Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...28293031323334>>


0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:00:14
suka
Zmiennokształtny
Sharpy przesadzasz. Spróbuj i mnie narzucić dominację a więcej mnie nikt nie zobnaczy na forum.

Przesada i tyle.
Choć co do papierów... No w sumie popieram... Większe wrażenie zrobułbyś okazując żółte papiery takie jak moje Oo"

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:03:19
Wilk Grzywiasty
Anthro
ja się nie poddam żadnej dominacji xP jak chcecie, to możemy stanąc na ubitej ziemii, ale w rl ^^

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:06:01
suka
Zmiennokształtny
ubita czy nieubita stanąć też mogę...

Raksha, czyżby kolejny dominat? Pozdrawiam, pozdrawiam :"> Mimo że po dłuższym czasie znajomości zazwyczaj sięz takowymi gryzę (dosłownie)

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:14:01
PERMABAN
*zjada poszarpanego Simbe*
A kto jest samica alfa?;o Wiem ze swego czasu byla nia ciri, ja mialam status ircowy xd A forum?:>

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:17:24
suka
Zmiennokształtny
Pojęcia nie mam, Ara. Ale ja się podporządkowywać nikomu nie będę. Nie udało sie mnie zdominować nawet memu dźwiadkowi, więc osoby zupełnie nieznajome zwłaszcza przez forum rady nie dają. A jak próbują to więcej mnie tu nie obaczą, nie zależy mi. I tyle. Jakl robie błędy to z góry przepraszam ale chwilowo nie umiem inaczej. Staram się i doceńcie.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:22:50
Klacz huculska
hmm...nie dalas sie zdominowac.... i dopbrym wychowaniem przy stole tez nie grzeszysz :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:27:38
suka
Zmiennokształtny
Ach, więc wszystko jasne kto co mówił :>
A nawet jeśli "dobrym wychowaniem przy stole nie grzeszę" kto Ci każe patrzeć??

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:30:05
Klacz huculska
jak moge nie patrzec jak siedzisz na przeciw mnie i gwalcisz biednego dzwiedzia posrod karkowki i kielbasy? :P

ach och tak to ja nakablowalam :3

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:35:14
suka
Zmiennokształtny
Biednego? No wiesz, on raczej nic przeciwko nie miał, wręcz przeciwnie :P

A co do gwałcenia... Bosh, jakaż to cnotka z Ciebie.... A Ty w ogóle wiesz co to jest?? :?

I nie siedziałam na przeciwko tylko po przekątnej tak dla informacji

Ale ale, kochana... Może nie wyciągajmy takich rzeczy na forum publiczne, bo obrażać innych użytkowników nie można a niewiele brakuje cobym zaczęła.
Uznaję więc dyskusję na ten temat za skończoną. Dowidzenia "kochana" :p

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:40:13
Klacz huculska
buehehehe xD sie usmialam :3 coz prawda w oczy kole :)

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:44:32
suka
Zmiennokształtny
No tak, kole Cię to żeś cnotka, i ze mylisz się nieco. Poza tym wykożystujesz to żem wstawiona aktualnie i nie mam na tyle slne woli coby odmówić sobie radości odpisania ci na te żałosne posty. Oj, admin się pomęczy z usuwaniem... skąd ja tto znam

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:46:54
Wilk
Zwierzę
Jiraiya, ja cię nie będę dominował, chyba że płeć zmienisz. Wilczyce między sobą niech ustalają która jest alfa. Nawet podobałoby mi się jakbyś Arabeskę zdominowała ale to może być trudne ;)

Raksha, jako mieszaniec mnie nie interesujesz. :) Mieszańców do watahy włączam na ich osobisty wniosek :)

BTW, publiczne gwałcenie samców przez samice jest jak najbardziej mile widziane, nawet przy jedzeniu a więc nie ma sprawy :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:52:45
suka
Zmiennokształtny
Arabeski dominować nie próbowałam bo za mało znam i sama nigdy sięnie narzuciła więc potrzeby takowej nie odczuwałam.

A co do gwałcenia... No może mile widziane przez Ciebie i mnie, Sharpy ( i mojego samca), ale komuś jak widać baaardzo wadzi. Z resztą cóż to za gwałcenie... pfff... Ktoś tu chyba gwałtu nie widział jakbym miała wacka to bym pokazała oi... Aż by się kurzyło.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:54:52
Klacz huculska
dominantko wilczyco mozesz takowego penisa kupic w sexshopie :P


*wlazi na Sharpy * wio ! :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 22:59:24
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Rozlega się dźwięk otwieranych drzwi i brzuszek Arabeski otwiera się a z niego wypływa dziwna żółto szara maź, bu po chwili umodelował się z niej Simba Simbowaty - O jejciu co to było -
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:17:53
Wilk
Zwierzę
/me bryka i zrzuca Qnik :)

Hmm... Jiraiya, jeśli się zjawisz na Woodzie to... hmm, może się zrzucimy na strap-on dla ciebie żebyś Qnik zgwałciła publicznie :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:20:14
suka
Zmiennokształtny
Oooo... Sharpy, jestem za :P Jeszcze nigdy nie gwałciłam kobiety :P *zaciera łapki*

Simba, odstawiasz niezrozumiałe dla mnie historie, weź jakoś bez użycia Ary powiedz mi o co Ci chodzi a nie Oo"

A tak w ogóle Sharpy - Simba to mój syn, więc co sie rozumie smo przez sie - szczeniak niższy rangą. Więc bez przesadyzmu, zagrożenia w nim mieć nie będziesz :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:22:59
Klacz huculska
Sharpy - :> jak Ci brykne :P

a zrobisz taki ladny taniec na maszcie od flagi jak rok temu? :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:36:13
Wilk
Zwierzę
Dopiero jeśli Jiraiya cię zgwałci :)

A Simba dotychczas był kotowatym. Pojawienie się nieoczekiwanego wilka, który próbuje coś kręcić z moimi wilczycami musi wywołać taką reakcję, jaką wywołało. :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:37:58
Klacz huculska
łe to niestety nie zrobisz :P ona mnie nie podnieca :P

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:42:57
Wilk
Zwierzę
Qnik, no to może zrobię.
You can't rape the willing.
Znaczy Jira będzie cię mogła zgwałcić bo będziesz stawiała opór. Jakbyś po prostu się zgodziła to by nie mogło być gwałtu, co najwyżej całkiem ciekawy seks lesbijski. (to by w zasadzie też wystarczyło :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:45:38
Klacz huculska
bleeee.... :> no co chcesz zebym kolacje zwrocila? :p

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:47:48
suka
Zmiennokształtny
Nie musze Cie podniecaćcoby Cie zgwałcić. Gwałt to gwałt :P

Sharpy - ja rozumiem. Ale toć szczeniak jest i z nikim nie kręci bo toć nawet dojrzałe płciowo nie jest.. A że był kotowatym... No fakt. Simba zostań jaki żeś jest i chwilowo nie kombinuj, matka Cie wiecznie bronić nie będzie choćby nie wiem jak rozwinięty instynkt macierzyński miała ( a i tak rozwinięty ma bardzo)

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 24.07.2007 23:58:57
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Zastanawia się nad tym kim są jego rodzice - Hmmmmmmm jeżeli jestem z rodziny kotowaty a potrafię być wilkiem który dostaje łomot za to że nim jest toooo coś mi się zdaje że żwirek kręci z muchomorkiem ^^ A co do gwałtu to ekhm he he ja już mam taką co mnie gwałci ;]
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Smietnik
Wysłano: 25.07.2007 0:04:36
Wilk
Zwierzę
Dobra, Jira, dam Simbie spokój.
Ara, jak cię proszę, nie baw się w Amaroka i nie pożeraj rzeczy zbliżonych wielkością albo większych od ciebie, bo kiedyś się jakiś wypadek zdarzy.
Q, homofobie pieruński, wybieraj model! (tego za 180zł nie kupię a ten za 56 to jest na lewą stronę, za dobrze by było)
Alternatywnie, Jirayia, co myślisz o takim rozwiązaniu? Więcej byś przyjemności miała ale by się trudniej gwałciło.
--sf.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...28293031323334>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane