechy mutacja może ulepszyć organizm, sprawić kogoś inteligentniejszym, szybszym itp
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 13:10:02
Wilk
Anthro
Ja chyba jestem mutantem. Wszyscy oczekują soboty, by gdzieś wyjść, a ja by siedzieć w domu :> Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z ewolucją, najwyżej społecznie wsteczną. :>

Cytat:

RAKATAN pisał(a)):
wszyscy jesteśmy mutantami, ewolucja jest mutacją działającą w sposób bardzo wolny i naturalny ale to wciąż mutacja (można a nawet trzeba poprawiać jeśli się gdzieś mylę :-)k )


Ciekawe spostrzeżenie.


Jak myślę o postnuklearnym klimacie, to mi się przypomina odcinek South Park - Casa Bonita :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 13:37:01
osioł
Anthro
Wymuszona mutacja przez człowieka lub inny czynnik, ktróry ją wymusił też można nazwać naturalną mutacją? ;]

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 15:27:41
PERMABAN
*wpada, gwalci wszystkich, po czym wybucha obryzgujac wszystkich kawalkami spalonego miesa*

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 16:09:24
Wilk
Zwierzę
szkoda, mogła mnie jeszcze raz zgwałcić.

[*] Sharpfang is now known as Dogmeat.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 18:09:27
PERMABAN
*kawałek miesa doczepia sie do sharpa i gwalci go ponownie*

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 18:43:14
osioł
Anthro
Ojej zostałem zgwałcony : < czyli już nie jestem prawiczkiem :<.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.03.2007 20:06:38
Swietlik
Inna forma
*wpada do smietnika zabaczyc co sie dzieje*
RAny! Co tu tak smierdzi?! Jak zgnile miesko 'Beski xD

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.03.2007 1:10:21
Wilk
*Zagląda jednym okiem* to nie jest moje naturalne środowisko, lepiej stąd pójdę :-Pk
"To the stars Bowen! To the stars!"

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.03.2007 1:31:17
Smok Serwisowy
mrrrrrrrrrrrr :>

miało być z przekazem podprogowym... trochę nie wyszło

Baner

[url=jak skasujesz ten baner to umieszczę go w podpisach na obu forach :] [/url]
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.03.2007 3:13:18
Wilk
Anthro
*Wchodzi patrząc w podłogę. Nagle, ożywia się*

Mmm, smażone mięsko ^^

*Podnosi niewielki kawałek i wkłada do jamy pyszcznej. Gryzie, stwierdza ze trochę spalone, ale świetne. Połyka, jednak mięso perfidnie go zakrztusza. Kaszle z wytrzeszczonymi gałami*
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.03.2007 18:07:09
Minotaur
Anthro
Cytat:

Osioł pisał(a)):
Wymuszona mutacja przez człowieka lub inny czynnik, ktróry ją wymusił też można nazwać naturalną mutacją? ;]


(Oczywiście że nie, czy ja tak napisałem ? :rollk: )

"Po przeprowadzonym na nim gwałcie zapala papierosa"
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 28.03.2007 12:27:33
Tygrys perski
Anthro
*Zauważa ruch wokół góry śmieci i przychodzi czaciekawiony*
- A co tu się dzieje, drodzy obywatele?
*Podkrada się do Rakatana od tyłu i pyka go pazurem w ramię*
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 28.03.2007 14:49:50
Minotaur
Anthro
Łaaa "przestraszył się i zakrztusił papierosem" KCHY, KCHY, KCHY :o
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 28.03.2007 16:19:33
PERMABAN
*mieso Ary wpada do otwartego pyska Rakatana i dusi go skuteczniej niz papieros*
Die~

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...34>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane